News1 גאים להציג
מבקרים ייחודיים (Unique Visitors):
אתר - 124,250  סלולר - 510,493
   |   15:07:40
דלג
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יעקב קורי
יעקב קורי
האם בא הסוף לעידן האלכימיה? כשעושים מאג"ח זבל השקעה מועדפת, כשמחיר הכסף אפס, הישמן ישורון מבלי שיבעטו בו? האם החגיגה נגמרת?
איתמר לוין
איתמר לוין
ריקודו של שלמה פילבר על שתי החתונות הוביל את בית המשפט לאשר לתביעה לחקור אותו בחקירה נגדית    רוב היום הוקדש ליחס החריג שהעניק לבזק, והיה גם סיפור על פגישה מסתורית בווילה בקיסריה
פוטין-ביידן. איום לינתוק היחסים [צילום: AP]
יאיר נבות
הלילה מזהיר נשיא ארה"ב ג׳ו ביידן שטענות השווא של רוסיה כאילו ארה"ב מחזיקה על אדמת אוקראינה ואירופה נשק כימי וביולוגי מהוות אינדיקציה ברורה לאפשרות שפוטין פועל מתוך ייאוש ועלול להפע...
מסר חשוב [צילום: משרד החוץ]
מרדכי ליפמן
לוועידה עצמה הייתה חשיבות גדולה מאוד    כבר שנינו כי "המדיה היא המסר", אמר זאת במאה הקודמת מרשל מקלוהן בניתוח מזהיר, המלווה דורות של סוציולוגים ואנשי תקשורת, באקדמיה ומחוצה לה
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
טוויטר / יואב יצחק YoavNews1
ברחבי הרשת / פרסומת
מועדון+ / תגיות
אישים | פירמות | מגשרים
מוסדות | אתרים | מושגים
תמר אברהמי (ילידת ישראל), שופטת בית משפט שלום.
שופטת בית משפט שלום    לסיפור המלא
ניצב אילן פרנקו (יליד 1954) ניצב בדימוס, סגן המפכ"ל לשעבר
ניצב בדימוס    לסיפור המלא
איש עסקים
ישראל זיו (נולד: 1957), מנהל ואיש עסקים. אלוף במיל'.
לכל הערכים במועדון+
איזוטנקים - הפתרון המעשי לייבוא האמוניה
מאת: עידן יוסף  |    |  תגובות    כנסת 20
מיכל האמוניה

כך הכריעה ועדת משנה של ועדת החוץ והביטחון אלמלא התנגדותם של עיריית חיפה והארגונים הירוקים לחיבור המפעל בצפון באמצעות הזרמה ישירה מאונייה קטנה, הוועדה הייתה תומכת בפתרון אחר

▪  ▪  ▪
פורסמו (יום ג', 9.5.18) מסקנות ועדת המשנה לבחינת חלופות הטווח הקצר לייבוא האמוניה, בסיומו של תהליך אשר כלל סיור וכן ארבעה דיונים, אשר בחנו את הסוגיה מהפן הביטחוני, הסביבתי והאזרחי.

החלטת בית המשפט על סגירתו של מיכל האמוניה במפרץ חיפה יצרה פער בין הדרישה לאמוניה זמינה לצרכי תעשיה מחד-גיסא, והצורך ההכרחי במציאת פתרון סביבתי וביטחוני שאינו מתפשר מאידך-גיסא. החלטת הממשלה מיולי 2017 הצביעה על שני פתרונות מסחריים פרטיים לטווח הארוך (הקמת המפעל במישור רותם והקמת מקשר ימי מול חופי חיפה) וכן החליטה הממשלה על הקמתן של שתי ועדות לבחינת פתרונות לטווח הקצר.

הוועדה בראשות המשרד להגנת הסביבה, אשר הייתה אחראית על הפן הסביבתי-בטיחותי, בחנה 12 חלופות לטווח הקצר ומצאה ארבע קבילות, על-פי סדר העדיפות: חלופת האונייה הקטנה, החלופה המשולבת, מילוי מכליות כביש במסוף וחלופת האיזוטנקים (שתי האחרונות דורגו בעדיפות זהה).

