|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
הוט, בזק, סלקום, פרטנר סיבים - איזו חברה עדיפה לצרכן?
כתיבת המומחים
פיצוי על אובדן כושר עבודה בשל מחלת כליות תורשתית? יש דבר כזה!

המחדל של דרעי

חוק המרכולים כמעט "הכשיר" כדורגל בשבת

רק בלחץ הבית היהודי תוקן החוק כך שלא יאפשר מתן היתרים למשחקי כדורגל בשבת חוק המרכולים לא יתיר דברים שנאסרו בחוק שעות עבודה ומנוחה לפיד רומז: נעתור לבג"ץ נגד החוק
01/01/2018  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 20   |   תגובות
ההצבעה בוועדת הפנים [צילום: הדס פרוש/פלאש 90]
דרעי. "רשלנות העולה כדי זדון" [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]

תזכיר חוק המרכולים שהופץ על-ידי משרד הפנים עלול היה להכשיר בדיעבד קיום משחקי כדורגל בשבת המתקיימים כיום ללא היתר ובניגוד לחוק, נושא המצוי כיום על שולחנו של בג"ץ. גם אם אין מדובר במתן הכשר ישיר, היה בהצעת החוק שהגיש השר אריה דרעי משום הכרה רשמית בקיומם של המשחקים, המתקיימים בניגוד לחוק שעות עבודה ומנוחה - וזאת בדומה להכרה שנתנו בזמנן המפלגות החרדיות לרפורמים באמצעות אישור מתווה הכותל, מתווה ממנו נסוגו בעקבות לחץ מהציבור הדתי ומהעיתונות החרדית.

רק בעקבות דרישה (יום ב', 1.1.18) מצד חבר ועדת הפנים, בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי), נוסף להצעת חוק המרכולים סעיף בו נכתב כי החוק יהיה בכפוף לכל דין - כלומר, לא יהיה בו כדי לשנות את האיסורים הקיימים כיום בחוק שעות עבודה ומנוחה. גורם בקואליציה אמר כי רשלנותו של דרעי בהצעת החוק כפי שהגיש בנוסחה המקורי היא רשלנות העולה כדי זדון, ואם היה הנוסח המקורי מתקבל היה יוצא שכרו בהפסדו, ונזקו של החוק היה גבוה מתועלתו.

יצוין, כי גם ההסתייגויות המבקשות להחריג חנויות נוחות בתחנות הדלק כמו גם פתיחת המסחר באזורי סחר חופשי (העיר אילת) - הסתייגויות שלא התקבלו בוועדה - אין משמען ביטול האיסור למסחר בהם הקיים כיום לפי חוק שעות עבודה ומנוחה. כמו-כן, עדיין יידרש אישור שר הפנים לחוקי עזר עירוניים בנושא, 60 יום מיום אישורם של חוקי העזר. כמו-כן, הצעת החוק תהיה כהוראת שעה למשך חמש שנים.

שר הפנים דרעי צייץ בטוויטר: ‏"עולים לרדיו פוליטיקאים וממשיכים להסית, כי הרי העובדות לא מעניינות אותם וכרגיל הם לא קראו את החוק. פעם נוספת: אין פה חוק חדש! מאז קום המדינה לשר הפנים הייתה סמכות לבטל חוק עזר עירוני.

האופוזיציה והקואליציה סיכמו על 25 שעות דיון רצופות על סדרת החוקים שעומדת על סדר יומה של הכנסת כולל חוק המרכולים. ההצבעה על חוק המרכולים תחל בשעה 09:00 בבוקר.

יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד רמז כי אם יתקבל החוק, ישנה עתירה מוכנה נגדו שתוגש לבג"ץ. בפתח ישיבת הסיעה אמר: "ניאבק בחוק המרכולים בכל כוחנו פה בכנסת, ובבית המשפט, וברחובות ובכיכרות. זו לא מלחמה על דת, זו מלחמה על חופש, ועל זכות הבחירה, ועל זה שאיש לא יגיד לנו איך לחיות".

