|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
תכשיטים לקחת לחופשה בחו״ל בחג הפסח
כתיבת המומחים
הוט, בזק, סלקום, פרטנר סיבים - איזו חברה עדיפה לצרכן?

גפני תוקע העברת תקציבים לרווחה

חלון הזמן הולך ומתקצר, אך גם היום לא אישרה ועדת הכספים העברת עודפי תקציב רבים מ-2014 ל-2015 חברי אופוזיציה: "פקידי האוצר משקרים" היו"ר גפני: "תתקפו את השר. הפקידים עושים מלאכתם נאמנה"
16/12/2015  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 20   |   תגובות
גפני. לא מעביר תקציבי רווחה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]

דיון נוסף של ועדת הכספים נסגר (יום ד', 16.12.15) ללא התקדמות בהעברת עודפי תקציב משנת 2014 ל-2015. הדבר נובע מחילוקי דעות בתוך הקואליציה, שבעקבותיהם אין רוב בוועדה לאישור ההעברות התקציביות. זאת בעוד סד הזמנים (עד סוף דצמבר) לאישור אותן העברות של עודפים הולך ומתקצר. בדיון היום נדון רק סעיף תקציבי אחד מני רבים, שבהם מבקש האוצר להעביר עודפים מחויבים, כספים שההתחייבות הממשלתית בגינם כבר ניתנה. הסעיף נוגע לעודפים של משרד הרווחה בסך 766 מיליון ש"ח ואף שרוב חברי הכנסת, כולל האופוזיציה, תומכים במטרות שמופיעות בו, הם מתנגדים להצביע עבורו במסגרת של העברת עודפים, בטענה כי אין מדובר בעודפים אלא בשינוי תקציב פחות מחודש לאחר אישורו.

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, סיכם יומיים של דיונים ללא התקדמות משמעותית ואמר: "אי-העברת העודפים זה דבר חמור מבחינת ענייני ניהול המדינה. גם חברי האופוזיציה צריכים לגלות אחריות בעניין הזה. אלו התחייבויות שכבר ניתנו ואי אישורן פוגע בתפקוד משרדי הממשלה ובציבור בסופו של דבר".

ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר כי הוא מגלה אחריות ויתמוך בהעברת תקציבי הרווחה. הוא תהה מדוע גפני אינו מוכן להצביע, וגפני תקף אותו: "אל תעיר ואל תגיד לי על מה מצביעים ומה לא. הישיבה הזו הסתיימה. לא רוצה להצביע".

בדיון תקפו חברי אופוזיציה בחריפות את פקידי האוצר וגפני, נחלץ להגנתם. המגמה החלה לאחר שח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) הביע תרעומת בעקבות ראיון של שר הקליטה אמש, שבו הוא נשמע אומר, כך לפי פורר, כי "בעקבות העברות תקציביות בוועדת הכספים שבוצעו אתמול, הוא השיג כספים חדשים לתקציב משרדו". פורר טען, כי "אם יש בדברי השר אמת, הרי שפקידי האוצר הטעו את חברי הוועדה אתמול כשאמרו שאין מדובר בכספים חדשים. אם נכונים דברי השר, הרי שיש כאן כספים חדשים ושינוי בתקציב שאושר רק לפני שלושה שבועות וזה כבר מחייב דיון מעמיק הרבה יותר מאשר על העברות עודפי תקציב".

ח"כ יעל גרמן (יש עתיד): "אין ספק שהכספים שאנחנו מתבקשים לאשר את העברתם אינם עודפים מחויבים או כספים בגין פרויקטים שלא מומשו. כך למשל העברות הקשורות לפנסיה אינם פרויקטים שלא בוצעו, כולם ידעו שיש תשלומי פנסיה. מעבר לכך מתברר שבכל שנה מועברים עודפים של 18 מיליארד ש"ח, כך שלא יכול להיות שזה מקרי אלא מדובר בשיטה". גפני השיב לה: "אבל הדברים שמופיעים כאן בטבלאות של הבקשות התקציביות אלו דברים שאתם סיעת 'יש עתיד' קידמתם כשהייתם בממשלה. את יודעת את זה כי את בעצמך היית שרה ובאת לבקש כאן לאשר לך העברת עודפים. ככה מתנהלת מדינה באופן רב-שנתי".

ח"כ דב חנין (חד"ש) התייחס לטענות של פורר: "אני מכיר את השר אלקין היכרות קרובה ולמרות חילוקי הדעות בינינו כמעט בכל נושא, הוא מעולם לא אמר לי דברים שאינם אמת. זה לא העברת עודפים אלא מהלך של שינוי התקציב. שינוי של חוק ללא ההליך המלא במליאה. רוצים תקציב אחר, שיתכבדו ויגישו הצעת חוק תקציב חדשה בשלוש קריאות".