בסיום עבודתה של הוועדה בראשות המשרד להגנת הסביבה, הועברו ארבע החלופות שנמצאו כקבילות לוועדה בראשות המטה לביטחון לאומי, כאשר ועדה זו בחנה את החלופות שנבחרו מהזווית הביטחונית בלבד. בתום עבודת המטה שערכה הוועדה הביטחונית נמצא כי כל אחת מהחלופות שנבחנו קבילות גם מהזווית הביטחונית, כאשר קיימת עדיפות מסוימת לחלופה של ייבוא אמוניה באמצעות אונייה קטנה בהזרמה ישירה.


מסקנות ועדת המשנה למוכנות העורף

הוועדה קובעת כי הליך קבלת ההחלטות בשתי הוועדות היה מעמיק, ענייני ומקצועי. ניכר כי הוועדות ביצעו את מלאכתן נאמנה, תוך הפעלת שיקול דעת מרבי לטובת ביטחון הציבור והסביבה. מאחר שהוועדה סבורה כי תהליך קבלת ההחלטות היה ראוי, הרי שניתן להניח כי הוועדות קיבלו את ההחלטות הנכונות על בסיס הנתונים המקצועיים שעמדו לרשותן באותה עת.

אלמלא התנגדותם של עיריית חיפה והארגונים הירוקים לחיבור המפעל בצפון באמצעות הזרמה ישירה מאונייה קטנה, הוועדה הייתה תומכת בפתרון זה, כפי שסברו הוועדות המקצועיות. מאחר שהתנגדות עיריית חיפה עומדת בעינה, הרי שהוועדה סבורה שנכון לתמוך ולקדם את פתרון האיזוטנקים כפתרון זמני, עד שימומשו הפתרונות לטווח הארוך. יוזכר כי פתרון זה אומנם לא הוגדר כראשון בסדר העדיפויות אך מנגד עמד בקריטריונים הסביבתיים והביטחוניים ולפיכך הוא גם הוגדר כפתרון קביל על-ידי הוועדות.

כדי לצמצם ככל הניתן את הסיכונים הקיימים בפתרון זה, הוועדה דוחקת בגורמים הרלוונטיים לזרז את מתן הרישיון להקמתו של מתחם איזוטנקים ממוגן. בהינתן ומתחם זה יוקם, תוכל חברת חיפה כימיקלים לשוב ולהפעיל את מפעליה ללא מגבלה משמעותית מבחינה יישומית.
סיכום פעילות ועמ"ש עורף לעניין חלופה למיכל האמוניה במפרץ חיפה / דוח
על בסיס מכלול הנתונים שהוצגו בפני הוועדה כמתואר מעלה, אנו סבורים כי הליך קבלת ההחלטות בנושא היה מעמיק, ענייני ומקצועי (4 עמ')

תאריך:  09/05/2018   |   עודכן:  09/05/2018
עידן יוסף
+ב-2065 שליש מהאוכלוסייה תהיה חרדית
20:14 09/05/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
עם זאת, הפריון צפוי להיות 5.21 לידות לאישה לעומת 6.71 כיום  ▪  קבוצת הערבים באוכלוסייה צפויה להוות כ-19.3% - כמו היום
([צילום: דניאל שטרית/פלאש 90])
+פלאש 90: יו"ר הכנסת מנסה להלך עלינו אימים
17:54 09/05/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הכנסת דורשת פיצוי בסך 5 מיליון שקלים מסוכנות הצילום בטענה כי זו הפרה זכויות יוצרים באמצעות העמדת צילומים מטעמה למכירה  ▪  בין פלאש 90 ליולי אדלשטיין מתנהלים הליכים משפטיים במסגרתם חויב אדלשטיין לשלם הוצאות לצלמי העיתונות
(אדלשטיין נגד צלמי העיתונות [צילום: שלומי דעי])
+בטרומית: נפגעי תקיפה מינית יורשו להיחשף מרצון
16:59 09/05/18  |     |   לרשימה המלאה

