יום שלישי 22 ינואר 2019  13:31
"זרועות ברקן" תחשוף לראשונה פיתוח ישראלי עולמי
מאת: ברוש תקשורת  |    |  ברוש תקשורת  |  תגובות


- הודעה מטעם זרועות ברקן

▪  ▪  ▪
חברת "זרועות ברקן" - המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות לנשיאת מכשירי אלקטרוניקה בידורית, תחשוף לראשונה בתערוכת IFA היוקרתית ביותר באירופה בתחום האלקטרוניקה הבידורית, המתקיימת השבוע - בתאריכים 2-7/9 בברלין, גרמניה, פיתוח עולמי של זרוע למסך פלזמה המותאם לגודל מסך של עד "65 ומשקל נשיאה מקסימאלי של 85 ק"ג, המאפשרת גם סיבוב והטיה של המסך לפי זווית הצפייה הרצויה.

כמו כן, תציג החברה בתערוכה את כל קו המוצרים החדש שפותח במהלך השנתיים האחרונות (בהיקף של כמיליון דולר), הכולל 10 מוצרים לנשיאת מסכי LCD ופלזמה. בהם: זרועות המאפשרות הצמדה קבועה לקיר לקבלת אפקט של תמונה, זרועות המאפשרות הרחקה מהקיר, צידוד והטיה של המסך, פיתוח ייחודי של זרוע תקרה עם מנגנון טלסקופי, מדף יוקרתי המתחבר לזרוע לנשיאת מכשירי אודיו ווידיאו ומוצרים נוספים.

ליאור ברקן, מנכ"ל "זרועות ברקן", מציין שמערכות הנשיאה החדשות מאפשרות לשפר את חווית הצפייה על-ידי יצירת זווית של 90 מעלות בין המסך לבין קו הראייה. זווית שונה מ - 90 מעלות פוגמת בחווית הצפייה והופכת אותה לפחות נעימה. כל קו המוצרים מאופיין בעיצוב יוקרתי, נקי ומינימליסטי, בצבע כסף מבריק, ומשתלב במראה של מסכי ה-LCD והפלזמה.

עוד ציין, כי בעקבות פיתוח קו המוצרים החדשני למסכים דקים, החברה צופה גידול של כ-50% בהיקף הייצוא עד סוף שנת 2006. לדבריו, קו המוצרים החדש זוכה להצלחה גדולה ברחבי העולם לאור המגמה ההולכת וגוברת של החלפת הטלוויזיה המסורתית במסך דק. לאחרונה חתמה "זרועות ברקן" על עסקות ייצוא של קו המוצרים החדש עם רשתות חשמל ו-DIY מובילות במדינות - קנדה, גרמניה, ספרד, פורטוגל וטורקיה, בהיקף עסקות כולל המוערך בכ-5 מיליון דולר.

תאריך:  04/09/2005   |   עודכן:  04/09/2005
ברוש תקשורת

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאןרשימות קודמות
רשת חנויות רוזן ומינץ, המובילה בישראל בתחום אופניים, הגלישה והרולרבליידס, מרחיבה את פעילותה ופתחה בימים אלה שני סניפים חדשים בעפולה ובקניון קסטרא שבחיפה, בהשקעה של כ-2.6 מיליון שקל.
חברת קונטקט (לשעבר: תטיס תקשורת), המספקת מגוון תכנים ושירותי ערך מוסף בסלולר, חתמה על הסכם להקמת והפעלת מועדון הלקוחות של רשת בגדי התינוקות והילדים ילדותי, המונה 12 סניפים ברחבי הארץ עם עשרות אלפי לקוחות. ילדותי מצטרפת ליותר מ-50 לקוחות נוספים שקונטקט מנהלת עבורם את מועדוני הלקוחות.
ברית פיקוח הוציאה מדריך יסודות המקרקעין בהתיישבות, שדן בעניין הבעלות על הקרקע במגזר ההתיישבותי על כל היבטיו. המדריך ערוך כתקציר מנהלים במבנה של ספרון כיס ונועד להיות כלי עזר לכל המעורבים בנושא הקרקעות בקיבוצים ובמושבים. החוברת הוכנה על ידי אנשי המקצוע של התנועה הקיבוצית, האיחוד החקלאי וברית פיקוח.
חברת פלאפון ממשיכה את מהלך "כחול עולה" במסגרתו היא מאמצת את אוהדי נבחרת ישראל בכדורגל במוקדמות הגביע העולמי, כחלק מפעילות הדור השלישי.
פרס מנהל "קול ישראל" לעובד המצטיין בתחום התרבות, האומנות והמוסיקה יוענק השנה לעובדת חטיבת המוסיקה חיותה דביר