יום רביעי 20 פברואר 2019  00:14
לטובת האיידס [צילום: Photo by Evan Agostini/Invision/AP]
לבושות בהתאם

בתמונה: דוגמנית מגן פורמר מציגה בגאלה של AMFAR לכבוד פתיחת שבוע האופנה בניו-יורק. AMFAR היא עמותת צדקה ללא רווח שמטרתה לגייס כספים למען המחקר באיידס. בכל שנה זה נחשב לאירוע הלא רשמי שפותח את שבוע האופנה בניו-יורק, וכל הכוכבות הגדולות של תעשיית האופנה מתלבשות בהתאם.

תאריך:  07/02/2019   |   עודכן:  07/02/2019
יפעת גדות

מועדון הבלוגרים עוקבים: 71לקבלת רשימות יפעת גדות לדוא"ל
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאןרשימות קודמות
בתמונה: פועל מנקה את השלג בסמוך לפסל של מייסד ברית המועצות, ולדימיר לנין, המכוסה גם הוא בשלג הלבן, במוזאון לנין ביער ליד אגם רזליב מחוץ לסנט פטרסבורג שברוסיה.
בתמונה: אריות ים והגורים שלהם ממלאים את חוף דרייקס בקליפורניה. התיירים שלא יכלו עד כה לבקר בחוף הפופולרי בצפון קליפורניה ש"נכבש" על-ידי קהילת אריות הים יכולים כעת לצפות ביצורים המדהימים ולצלם אותם.
בתמונה: שעת שקיעה באגמון החולה, והעגורים מתכוננים לשינה. באזור האגמון התפתח מערך אקולוגי ייחודי בעל חשיבות אזורית ובינלאומית. הפארק הוא אתר דגל בנושא תיירות אקולוגית בארץ ובעולם, ומהווה מודל לשיתוף פעולה בין טבע, תיירות וחקלאות.
בתמונה: אישה מכוסה בבוץ מפגינה כנגד חברת הכריה הברזילאית Vale שכניסה למשרדי החברה בריו דה ז'נרו, בברזיל. כעס הולך וגובר כלפי החברה החל בעקבות העדר צפירת האזהרה לפני ההתמוטטות שאירעה במכרות לאחרונה וגרמה למותם של עשרות בני אדם.
בתמונה: המטפס האורבני הצרפתי אלן רוברט, שידוע בכינויו הפופולרי "ספיידרמן" מטפס על מגדל GT בן 47 הקומות באזור הבורסה של העיר מקטי, מזרחית למנילה, בפיליפינים. רוברט, שטיפס על הרבה גורדי שחקים בכל העולם, סיים את הטיפוס שלו במנילה בתוך פחות משעתיים לקול קריאות העידוד של הקהל מלמטה.