|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
המדריך המלא להלבנת שיניים
קבוצת ירדן
החברה המצויינת למוצרי CBD כבר בישראל
חיים כץ, בצלאל סמוטריץ' ואורית סטרוק [צילום: מאיר אליפור] יואב קיש ויריב לוין [צילום: מאיר אליפור]

עשרות שרים וח"כים לרה"מ: "ארץ ישראל לא בהמתנה"

ימים ספורים לאחר דחיית הריבונות עשרות שרים וחברי כנסת השתתפו בכנס היסוד של שדולת ארץ ישראל והתחייבו - לא נוותר על החלת ריבונות בהקדם ולא נאפשר הקמת מדינה פלשתינית ומסירת חלקי א״י בתמורה להסכם שלום עם איחוד האמירויות
17/08/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 23   |   תגובות

שדולת ארץ ישראל בראשות ח״כ חיים כץ וח״כ בצלאל סמוטריץ׳ ובשותפות עם מועצת יש״ע ותנועת רגבים התכנסה (יום ב', 17.8.20) לראשונה לכינוס יסוד מיוחד על-רקע ההודעה על דחיית הריבונות. הכנס התקיים במעמד יו״ר הכנסת ח״כ יריב לוין, יו״ר מועצת יש״ע דוד אלחיאני, סגני שרים וחברי כנסת מכלל סיעות הבית אשר התחייבו: לא נוותר על החלת ריבונות בהקדם. נתגייס לקידום תנופת התיישבות, ולהסדרת המאחזים. נמנע ולא נאפשר הקמת מדינה פלשתינית ונסיגות מא”י.

חברי הכנסת החברים בשדולה התחייבו לפעול למימוש מטרות השדולה הקובעות כי היא תפעל לחיזוק האחיזה והריבונות של מדינת ישראל בכל רחבי ארץ-ישראל, ובפרט בנגב, בגליל, ברמת הגולן, ביהודה, שומרון ובקעת הירדן.

במהלך הכינוס חתמו השרים על התחייבות אישית לפעול לקידום מטרות השדולה בכנסת וכן במסגרת פעילות משרדם על-מנת לחזק את המשילות והריבונות של מדינת ישראל בכל מרחבי ארץ ישראל.

בנוסף חתמו בכנס על מגוון הצעות חוק אשר יונחו בימים הקרובים על שולחן הכנסת. בין ההצעות חוק נמצאים: חוק לביטול המנהל האזרחי, חוק מרקם חיים - להסדרת ההתיישבות הצעירה (מאחזים) וחוק לתיקון פקודת האגודות השיתופיות אשר יאפשר תנופת התיישבות בכל רחבי הארץ.

זהו כינוס ראשון של השדולה מאז הכנסת ה-20. השדולה הובילה בשנים האחרונות את שינוי השיח והלגיטימציה הציבורית להחלת הריבונות והחוק הישראלי על כל מרחבי ההתיישבות.

יו״ר השדולה יו״ר מרכז הליכוד ח״כ חיים כץ (ליכוד): אני מקווה שביחד באמצעות הפעילות של השדולה, נביא להכרה בריבונות על כל שטחי ארץ ישראל. נקבע אבני דרך ונשתדל להיות מדידים. אנחנו מחכים הרבה זמן והגיעה העת להוקיר את המתיישבים שבונים את הארץ הזאת. הגיע הזמן לריבונות. כולנו מברכים את ראש הממשלה שהביא שלום תמורת שלום ורוצים שגם יביא ריבונות. אנחנו הולכים להפוך את מה שנאמר כאן לעובדות בשטח. ניזום את הבנייה, הפיתוח וההשקעה ביישובים. נפנה לשרים כדי לוודא שההתיישבות באה לידי ביטוי בתוכנית העבודה שלהם.

יו״ר השדולה ויו״ר האיחוד הלאומי ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ (ימינה): שדולת ארץ ישראל זו השדולה הכי גדולה ומשפיעה בכנסת. זכינו והשדולה הייתה החלוצה של הבית הזה בהובלת שיח הריבונות. היתרון של ארץ ישראל שמאחד את כולנו. לכל אחד ואחת פה יש את האפשרות להתחבר לקידום ההתיישבות בנגב בגליל ברמת הגולן ויו"ש. שמים את הפוליטיקה בצד ומאחדים כוחות של שרים וח"כים. החידוש שלנו בשדולה הזאת הוא שאנחנו מגדירים לעצמנו יעדים ברמה המעשית כדי להצליח, בייחוד דרך השרים ותחומי משרדם. עשינו עבודה מדויקת דרך כל משרדי הממשלה והשר העומד בראשה כדי לראות איך ניתן לייעל את תרומתם להתיישבות.

