News1 גאים להציג
מבקרים ייחודיים (Unique Visitors):
אתר - 107,621  סלולר - 358,061
   |   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
כל מה שצריך לדעת על פגיעה עצבית
כתיבת המומחים
מהי העלות של עבודות סמינריון בתשלום?
איזון לא קדוש?
נתניהו: מיעוטים תופסים מקומות עבודה בשל השבת
עסקים יהודיים מעסיקים ערבים במקום יהודים כל השבוע בגלל האיסור להעסיק יהודים בשבת שר הכלכלה מציע לכנסת לדון האם יש מקום לשנות את החוק
10/02/2016  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 20   |   תגובות
נתניהו. ערבים מועסקים במקום יהודים [צילום ארכיון: יונתן זינדל/פלאש 90]

   עידן יוסף
מיקי זוהר מציע: תחבורה עירונית בשבת

   עידן יוסף
במרצ קראו להחרים מסעדה שנסגרה בשבת

   עידן יוסף
סמכויות סגירת עסקים בשבת נמסרו לממשלה

▪  ▪  ▪
שר הכלכלה והתעשיה, ראש הממשלה בנימין נתניהו, מציע לבחון האם אכיפת האיסור על יהודים לעבוד בשבת ביום המנוחה, לא השיגה את מטרתה ההפוכה והגבירה העסקה של ערבים באופן שמשפיע על העסקת יהודים גם ביתר ימי השבוע.

נתניהו, שמסר את תשובתו לשאילתה בכנסת בעניין סגירת משתלות בשבת, באמצעות השר יריב לוין, אמר כי יש לדון בשאלת האיזון שבין הזכות לקיים יום מנוחה ולמנוע מציאות לא-הוגנת בה עובדים נאלצים לעבוד בשבת לבין מתן העדפה אוטומטית בתעסוקה ללא-יהודיים, שתביא לכך שמיעוטים יתפסו את מקומות העבודה. הוא הדגיש כי נעשים מאמצים להגברת התעסוקה בקרב לא-יהודים, אבל לא באמצעות אכיפת חוק שעות עבודה ומנוחה שלא זו מטרתו.

עוד אמר שר הכלכלה והתעשיה כי יש לשקול את האיזונים, לראות אם התוצאה טובה או לא, ואם סבורים שיש מקום לשנות את החוק הוא ישונה אם יהיה לכך רוב.

בעניין ההתרעה לסגירת משתלת "סלונר" בסתריה, לוין הבהיר, בשמו של נתניהו, כי קנסות על בתי עסק שהעסיקו עובדים בשבת ללא היתר אינם דבר חדש ובשנת 2013 נפתחו 377 תיקים מינהליים בנושא זה. הוא הסביר כי פעילות האכיפה של הממונה על חוק שעות עבודה ומנוחה אינה ממוקדת בתחום מסוים של חוקי עבודה אלא בודקת שורה של חוקים בעניין זכויות עובדים, לרוב בעקבות תלונות, שהפרתם גוררת הטלת סנקציות. הוא ציין כי נגד המשתלה האמורה הוגשה תלונה וכי היא לא קיבלה קנס אלא התראה מינהלית.

מגישת השאילתה, חברת הכנסת מרב מיכאלי (המחנה הציוני), אמרה כי לא ניתן לחשוד בה כאילו היא נגד אכיפה של חוקי עבודה וציינה כי אכן העובדים במשתלה אינם מאוכלוסייה מוחלשת, אך בהתחשב בכך שיש לנושא קשר לחקלאות ושעשרות שנים לא הייתה אכיפה, ראוי לשקול שינוי במדיניות. גם ח"כ חיים ילין (יש עתיד) הזכיר את הקשר שבין עבודת המשתלה לחקלאות ולפריפריה, וציין כי הוא תומך בהפיכת יום ראשון ליום מנוחה, אך אין להתעלם מכך שרוב הציבור מגיע לקנות במשתלות דווקא בשבת. ח"כ דב חנין (הרשימה המשותפת) אמר כי הוא נגד פגיעה בעובדים ובצביון השבת כיום מיוחד, ולכן מתנגד להפיכת השבת ליום של קניות ללא הפסקה. עם זאת ציין כי הוא בעד פעילות תרבות, נופש ופנאי, וטען כי משתלות הן חלק מנופש ולכן ראוי שיהיו פתוחות בשבתות.

