|   15:07:40
דלג
  איתמר לוין  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
טיפול בתא לחץ: להתחזק בנשימה
קבוצת ירדן
תכשיטים לקחת לחופשה בחו״ל בחג הפסח

החלטות נתניהו הכניסו לאלוביץ ובזק 1.8 מיליארד שקל

כתב האישום בתיק 4000: נתניהו פעל ללא הרף לטובת אלוביץ, במקביל להתערבות בוטה שלו בתכני וואלה שלמה פילבר ביצע חלק ניכר מן הפעולות בשליחותו של נתניהו
21/11/2019  |   איתמר לוין   |   חדשות   |   פרשות נתניהו   |   תגובות
אלוביץ. "הגדול יוצא מעורו" [צילום: הדס פרוש, פלאש 90]

החלטות שקיבל בנימין נתניהו הכניסו לקופתה של בזק ולכיסו של אלוביץ 1.8 מיליארד שקל - נאמר (21.11.19) בכתב האישום בתיק 4000.

כתב האישום שם את הדגש על שורה של מהלכים שאישר נתניהו: מכירת בזק לאלוביץ בשנת 2010, היתר לירידה של אלוביץ מתחת לסף האחזקות המזערי בבזק, היתר לשעבוד מניות בזק שאפשר לאלוביץ להנפיק אג"ח בשנת 2014, היתר למכירת אתר יד2 שהכניסה לבזק 800 מיליון שקל, והיתר למכירת yes - בה החזיק אלוביץ עצמו - לבזק תמורת מיליארד שקל וזאת בלא שבזק תחויב לפתוח את התשתיות שלה בפני מתחריה.

דרישותיו של נתניהו בנוגע לסיקור בוואלה היו נרחבות ומגוונות: לשפר את הסיקור שלו ושל בני משפחתו, לפרסם ידיעות על פעילותה של שרה נתניהו, למחוק ידיעות שליליות ולמנוע מראש את פרסומן, סיקור שלילי של יריביו הפוליטיים, פרסום מסרים פוליטיים שלו ולצנזר ראיון שנערך איתו. נתניהו ראה את הפרסום בוואלה כמשקל-נגד ל-ynet של ידיעות אחרונות, אותו תפס כאתר עוין מבחינתו. בני הזוג נתניהו אף התערבו מספר פעמים באיוש משרות באתר.

הדרישות הופנו במישרין בידי בני הזוג נתניהו לבני הזוג אלוביץ, וגם באמצעותם של זאב רובינשטיין וניר חפץ ובאמצעות יועצי תקשורת בלשכת ראש הממשלה. נתניהו עקב אחרי מילוי דרישותיו ולעיתים אך חזר עליהן עד שנענו. מנכ"ל וואלה דאז, אילן ישועה, קיבל את הדרישות מאלוביץ ומשליחיו של נתניהו, ועדכן את בני הזוג אלוביץ על הטיפול בהן.

"דרישותיו של הנאשם נתניהו וההיענות הנרחבת של בני הזוג אלוביץ לדרישות אלה הובילו להפעלת מכבש לחצים על העורכים והכתבים, באמצעות ישועה", נאמר בכתב האישום. "מסכת לחצים זו השפיעה על הפרסומים באתר, לגביהם נדרשה התערבות, לטובת הנאשם נתניהו ומשפחתו. בנוסף, מסכת לחצים זו הביאה ל'אפקט מצנן' וגרמה לכך שבני הזוג אלוביץ, ישועה, העורכים והכתבים
בוואלה הפעילו לעיתים 'צנזורה עצמית', כך שפרסומים ביקורתיים פוטנציאליים הנוגעים לנאשם נתניהו ולבני משפחתו צונזרו מראש ולא יצאו לאור. לחצים אלה אף הביאו מספר עיתונאים לעזוב את עבודתם באתר".

