|   15:07:40
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
עו"ד דפנה שגל פודור - הסדרת מעמד בישראל לבני זוג זרים: כל מה שצריך לדעת
כתיבת המומחים
מתי יש להזמין הובלה עם מנוף?

נתניהו דורש הסכמות

מהלכים נמרצים לטרפוד "חוק השבת"

לא יעלה השבוע להצבעה במליאה ביטן ואוחנה מהליכוד הביעו התנגדות לחוק כולנו אומרים שהעלאתו תביך את הקואליציה המכון לאסטרטגיה ציונית: חרדי צריך להצביע נגד
05/01/2016  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 20   |   תגובות
משתתפי כנס השבת

   עידן יוסף
סמכויות סגירת עסקים בשבת נמסרו לממשלה

   עידן יוסף
כ"ץ: בלי רכב ממשלתי בשבת ארוויח כסף

   איתמר לוין
בעיה חוקית לכאורה במשחקי כדורגל בשבת

   עידן יוסף
בנט מתנגד ל"חוק השבת"

ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה (יום ד', 6.1.16) לחבר הכנסת מיקי זוהר (ליכוד), יוזם הצעת החוק המכונה "חוק השבת", וביקש ממנו להגיע הסכמות בנוגע לחוק טרם הבאתו למליאה לקריאה טרומית. זוהר נעתר לבקשה. הוא הודיע שיציג את החוק במליאת הכנסת אך ימתין לדיון והצבעה במועד שיקבע בקרוב.

יושב-ראש ועדת הכנסת, חבר הכנסת דוד ביטן (הליכוד), אמר בשיחה עם עוזרים של ראשי רשויות כי "לא יהיה רוב להצעה, והודעתי כי אקבור את ההצעה וכלל לא אעלה אותה. הוא (החוק) לא ייושם כל עוד אני יושב הראש", הבטיח. אולם התנגדות עשויה לחזור אליו אם יצביע זוהר נגד הצעות חוק אותן הוא יגיש.

ח"כ רחל עזריה (כולנו) החרימה את הכינוס שערך (יום ג', 5.1.16) ח"כ מיקי זוהר בנושא החוק רק משום שבניגוד לדעתה אמורה הצעת החוק לעלות לדיון רק השבוע. עזריה תומכת עקרונית במניעת מסחר בשבתות בתמורה להרחבת אפשרויות הבילוי ולהפעלת תחבורה ציבורית, הצעה שלה מתנגד ביטן. עמיתה לסיעה ח"כ רועי פולקמן השתתף בכינוס. הוא אמר כי כולנו מתנגדת לשינוי הסטטוס-קוו ואינה מסכימה לו במתכונתו הנוכחית שלא כחלק מהסדר כולל. לדבריו, העלאת החוק עשויה לגרום מבוכה לקואליציה.

לבקשת פולקמן שלא להעלות את הצעת החוק השבוע, אמר ח"כ זוהר: "לא נערך דיון על החוק כיוון שיו"ר הקואליציה אינו נמצא בארץ והנהלת הקואליציה לא התכנסה השבוע. אני שוקל את הדברים לעומקם. אין שאלה שהבקשה של ח"כ פולקמן משמעותית ואני איש של הסכמות, אשקול את הצעתו בכובד ראש".

זוהר אמר בדיון: "כל מי שלא ידע איך להתמודד עם החוק אמר שמדובר בכפייה דתית, אבל הגשתי אותו מסיבות סוציאליות. אי-אפשר לחשוד בי שאני אדם דתי. שמעתי את הטענות בקשב רב והפנמתי אותן. אני יודע שאני חי בחברה מורכבת. תקפו אותי בגלל שיש לאנשים כעס על הדת היהודית. אני לא מתרשם מהדעה של אלה שהטענות שלהם נגד החוק אינן אוביקטיביות אלא נובעות משנאת הרעיון היהודי".

"חוק אנטי ליברלי"

ח"כ אמיר אוחנה (ליכוד) אמר כי לא זו בלבד שאינו תומך בחוק אלא יפעל לשכנע בכך גם את חבריו. "זהו חוק אנטי-ליברלי, ששואף להעמיק את כפיית הדת, דבר שפוגע במדינה ופוגע בדת", אמר אוחנה. לדבריו, אל השבת - כמו אל כל דבר יפה שהביאה היהדות - יש להגיע מתוך בחירה ולא מתוך כפייה. "אני מאחל לילדי כולנו שיגדלו במדינה דמוקרטית ויהודית, בה יוכלו להינשא בארצם למי שיבחרו, בה יוכלו לקיים חופש דת וחופש מדת, בה יוכלו להתפלל היכן שיחפצו - אם יחפצו, ובה המדינה תתערב כמה שפחות בחייהם, לטובתה ולטובתם".