+מגבלות חוק תעמולת הבחירות יחולו גם על המועמדים
14:05 09/05/18  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
סעיף חדש בהצעת החוק שיוזמת ועדת החוקה יגביל את תוכן תעמולת הבחירות ויאסור תוכן גזעני או מסית לאלימות. לפי הסעיף תורחב סמכותו של יו"ר ועדת הבחירות המרכזית לפעול, אף אם לא התגבשה עבירה פלילית לפי חוק העונשין
(ועדת החוקה [צילום: דוברות הכנסת])
+אושר בטרומית: עצמאיות יוכלו לעבוד במשרה חלקית מבלי לאבד את דמי הלידה
13:14 09/05/18  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק הביטוח הלאומי (תיקון - דמי לידה לעצמאיות - מתן זכות לעבוד חלקית), התשע''ז-2017 של חברת הכנסת אורלי לוי אבקסיס, אליה הוצמדה הצעה דומה של ח"כ אילת נחמיאס ורבין. מוצע לאפשר לנשים שהן עובדות עצמאיות במשך שנה לפחות בעסק זעיר או קטן לעבוד בעסקן או במשלח ידן עד 40 שעות בחודש בתקופת הלידה וההורות שלהן, מבלי שיאבדו את זכאותן לדמי לידה.

+אושר בטרומית: עסקים יוכלו לקבל רישיון קבוע ללא הגבלת זמן
12:49 09/05/18  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק רישוי עסקים (תיקון - הארכת משך רישיון קבוע ורישיון זמני), התשע"ז-2017 של חבר הכנסת רועי פולקמן וקבוצת חברי כנסת. מוצע לקבוע כי לעסק העומד בתנאים הנדרשים יוענק רישיון עסק קבוע ללא הגבלת זמן, וזאת במקום ההגבלה הקיימת היום בחוק רישוי עסקים, התשכ"ח-1968 לפיה רישיון עסק יינתן ל-15 שנים. כמו כן, מוצע כי סמכותה של רשות הרישוי לקבוע תקופת תוקף קצרה יותר של הרישיון לסוג עסק מסוים, המעוגנת כיום בסעיף 7א(ג) לחוק, תבוטל. לבסוף, מוצע כי סמכותו של שר הפנים לקבוע תקופת תוקף קצרה יותר לסוג עסקים מסוים תעמוד על לא פחות משלוש שנים במקום שנה אחת כיום, וכי תוקפו של רישיון עסק זמני יוארך משנה אחת לשלוש שנים.

+מחלוקת לעניין סמכות עגינות בחו"ל
12:31 09/05/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
מחלוקת קואליציונית בוועדת החוקה על הרחבת סמכות בתי הדין הרבניים לדון במקרי עגינות בינלאומיים  ▪  ישראל ביתנו: החוק מנוגד להסכמים הקואליציוניים לפיהם לא תהיה חקיקת דת ומדינה עד סוף המושב  ▪  כולנו: נתקשה לתמוך בחוק  ▪  היו"ר סלומינסקי: "מקווה שהקואליציה תגיע להסכמות פנימיות כדי שנוכל באמת לעזור לנשים העגונות"
([צילום: יצחק הררי/דוברות הכנסת])
+אושר בטרומית: קביעת עונש מינימלי על החזקת נשק לא חוקי
12:13 09/05/18  |     |   לרשימה המלאה

