שבת 20 אוקטובר 2018  16:55
פסטה, נעליים, ריהוט ו...ביומד
מאת: שי מרון  |    |  תגובות
ITALY-Dr. Marina Scognamiglio [יח"צ]

משלחת 15 חברות מדעי חיים איטלקיות המלוות בקבוצה הבנקאית הגדולה באיטליה יגיעו לשבוע ביומד ישראל 2013

  ice-biomed  
  Italien Trade Comission-logo2  [יח"צ]  
▪  ▪  ▪
נציבות הסחר האיטלקית (ICE) הפועלת בתל אביב, בראשות ד"ר מרינה סקוניאמיליו (Dr. Marina Scognamiglio), תארח במהלך כנס "ביומד ישראל 2013", שייפתח ב-10 ביוני 2013 בתל אביב, משלחת משקיעים ונציגים בכירים מ15- חברות ביומד איטלקיות, שיגיעו לישראל לבחינת אפשרויות שיתוף פעולה מדעי וכלכלי עם גופי מחקר, קרנות וחברות ביו ישראליות. נציבות הסחר היא סוכנות ממשלתית איטלקית, הפועלת בכפוף למשרד לפיתוח כלכלי באיטליה, במטרה לקדם חברות איטלקיות ברחבי העולם. במסגרת שבוע ביומד ישראל, תהיה אחראית הנציבות גם על ארגון פגישות עסקים בין החברות האיטלקיות האורחות ובין הגופים הישראלים.

ביקור המשלחת הוא חלק מיוזמת הממשלה האיטלקית, שאישרה לפני מספר חודשים, תוכנית כלכלית חדשה המיועדת לתמוך בהשקעות בינלאומיות ולהקל על סטארט-אפים את הגישה למימון באמצעות הפחתת החסמים הביורוקרטיים. כחלק מהמהלך האיטלקי הממשלתי נעשה גם מאמץ להגביר את שיתוף הפעולה וזרימת הידע מצד תעשיית ההיי-טק הישראלית לתעשיה באיטליה. במפגש הקרוב יציגו הסטארט-אפים האיטלקים את פעילותם למשקיעים, אנשי עסקים ויזמים ישראלים לצד בכירים איטלקים שיגיעו במיוחד לאירוע.

"תחום הביומד באיטליה נמצא במגמת גידול בולטת וחברות הביו האיטלקיות מתמודדות כיום בהצלחה בשווקים הבינלאומיים", אומרת ד"ר סקוניאמיליו. "יש כיום חילופי ידע וטכנולוגיות בין שתי המדינות, ואיטליה, כשותף מדעי טכנולוגי של מדינת ישראל, מהווה פוטנציאל לסינרגיה המבוססת על ניצול הייתרונות היחסיים של שתי המדינות".

במהלך הביקור ייערך לראשונה פורום סטארט-אפים, בשיתוף הקבוצה הבנקאית האיטלקית אינטזה סן פאולו (Intesa Sanpaolo), מתימו"פ, נציבות הסחר האיטלקית ושגרירות איטליה בישראל, במהלכו יקודמו השקעות הדדיות וסטארטאפים ישראלים ואיטלקים מתחומי הביומד ייחשפו בפני משקיעים מוסדיים תאגידיים, אוניברסיטאות וחממות טכנולוגיות מישראל ומאיטליה. הקבוצה הבנקאית אינטזה סן פאולוהיא הקבוצה הבנקאית הגדולה באיטליה, עם 11 מיליון לקוחות (ו-9 מיליון מחוצה לה) ואחת מהקבוצות הבנקאיות הגלובליות המובילות באירופה. לקבוצת פעילות אסטרטגית במרכז ובמזרח אירופה ובמדינות צפון אפריקה והמזרח התיכון, שם היא נחשבת שחקן פיננסי מרכזי. לקבוצה פעילות בישראל על-ידי החטיבה העסקית ובנקאות השקעות המתמקדת במיזוגים בינ"ל, פעולות רכישה ומימון מובנה.

בין החברות הישראליות שיוצגו בפורום: Polypid, BiondVax, ו-Proteologics. בין החברות האיטלקיות בולט במיוחד חברת TENSIVE, סטארט-אפ המפתח שתלי עצם סינתטיים העשויים מפולימר מתכלה, כשהייחוד במוצר האיטלקי טמון בהתגברות על מגבלות גודל השתל.

בנוסף לאירוע הסטארט-אפים שייערך ב-10 בייוני, תערוך שגרירות איטליה, בשיתוף נציבות הסחר האיטלקית ולשכת המסחר איטליה-ישראל, ב-12 ביוני, מפגש מדעי-תעשייתי, שיעסוק ב"אתגרים וההזדמנויות העומדים בפני תעשיות הביו-פארמה הישראליות והאיטלקיות", בו יקחו חלק נציגי תעשיה משתי המדינות.