נציג המכון לאסטרטגיה ציונית, עדי ארבל, אמר: "לו יתואר שמחר בבוקר תתקבל הצעת החוק וגורמי האכיפה אכן יעשו את עבודתם, מה שלא כל כך קורה היום, נגיע למציאות דומה מאוד לחזון שהתוותה אמנת גביזון-מדן: מקומות בילוי יהיו פתוחים בשבת, ומקומות מסחר - סגורים. במילים אחרות: יש פה תקדים מרתק! זו הפעם הראשונה בה עוברת הצעת חוק בוועדת שרים לחקיקה המייצרת אבחנה בין מסחר לבילוי. עד היום אין אף חוק שעוסק בנושא השבת. האם יש פה כפייה דתית? לא ממש. אילו הייתי חבר כנסת חרדי, הייתי הראשון שמתנגד לחוק".

ח"כ מנואל טרכטנברג (המחנה הציוני): "השבת היא ערך לכל עם ישראל, זה לא נכס של מגזר כזה או אחר זה לא מונופול של אף אחד. לא בכדי יש לחצים מכל הצדדים. אין כאן עימות בין כפייה לחילוניות זהו דיון מהותי על מהותה של החברה הישראלית וצריך לקיים אותו ללא חשש ובצורה אמיתית וכנה".

"פגיעה אנושה בעסקים קטנים ובינוניים"

רועי כהן, יו"ר להב, ארגון העסקים הקטנים בישראל, אמר: "הדיון כאן מעלה את הפגיעה הקשה בעסקים הקטנים בישראל עקב מדיניות תמוהה בכל הנוגע למסחר וקמעונאות. השבת היא יום מנוחה וכך צריך להישאר. אוזלת היד של הרשויות המקומיות ושל המדינה מביאה לפגיעה אנושה בסקטור העסקים הקטנים והבינוניים שנאלץ לראות כיצד פרנסתו נגזלת על-ידי מתחמי הקניות הגדולים שהתחילו לעבור על החוק בקטן והמשיכו בגדול. צריך להסדיר את זה לקבוע מדיניות סדורה נושא. ציבור העסקים הקטנים והבינונים לא יהיו שק החבטות של הרשתות הגדולות".

הרב אהרון ליבוביץ', חבר מועצת עיריית ירושלים, אמר מנגד: יש כאן מצב מורכב. מזווית הראייה של חבר מועצה בירושלים שהסוגיה הדתית משמעותית מאוד בעיר. החוק של ח"כ זוהר יפר את האיזונים הקיימים בעיר. יש כאן סוגיה בעייתית מאוד. בעיר שבה אנחנו נלחמים על כל חילוני שיישאר כאן ולא יברח לתל אביב, אני דתי ויש בתי קפה שפתוחים ליד הבית שלי ואני תומך בזה. חילונים קמים ועוזבים את העיר. חנות שהיא פתוחה 24/7 זה מאוד משמעותי לאנשים חילונים בעיר הזאת".

"מי שקונה בשבת - לא יקנה בראשון"

קובי ברמר, מראשי מאבק המכולות: "תקפו את אבא שלי פיזית, אדם בן 84, בגלל המאבק שלי על סגירת עסקים בשבת. אני מייצג עסקים קטנים. צועקים 'כפייה דתית' ו'אירן' וחושבים שאנשים יקנו את השקר הזה. אנשים שקונים בשבת לא יקנו ביום ראשון. אני לא יכול לעבוד בשבת הקנסות יהרגו אותי. החוק צריך להגן עליי כאדם קטן באופן שווה".

תני פרנק, ראש תחום דת ומדינה ב'נאמני תורה ועבודה', אמר בדיון: "הטענה כי אין אכיפה של חוק שעות עבודה ומנוחה הקיים היום היא נכונה, אבל הדרך היא לא בחקיקה חד-צדדית. שר הכלכלה, ראש הממשלה בנימין נתניהו, אחראי לאכיפת החוק ויש לקרוא לו לאכוף את הוראותיו. הדבר הבעייתי מבחינתנו בחוק השבת הוא ההתייחסות רק לאינטרסים עסקיים ולא להיבטים האחרים של השבת במרחב הציבורי כמו מקומם של הקהילות, תחבורה ציבורית ופתיחת מרכזים קהילתיים בשבת. ההסכמות צריכות להיות על בסיס אמנת גביזון-מדן ויש להמשיך את הדיון הציבורי על-מנת להגיע להסכמה רחבה בנושא".