+הארכת שהות עובד זר שסיים תק' העבודה - למקרי נכות קשים
12:12 09/05/18  |     |   לרשימה המלאה
חלה נטישה של מטופלים נכים קשים, לטובת קשישים, שהעבודה עימם קלה יותר  ▪  התיקון לחוק נועד לצמצם את סמכות שר הפנים להארכת שהות עובד זר שסיים את תקופת העבודה המותרת, למקרי הנכות הקשים ביותר - 188% נכות או 100%+ אצל נכי צה"ל
([צילום: פלאש 90])
+מהפכה בהליכי מתן רישוי לעסקים קטנים
12:04 09/05/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ועדת הפנים: בכוונתי להקל על בעלי מזנונים ובתי קפה כך שרישיון העסק יינתן על-פי תצהיר בלבד  ▪  הצעת החוק תחלץ את בעלי העסקים ואת המשק מהייאוש השורר היום בתחום רישוי העסקים  ▪  מנכ"ל משרד רה"מ: ישראל המדינה היחידה המוזכרת בדוח ה-OECD כמופת להפחתה הכי גדולה באסדרה"
(אלי גרונר [צילום: מרק ישראל סלם])
+"שבע שנים לקח לברר היכן קבור הילד"
11:59 09/05/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
כך סיפרה אם שעברה לידה שקטה לוועדה לזכויות הילד  ▪  נציג המשרד לשירותי דת: "יש חוק קבורה אזרחית בישראל. אם בוחרים בחברה קדישא אז יש לכבד את מנהגיה"
([צילום אילוסטרציה: פלאש 90])
+יוזמה: חובת קסדה לכל רוכב אופניים חשמליים
11:55 09/05/18  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הרלב"ד בוועדת המשנה לבטיחות בדרכים: זינוק ברוכבי אופניים חשמליים שנהרגו בדרכים - 7 הרוגים מאז תחילת השנה לעומת 7 בכל 2017  ▪  המשטרה: בקרוב יוגשו תקנות להחיל על כל רוכבי האופניים החשמליים את החובה לחבוש קסדה
(לא רק לילדים ולא רק באופנוע [צילום: פלאש 90])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דני עטר / Danielle Attar    המחנה הציוני / Hamachane Hzioni   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
ברחבי הרשת / פרסומת
פורומים News1
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
איזוטנקים - הפתרון המעשי לייבוא האמוניה
הודעות  [ 0 ] מוצגות  [ 0 ]  תפוס כינוי יחודי      לכל ההודעות         כתוב הודעה 
כותרת ההודעה שם הכותב שעה    תאריך
פורום: כנסת 20 כתוב הודעה
+
דורון.צ
27/11/18 16:21
 
צורי
27/11/18 17:36
+
קורןנאוה טבריה
13/07/18 07:20
+
קורןנאוה טבריה
13/01/16 18:52
 