השר לוין השיב בשם הממשלה כי אחריות משרד הכלכלה והתעשיה היא לאכוף את החוק. לדבריו, ברור לכל שאי-אפשר לשלוח פקחים לכל בית עסק בכל שבוע, ולכן אין לבוא בטענות למערכת האכיפה. עוד הוסיף כי איש אינו מצפה מהממונה שיבוא ויאמר שהוא לא אוכף את החוק על משתלות ועל ענפים אחרים כן.

תאריך:  10/02/2016   |   עודכן:  10/02/2016
עידן יוסף
+אושר בטרומית: חופשת אבהות
16:55 10/02/16  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק עבודת נשים (תיקון - חופשת אבהות), התשע"ו-2015 של חברת הכנסת תמר זנדברג וקבוצת חברי כנסת. מוצע בה להסדיר היעדרות עובד לצורך ליווי בת זוגו במהלך ההיריון והלידה, כך שיהיה רשאי להיעדר עד 3 ימים לצורך ליווי בת זוגו לטיפולים או בדיקות הקשורים להריונה וכן לצורך נוכחות בלידה של בת זוגו החל מתחילת הופעתם של צירי הלידה ועד 24 שעות מתום הלידה. נוכחות היעדרויות אלו כדין היעדרות מפאת מחלה. בנוסף, יהיה רשאי להיעדר עד שמונה ימים מיום הלידה של בת זוגו, כאשר דין ההיעדרות של שלושת הימים הראשונים כדין חופשה שנתית ושל חמשת הימים הנותרים כדין היעדרות מפאת מחלה.
+"להגדיל סיוע למוקדי סיוע נפשי לעולים"
16:50 10/02/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
כך דורשת ועדת העלייה והקליטה  ▪  כ-18 אלף פניות של עולים חדשים מדי שנה למוקד ער"ן  ▪  ארגוני עולים: נגייס מתנדבים לסייע במענה
([צילום אילוסטרציה: רוני שיצר/פלאש 90])
+בטרומית: אפשר יהיה לפסול ח"כ מלהתמודד לכנסת גם על פי ההתבטאויותיו
16:36 10/02/16  |  
הצעת חוק-יסוד: הכנסת (תיקון - הנטל להוכחת תמיכה במאבק מזוין נגד מדינת ישראל) של חבר הכנסת עודד פורר וקבוצת חברי כנסת. מוצע בה לקבוע שלצורך פסילת מועמד מלהתמודד בבחירות לכנסת בעילה של תמיכה במאבק מזוין נגד מדינת ישראל, יתהפך בנסיבות מסוימות נטל ההוכחה, והמועמד הוא שיצטרך להוכיח שאינו תומך במאבק מזוין. הנסיבות הן השתתפות בפעילות פלילית נגד מבצע של צה"ל או הבעת תמיכה פומבית בפעילות טרוריסטית או בלתי חוקית נגד מדינת ישראל או אזרחיה. כמו כן מוצע להבהיר כי העילות לפסילת מועמד בשל מעשיו מתייחסות גם להתבטאויות של המועמד. בהסכמת הממשלה, רק הסעיף הראשון של הצעת החוק יקודם.
+בטרומית: מפעיל תכנית הטבות לא יערוך בה שינוי אלא אם מסר על כך הודעה מפורטת לצרכן מראש
16:34 10/02/16  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק הגנת הצרכן (תיקון - הוראות בעניין תכנית הטבות לצרכן), התשע"ה-2015 של חבר הכנסת איתן כבל וקבוצת חברי כנסת. מוצע בה שעוסק המפעיל תכנית הטבות לא יסיים את התכנית ולא יערוך בה שינוי אלא אם מסר על כך הודעה מפורטת לצרכן מראש, כאשר הצרכן מסר לעוסק את פרטיו לצורך ההתקשרות, ולעניין תכנית הטבות שלצורך מימושה אין צורך בפרטי הצרכן, אם מסר העוסק לצרכן מסמך שבו מצוין מועד סיום התכנית, או שפרסם הודעה על מועד הסיום או השינוי בבית עסקו באופן ברור ובמקום בולט שישים ימים לפחות לפני מועד סיום או שינוי כאמור. עוד מוצע, כי במקרים בהם הצרכן צבר זכויות במסגרת תכנית ההטבות, העוסק לא יסיים את התכנית ולא יערוך בה שינוי אלא אם כן נתן לצרכן, לתקופה שלא תפחת משנה מהמועד שבו נמסרה הודעה על הסיום או השינוי, אפשרויות שונות למימוש הזכויות שצבר, הדומות במהותן ובערכן להטבות שנכללו בתכנית מלכתחילה.
+סטודנט יוכל לגשת למכרז פנימי בשירות הציבורי
16:09 10/02/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
עד כה, לא היו רשאים להגיש מועמדות, גם אם עבדו באותו גוף לאורך זמן  ▪  יו"ר הוועדה המיוחדת לקידום הרפורמה בשירות המדינה: "אנחנו לא קורס אקדמי ולא נעסוק פה במצגות - בנושאים שיש בהם דחיפות, כמו תעסוקת הסטודנטים - אנחנו נקדם אותו"