ח"כ יעל גרמן, ח"כ מיכל רוזין וח"כ יוליה מלינובסקי, שהגישו הסתייגויות בנושא חנויות הנוחות, משכו את ההסתייגויות בנושא זה, ובכך מנעו את השינוי שיאפשר פתיחת חנויות הנוחות. סיעות האופוזיציה נימקו את הרביזיה שהגישו: ח"כ יעל גרמן (יש עתיד): "מטרת החוק פוליטית. הוא פוגע ברשויות המקומיות ומקעקע את הבסיס הדמוקרטי של השלטון המקומי. ראשי הרשויות מחויבים אישית לאזרחים שהתרגלו למרכולים". ח"כ מיכל רוזין (מרצ): "שבת צריכה לבוא מתוך הבנה, כך אמר לי ח"כ חרדי הבוקר. אני גרה בפתח תקוה. אני ושכני יודעים לכבד את השבת ולאפשר ליהנות מהשבת איש על-פי דרכו. הצעת החוק היא ישראבלוף – מותר לתדלק ואסור לקנות קולה".

ח"כ זוהיר בהלול (המחנה הציוני): "אני מוחה על מרדף חסר מעצורים, חיפזון להעביר כמה שיותר חוקים אנטי דמוקרטיים. זה מנוגד לכל הליך אמיתי בכנסת. אם בצביון יהודי עסקינן, אני כמוסלמי זכאי שתסגרו מרכולים ביום ששי ובימי ראשון. אם יש היגיון לסגור בשבת, תסגרו 3 ימים". ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו): "אתה ח"כ אמסלם, אתה הליכוד. עליתם על מסלול אחר. הדיון בהצעת החוק לא היה מספיק רציני. הנושא יותר מדי חשוב. אני מבקשת לשמוע את כל הגורמים הרלוונטיים".

יו"ר הוועדה, ח"כ דודי אמסלם ביקש לפתוח את הרביזיה בנושא החרגת העיר אילת מהחוק, הסתייגות שהגיש ח"כ יואב קיש. מלינובסקי: "זה פוגע בשוויון". רוזין: "למה מחריגים את אילת? הוא לא נימק. אני בעד החרגת אילת אבל גם באר שבע". סמוטריץ': "אני לא מסכים. נגד פתיחת הרוויזיה". אמסלם: "אם אתם לא פותחים את הרביזיה, אילת תיכלל בחוק". גרמן: "אנו בעד כל הערים, לא רק אילת". רוזין: "זה תרגיל של הפרד ומשול". ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה): "אני נגד". אמסלם: "זה יעלה למליאה כהסתייגות. חשבנו עד היום שאתם בעד ההסתייגויות שהגשתם".

יו"ר הוועדה ח"כ אמסלם ביקש לפתוח את הרביזיה בעניין החרגת חנויות הנוחות, נושא שהוגשו בעניינו 5 בקשות לרביזיה. ח"כ יוליה מלינובסקי: "זה פלסטר לגופת מת". אמסלם: "זו הסתייגות שאת הגשת". 6 ח"כים הצביעו בעד פתיחת הרביזיה ואחד (ח"כ מיכאל מלכיאלי) התנגד.

עם פתיחת הרביזיה אמרו הח"כים את דבריהם. גרמן: "מרגע שהחריגו את תל אביב ומנעו מכל שאר הרשויות, החוק נגוע באי שוויון. אם מבקשים להחריג את חנויות הנוחות, מכפילים את אי-השוויון". אמסלם: "אתם ביקשתם". גרמן: "חשבנו מחדש והגענו למסקנה שבאותו רחוב יש מרכול ותחנת דלק. איך למרכול לא נאפשר לפתוח ולתחנת דלק כן? אני מושכת את ההסתייגות שלנו בעניין". מלינובסקי:" "גם אני מושכת את שלי, כי יש כאן לוביסטים של תחנות דלק".