יו״ר הכנסת ח״כ יריב לוין (ליכוד):: בשדולה כאן יש חברי כנסת חוצי מפלגות וזה חשוב. אנחנו נמצאים בתקופה של חוסר וודאות ברמה הפוליטית והלאומית ולכן האחידות שלנו חשובה. העובדה שלא הייתה שדולה ופורום כמו השדולה על נושא הריבונות, פגע פגיעה קשה בלהגיע לתוצאה מחייבת. ריבונות היא זכותה של עם ישראל ובלתי ניתן לערעור, ומימוש הזאת היא חובתינו. לא עניין של בחירה. יש לריבונות היבטים רבים ומורכבים, ממדיניות ועד לדבר בשטח ברמת היישובים. אני כיו״ר הכנסת רואה תפקידי כמי שצריך לנהל את הבית באופן ממלכתי אבל אני לא מהאום ואני אסייע לקדם״.

יו״ר מועצת יש״ע דוד אלחיאני: יש לנו משימה אדירה של החלת הריבונות. המחויבות של חברי הכנסת היא להגיד בשום פנים ואופן שלא ניתן יד להקמת מדינה פלשתינית, לשם הדברים הולכים. אם הח"כים לא יפסיקו לדבר על זה, אנחנו נקבל ריבונות כפי שאנחנו רוצים. רק כך נתניהו יוכל לדבר, לפעול ולהביא את הריבונות. אלחיאני הוסיף והתייחס לסוגיית המינהל האזרחי והדרישה לסגירתו: ״לא נעים לי לעמוד מול אנשי צבא ולהתווכח איתם. צריך להפסיק את הסממן של הכיבוש ולסגור את המינהל האזרחי״.

סגן שר הבריאות ויו״ר השדולה היוצא ח״כ יואב קיש (ליכוד):: בנושאי ארץ ישראל כולנו קואליציה. הייתה לי ביקורת קשה בתוכנית המאה, אך אני מסתכל מה זה עשה לריבונות, ובכך שלא היינו מלוכדים הדבר לא סייע ובכך איבדנו את המומנטום. התחלנו עם אובמה שאיתו לא היה כלום והגענו לשלב שבו יש ידיד אמת בבית הלבן ולכן יש תחושת פספוס. אם עכשיו נתלה את הסכם השלום בגלל שוויתרנו, זה עוול.

  • ח”כ מיקי זוהר, יו"ר הקואליציה (ליכוד): "על ארץ ישראל לא חסרות הבטחות והצהרות, אך בסוף צריך לראות את ההישגים. אני מסתובב בימים האחרונים מאז הודעת עיכוב החלת הריבונות בתחושה לא טובה. הבהרתי את העניין לראש הממשלה שציין שלא ויתר על הריבונות. זה נותן לי תקווה להצליח בהמשך ביחד עם עבודה של שדולת ארץ ישראל.
מהרגע שאיבדנו את אפשרות הריבונות, צריך לקדם את החוק של צביקה האוזר. הבהרתי את הדברים לראש הממשלה."

יו״ר ועדת החוץ והביטחון ח״כ צביקה האוזר (דרך ארץ): "המאבק על גבולות הארץ חוצה מפלגות ונמשך כבר 100 שנה. חוק יסוד משאל עם אותו הגשתי על יישובי יהודה ושומרון הוא מצוין להתיישבות. מאז החלת הריבונות על רמת הגולן, חמש ממשלות ניהלו מו"מ על החזרת השטח ומה שעלה בחקיקת חוק יסוד משאל עם הובילה אותנו להשארת רמת הגולן בידינו. ראוי שהכנסת תקבע גם לתושבי יהודה ושומרון את חוק זה ולהבטיח את ההתיישבות שלנו."

שרת המשפטים לשעבר ח״כ איילת שקד (ימינה): ״חשבנו שנצליח לקדם את הריבונות, אך ברגע שהממשלה הזאת הוקמה הבנתי שיהיה קשה. אני אומרת לחבריי מהליכוד - תפסיקו לומר לוקשים. נתניהו בחר באמירויות במקום ריבונות והמחויבות שלנו להביא את הריבונות על יהודה ושומרון.״

מנכ״ל תנועת רגבים מאיר דויטש: ״השדולה לקחה על עצמה לעמוד על המשמר בהסדרת ההתיישבות, חוק קמיניץ, חיזוק הנגב והגליל ועוד. השריפה היא לא רק בשומרון אלא בכל רחבי מדינת ישראל. יש משמעות גדולה לחברי השדולה בשמירת אדמות ארץ ישראל שלנו.