עבדאללה נפתוזי
16/01/16 09:32
 
קורןנאוה טבריה
21/01/16 00:11
 
קורןנאוה טבריה
23/01/16 00:17
 
עבדאללה נפתוזי
9/02/16 03:20
 
קורןנאוה טבריה
23/01/16 11:16
 
הגועש
9/02/16 00:18
 
קורןנאוה טבריה
16/01/16 16:40
 
nfku;
20/01/16 20:07
 
הומוסקסואל
3/02/16 18:37
 
דוד ל
23/01/16 04:12
 
ברברה1234
7/02/16 16:48
 
גיגי
10/07/18 01:32
 
יצחק קרמין
12/07/18 11:17
+
י.צ.
4/07/18 16:15
+
שבצ"י חלובצ"יק
11/04/18 17:08
 
הקימו את ישראל.
30/04/18 15:34
+
אלימים ורעים
25/01/18 07:52
 
זורבה
30/01/18 20:17
 
יוסף הצדיק 2
25/03/18 08:47
 
ישראל ססובר
27/04/18 16:44
תגובות בפייסבוק
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
ועדת המשנה לבטיחות בדרכים התכנסה (יום ג', 8.5.18) לדיון בנושא תאונות הדרכים במרחב העירוני. היו"ר יעקב אשר פתח את הישיבה ואמר כי הדיון מתקיים בעקבות העלייה במספר ההרוגים והנפגעים במרחב העירוני בשנה שעברה, במסגרת המעקב הרצוף שמנהלת ועדת המשנה המתכנסת בפעם ה-17 מאז הוקמה. ח"כ חמד עמאר התייחס לחוק הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ואמר כי בשנתיים האחרונות רואים שינוי לטובה בעבודת הרשות ולכן קרא לאשר בהקדם את ההצעה להסדרת מעמדה.
09/05/2018  |  עידן יוסף  |   חדשות
יזמי פינוי-בינוי יחויבו להציע ארבעה פתרונות חלופיים לדיירים קשישים, החוששים לחתום על החוזה - אמרה (יום ג', 8.5.18) נציגת משרד המשפטים, עו"ד אסתר ורהפטיג. היא דיברה בדיון שנערך בוועדת הרפורמות של הכנסת, בהצעת חוק פרטית של יושב-ראש הוועדה, רחל עזריה, המבקשת לדאוג לדיירים אלו. להצעה שותפה גם הרשות להתחדשות עירונית, שנציגיה השתתפו בדיון.
08/05/2018  |  אלעזר לוין  |   חדשות
ועדת הכלכלה, אישרה (יום ג', 8.5.18) את תקנות התכנון והבנייה שנועדו להסדיר את התקנת מתקני גישה אלחוטית לתקשורת בשיטה התאית (אנטנות סלולריות), שהגיש משרד האוצר. התקנות נועדו לאפשר הקמת אנטנות סלולריות קטנות, שלרוב מותקנות על גגות בתים, בפטור מהחובה לקבל היתר בנייה ובהליך תכנוני מהיר.
08/05/2018  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכספים קיימה (יום ג', 8.5.18) דיון במסגרתו הוצג מתווה לתקצוב המועצות הדתיות ולשינוי שיעורי השתתפות הממשלה והרשויות המקומיות.
08/05/2018  |  עידן יוסף  |   חדשות
חברים בקבוצות רכישה, ש"נתקעו" עם הקבוצה, וקנו דירה אחרת, ישלמו מס רכישה מוקטן - אומרת הצעת חוק פרטית, שאושרה (יום ג', 8.5.18) לקריאה ראשונה בוועדת הכספים. המציעים הם יו"ר הוועדה משה גפני והח"כים אורי מקלב ויעקב אשר.
08/05/2018  |  אלעזר לוין  |   חדשות
סיפורים חמים(72 שעות)
עידן יוסף
גוש נתניהו מתחזק במושב נוסף
איתמר לוין
פילבר העיד: שרה נתניהו מחקה מסרונים מאיריס אלוביץ
היום לפני
ברנר מקלרבו [צילום: ויטראז']
דרשה קטלנית בצרפת [1146]
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
5 מתכונים לשייק פירות קפואים שאתם חייבים לנסות
קבוצת ירדן
איך הפכה ישראל למעצמת הדברה
יום הולדת
לוי כוכבה 31/3
שפיצר מיכאל מרדכי 31/3
בשן ירון יצחק 31/3
גדות גדעון 1/4
מגן איתן 1/4
רג'יניאנו קלרה 1/4
אמבון אוסקר 1/4
חברי מערכת News1 (דוא''ל)
   ארד מירבעיתונאית
   גדות יפעתעיתונאית
   דנון יצחקעיתונאי
   וולף איציקעיתונאי
   יוסף עידןעורך חדשות
   יצחק יואבמו"ל ועורך ראשי
   יצחק-אוגנוב גליתעיתונאית
   לוין איתמרכתב משפטי
   מגנזי שרוןעיתונאית
   פישביין איילתעיתונאית
   רויכמן ינוןעיתונאי
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1 |   |  עריסת תינוק ניידת |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר |  NEWS1 |  חדשות |  אקטואליה |  תחקירים |  משפט |  כלכלה |  בריאות |  פנאי |  ספורט |  הייטק |  תיירות |  אנשים |  נדל"ן |  ביטוח |  פרסום |  רכב |  דת  |  מסורת |  תרבות |  צרכנות |  אוכל |  אינטרנט |  מחשבים |  חינוך |  מגזין |  הודעות לעיתונות |  חדשות ברשת |  בלוגרים ברשת |  הודעות ברשת |  מועדון + |  אישים |  פירמות |  מגשרים |  מוסדות |  אתרים |  עורכי דין |  רואי חשבון |  כסף |  יועצים |  אדריכלים |  שמאים |  רופאים |  שופטים |  זירת המומחים | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il