ח"כ יעל כהן פארן (המחנה הציוני): "המושג חנויות נוחות הוא ערטילאי. אם מדובר רק בתחנות דלק אנו מתנגדים". רוזין: "יש פה ניסיון של הפרד ומשול על גבנו. מה ההיגיון? לתדלק בכסף זה בסדר ולקנות קולה לא? אבסורד. חנות של בעלי הון יפתחו ומטר ליד, מכולת קטנה לא תוכל לפתוח. בעלי ההון הפעילו עליכם לחץ". ח"כ זוהיר בהלול, תושב העיר עכו: "אני מוכן להצטרף להחרגת אילת אם יחריגו גם ערים מעורבות". נוסח ההסתייגות של ח"כ יואב קיש, לפיו יוחרגו חנויות הנוחות בתחנות הדלק לא התקבל.
הצעת חוק לתיקון דיני הרשויות המקומיות (חוקי עזר בעניין פתיחתם וסגירתם של עסקים בימי מנוחה), התשע"ח–2018 / הצעת חוק
"חוק המרכולים" - הצעת חוק זו נדונה בכנסת בקריאה הראשונה ביום כ"ג בכסלו התשע"ח (11 בדצמבר 2017), והועברה לוועדת הפנים והגנת הסביבה. הצעת החוק מוגשת – בצירוף הסתייגויות – לקריאה השנייה ולקריאה השלישית ביום י"ד בטבת התשע"ח (1 בינואר 2018). להצעת החוק מצורפות הסתייגויות (44 עמ')

תאריך:  01/01/2018   |   עודכן:  01/01/2018
עידן יוסף
+משרד החינוך: "נאפשר הכנסת סמארטפונים לבתי הספר"
23:32 01/01/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
במסגרת דיון בחקיקה האירופית המתגבשת בנושא, ציין נציג המשרד כי בניגוד למצב הקיים, בשנה הקרובה מתכונן המשרד לעדכן את חוזר המנכ"ל ולאפשר שימוש מווסת בסמארטפונים לצרכים לימודיים  ▪  ועדה מיוחדת של המשרד תחל לדון במתווה בשיתוף יו"ר הוועדה לזכויות הילד  ▪  בשלב ראשון הכוונה היא להחיל את השינוי בבתי הספר היסודיים תוך איסור שימוש בהפסקות
([צילום: AP])
+אושר חוק מימון הבחירות המקדימות
23:26 01/01/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לפיד: מבקשים שיקחו מכל אזרח ישראלי כסף כדי לתת לכל חבר כנסת בליכוד 300,000 שקל  ▪  לוין: יש עתיד משכה מהקופה הציבורית למעלה ממאה מיליון שקל בחמש שנים
(ההצבעה במליאה)
+ההצבעה על חוק המרכולים נדחתה בשבוע
23:01 01/01/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לבקשת הסיעות החרדיות נדחתה ההצבעה לאחר כדי לאפשר את השתתפותם בהצבעה של יהודה גליק ודוד אזולאי  ▪  גם ההצבעה על חוק ליצמן נדחתה מחשש שלא יושג הרוב הדרוש
(דרעי. לא מסתכן [צילום: מרים אלסטר/פלאש 90])
+קנס מופחת למתקני עבירות בנייה
22:08 01/01/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
משרד העבודה והרווחה רשאי להפחית עיצומים כספיים של קבלני בנייה שתיקנו הפרות בטיחות
([צילום: פלאש 90])
+הכנסת הוציאה צו הבאה לשר האוצר ומנכ"לו
21:09 01/01/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לאור סירובו של שר האוצר לחתום על הצו למיסוי האייקוס ולנמק את החלטתו בפני הציבור, הוועדה למאבק בסמים הוציאה צו זימון לשר האוצר ולמנכ"ל המשרד, שיחייב אותם להגיע לדיון בוועדה
(באב"ד וכחלון. חויבו להגיע [צילום: אמיל סלמן])
+הממשלה תאשר את המשך תקצוב הצהרונים
20:37 01/01/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ועדת הכספים גפני: "ועדת הכספים תעקוב אחר הנושא ותעמוד על-כך שהצהרונים יתוקצבו"  ▪  דורש מהאוצר להוסיף גם תקצוב למשפחתונים שאמורים לתת מענה לילדים עד גיל 3
([צילום אילוסטרציה: פלאש 90])
+30 יום לתקצוב הצהרונים: "נטו כחלון או נטו בחירות?"
15:54 01/01/18  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
רפרנט חינוך באגף התקציבים באוצר: סבסוד צהרונים ביישובים 4 - 10 הממשלה צריכה להקצות לכך מתקציב הרזרבה. בשבוע הבא צפויה להתקבל החלטת הממשלה בנושא
(צהרון.תקצוב עד סוף החודש [צילום: אורי לנץ/פלאש 90])
+2017: עלייה של 70% באירועים אנטישמיים בארה"ב
15:07 01/01/18  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
כך חושפים נציגי הליגה נגד השמצה  ▪  הוכפל מספר ההתקפות על בתי ספר יהודיים ומרכזי קהילות  ▪  יו"ר וועדת העלייה, הקליטה והתפוצות: האנטישמיות החדשה מתחפשת לאנטי-ישראליות
(חילול בית קברות יהודי בפילדלפיה [צילום: ז'קלין לארמה, AP])
+חה"א הקים צוות ייעודי לטיפול באיום הרחפנים
14:22 01/01/18  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
ראש מנהלת מגן אל״מ אסף מלר: ״הקמנו היום צוות משימה ייעודי לטיפול באיום הרחפנים בהובלת חייל האוויר ובהשתתפות כלל גופי הביטחון הרלוונטיים, בתוך חצי שנה נגבש ונציג נהלי עבודה״