נתניהו דחה בנובמבר 2014 את בקשתו של גלעד ארדן להמשיך עוד מספר חודשים בתפקידו כשר התקשורת (לאחר מינויו לשר הפנים), ונטל לעצמו את התפקיד. לאחר מספר ימים הוא פגש את אלוביץ והשניים שוחחו על עסקת בזק-yes. בדצמבר 2014 מינה נתניהו את איתן צפריר לראש מטהו במשרד התקשורת, והורה למנכ"ל המשרד דאז, אבי ברגר, לפעול בהתאם להנחיותיו של צפריר בנושא זה. בניגוד לעמדת הדרג המקצועי, פעלו נתניהו וצפריר לאשר את עסקת בזק-yes בלא לחייב את בזק להעמיד את תשתיותיה לרשות מתחריה.

במאי 2015, עם הקמת הממשלה החדשה, פיטר נתניהו את ברגר - עליו התלונן אלוביץ באוזניו - ומינה במקומו את שלמה פילבר. צפריר ציין באוזני פילבר את עסקת בזק-yes כאחד הנושאים שאותם יש לקדם. נתניהו עצמו הנחה את פילבר לפעול באופן שייטיב עם בזק: לאשר בהקדם את עסקת yes ולמתן את ירידת מחירי הטלפוניה.

פילבר פעל בהתאם להוראותיו של נתניהו, ואף הדליף לבזק מידע פנימי על הדיונים במשרד התקשורת. פילבר פעל כדי להסיר את התניית העמדת התשתית של בזק לרשות מתחריה ולהשמטת האפשרות שמשרד התקשורת ינקוט נגדה בצעדים לאחר שרכשה ללא אישורו מניות ב-yes. בסופו של יום, חתם נתניהו ביוני 2015 על ההיתר לעסקה. בזק שילמה מיידית ליורוקום - בשליטתו של אלוביץ - 680 מיליון שקל, והוסיפה 300 מיליון שקל בשנתיים הבאות.

פילבר המשיך לפעול לטובת אלוביץ על-פי הנחיותיו של נתניהו, כולל בשינוי הרפורמה בשוק התקשורת בצורה שהיטיבה עם בזק, ובביטול ההפרדה המבנית בקבוצת בזק. נתניהו מצידו המשיך לעקוב אחרי טיפולו של פילבר, ובמחצית הראשונה של 2016 אף נזק בו בחריפות על שאינו מפטר את סמנכ"ל הכלכלה הרן לבאות, שהתעמת עם בזק בנושא רפורמת מחירי הטלפוניה.

על צידו של אלוביץ נאמר בכתב האישום, כי ביולי 2015 הוא הביע בפני ישועה את תסכולו על כך שאינו יכול לגמול לנתניהו על עזרתו. בהתייחסו להתנגדות כתבים בוואלה לדרישות שהציג נתניהו, אמר אלוביץ: "מה שמרגיז הוא שהגדול יוצא מעורו כדי לעזור ואנחנו לא יכולים לגמול לו בגלל חבורת אפסים... הגדול מפתיע אותי לטובה כל יום בדברים הכי חשובים. חייבים למצוא דרך כדי לגמול לו". ישועה השיב: "ברור אני מבין ומחויב לזה, הם [הכתבים] לא ינהלו אותנו... בסופו של דבר אנחנו מספקים הסחורה אבל אפשר לשפר". אלוביץ סיכם: "מגיע לו ואפשר הרבה יותר. אני לא אוהב להיות חייב. הוא באמת בסדר ומשנה את כל המורשת הישנה".


מדינת ישראל נ' בנימין נתניהו, שאול אלוביץ, איריס אלוביץ, נוני מוזס / כתב אישום
כתב האישום בתיקים 1000, 2000 ו-4000

