|   15:07:40
דלג
  מירב ארד  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
החברה המצויינת למוצרי CBD כבר בישראל
כתיבת המומחים
המדריך המלא להלבנת שיניים

היועץ המשפטי של הכנסת מזהיר:

"תקציב דו-שנתי מפחית מכוחה של הכנסת"

הבהיר: תקציב דו-שנתי פוגע במאזן הכוחות בין הכנסת לממשלה, לרעת הכנסת יו"ר הוועדה: אקדם בחקיקה הגבלות על התקציב ח"כ טרכטנברג: לא מכיר איש מקצוע שתומך בתקציב דו-שנתי
23/05/2016  |   מירב ארד   |   חדשות   |   כנסת 20   |   תגובות
ינון. קשיים חוקתיים [צילום: פלאש 90]

"אימוץ תקיב דו-שנתי מפחית את כוחה של הכנסת ובמיוחד של האופוזיציה להשפיע על סדרי העדיפויות הלאומיים אחת לשנה. הדבר גם מפחית מכוחה של האופוזיציה לקדם בחירות ע"י הפלת הממשלה. גם הפעלת תקציב דו-שנתי כהוראת שעה על-גבי חוק יסוד משק המדינה היא בעייתית. יש חשש שהנורמה הזו תיתפס כשימוש לרעה בחוק יסוד" - כך דברי היועץ המשפטי של הכנסת, איל ינון, בדיון (יום ב', 23.5.16) על התקציב הדו-שנתי בוועדת הכספים.

בדיון הביע יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני את התנגדותו לקציב דו-שנתי ואמר: "עמדתי הבסיסית היא שיש לפעול על-פי תקציב חד-שנתי בלבד. כל מדינות העולם פועלות כך למעט בחריין, אך ראש הממשלה מעוניין בתקציב דו-שנתי. כיו"ר ועדת הכספים אפעל לקדם בחקיקה איזונים והגבלות על התקציב הדו-שנתי באופן כזה שישאיר בידינו כוח לבצע שינויים. יש כאן הטעיה, כי בפועל מדובר בשני תקציבים חד-שנתיים שמאושרים יחדיו".

הממונה על התקציבים, אמיר לוי, ציין: "הצגנו את עמדתנו גם בפני ראש הממשלה אך מי שהוחלט ללכת בכל-זאת על תקציב דו-שנתי עלינו לבצע את תפקידינו ולוודא שהוא יונהג בדרך הטובה ביותר עם מינימום כשלים ובעיות". לוי הפתיע כשאמר, ש"בשנת בחירות אנחנו דווקא תומכים במנגנון של תקציב דו-שנתי, על-מנת לאפשר המשכיות וכמה שפחות זעזועים עקב אי-אישור תקציב בזמן".

סגנית הממונה על התקציבים, יעל מבורך, הציגה את העמדה המקצועית של המשרד, שמתנגדת לתקציב הדו שנתי, וציינה: "אנחנו פועלים לתכנון רב-שנתי אך יש לנו יכולת מוגבלת לחזות התחייבויות של הממשלה בטווח הארוך וגם את הכנסות המדינה ממיסים בטווח הארוך. מהשנים האחרונות עולה תמונה ברורה שבכל פעם שהיה תקציב דו-שנתי כמות הבקשות לשינויים בתקציב גדלה דרמטית.

לא נצבר ניסיון אמיתי בתקציב דו-שנתי. כי למעט אחד כולם לא היו מלאים 24 חודש. ניסיון העבר לא טוב - חריגה של 18.5 מיליארד שקלים. בנוסף, לפני תקציב 2013-2014 נוצר גירעון של 40 מיליארד שקלים עקב התקציב הדו-שנתי בשנים 2011 - 2012. אנחנו נמליץ לעגן רזרבות גדולות יותר ל-2018".