([צילום: משה שי/פלאש 90])
+ועדת הפנים אישרה את הצ"ח המרכולים לקריאה שניה ושלישית
13:27 01/01/18  |  
ועדת הפנים אישרה את הצ"ח המרכולים לקריאה שניה ושלישית. לא הוכנסו שינויים בחוק בעניין החרגת אילת ולא בעניין החרגת חנויות הנוחות, לאחר שסיעות האופוזיציה משכו הסתייגויות אלה.
+ועדת הפנים אישרה לקריאה שניה ושלישית את חוק הפריימריז
10:57 01/01/18  |  

+חוק המרכולים: יו"ר מרכז השלטון המקומי נטש את הישיבה
09:42 01/01/18  |  עידן יוסף
יו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס, שהגיע לישיבת ועדת הפנים של הכנסת לדיון בחוק המרכולים נטש בזעם את הישיבה לאחר שהיושב-ראש דוד אמסלם לא אפשר לו לדבר. אמסלם אמר כי לא ניתן להפריע במהלך ההצבעות על ההסתייגויות, וכי על ביבס היה להגיע לדיון הקודם כדי להשמיע את דברו. ביבס ניסה להתפרץ ונבלם.
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דני עטר / Danielle Attar    דני בן יוסף דנון / Dani Danon   הבית היהודי / Habayit Hayehudi Political Party   המחנה הציוני / Hamachane Hzioni   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיים כץ / Haim Katz   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהדות התורה והשבת   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב אשר / Yakov  Asher   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   ישראל ביתנו   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קארין אלהרר / Karin  Elharar   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
חוק המרכולים כמעט "הכשיר" כדורגל בשבת
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
הוועדה לענייני ביקורת המדינה של הכנסת קיימה (יום ב', 1.1.18) דיון על ההיערכות הלאומית להגנה מפני איום הרחפנים בעקבות דוח הביקורת המיוחד של מבקר המדינה בנושא. חלקו השני של הדיון התקיים בפורום חסוי ומצומצם בוועדת המשנה לענייני ביטחון של הוועדה לענייני ביקורת המדינה.
01/01/2018  |  מירב ארד  |   חדשות
הוועדה המשותפת כלכלה-כנסת לדיון בהצעת החוק לאסדרת ערוצים ייעודיים, בראשות ח"כ יואב קיש, התכנסה (יום א', 31.12.17) לישיבה שנייה לדון בהצעה של ח"כ שרן השכל. היו"ר קיש הזכיר כי מדובר בישיבה שנייה של הוועדה, ואמר כי בעקבות דרישתו ודרישת חברי הוועדה התקבלה הבטחה של ערוץ 20 שלא לפטר עובדים בשבועיים הקרובים. הוא שב והבהיר כי הצעת החוק תנסה לתת מענה לכל הבעיות של כלל הערוצים הייעודיים, אבל לא תוכל לטפל בכל הבעיות של ענף התקשורת, המצריכות טיפול שורש עמוק.