תאריך:  21/11/2019   |   עודכן:  21/11/2019
איתמר לוין
+הסכנה האמיתית היא הזניית התקשורת
08:32 22/11/19  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
שחיתות ציבורית, ודאי בדרגים הבכירים ביותר, היא תופעה מסוכנת שיש לעקור מן השורש. אך כאשר מו"לים מוכנים לשעבד אמצעי תקשורת לצרכים מסחריים - הדמוקרטיה עצמה בסכנה  ▪  נתניהו מתגלה כאדם שאובססיבי לתקשורת חיובית, ושני בני הזוג הם נהנתנים שלא רוצים להוציא אגורה מכיסם
אלוביץ. התערב שוב ושוב [צילום: פלאש 90]
נתניהו. במה הוא מתעסק [צילום: מרים אלסטר, פלאש 90]
+נתניהו הזמין פנימה את המפגינים ליד ביתו
23:19 21/11/19  |  עידן יוסף
ראש הממשלה נתניהו הזמין במפתיע לבית רה״מ את המפגינים שעמדו כל הערב על המדרכה ממול ביתו והפגינו בעדו.
+בנט: לנתניהו עומדת חזקת החפות
23:03 21/11/19  |  עידן יוסף
יו"ר הימין החדש, השר נפתלי בנט: ״‏לילה כואב לעם ישראל. ‏רבים חשים שמה שקרה הערב לא מגיע לראש הממשלה נתניהו, אדם שהקדיש את כל חייו למען מדינת ישראל, ‏למעננו. ‏בערב זה חשוב לזכור את זכויותיו הגדולות. ‏הוא ראש הממשלה של מדינת ישראל, ועומדת לו חזקת החפות. ‏בתקופה סוערת זו נמשיך לשמור על ישראל בטוחה, מאוחדת וחזקה״.
+סמוטריץ': המחשבה שמערכת המשפט תקבע אם נתניהו ימשיך - מפחידה
22:45 21/11/19  |  עידן יוסף
יו"ר האיחוד הלאומי, השר בצלאל סמוטריץ': "המחשבה שמערכת המשפט שהחליטה על הגשת כתב האישום היא גם זו שתחליט האם נתניהו יכול להמשיך לכהן כראש ממשלה (היועץ ייצג את 'המדינה' מול בג"ץ שיישר קו עם עמדתו), בלי שלמערכת הדמוקרטית תהיה יכולת השפעה על כך היא מפחידה, לא דמוקרטית, וסותרת את עקרון הפרדת הרשויות במובן הכי בסיסי שלו. הוראות חוק היסוד בעניין הזה הן ברורות, וקביעה 'משפטית' הפוכה תהיה סיכול ממוקד של הדמוקרטיה הישראלית ואסור יהיה לאפשר אותה. הימין הוא הרוב הגדול בעם והוא יצלח בעזרת השם גם את המשבר הזה וייצא ממנו מחוזק. תרימו את הראש, חברים. גם אם הדרך תהיה ארוכה וקשה - בסופה אנחנו ננצח".
(סמוטריץ. סיכול ממוקד [צילום: שריה דיאמנט/פלאש 90])
+גנץ: אין בישראל הפיכה שלטונית אלא התבצרות בשלטון
22:27 21/11/19  |  עידן יוסף
יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ: "יש לי אמון מלא בגורמי אכיפת החוק בראשות היועץ המשפטי לממשלה. אני בטוח כי הם עושים את עבודתם נאמנה, ביושר ובמקצועיות. אין בישראל הפיכה שלטונית אלא התבצרות בשלטון. נתניהו בהופעתו הוכיח שהוא חייב לסיים את תפקידו וללכת ולהתמקד בענייניו המשפטיים. גם הוא יודע כי האתגרים הגדולים והמורכבים הניצבים בפני מדינת ישראל גם בזירה הביטחונית וגם בזירה החברתית והכלכלית, מחייבים ראש ממשלה שישקיע בהם את כל זמנו, מרצו וכוחו".
(גנץ. אמון מלא בגורמי החוק [צילום: אבשלום שושני/פלאש 90])
+לוין: מדובר בתיקים שלא היו צריכים להיפתח
22:22 21/11/19  |  עידן יוסף
השר יריב לוין: "העוול שנעשה לנתניהו זועק לשמיים. מדובר בתיקים שלא היו צריכים להיפתח, בטענות שאין בהן אבק פלילי ושמקומן לכל היותר במישור האתי. ההליך כולו היה פסול, מזוהם מיסודו ונגוע לכל אורכו באכיפה בררנית ומפלה באופן קיצוני. ההחלטה היום אינה מעידה על ראש הממשלה ועל דרכו. היא כן מעידה על הכשל העמוק והיסודי, על נורמות פסולות ועל כהות חושים שדבקו בחלק ממערכות אכיפת החוק החשובות לכולנו. זו העת להתלכד".
+ברק: נתניהו מנסה לשרוף את המדינה; להפגין בכל דרך אפשרית
22:19 21/11/19  |  עידן יוסף
אהוד ברק: "בנאום נואש והזוי, נתניהו מנסה להוביל הפיכה כנגד הדמוקרטיה הישראלית. זהו נסיון פתטי ׳לשרוף את המועדון/המדינה׳. נדרשת תגובה מהירה, חדה ובלתי ניתנת לפרשנויות, שתבהיר שאין אדם שהוא מעל החוק. נקודה. אני קורא לפרקליטיו להתפטר. ליועמ״ש לקבוע חד משמעית שח״כ שהוחלט להגיש נגדו כתבי אישום על שוחד, מרמה והפרת אמונים איננו יכול להקים ממשלה בישראל. אני קורא לחכ״י ומובילי הליכוד: לסער וישראל כץ, לדיכטר ולעוזי דיין, לצחי הנגבי, ארדן, גלנט ואחרים- להודיע שלא יתמכו בהמרדת אזרחים כנגד המדינה ומערכת המשפט. ולליכוד לבחור לעצמו ראש חדש. נתניהו נהנה עדיין מחזקת החפות, אך לא מהזכות להסית אזרחים כנגד המערכת המשפטית וחוקרי המשטרה. אני קורא לאזרחי ישראל להענות לכל קריאה ולהפגין בכל דרך אפשרית כנגד הנסיון הנואל, קצר ימים אני מקווה, לקעקע את יסודות החברה כדי להימלט מאימת הדין ומהחקירות הנוספות הממתינות לנתניהו במורד הדרך".