(אילוסטרציה)
+בטרומית: מדי שנה יצוין יום העלייה
16:03 10/02/16  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק יום העלייה, התשע"ה-2015 של חבר הכנסת מיקי מכלוף זוהר, והצעות דומות של חברי הכנסת רוברט אילטוב ואברהם נגוסה. מוצע בה לקבוע שמדי שנה יצוין יום העלייה ביום עשרה בניסן. יום העלייה יצוין, בין היתר, בדיון מיוחד במליאת הכנסת, באירוע מיוחד בישיבת הממשלה, בבית הנשיא, במערכת החינוך ובצבא ההגנה לישראל, בדיון ובוועדת העלייה הקליטה והתפוצות של הכנסת. כפי הנראה ייקבע מועד אחר לציון היום לנוכח חופשת בתי הספר ופגרת הכנסת.
+בטרומית: אי-נקיטת הליכים בהוצאה לפועל לפני מועדי ישראל
16:01 10/02/16  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק אי-נקיטת הליכים לפני מועדי ישראל (תיקוני חקיקה), התשע"ו-2015. מוצע בה לקבוע, כי לא יינקטו נגד חייב הליכי גבייה בהוצאה לפועל או הליכים לגביית מס, בין היתר על-ידי פקיד גבייה או גובה מס, בשלושת הימים שלפני מועדי ישראל. לבקשת הח"כים הערביים, הסכים המציע ח"כ ישראל אייכלר להחיל את הצעת החוק גם לפני מועדי האיסלאם.
+הנגבי: נפעל לחיזוק השת"פ עם אזרבייג'אן
15:45 10/02/16  |  
משלחת ועדת החוץ והביטחון אירחה משלחת ועדת החוץ של הפרלמנט באזרבייג'אן בראשות יו"ר הוועדה סמד סידוב. יו"ר הוועדה צחי הנגבי ציין את מערכת היחסים העמוקה בין שתי המדינות, המבוססת על ידידות אמיצה וארוכת שנים. לדבריו, בין המדינות מתקיים שיתוף פעולה משמעותי במגוון רחב של נושאים למול אתגרים דומים ואף משותפים. הוא סיכם את המפגש החיוני לחיזוק מערכת היחסים ושיתוף הפעולה בין שני הפרלמנטים, ובכלל זה הנחה לפעול לקיים ביקור גומלין של ועדת החוץ והביטחון באזרבייג'אן.
+סמוטריץ': תג לא רק ללוביסטים אלא גם לנציגי הארגונים
15:27 10/02/16  |  
ח"כ בצלאל סמוטריץ' אומר כי בניגוד להצעת החוק הממשלתית הוא סבור שצריך לחייב את נציגי הארגונים ללכת עם תג, בדיוק כמו הלוביסטים. מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק חובת גילוי לגבי מי שנתמך על ידי ישות מדינית זרה (תיקון - כללי שקיפות), התשע"ה-2015 של סמוטריץ' וקבוצת ח"כים. ההצעה תוכפף להצעת החוק הממשלתית שעברה ביום שני האחרון. ח"כ אלעזר שטרן הגיב: אנחנו הקורבנות של המלחמה הפנימית בין הבית היהודי לתקומה על מי יותר קיצוני. אנחנו מסמנים פה אנשים עם דעות. מאיפה בא הרעיון הזה של סימון אנשים? אנחנו התקוממנו יחד איתכם על סימון מוצרים באירופה, וזה על סימון מוצרים לא אנשים.
+"לאפשר לדואר להתחרות בחברות המסחריות"
13:30 10/02/16  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
כך לדברי דני גולשטיין, מנכ"ל הדואר בדיון בוועדת הכלכלה  ▪  הוסיף: בקרוב נשיק שירות 'הדואר בא אלי', כשבעוד כמה חודשים כל אחד יוכל להיכנס לאינטרנט ולבחור איפה הוא רוצה לקבל את החבילה  ▪  סגן מנהל רשות החברות: הצפי לסיום הקמת בנק הדואר - ספטמבר השנה
(גולדשטיין. לוקרים לאיסוף חבילות [צילום: דוברות דואר ישראל])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דב חנין / Dov Hanin   דני עטר / Danielle Attar    המחנה הציוני / Hamachane Hzioni   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
נתניהו: מיעוטים תופסים מקומות עבודה בשל השבת
תגובות  [ 5 ] מוצגות  [ 5 ]  תפוס כינוי יחודי      לכל התגובות         כתוב תגובה 
כותרת ההודעה שם הכותב שעה    תאריך
1
וינטר הניה
10/02/16 16:39
2
בבון זה קוף.
11/02/16 00:44
3
לוגי
11/02/16 09:27
 