31/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
בתום ישיבה ממושכת אישרה (יום א', 31.12.17) ועדת הכספים העברות תקציביות של סוף שנה בין סעיפי התקציב השונים בסך 6.76 מיליארד ש"ח. עיקריי ההעברות נועדו על-מנת להתאים את גובה סעיפי התקציב לביצוע בפועל בסוף שנה. רבות מההתאמות נועדו לבצע התאמות בסעיפי השכר, שכרוכים בשינויים במהלך השנה הקלנדרית, עקב הסכמי שכר משתנים או עידכון של רכיבי שכר לא קבועים, כגון עידכון שעות נוספות של עובדי הוראה ועוד. מעבר להעברות רגילות, אישרה הוועדה קיצוץ רוחבי בתקציבי כל משרדי הממשלה בסך 1.565 מיליארד ש"ח. הקיצוץ נועד על-מנת לתקצב מטרות חיוניות בתחומי החינוך והתחבורה, תוך עמידה ביעדים הפיסקאליים: יעד ההוצאה ויעד הגירעון.
31/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכספים אישרה פה אחד (יום א', 31.12.17) לקריאה שנייה ושלישית חוק, המבטל את הפטור ממסים שניתן עד עתה לקרן הקיימת. החוק קובע כי קק"ל תתחיל לשלם מיסים ככל תאגיד. הצעת החוק מועברת למליאה, לאישור סופי.
31/12/2017  |  אלעזר לוין  |   חדשות
יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד אמסלם, הודיע (יום א' 31.12.17) לראשי המפלגות החרדיות כי בשל קושי לגייס קולות לתמיכה בחוק המרכולים בקריאה שנייה ושלישית, עליהם לרכך את הנוסח הסופי לקראת ההצבעה מחר. אלו בתגובה הודיעו כי הדבר אינו מקובל עליהם.
31/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
חיים רמון
חיים רמון
החד-ממדיות של תוכנית "עובדה" משקפת רק חלק מהאמת ובכך מחזקת את התחושה בקרב תומכי נתניהו כי עורכי התוכנית לא מעוניינים בהצגת התמונה העובדתית המלאה אלא מעוניינים אך רק באשמתו של ראש ה...
רפאל בוכניק
רפאל בוכניק
ישראל טרם הפנימה את מלוא הערך של דיפלומטיה דינמית ציבורית ולוחמה פסיכולוגית מתוחכמת    גופי הסברה המבוזרים בין מסגרות וגופים מיניסטריאליים וביטחוניים שונים אינם מתפקדים כראוי ונראה ...
בעז שפירא
בעז שפירא
שונאי ישראל אינם מבדילים בין ממשלה ישראלית כזאת או אחרת, מימין או משמאל, אלא שמטרתם היא חיסול עצם קיומה של מדינת ישראל, "מהנהר ועד הים"
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il