+ש"ס: מתפללים שהמדינה תצא מהמשבר חזקה ומאוחדת
22:15 21/11/19  |  עידן יוסף
ממפלגת ש״ס נמסר: "אנו תומכים ומחזקים את ידיו של בנימין נתניהו, איש בעל זכויות עצומות בביטחון ובבניין מדינת ישראל. אדוני ראש הממשלה, אנו מאמינים ובטוחים שחפותך תוכח והצדק יצא לאור. חזק ואמץ, אל תערוץ ואל תחת. זה יום קשה למדינת ישראל. אנו מתפללים שמדינת ישראל תצא מהמשבר הקשה חזקה ומאוחדת".
+לפיד: אם נתניהו לא יתעשת - זה ייגמר באלימות
22:11 21/11/19  |  עידן יוסף
ח"כ יאיר לפיד (כחול לבן): "אם מישהו רצה הוכחה לכך שביבי לא יכול לכהן אפילו דקה אחת נוספת תחת כתב אישום - הוא קיבל אותה הערב. נתניהו כבר יצא במתקפת הסתה אלימה נגד המערכת המשפטית כולה. נאשם בשוחד מרמה והפרת אמונים משתלח בחוקרים בפריים טיים, אל מול פני האומה. למה? כי הוא יכול. אם נתניהו יישאר בתפקידו, ככה זה יהיה מעכשיו. בבוקר טילים מסוריה, בצהריים פגישה עם עורכי דין. לקראת ערב משבר בחדרי המיון, מיד אחר כך התקפה בשידור חי על עדותו האחרונה של ניר חפץ. רגע ראש ממשלה בחליפה, רגע נאשם מרוט עצבים. מה שהכי נורא, היא שלא נדע להבדיל מתי הוא הראשון ומתי השני. במקום ללכת לטפל בענייניו המשפטיים (ולחזור אם יזוכה), הוא גורר את כל המדינה אחריו לתהום. אם הוא לא יתעשת, זה ייגמר באלימות".
+למען המדינה, לחקור את החוקרים
21:54 21/11/19  |  בנימין נתניהו   |   לרשימה המלאה
נאום התגובה של ראש הממשלה ממעונו בתגובה להודעת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט להגיש נגדו כתב אישום בתיקים 1000, 2000 ו-4000 [כ"ג במרחשוון תש"ף, 21.11.2019]
([צילום: עודד בלילטי/AP])
+"ניסיון של הפיכה שלטונית"
21:25 21/11/19  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
טוען שמדובר ב"תהליך חקירות מזוהם, תפירת תיקים ויצירת עבירות חדשות"  ▪  דורש להקים ועדת חקירה חיצונית למשטרה ולפרקליטות  ▪  אומר שמנדלבליט נכנע ללחציו של ניצן
(נתניהו הערב. "עלילות שווא" [צילום: גרשון אליסון, פלאש 90])
+בנימין נתניהו ביקש סיגרים; שרה נתניהו ביקשה שמפניה
20:37 21/11/19  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
כתב האישום בתיק 1000: קופסאות סיגרים וארגזי שמפניה בשווי כולל של 680,876 שקל, וגם תכשיטים לשרה לפי דרישתו של ראש הממשלה ב-10,900 שקל
(מילצ'ן. שליח לאדלסון ומוזס [צילום: AP])
+דיווח: שר בכיר נוסף בליכוד יתמודד מול נתניהו
20:22 21/11/19  |  עידן יוסף
בכיר נוסף בליכוד, מלבד גדעון סער, צפוי להודיע על התמודדותו לראשות הליכוד. כך דווח בכאן חדשות.
+הטענה לפיה אין שוחד אם אין כסף - משוללת יסוד
19:58 21/11/19  |  אביחי מנדלבליט   |   לרשימה המלאה
דבריו של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, עם הגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו [כ"ג בחשוון תש"ף, 21.11.2019]
(מנדלבליט על תיקי נתניהו [צילום: הדס פרוש, פלאש 90])
+אלוביץ לישועה: "תוריד מיד, זה ימנע את אישור yes"
19:46 21/11/19  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
כתב האישום כולל עשרות דוגמאות להתערבות של נתניהו בתכני וואלה - כולל התקפה על בנט, דרישות לפרסום ידיעות ותמונות, הנחיות להצניע ידיעות ואף למחוק אותן
(ישועה. קיים את ההוראות [צילום: יח"צ])
+ח"כ אשכנזי: נתניהו צריך להתרכז בניהול המשפט ולא בניהול המדינה
19:10 21/11/19  |  איציק וולף
יו״ר ועדת חוץ וביטחון, ח"כ גבי אשכנזי, אמר בתגובה להחלטת היועץ המשפטי לממשלה כי יום שבו מוגש כתב אישום נגד ראש ממשלה, הוא יום עצוב למדינת ישראל.