"מוכרים את המדינה על חשבון הפרנסה של האנשים"

חברי הכנסת מהאופוזיציה תקפו בחריפות את ההחלטה להנהיג תקציב דו-שנתי. ח"כ מיקי לוי, לשעבר סגן שר האוצר אמר: "לא ניתן לחזות שנתיים ויותר איך תראה הכלכלה. עכשיו כשהקואליציה התרחבה, יתכבד ראש הממשלה ויסתפק בתקציב חד-שנתי. כל העניין כאן הוא פוליטי ולא כלכלי".

ח"כ אראל מרגלית: "שר האוצר ופקידי האוצר אמרו באופן חד-משמעי שהם נגד תקציב דו-שנתי. עכשיו שר האוצר מתחבא מאחורי חברי ממשלה קיצוניים ונותן קדימות לסדרי עדיפויות הזויים. לוקחים את המדינה הזו ומוכרים אותה בשביל הפוליטיקה על חשבון הפרנסה של אנשים".

ח"כ דב חנין: "ראש הממשלה מפקיר את הביטחון בשביל השרידות שלו וגם את הכלכלה לצורך כך. הציפייה שלי מוועדת הכספים שבעבר ידעה לעצור רפורמות גרועות שתעשה זאת גם כשמדובר בכוונה להנהיג תקציב דו-שנתי".

ח"כ זהבה גלאון קראה לגפני לדאוג לכבודה של הכנסת ולדחות מסלול עוקף כנסת דוגמת התקציב הדו-שנתי. "הדרג המקצועי יכול היה לעשות לעצמו חיים קלים ולשחק אותה ראש קטן ולהגיד נלך על תקציב דו-שנתי, אבל אנחנו ככנסת חייבים לקיים דיון אמיתי, במיוחד אם הדרג המקצועי דווקא קם ואמר את עמדתו נגד תקציב דו-שנתי".

ח"כ מנואל טרכטנברג טען ש"אין איש מקצוע בעולם ואני מכיר את עולם הכלכלה בעולם שתומך בתקציב דו-שנתי. מישהו הפיץ בשקר שב-OECD תומכים בתקציב דו-שנתי. אין כלכלן אחד בעולם שחושב שיש היגיון בכך ולמרות זאת אנחנו דוהרים לכך".