ח"כ חיים ילין (יש עתיד): "על סמך הרזרבות והעודפים שהמשרדים יודעים שהם יקבלו הם חותמים על התחייבויות כספיות, דבר שאינו חוקי. אם יש חשב שחותם על הרשאות תקציביות כשעוד אין לו את הכסף ביד זה לא ראוי. כך כמה המדינה, אך כיום אנחנו כבר מדינה שקיימת כמעט 70 שנה".

ח"כ סתיו שפיר (המחנה הציוני): "כל התהליך לא חוקי ועומד בניגוד לחוק יסוד משק המדינה. יש כאן שורה של הטעיות שמתבצעת ע"י פקידי הממשלה. הם מסתכלים על חברי הכנסת כאן בוועדה כאל חבורת מטומטמים ואומרים לנו, כבר התחייבנו וכד'. לא ייתכן שפקידי ממשלה ישקרו לחברי כנסת בדיון בוועדה".

היו"ר גפני מחה על טענות הח"כים, בין השאר גם על-כך שתקפו את אנשי האוצר שהגיעו לוועדה אתמול והיום וקרא להם לתקוף במקום את שר האוצר. "הפקידים אינם משקרים ולא ידוע לי על כספים חדשים" אמר. גפני התקשר לשר אלקין תוך כדי הישיבה ולאחר-מכן ציטט מדבריו: "כל הכספים הם בגין התחייבויות מ-2014 שהמתנתי לאישורם להשלמת התחייבויות ופרויקטים שכבר החלו". לאחר-מכן התריע שלא יסכים עוד לתקיפת פקידי אוצר בוועדה והודיע: "מי שיקרא לפקידי האוצר שקרנים, אני אוציא אותו החוצה. אם חברי הכנסת רוצים, שיתקפו את שר האוצר ולא את הפקידים שעושים את מלאכתם נאמנה".

חשב משרד הרווחה, חנן פריצקי, הסביר את בקשת העברת העודפים המחויבים של משרדו: "בגין כל התחייבות מ-2014 הדבר הראשון שעושים בתקציב 2015 לאחר שאושר, משלמים עבורן. זאת מתוך תקציב 2015 ולכן תקציב 2015 נגרע כי זו החובה שלנו לעמוד בהתחייבויות. כלומר, דבר ראשון לשלם איך שהתקבל תקציב 2015. יש פרויקטים שאין ברירה אלא לרשום התחייבויות למשל מחשוב שתחילה מתחייבים, אח"כ הביצוע ואז התשלום בגין ההתחייבות ואז מעבירים משנה לשנה". הסבריו לא הועילו והבקשה התקציבית טרם אושרה.

בסיכום שב גפני והפציר בחברי הכנסת "לגלות אחריות ולאפשר למדינה להתנהל". כאמור, לעת עתה בשל הוויכוחים בתוך הקואליציה הבקשות לא אושרו.