"אני מקווה בשביל נתניהו ובשביל אזרחי ישראל שייצא זכאי, אבל אין ספק שכעת הוא צריך להתרכז בניהול המשפט שלו ולא בניהול המדינה. העניינים המשפטיים של נתניהו משתקים את מדינת ישראל כבר 3 שנים. ודי. הגיע הזמן להסקת מסקנות ולחשבון נפש. הגיע הזמן לשים את ישראל לפני נתניהו", דברי אשכנזי.
+ח"כ גרמן: יש הצריכים לבקש סליחה מהיועמ"ש
19:04 21/11/19  |  איציק וולף
ח"כ יעל גרמן (כחול לבן) אמרה שהיא גאה ביועץ המשפטי לממשלה שעמד בכל הלחצים הבלתי אפשריים עד להחלטה להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

"פעם נוספת מערכת המשפט שלנו הוכיחה את איתנותה לאחר חודשים רבים של השמצות וניסיונות לפגוע באמינותה וביושרה של המערכת, של הפרקליטות ושל היועמש. אנחנו רואים איך המערכת לא מתקפלת ופועלת ביושר כדי לשמור על מנהל תקין ולהלחם בשחיתות ציבורית. אין לי ספק שליועמ״ש היה מאוד קשה בתקופה האחרונה כשהוא ספג פגיעות מכל הכיוונים. אני גאה בהחלטתו וחושבת שישנם כאלה שצריכים היום לבקש את סליחתו", טענה.
+ח"כ זנדברג: על נתניהו להתפטר הערב, אין לו מנדט
18:44 21/11/19  |  איציק וולף
ח״כ תמר זנדברג (מרצ) אמרה בתגובה להחלטת היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתבי אישום נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, וטענה כי ראש הממשלה לא יכול לכהן ולו יום אחד.