ראש מועצת השומרון יוסי דגן: "אנחנו בהתיישבות מאוד מאוכזבים, מרגישים פגועים בנושא הריבונות. מרגיש ניצול בכל בשנה וחצי האחרונות ויש כאן פספוס גדול.
אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים בכלל וקשים. הציבור שלנו כעוס ופגוע מהתנהגות נתניהו ומכאן חברי השדולה צריכים להרים את הראש ולהילחם בכל העוז כדי להביא את הריבונות ולהבהיר זאת לראש הממשלה. החוק של האוזר לא ריבונות אבל נכון לשעה זאת."

יו״ר מועצת גוש-עציון שלמה נאמן: "האכזבה שלנו בשדה המדיני לא פוגע בנו בשדה המעשי - נושאי אדמות שטחי c עם שמירתם והעצמת הבנייה יכסו על המצב המדיני. אלה הדברים שיחזקו אותנו בהתיישבות באדמתינו".

ח״כ מיכל שיר (ליכוד):”השלום מבורך אך אסור שיבוא על חשבון הריבונות. אני חוששת שאנחנו מחמיצים את הריבונות ועלינו לתת הגדרת זמנים כדי לא רק לדבר, אלא לבצע. צריך לפעול כדי שלא נמצא את עצמנו בכנסות הבאות יושבים בשדולה ומדברים על ריבונות."

ח”כ אופיר סופר (ימינה): "התפקיד המרכזי של השדולה בסוף לעמוד על משמר ארצנו. המציאות עלולה להיות מתעתעת ומסוכנת וחשוב לעמוד בעיניים פקוחות ולראות הישגים בנושא הריבונות."

ח״כ שרן השכל (ליכוד): ״אסור להפסיק לחתור במשימה להחיל את הריבונות. בשיתוף פעולה של חברי השדולה שחוצת מפלגות, נוכל להביא למשימות דה פקטו בשטח.

ח״כ ניר ברקת (ליכוד): ״אנחנו צריכים לדרוש מראש הממשלה להאיץ את הבנייה ביהודה ושומרון. לא להתבייש לדבר על שני מיליון תושבים. איש לא יכול לדרוש מאיתנו לא לתכנן ולהרחיב את הבנייה שלנו ולצד זאת צריכים לפעול לתוכנית בנייה רחבה ולפתח חשיבה על תעסוקה ואתרים סביב סיפורי תנ"ך וכמובן לסכל את תוכנית פיאד ההרסנית להשתלטות על שטחי c במסגרת תוכנית פיאד. כל הדברים הללו נותנים מסר אסטרטגי מי בעל הבית של ישראל

ח״כ הילה שי וזאן (כחול לבן): ״ארץ ישראל חוצה מפלגות. אני שמחה לשבת כאן ולקחת חלק באירוע משמעותי שכזה. כאחת שגדלה על ערכי היהדות והציונות, אני רואה בחשיבות הקמת שדולת א"י וארתם למאמץ הנוכחי.״

תאריך:  17/08/2020   |   עודכן:  17/08/2020
עידן יוסף
+להעלות תפוסה באוטובוס מ-50% ל-75%
02:41 18/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
נציגת משרד הבריאות מודה כי אין נתונים מובהקים באשר למידת ההידבקות בתחבורה הציבורית  ▪  הרשות לתחבורה ציבורית: אין לנו דרך לכמת את היקף התקלות אל מול המקרים התקינים, ייתכן שמרבית המשתמשים מקבלים מענה טוב  ▪  סגן שרת התחבורה: יוקם מוקד אחוד לטיפול בבעיות הנוסעים
(טסלר. לצופף ולתגבר)
+אושרה בקריאה ראשונה הצעה להקלות בהוצאה לפועל
22:36 17/08/20  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה הצעת חוק המבקשת לקבוע בהוראת שעה הסדרים מיוחדים שיחולו בהוצאה לפועל ביניהם: הארכת מועדים שונים בהליכי הוצאה לפועל שנועדו לאפשר לחייבים זמן נוסף להסדרת החוב; קביעת הסדר תשלומים מיוחד שנועד להביא לתשלום החוב בתקופה קצרה ולהפחתת עלויות בתיק; הקפאת ביצוע צווי הבאה ותפיסות של כלי רכב
([צילום: איתמר לוין])
+2019: הוגשו 66 כתבי אישום בהפרות גז
17:59 17/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
משרד האנרגיה בוועדת הכלכלה: ב-2019 בוצעו 344 מבצעי אכיפה ו-1,500 ביקורות בשוק הגז הביתי  ▪  הנתונים הוצגו בדיון ראשון במסגרת הכנה לקריאה שנייה ושלישית של הצעת חוק הגפ"מ - שמטרתה להסדיר את ענף הגז הביתי  ▪  היו"ר מרגי הודיע: נקדם את החקיקה תוך הגברת בטיחות ומבלי לפגוע באפשרות לקדם תחרות
([צילום: פלאש 90])
+ועדת הקורונה: לאפשר הכנסת תיירים ממדינות ירוקות
16:53 17/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
משרד הבריאות מזהיר: נתקלנו בזיופי תוצאות בדיקות  ▪  יו"ר הוועדה: חובה לייצר תוכנית עתידית, ודאות עבור האזרחים - ולייצר שגרת קורונה  ▪  מדינות המתירות כניסת ישראלים ללא בידוד: בולגריה, יוון, קרואטיה ורואנדה
(חיטוי מטוס של ישראייר [צילום: אוליביה פיטוסי/פלאש 90])
+ועדת העבודה תכין את חוק ההמרה
13:55 17/08/20  |  עידן יוסף
ועדת הכנסת קבעה כי ועדת העבודה הרווחה והבריאות תדון בהצעות החוק הבאות: הצעת חוק הפסיכולוגים (תיקון - איסור טיפולי המרה) של חה"כ ניצן הורוביץ, הצעת חוק הפסיכולוגים (תיקון - איסור טיפולי המרה) של חה"כ מרב מיכאלי וכן הצעת חוק הביטוח הלאומי (תיקון - שינוי המונח נכה) של חברי הכנסת יעקב אשר ומשה גפני.