תאריך:  16/12/2015   |   עודכן:  16/12/2015
עידן יוסף
+ישראל רביעית מהסוף בפרסום התקשרויות ממשלתיות
00:35 17/12/15  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הממשלה החליטה כי התקשרויות עם גופים חיצוניים יפורסמו במלואן, אך בפועל ההחלטה אינה מיושמת  ▪  היועמ"ש יתבקש לפנות למשרדים הסוררים  ▪  שפיר: טיעון בעיית כוח האדם לא יעבוד עוד
(רק 32 חוזים פורסמו [צילום: משה שי/פלאש 90])
+"הממשלה שבויה בידי בעלי-ההון"
21:07 16/12/15  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
משרד הכלכלה: לא ניתן לשתף נציגי ציבור בוועדות המחירים, כדי לא לחשוף נתונים כלכליים של חברות עסקיות  ▪  המועצה לצרכנות: ניתן לחייבם בשמירת-סודיות
([צילום: פלאש 90])
+הרצוג: גנה הסתה נגד ריבלין;
נתניהו: גנה את שוברים שתיקה
18:04 16/12/15  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ראש הממשלה אומר כי אין מקום להסתה נגד נשיא המדינה אך יש מקום לחופש ביטוי ולביקורת  ▪  ראש האופוזיציה: אתה לא מגנה הסתה איומה ונוראה
(הרצוג ונתניהו. עימות במליאה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+הכנסת מתעקשת על עוזר שלישי לח"כים
17:43 16/12/15  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לא קיבלה את המלצתה של הוועדה הציבורית  ▪  ביטן: כוח האדם העמד לרשותנו לא מאפשר לנו להתמודד בצורה הראויה מול חברות עם יועצים  ▪  מרב מיכאלי: עוזר נוסף זה לא פינוק אלא עבודה לטובת הציבור
([צילום: פלאש 90])
+בטרומית: בנקים לא יסרבו לתת הלוואה לרכישת דירה לאדם בעל מוגבלות
17:20 16/12/15  |  
מליאת הכנסת אישרה את הצעת חוק הבנקאות (שירות ללקוח) (תיקון - הלוואה לדיור לאדם עם מוגבלות), התשע"ה 2015 של חברת הכנסת קארין אלהרר וקבוצת חברי הכנסת. מוצע לקבוע כי תאגיד בנקאי לא יסרב לתת הלוואה לרכישת דירה לאדם עם מוגבלות על סמך תנאי שאדם זה אינו יכול לרכוש לעצמו ביטוח חיים בשל מוגבלותו.
+בטרומית: איסור פרסום שם חייל שמתקיימת חקירה בעניינו
17:19 16/12/15  |  
מליאת הכנסת אישרה את הצעת חוק השיפוט הצבאי (תיקון - איסור פרסום שם חייל שמתקיימים חקירה או תחקיר בעניינו), התשע"ו-2015 של חבר הכנסת איל בן-ראובן וקבוצת חברי כנסת. מוצע בה לאסור על פרסום שמותיהם של חיילים החשודים או הנאשמים בביצוע עבירה שנעשתה אגב פעילות מבצעית עד להגשת כתב אישום או למתן פסק דין חלוט, לפי העניין, וכן לאסור על פרסום שמותיהם של חיילים שעניינם נדון במסגרת תחקיר מבצעי.
+אושר בטרומית: פנסיה חובה לעצמאיים
14:35 16/12/15  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק פנסיה חובה לעצמאים, התשע"ה-2015 של חבר הכנסת אלי כהן. מוצע בה לחייב עובדים עצמאיים להפקיד כספים לקופת גמל לקצבה, כששיעור ההפקדה מושפע מגובה ההכנסה. מוצע להחריג מתחולת החוק עובדים עצמאיים בני פחות מ-21 שנה או מגיל 55 ומעלה, או מקבלי קצבה בסכום מזערי או שרק החלו בפעולותיהם כעצמאיים. עצמאי שלא יבצע את חובת ההפקדה לא יותרו בניכוי הוצאותיו בסכום השווה לפעמיים סכום ההפקדה בה הוא חייב. עוד מוצע לקבוע כי עצמאי שהודיע על סגירת עסקו ושיעור ההפקדה שלו לקופת הגמל עולה על שיעור ההפקדה שהיה חייב בו, יהיה זכאי למשוך חלק מהסכום בקופת הגמל. החוק יכנס לתוקפו ב-1/1/17.
+בטרומית: מימון אבחון לקויות למידה לילדים ממשפחות מעוטות יכולת
14:29 16/12/15  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק זכאות לאבחון לקויות למידה לילדים ממשפחות מעוטות יכולת, התשע"ה-2015 של חבר הכנסת יואב בן-צור, מנחם אליעזר מוזס ודב חנין. מטרתו של החוק המוצע היא לקבוע את זכאותם של ילדים משפחות מעוטות יכולת למימון אבחון ללקויות למידה. מוצע כי שר החינוך יקבע הוראות בדבר הליך איתור של ילדים זכאים במוסדות החינוך לצורך הפנייתם לאבחון.
+כ"ץ: 40% מתוספות השירות הולכות לערבים
12:35 16/12/15  |  עידן יוסף
שר התחבורה ישראל כ"ץ אומר כי 405 מתוספות השירות בתחבורה הציבורית מופנות למגזר הערבי, למרות שחלקו היחסי באוכלוסייה הוא 20%. במענה לשאילתה שהגישה ח"כ מרב מיכאלי (המחנה הציוני), אמר כ"ץ כי בשנת 2016 משקיע משרדו 125 מיליון שקלים לשיפור התחבורה הציבורית במגזר. לדבריו, גם בנושא תשתיות הקריטריונים גמישים יותר להשקעה, לא רק מסיבה בטיחותית אלא גם לפי צורך תחבורתי.
+עיכובים באישור תחנת רדיו ערבית במשולש