ח"כ קסניה סבטלובה (המחנה הציוני) אמרה כי הליכוד של מנחם בגין היה דוחה את הצעת החוק מיד משום שיש בה משום כפייה דתית.

"מדובר בחוק פופוליסטי שלא רק יפגע בשבת ובזכויות עובדים, אלא גם יחזק את הטענה של אויבינו על כך שיהדות - היא דת ולא לאום", הסבירה סבטלובה. "כך הרי מסבירה הרשות הפלשתינית את התנגדותה להכרה במדינה ישראל כמדינה יהודית: 'יהודי זה דת, ודת לא זקוקה למדינה'. מדינת ישראל היא מדינת העם היהודי, לא מדינת ההלכה היהודית. במדינה הדמוקרטית של העם היהודי אמורות להיות זכויות וחובות שוות לחילונים, מסורתיים, רפורמים, קונסרבטיבים, חרד"לים, חרדים, וכמובן גם למיעוט שאינו יהודי. ולכל אחת מהקבוצות שמרכיבה את המדינה שלנו יש מושג שונה לגבי מהי שבת וכיצד ניתן ליהנות ממנה".

סבטלובה הציעה להתחיל במיגור התופעה של עובדי קבלן, ניצול של יחסי מרות, ולהקטין את כמות שעות העבודה כמו במדינות מתקדמות אחרות ואפילו לאסור על מעבידים להטריד, כלשונה, את עובדיהם הנאמנים בשעות וימי המנוחה במיילים וטלפונים.