לדברי שגריר איטליה בישראל, פרנצ'סקו מריה טאלו, המנווט את האירוע, חברות סטארט-אפ חדשניות ופורצות דרך, במיוחד בתחומי מדעי החיים, מייצגות תקווה לפיתוח עתידי של המשק האיטלקי. "המפגש בישראל עם שותפים עסקיים ומשקיעים מהקהילה העסקית והטכנולוגית בישראל, מקדם את שיתוף הפעולה הכלכלי בין שתי המדינות ותורם לפיתוח ולקידום משני הצדדים", אמר השגריר. "תודות לדחיפה ולקידום תעשיות מדעי החיים מצד שתי הממשלות, אנו עדים בשנים האחרונות לצמיחה במספר הפרויקטים החדשניים המשותפים בתחומי הביו-רפואה. אני מקווה שהמפגשים המתוכננים השנה בישראל יביאו אף יותר פרויקטים אותם נשמח להציג בשנה הבאה".

לדברי מישל היברט, מנכל מתימו"פ, השותף לפעילות, "שיתוף הפעולה עם הבנק הגדול באיטליה מעניק ליזמים ישראלים ואיטלקים הזדמנות להיפגש , לחלוק מידע ולהציג יכולותיהם למשקיעים המגיעים במיוחד לאירוע ביומד ישראל".

שבוע ביומד ישראל ייפתח ב-10 ביוני 2013 במלון דייוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב ויוצגו בו טכנולוגיות, מוצרים חדשים והפיתוחים האחרונים בתחום, מהארץ ומהעולם.


The Italian Trade Commission - ICE
ICE הוא ארגון ממשלתי המקדם חברות איטלקיות ברחבי העולם, הפועל בכפוף למשרד לפיתוח כלכלי באיטליה. בנוסף למשרדיה הראשיים ברומא, פועלת הסוכנות   ברחבי העולם ומפעילה לצד שגרירויות וקונסוליות איטלקיות רשת גדולה של שירותי ס
תאריך:  11/06/2013   |   עודכן:  11/06/2013
שי מרון

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן


ברחבי הרשת

רשימות קודמות
ענקית התוכנה (NYSE: SAP) והיבריס (Hybris) הודיעו היום ש-SAP מתכננת לרכוש את היבריס, חברה מובילה בתחום הטכנולוגיות לסחר אלקטרוני. הרכישה ממצבת את SAP בעמדה המאפשרת לספק פלטפורמת סחר אלקטרוני של הדור הבא, עם אפשרות בחירה של הטמעה באתר הלקוח או בענן ומשתלבת במגמה של ארגונים ברחבי העולם למטב את חוויית הלקוח של לקוחות עסקיים וצרכנים במספר רב של ערוצי אינטראקציה, התקנים ונקודות ממשק.
11/06/2013  |  יעל ניסקי  |   הודעות כלליות
רשת ההלבשה התחתונה YOU יוצאת במבצע חסר תקדים
פרודוור ישראל השיקה היום מבנה ארגוני חדש, במסגרתו יאוחדו כלל פעילויות החברה, שפעלו עד כה במתכונת של חברות אחיות בעלות אוטונומיה בתחום פעילותן. במסגרת המבנה החדש יאוחדו פעילויות ה-ERP, ה-CRM, SharePoint, ניהול הידע, תשתיות ה-IT ופיתוח NET. לחברה אחת, אשר בראשה יעמוד המנכ"ל יוסי חיימוב, ששימש עד כה כדירקטור פעילות בינלאומית בהנהלת פרודוור העולמית. פרודוור הסתייעה בבניית המבנה בחברת הייעוץ S2R בניהולו של דר' איתי שילוני.
10/06/2013  |  יניב כהן  |   הודעות כלליות
דאסו סיסטמס (Dassault Syst?mes), חברת ה-3DEXPERIENCE, הכריזה על רכישת חברת SIMPOE, מפתחת מובילה של פתרונות סימולציה של תבניות הזרקת פלסטיק. הרכישה של SIMPOE, הפועלת מטורסי שבצרפת, מרחיבה את הפלטפורמה של דאסו סיסטמס ויוצרת בכך את המערך המקיף ביותר של פתרונות סימולציה לחומרי ייצור. עם יותר מ-3,000 משתמשים פעילים העובדים עבור מעצבי חלקים, יצרנים, ויצרני תבניות, הפתרון שנרכש מאפשר לחברות כמו קאנון ופנסוניק להסתמך על סימולציה מובילה של הזרקת פלסטיק. פרטי העסקה לא נמסרו.
10/06/2013  |  יניב כהן  |   הודעות כלליות
השירות הבולאי בחברת דואר ישראל הנפיק 3 בולים חדשים המוקדשים לנשרים בישראל: הנשר, הפרס, עזניית הנגב והרחם. את הבולים, כ"א בעריך 3 ש"ח, עיצבו צביקה רויטמן וטוביה קורץ.
10/06/2013  |  זהר נוי  |   הודעות כלליות