12:30 16/12/15  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ועדת הכלכלה אישרה לקריאה ראשונה: הרשות השנייה תוכל לאשר פיצול שידורים ברדיו האזורי  ▪  במהלך הדיון התעמתו ח"כ עיסאוי פריג' ויו"ר מועצת הרשות השנייה אוה ודז'יבוז', על-רקע טענת ח"כ פריג' לעיכובים במכרז לתחנת רדיו ערבית נוספת מדרום לאום אל-פחם
(אום אל-פחם [צילום: איתמר לוין])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דב חנין / Dov Hanin   דני עטר / Danielle Attar    דני בן יוסף דנון / Dani Danon   המחנה הציוני / Hamachane Hzioni   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיים כץ / Haim Katz   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   ישראל ביתנו   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עופר עיני   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קארין אלהרר / Karin  Elharar   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
גפני תוקע העברת תקציבים לרווחה
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
ועדת הכלכלה אישרה (יום ד', 16.12.15) לקריאה ראשונה את ההצעה של ח"כ נאוה בוקר (הליכוד), וחברי כנסת נוספים, לתקן את חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו על-מנת לאפשר פיצול שידורים של בעל זיכיון לשידורי רדיו. לפי ההצעה שאושרה, מועצת הרשות השנייה תוכל לאשר לבעל זיכיון ברדיו האזורי לשדר תכנים שונים בתנאי ששר התקשורת הקצה לו תדרים לשם כך, בחלק משעות היום, בהתאם לכללים שתקבע.
16/12/2015  |  עידן יוסף  |   חדשות
הבקרה הפרלמנטרית על ניהול התקציב תתחזק, כך הודיע (יום ג', 15.12.15) יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, לקראת אישור בקשות של האוצר להעברות 18 מיליארד שקלים עודפי תקציב מ-2014 ל-2015. גפני הודיע: "מעתה חברי הכנסת יידעו על מה הם מצביעים מראש ועל כל שינוי תקציבי יקבלו הסבר מפורט, מנציגי האוצר והמשרדים אליהם מיועדים הכספים ומה המקור התקציבי שלהם. כל שינוי תקציבי יוצג גם בהקשר ההיסטורי שלו על-מנת שחברי הכנסת יראו את התמונה המלאה בטרם אישורו. הכל ייעשה בשקיפות מלאה".
15/12/2015  |  עידן יוסף  |   חדשות
"ועדת הפנים רואה את הטיפול במפגע המפחמות בשטחי הרשות הפלשתינית כתפקיד מרכזי של המשרד להגנת הסביבה", אמר יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה ח"כ דודי אמסלם בדיון (יום ב', 14.12.15) על המפגע הסביבתי החמור, "תכריחו את משרד החקלאות להוביל חקיקה בנושא. אני המום מכך שמאז הסתיים הדיון בנושא בוועדה לפני שנה לא נעשה דבר. נדרש פתרון הוליסטי. תתניעו את הוועדה הבינמשרדית. הייתה לכם שנה לפעול. הוועדה תקיים דיון בעוד חודשיים. בינתיים אנשים נושמים את האוויר והעשן מתפזר לרדיוס גדול ועושה אנשים חולים. הוועדה דורשת פתרונות אופרטיביים, שלא יהיה עשן, ולא לשמוע מי אשם".
15/12/2015  |  עידן יוסף  |   חדשות
"להחזיק חופים עולה כסף. המדינה לא צד בעניין? משרד הפנים אחראי להסדרת חופי הרחצה. אם בדיון הבא אראה שאין תוצאה, הוועדה תשכור מומחה ותגיש הצעת חוק פרטית", אמר יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה ח"כ דודי אמסלם, בדיון (יום ב', 15.12.15) על הסדרת חופי הרחצה.
15/12/2015  |  עידן יוסף  |   חדשות
השר לביטחון הפנים גלעד ארדן אומר כי מותר להגיד דברים על נשיא המדינה "כל עוד לא הסתה לאלימות ואת זה יקבעו הגורמים המשפטיים".
15/12/2015  |  עידן יוסף  |   חדשות
רשימות נוספות   /   כנסת 20  /  מי ומי    / 
רשימות נוספות   /   תקציב המדינה  /  מי ומי  
אושרו תיקונים נגד התעללות בבע"ח  /  עידן יוסף
חברת החשמל: 600 עובדים נוספים יפרשו בקרוב  /  עידן יוסף
גלאון: שוברים שתיקה - גיבורים, לא בוגדים  /  עידן יוסף
איפה הכסף  /  נסים עוג'ר
ערבויות ללא גבולות  /  אפרים הלפרין
בשולי הארועים בכנסת  /  שמעון זיו
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
בעז שפירא
בעז שפירא
איזה מוח חולני יכול להעלות בדעתו לדאוג לתנאי הכליאה של המפלצות? איזה לב אטום ו/או ערל יכול להתעניין בגורלם של הראויים למות בייסורים כעונש על מעשיהם?
אלי אלון
אלי אלון
כשלושה שבועות לאחר סיום מלחמת ששת הימים, הסתערו עשרות תושבים ערבים מרצועת עזה על מחנה מחסני האספקה והמזון שהיה שייך לכוח האו"ם
יוסף אליעז
יוסף אליעז
מלחמת חרבות ברזל, בצד מוראותיה, חשפה לנגד עינינו מציאות הטעונה שינוי דחוף    אנו חיים בעולם "פתוח", כפי שנוהגים לומר: "כל העולם הוא כפר אחד גדול"
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il