תאריך:  23/05/2016   |   עודכן:  23/05/2016
מירב ארד
+אמסלם: נתניהו יצר משבר מלאכותי
23:26 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
האם משבר נגוסה-אמסלם בעניין הבאת יהודים מאתיופיה נועד לגרות תזוזות בקואליציה באופן שישמש פיתיון לכניסת הרצוג לממשלה?
(ח"כ דוד אמסלם [צילום: הדס פרוש/פלאש 90])
+העדתיות קיימת ומדידה
22:33 23/05/16  |  נורית קורן   |   לרשימה המלאה
אני לא מבקשת אפליה מתקנת, אני מבקשת שיקול ענייני, מקצועי ואמיתי ולא מינויים לפי שיוך עדתי
([צילום: אוהד רומנו])
+המפכ"ל לא יהיה כפוף לרמטכ"ל
22:04 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
משרד המשפטים מציע לבטל 55 תקנות לשעת חרום  ▪  ח"כ בני בגין על ההצעה להטיל עונש מוות למחבלים "זוהי הצעה טיפשית"
(אלשיך. תקנות ארכאיות [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+בקרוב: סוף לגבייה בשיטת מצליח
21:59 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ועדת הכלכלה אישרה לקריאה שנייה ושלישית: בעל עסק שירצה לגבות חוב ישלח לצרכן מידע מפורט על אודותיו  ▪  היו"ר כבל: ההצעה תחסום מגוון רחב של בעיות צרכניות  ▪  ח"כ חסון: שמנו סוף לעושק צרכנים בגביית חובות
("חוק איקיוטק" [צילום אילוסטרציה: AP])
+2/3 מהחשבוניות לספקים אינן משולמות בזמן
21:55 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ כבל על הצעת חוק שוטף פלוס 30: יותר מדי עסקים קטנים נסגרים בגלל מחנק אשראי וצריך לתת להם מקסימום הגנה  ▪  נשיא לה"ב רועי כהן: ההצעה כוללת החרגות שיאפשרו לא לשלם בזמן בחסות החוק
(אילוסטרציה)
+"על רה"מ לגבש מדיניות בעניין הזרים"
21:42 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
כך יו"ר הוועדה לביקורת המדינה  ▪  מדי חודש מטופלים כ-4,000 זרים ומשפחותיהם במרפאת משרד הבריאות בדרום תל אביב
([צילום אילוסטרציה: פלאש 90])
+מתנדבים לא יהיו כוח אדם זול
21:35 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
חוק השירות האזרחי: בוטל הסעיף המאפשר למתנדב למלא מקומו של עובד קבוע  ▪  אלאלוף: לא לאפשר משמרות לילה  ▪  אייכלר: וגם לא עבודה בשבת
(מתנדבים בשירות האזרחי [צילום: ששון תירם])
+הנגבי ימונה לשר במשרד רה"מ
21:11 23/05/16  |  
צחי הנגבי ימונה לתפקיד שר במשרד ראש הממשלה ויעסוק בנושאי חוץ ובטחון. כך דווח בחדשות2.
+בקריאה ראשונה: בכירים בשירות המדינה יגישו הצהרת הון
21:09 23/05/16  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק הצהרת הון של בעלי תפקידים בכירים בשירות המדינה וברשויות המקומיות, התשע"ו-2016 של חברי הכנסת בצלאל סמוטריץ', מרדכי יוגב, איציק שמולי וקבוצת חברי כנסת. החוק היום קובע חובה על בעלי תפקידים מסוימים במגזר הציבורי, להגיש הצהרת הון. מוצע להרחיב את החובה ולהחילה גם על שופטים, בכירים ברשות המקומית, בכירים במשטרה ובכירים בשירות בתי הסוהר. מוצע לקבוע כי בעלי תפקידים אלו, יגישו הצהרת הון בנוגע לנכסים ולהתחייבויות שלהם, של בני זוגם ושל הילדים הסמוכים לשולחנם במועדים הקבועים בחוק: 60 ימים אחרי כניסה לתפקיד, בסיום התפקיד, בתום כל ארבע שנים של כהונה בתפקיד או בחלוף ארבע שנים מהגשת הצהרת ההון הראשונה ובעת שינוי משמעותי בתוכן הצהרת ההון. על פי המוצע, אי-הגשת הצהרת הון כנדרש, למעט בנסיבות של שינוי משמעותי בתוכן ההצהרה, תהיה עבירת משמעת. ואולם, בעל תפקיד כאמור שהגיש הצהרת הון לרשות המסים בשנתיים שקדמו למועד שבו התקיימו נסיבות שבשלהן הוא נדרש להגיש הצהרת הון, יוכל להגישה בצירוף תצהיר שלפיו לא חל שינוי משמעותי בתוכנה.
+ביטול חוק הסופרים אושר בקריאה ראשונה