"אין לו מנדט לנהל את המדינה. עליו להתפטר הערב. אם לא יעשה זאת אסור לאיש לשבת בממשלתו או במפלגתו. אסור לו לרוץ לבחירות ואינו יכול לקבל מנדט להרכיב ממשלה. עליו לעזוב את החיים הציבוריים היום", אמרה.
+ח"כ מיכאלי: חובה לרסן ההסתה נגד היועמ"ש
18:42 21/11/19  |  איציק וולף
ח"כ מרב מיכאלי טענה בעקבות ההחלטה על הגשת כתבי אישום נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כי חובה לרסן את ההתלהמות ואת ההסתה נגד היועץ המשפטי לממשלה.

"מרוצה או לא מההחלטה, כולןם חייבים לגבות את היועץ המשפטי שעושה את תפקידו נאמנה. את ההתלהמות וההסתה שיגיעו חובה לרסן. האמון במערכות אכיפת החוק הוא תנאי יסוד לדמוקרטיה ואינטרס של כולנו. ראש ממשלה עם כתבי אישום צריך לפנות את מקומו. מערכת החוק היי חזקה, הרוב השפוי עומד מאחורייך ותומך בך", אמרה.
+ח"כ עמיר פרץ: נעתור בדרישה ליציאת נתניהו לנבצרות
18:37 21/11/19  |  איציק וולף
יו״ר העבודה-גשר עמיר פרץ הודיע כי יעתור לבג"צ בדרישה להורות לראש הממשלה, בנימין נתניהו, לצאת לנבצרות בעקבות ההחלטה להגיש נגדו כתבי אישום בגין שוחד ומרמה והפרת אמונים.

״כתבי האישום של נתניהו הם הסיבה שלא קמה בישראל ממשלה. בדמוקרטיה - לא נוכל להשלים עם ראש ממשלה תחת כתב אישום. רק בגלל כתבי האישום נוצר הפלונטר הפוליטי בישראל. אם נצליח למנוע מנתניהו להאחז בקרנות המזבח , נמנע בחירות בפעם השלישית תוך שנה״, אמר.