יש
13/02/16 10:36
4
אשקלוני
12/02/16 19:23
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
"צריך לאפשר לדואר להתחרות מול החברות המסחריות, וציין כי משרד הפנים מסרב לדחות בחודש את המכרז להוצאת הודעות לבוחר והדבר מונע מהדואר להשתתף בו. "המדינה שלחה אותנו לעשות עבודה ולא נותנת לנו אפשרות להתמודד, אני מרגיש שאני על ההליכון וכל שעה מעלים לי את השיפוע ומוסיפים לי עוד ק"ג על הגב", כך דברי מנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין בדיון בוועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ איתן כבל, בנושא בהתקדמות ברפורמה בדואר ובהליך ההפרטה.
10/02/2016  |  מירב ארד  |   חדשות
הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי דנה (יום ג', 9.2.16) בנושא פגיעות מיניות במטופלות במערכת הבריאות.
10/02/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
דלקת כבד היא מחלה של מערכת העיכול, שהגורמים לה הם אלכוהוליזם וזיהום רפואי. קיים חשש כי עולים רבים ממדינות חבר העמים ומדינות מזרח אירופה, הם נשאי נגיף זה, כיוון שבמערכות הבריאות בארצות מוצאם, היה נפוץ שימוש רב-פעמי במחטים ללא חיטוי מספק. למרות החשש, משרד הבריאות טרם החל במימוש תוכנית לאומית לאיתור החולים, למרות דיונים הנמשכים כבר שנתיים.
10/02/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ איתן כבל, פתחה (יום ג', 9.2.16) בסדרה של דיונים לבלימת הקטל בכבישים, במתכונת שימוע ציבורי.
09/02/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
לפני כשבוע נהרגה בפיגוע חיילת מג"ב בשער שכם בירושלים. בכותרת של הסי-בי-אס שסיקר את האירוע, פורסם כי באירוע חוסלו שלושה פלשתינים מבלי להזכיר את מותה של החיילת או את האירועים שהביאו למותם של שלושת המחבלים. הבחירה המגמתית של הכותרת הובילה לדיון שהתקיים (יום ג', 9.2.16) בוועדת המשנה ללוחמה משפטית בראשות חברת הכנסת ציפי לבני.
09/02/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דן מרגלית
דן מרגלית
האופוזיציה צריכה ללכד שורות    להציע לאומה את מה שהממשלה המפרפרת בגלל ח"כים מכוערים כמו עידית סילמן וניר אורבך ואינאווי זועבי עשו לה
מנחם רהט
מנחם רהט
פרישת ח"כים מספינות האם להרפתקאות אישיות במים הפוליטיים הסוערים, מסתיימת לרוב בטביעה כואבת    מדובר בח"כים נטולי יושרה אישית מינימלית, שפעלו מכוח ההנחה, שהמעמד הפריבילגי שצנח עליהם ...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1 |   |  עריסת תינוק ניידת |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר |  NEWS1 |  חדשות |  אקטואליה |  תחקירים |  משפט |  כלכלה |  בריאות |  פנאי |  ספורט |  הייטק |  תיירות |  אנשים |  נדל"ן |  ביטוח |  פרסום |  רכב |  דת  |  מסורת |  תרבות |  צרכנות |  אוכל |  אינטרנט |  מחשבים |  חינוך |  מגזין |  הודעות לעיתונות |  חדשות ברשת |  בלוגרים ברשת |  הודעות ברשת |  מועדון + |  אישים |  פירמות |  מגשרים |  מוסדות |  אתרים |  עורכי דין |  רואי חשבון |  כסף |  יועצים |  אדריכלים |  שמאים |  רופאים |  שופטים |  זירת המומחים | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il