21:01 23/05/16  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק להגנת הספרות והסופרים בישראל (הוראת שעה) (ביטול), התשע"ו-2016, של שרת התרבות והספורט מירי רגב. חוק להגנת הספרות והסופרים בישראל נחקק כהוראת שעה לתקופה של שלוש שנים, ותוקפו עד ליום י' בשבט התשע"ז (6 בפברואר 2017). מוצע לבטל את החוק באופן מיידי, תוך שמירת תוקף של פעולות מסוימות הנוגעות לזכויות לתגמולים, תוקף החוזים בענף עד לשינויים על ידי הצדדים, וכן לעיצומים כספיים שכבר הוטלו.
+"תהליך מדיני - בלי תכתיבים בינלאומיים"
20:19 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
מליאת הכנסת קיימה דיון מיוחד לציון יום הרצל, במסגרתו נשא דברים ראש הממשלה בנימין נתניהו  ▪  הרצוג: אתה הוא שטרק את הדלת. צר לי שבחרת להפקיר את טובת המדינה לטובת האינטרס הפוליטי הצר שלך
(נתניהו. הדלת פתוחה [צילום: סבסטיאן שיינר/AP])
+סופית: איסור לשבט אדם, גם בטכנולוגיות שהעשויות להתפתח בעתיד
19:54 23/05/16  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק איסור התערבות גנטית (שיבוט אדם ושינוי גנטי בתאי רבייה) (תיקון מס' 3), התשע"ו-2016. תוארך הוראת השעה בארבע שנים עד ליום 23.5.2020 שבמהלכן יימשך האיסור בדבר שיבוט אדם, וכן במחקר גנטי בתאי רבייה, כפוף לאישור מוועדת הלסינקי העליונה. כן תשונה פסקה (1) בהגדרה "שיבוט אדם" כך שתכלול כל טכנולוגיה שבאמצעותה ניתן לשבט אדם, במקום ציון סוג צר של פעולה שבאמצעותה ניתן לשבט אדם. יהיה פטור מאחריות פלילית מי שביצע פעולות אסורות על פי החוק בתקופה שעד פרסום החוק המוצע ברשומות.
+נתניהו להרצוג: לא סגרתי את הדלת
19:02 23/05/16  |  
ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה מעל דוכן הכנסת ליו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג וקרא לו להצטרף לקואליציה. "חבר הכנסת הרצוג, לא סגרתי את הדלת. הדלת נשארה פתוחה. אם רצונך לאחד את העם, לקדם פיוס לאומי והסדר אזורי, אני קורא לך לא להחמיץ את ההזדמנות ולהצטרף למאמץ הלאומי". ח"כ איציק שמולי קרא לעברו: "אתה מוכן לכתוב את זה?", ח"כ שלי יחימוביץ': אמרה: "נצביע בעד, מהאופוזיציה" וח"כ יואל חסון אמר: "תוודא קודם שהשרים שלך בעד".
+אוחנה: "אם לא נותנים פנסיה לבוזגלו - אז גם לא לליברמן"
18:57 23/05/16  |  
ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד): "אינני שותף לתרחישי הבלהות סביב מינויו של ליברמן לתפקיד שר הביטחון, אך הדרישה השערורייתית של ישראל ביתנו שאזרחי ישראל יממנו פנסיה מוגדלת לעולים מברה"מ לשעבר, צריכה לרדת מהשולחן, ואני מחזק את ידי שר האוצר כחלון שמתנגד לכך. המשמעות היא שאזרח ישראלי שאין לו פנסיה, לא רק שלא יקבל פנסיה - אלא יצטרך לממן פנסיה לעולים מברה"מ. אם עולה מברה"מ יקבל פנסיה - שגם ישראל ישראלי ששירת כל חייו במילואים וילדיו משרתים בצבא יקבל פנסיה. ואם לא נותנים פנסיה לבוזגלו - אז גם לא לליברמן".
+הצפי: עובר חדש ללא מחלות
18:53 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
החוק אושר לקריאה שנייה ושלישית  ▪  במהלך הדיון ששודר לראשונה באמצעות מצלמות HD שהותקנו בוועדות הכנסת ציין יו"ר הוועדה, ח"כ אורי מקלב כי "השאלה הערכית הגדולה בשיבוט בני אדם לא נתונה למחלוקת המטרה היא לרפא חולים קשים"  ▪  פרופסור בנבניסטי נימק את עידכון החוק: "הטכנולוגיה ששיבטה את דולי אפשרית היום גם כלפי אדם"
יו"ר הוועדה ח"כ מקלב, מנהלת הוועדה ענת לוי, דובר הכנסת יותם יקיר ומנהל אגף טכנולוגיה ומחשוב רובי סנדמן על רקע מערכת השידור החדשה [צילום: יח"צ]
+ח"כ מיקי זוהר: אפרוש מהכנסת
18:23 23/05/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הודיע לראש הממשלה כי הוא עמוד להתפטר מהכנסת ולפרוש מהחיים הפוליטיים, אך הבטיח לשקול פרישתו  ▪  "יש שיקולים אישיים שעמדו על הפרק, שיקולים של משפחה"  ▪  במקומו: עו"ד הילה מארק