תאריך:  05/01/2016   |   עודכן:  06/01/2016
עידן יוסף
+קנס כספי למלון שיפרסם דרוג כוכבים מטעה
13:29 06/01/16  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
הקנס - עד 18 אלף ש"ח  ▪  גובה הקנסות אושרו בוועדת חוקה, חוק ומשפט  ▪  מלון שיפרסם מידע שעש בו להטעות בדבר שירות - יקנס בסך של 3,000 ש"ח
(25 מלונות בלבד מדורגים)
+"לבטל מתן הלוואות מתוך כספי הפנסיה"
12:43 06/01/16  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
כך דורשים ח"כים מעודת הכספים בעקבות המלצת ועדת שטרום לאפשר לקופות הגמל ולקרנות הפנסיה לתת הלוואות צרכניות לעמיתיהן
(ח"כ גלאון. חשש למשבר פנסיוני [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+2,500 תיקים בשנה על אחזקת אמל"ח לא חוקי
12:27 06/01/16  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
כך עולה מדברי השר לביטחון פנים בדיון בוועדת הפנים  ▪  הבהיר: 90% מהנשק הבלתי חוקי מגיע מצה"ל  ▪  ח"כ אבו-עראר: יש אוזלת יד של המשטרה
(השר ארדן. מבטיח אכיפה [צילום: אלכס קולומויסקי/פול/פלאש 90 ])
+משרד הבריאות: 58 חולי שפעת קשים השנה
11:59 06/01/16  |  גלית יצחק-אוגנוב   |   לרשימה המלאה
בדיון שנערך בוועדת הבריאות של הכנסת דווח כי השנה נמנו 58 חולי שפעת קשים וארבעה נפטרו  ▪  יו"ר הוועדה קורא לכלל אזרחי ישראל: גשו להתחסן מייד
(ללכת להתחסן [צילום: יוסי זמיר/פלאש 90])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דוד  ביטן / David Bitan   דני עטר / Danielle Attar    דני בן יוסף דנון / Dani Danon   המחנה הציוני / Hamachane Hzioni   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיים כץ / Haim Katz   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מנחם בגין / Menachem Begin   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קארין אלהרר / Karin  Elharar   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי כהן / Roee Choen   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
מהלכים נמרצים לטרפוד "חוק השבת"
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
אורח
6/01/16 09:02
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
ועדת הכספים של הכנסת אישרה (יום ג', 5.1.16) את הרחבת תוכנית 'הר הכסף', כך שמעתה יוכל כל מי שיש על שמו חשבונות רדומים בקרנות שונות למשוך את הכספים עד לסך של 8,000 שקל שנצברו מבלי שיידרש לשלם עליהם מס.
05/01/2016  |  איציק וולף  |   חדשות
"5 שנים גופים ממשלתיים עובדים על החוק. ומשרד המשפטים מתנהג כאילו הוא מהאו"ם", תהה (יום ב', 4. יו"ר ועדה הפנים והגנת הסביבה, ח"כ דודי אמסלם בעת דיון נוסף על הצ"ח הסדרת העיסוק בהדברת מזיקים, "אם לא היינו מכנסים את ועדת הפנים, הם היו ממשיכים לעבור על החוק, לפיו נקבע לפני חמש שנים שתוך 90 יום השר לאיכות הסביבה ושר הביטחון יגבשו נהלים לפיקוח ואכיפה של חוקי הסביבה במערכות הביטחון. עברו חמש שנים ואתם מספרים סיפור. מה עשיתם במשרד המשפטים חוץ מלהגיד שצריך עד זמן? עדיין יש אסבסט במחנות צה"ל. מי מגן שם על החיילים?"
05/01/2016  |  מחלקה ראשונה  |   חדשות
ועדת הכספים אישרה (יום ג', 5.1.16) את תקציב רשות ניירות ערך לשנת 2016, שיעמוד על 183.4 מיליון ש"ח. כמו תקציב מבקר המדינה, בנק ישראל וועדת הבחירות המרכזית, גם רשות ניירות ערך היא גוף עצמאי שתקציבה מאושר בנפרד מתקציב המדינה הכולל מתוך כוונה לשמור על עצמאותם. תקציבה של רשות ניירות ערך נובע מהאגרות המשולמות ע"י החברות המפוקחות בשוק ההון כמקובל בעולם, כ-550 חברות סה"כ. חברי ועדת הכספים קראו לראשי הרשות לפעול להוספת הקלות על החברות הפועלות בשוק על-מנת לחזק את הפעילות בבורסה. תקציב הרשות אושר פה-אחד. יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני: "ועדת הכספים תעודד ותאשר תיקוני חקיקה ורגולציה שייקלו על הפועלים בשוק, כך שסך הפעילות תגדל יחד עם שמירה על כספי הציבור".
05/01/2016  |  מחלקה ראשונה  |   חדשות
יו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט ח"כ יעקב מרגי קרא (יום ב', 4.1.16) למפקד גלי צה"ל ירון דקל להקים ועדת "פלייליסט" בלתי תלויה שתיתן ביטוי לרב-תרבותיות הישראלית, ותקבע אילו שירים יושמעו בתחנת הרדיו גלגל"צ. "אנחנו בשום פנים ואופן לא מתערבים בתכני התחנה ולא נאפשר התערבות, אך אנו קוראים להקמת ועדה מקצועית, בלתי תלויה ורב תרבותית שתקבע את הרכב השירים בתחנה".
05/01/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכלכלה אישרה (יום ב', 4.1.16) את בקשת משרד התחבורה לתקן את תקנות התעבורה ולהאריך את תקופת הרישיונות לקווי שירות ונסיעות שירות במוניות, אך קבעה כי האישור יהיה לתקופה של חצי שנה ועד סוף יוני 2016, ולא כפי שביקש משרד התחבורה עד - סוף 2016.
04/01/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
רשימות נוספות   /   כנסת 20  /  מי ומי  
ב-40% מתחנות האוטובוס אין מידע כחוק  /  עידן יוסף
26,752 איש קיבלו דמי פגיעה בשנת 2015  /  יפעת גדות
המכסה הארצית - 2.220 מיליארד ביצים  /  עידן יוסף
מחליטים עלי - בלעדי?  /  עדי אורן
כשהמחוקקת מבקשת סעד מהרשות השופטת   /  נסים עוג'ר
ניצחון לציונות  /  בצלאל סמוטריץ'
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
עידן יוסף
עידן יוסף
יש כל מיני כללים וכלים לפרשנות חוזים, והם משתנים ממדינה למדינה. גם אם החוזה כתוב בשפה ברורה, צריך להבין את ההקשר, הנסיבות והמטרה העסקית שלו. במקרה של ספק, השופט הוא הפרשן, והוא יכו...
רון בריימן
רון בריימן
חטא אי-השוויון בנטל השירות הסדיר ושירות המילואים הוא צורם ומקומם גם בימים רגילים, קל וחומר בימי מלחמה, והנה, כמו במשל מלפני שלושת אלפי שנים "האיש העשיר" חמל לגייס את "צאנו ובקרו", ...
דן מרגלית
דן מרגלית
מי לא בא לרקוד עם הניצולים בשדה התעופה ולא עשה מן המבצע הון פוליטי? מי שהחליט עליו - יצחק רבין
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il