ממפלגת העבודה-גשר נמסר כי המפלגה תטען שמאחר ומדובר בראש ממשלת מעבר ולא בכזה שקבל את אמון הכנסת, יש להודיע על נבצרותו כמתבקש לפי הדין לשרי ממשלה.
+נתניהו יואשם בשוחד בתיק 4000
ובמרמה בתיקי 1000 ובתיק 2000
18:29 21/11/19  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
שאול אלוביץ ואשתו איריס אלוביץ יואשמו במתן שוחד, שיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה בתיק 4000  ▪  המדינה: היה קשר ישיר בין הסיקור שקיבל נתניהו באתר וואלה לבין החלטותיו בענייני בזק  ▪  נוני מוזס יואשם בעבירה של הצעת שוחד בתיק 2000  ▪  מנדלבליט: לא נמצא ממש בטענות שהעלה נתניהו בשימוע  ▪ 
נתניהו. יבקש חסינות? [צילום: תומר נויברג, פלאש 90]
מנדלבליט. הודיע לאדלשטיין [צילום: תומר נויברג, פלאש 90]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
החלטות נתניהו הכניסו לאלוביץ ובזק 1.8 מיליארד שקל
תגובות  [ 2 ] מוצגות   [ 2 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
דן ד
22/11/19 00:53
2
שונסי גנצינר
22/11/19 13:11
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  פרשות נתניהו
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, יואשם בקבלת שוחד בתיק 4000 ובמרמה והפרת אמונים בתיק 1000 ובתיק 2000. כך החליט (יום ה', 21.11.19) היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט. החלטתו של מנדלבליט דומה מאוד לכתב החשדות שפרסם בפברואר השנה - כך שטענותיו של נתניהו בשימוע נדחו.
21/11/2019  |  איתמר לוין  |   חדשות
לכבוד
21/11/2019  |  איתמר לוין  |   כתבות
תומכי בנימין נתניהו נחלקים לארבע קבוצות מרכזיות. בקבוצה הראשונה תמצאו את אנשי הליכוד הוותיקים, אלו שתמיד הצביעו ליכוד ואלו שימשיכו לנצח להצביע ליכוד, ויהי מה. יש את הקבוצה שזכתה לכינוי "הביביסטים" בקבוצה הזו תמצאו מעריצי ביבי אמיתיים. הם רואים בנתניהו את המנהיג המושלם ויגנו עליו בחירוף נפש. ויש את הקבוצה השלישית אנשי ימין מובהקים שמזגזגים בין מפלגות ימין שונות והליכוד ונתניהו הם רק אופציה אפשרית אחת מבחינתם.
20/11/2019  |  קובי אפללו  |   יומני בלוגרים
אינני כותב את המאמר הנוכחי בתענוג ובשמחה, אינני מעוניין בממשלת שמאל ובטח לא בממשלת מיעוט הנשענת על קולותיהם של אלו שאינם רואים בקיום מדינתי תופעה לגיטימית (ואני עדין מאוד בהתנסחותי), אך זה מה שעומד להתרחש כאן בקרוב. זוהי התרשמותי לצערי הרב ואשמח לגלות שאני טועה, כי לא תמיד כיף להיות צודק.
20/11/2019  |  עמוס שנער  |   יומני בלוגרים
חגי סגל כותב (מקור ראשון, 15.11.19): "קשה לשער כמה אזרחים ימשיכו להאמין לפרקליטות ולמשטרה אם וכאשר בית המשפט יזכה יום אחד את בנימין נתניהו". אבל קשה גם להאמין כי יום כזה יגיע אי-פעם וכי נתניהו יזכה בבית משפט ישראלי לדקה אחת של חסד, שלא לדבר על הגינות משפטית.
20/11/2019  |  שמואל פישר  |   יומני בלוגרים
רשימות נוספות   /   פרשות נתניהו  /  מי ומי    / 
רשימות נוספות   /   פרשת נתניהו-בזק  /  מי ומי  
הותר חיפוש בפלאפוני היועצים  /  איתמר לוין
ניצן מאותת: החלטה בתיקי נתניהו תתקבל עוד החודש  /  איתמר לוין
חפץ דורש: התנצלות בתוך שבוע  /  איציק וולף
נתניהו - אמץ ב-2019 מעשה רבין ב-1977   /  איתן קלינסקי
קנאת סופרים, ועוד טיפה  /  דן מרגלית
ביבי, הלב נשבר  /  דן מרגלית
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
איתמר לוין
איתמר לוין
המתקפה האירנית מהווה הזדמנות פז לישראל, אך מותר להניח שהממשלה תבזבז אותה    ובינתיים: האנטישמיות בארה"ב שוברת שיאים, הקבינט ממשיך לדלוף ויריב לוין מפגין צביעות
אלי אלון
אלי אלון
כשלושה שבועות לאחר סיום מלחמת ששת הימים, הסתערו עשרות תושבים ערבים מרצועת עזה על מחנה מחסני האספקה והמזון שהיה שייך לכוח האו"ם
בעז שפירא
בעז שפירא
איזה מוח חולני יכול להעלות בדעתו לדאוג לתנאי הכליאה של המפלצות? איזה לב אטום ו/או ערל יכול להתעניין בגורלם של הראויים למות בייסורים כעונש על מעשיהם?
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il