(זוהר. ישקול החלטתו [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 OECD   אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   איל ינון / Eyal Yinon   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דב חנין / Dov Hanin   דני עטר / Danielle Attar    דני בן יוסף דנון / Dani Danon   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זהבה גלאון   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיים כץ / Haim Katz   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עופר עיני   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קארין אלהרר / Karin  Elharar   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
"תקציב דו-שנתי מפחית מכוחה של הכנסת"
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
ע_הראל
23/05/16 21:38
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה (יום א', 22.5.16) את הצעת החוק של ח"כ נחמן שי ואחרים המתירה את שידור הערוץ i24news בישראל באמצעות חברות הטלוויזיה הרב-ערוצית.
23/05/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
תשעה חודשים אחרי תקרית הקנסות, במהלכה קיבל רמי בר-לב, בעלי הנרי'ס, חנות כשרה במתחם שרונה - מתחם העסקים החדש מול הקריה בתל אביב, קנסות על כך שלא פתח בשבת את חנותו, אישרה ועדת השרים לענייני חקיקה את הצעת החוק של חבר הכנסת יגאל גואטה (ש"ס) ואחרים, לפיה מעסיקים או בעלי מתחמים מסחריים לא יוכלו לכפות על עסק או נותן שירות לעבוד בשבת בניגוד לרצונם ולפגוע ביום המנוחה השבועי שלהם, הקבוע בחוק.
22/05/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
ח"כ אורן חזן מסר עדות בלתי אמינה ועמוסת סתירות בבית הדין לעבודה - קובע (18.5.16) השופט כאמל אבו-קאעוד מבית הדין האיזורי בירושלים.
22/05/2016  |  איתמר לוין  |   חדשות
חברי הכנסת החרדים דורשים עם הפתיחה הצפויה של מושב הקיץ של הכנסת להעביר קצבת הבטחת הכנסה לאברכים, הגדלת תקציב הישיבות ותגבור לימודי יהדות.
22/05/2016  |  איציק וולף  |   חדשות
סגן שר החינוך, חבר הכנסת מאיר פרוש ממפלגת אגודת ישראל, יפרוש (יום א', 22.5.16) מן הכנסת. במקומו ייכנס לכנסת חבר הכנסת לשעבר יעקב אשר מטעם מפלגת דגל התורה. פרוש יתפטר מחברותו בכנסת אך ימשיך לכהן כסגן שר, במסגרת החוק הנורווגי הקטן.
21/05/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
רשימות נוספות   /   כנסת 20  /  מי ומי    / 
רשימות נוספות   /   תקציב המדינה  /  מי ומי  
לבני: להקים גוש שמאל-מרכז  /  עידן יוסף
אורן חזן: יעלון בדרך להקמת קדימה 2  /  עידן יוסף
"אם היה מקבל את החוץ לא היה משבר אמון"  /  עידן יוסף
הקריה כמרקחה  /  איתמר לוין
מינוי ליברמן לשר הביטחון - שערורייה  /  שמעון זיו
איוולת פוליטית  /  צ'לו רוזנברג
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
ירון פרידמן
ירון פרידמן
הדיווחים בעולם כולו על אודות המלחמה בעזה מעדכנים ללא הרף את מספר ההרוגים הפלשתינים בעזה. נראה כי יש סוג של קונצנזוס לגבי המספרים. אך מהי רמת מהימנותם?
ציפי לידר
ציפי לידר
למרבה האירוניה, בתו של פרעה היא שהצילה אותו ובסופו של דבר פרעה בכבודו ובעצמו גידל את משה בארמונו, וסלל את הדרך לגאולה    האדם חושב, והאלוקים צוחק
איתמר לוין
איתמר לוין
המתקפה האירנית מהווה הזדמנות פז לישראל, אך מותר להניח שהממשלה תבזבז אותה    ובינתיים: האנטישמיות בארה"ב שוברת שיאים, הקבינט ממשיך לדלוף ויריב לוין מפגין צביעות
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il