עוד אושרה הקמת ועדה משותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לפי חוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה - מעצרים) בראשות ח"כ עינב קאבלה.

+טיסות ליעדים נוספים באירופה -
בירידה ל-200 מקרים חדשים ביום
13:20 17/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
5,000 איש טסו אתמול מנתב"ג  ▪  יוון הגבילה את ישראל ל-600 טסים בשבוע בלבד  ▪  בסיני יש תחלואה גבוהה ויכולת מוגבלת לביצוע בדיקות  ▪  בקרוב: מתווה חדש ליציאת אנשי עסקים למדינות 'אדומות'  ▪  בקרוב: מתווה חדש לקבוצות תיירים שיכנסו לישראל
(ישיבת הוועדה [צילום: עדינה ולמן/דוברות הכנסת])
+מרב מיכאלי תרכז את המאבק בזנות
12:33 17/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
אמרה עם היבחרה לראשות הוועדה למניעת סחר בנשים: "השר לביטחון פנים מסרב לחתום על התקנה שתוכל להפעיל את יישום חוק איסור צריכת זנות. זאת חרפה"  ▪  קטי שטרית נבחרה לראשות עדת המשנה לנערות וצעירות בסיכון
(מרב מיכאלי, קטי שטרית ועודד פורר [צילום: נועם אלטחן])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות מי ומי בפרשה
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
עשרות שרים וח"כים לרה"מ: "ארץ ישראל לא בהמתנה"
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
עם פתיחת השמיים אתמול, קיימה (יום ב', 17.8.20) הוועדה לביקורת המדינה ישיבת מעקב לדיון בעתיד התעופה בעידן הקורונה וקיבלה עידכונים מגורמי המקצוע.
17/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי הקימה (יום ב', 17.8.20) את ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות. בראש הוועדה נבחרה לעמוד ח"כ מרב מיכאלי (העבודה). כמו-כן הוקמה, לראשונה, גם ועדת המשנה לנערות וצעירות בסיכון. יו"ר הוועדה הנבחרת היא ח"כ קטי שטרית.
17/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכספים אישרה לקריאה ראשונה את הצעת חוק-יסוד: הכנסת (תיקון - התפזרות בשל אי-קבלת חוק תקציב) (הוראת שעה) של חבר הכנסת צבי האוזר, המבקשת לדחות את המועד האחרון להעברת התקציב במאה ימים.
17/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
פערים משמעותיים במגעים בין הליכוד לכחול לבן. אין הסכמה על מינוי בכירים ועל התערבות בג"ץ בהסכם הקואליציוני. למרות הכל - פגישה נוספת תתקיים הערב (יום ב', 17.8.20) בין צוותי המשא-ומתן של המפלגות.
17/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת החוקה חוק ומשפט דנה (יום א', 16.8.20) במתווה קידום גישור לתקופת הקורונה, ובהמלצות שהוצגו על-ידי המרכז הישראלי לגישור ובוררות, לפתרונות חלופיים לסכסוכים עסקיים בצל הקורונה.
16/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דרור אידר
דרור אידר
זה לא היה ביתן "פיצה ותאנים", זה ביתן של מדינה שנלחמת על הישרדותה, לזרוק את האתגר ככה, זה מעשה פחדני    מכיוון שכולם כועסים על ישראל ללא סיבה אמיתית, רק מתוך אנטישמיות, לתת את המתנה...
רון בריימן
רון בריימן
יש לעודד השתתפות של ארצות הברית ושל "העולם הנאור" בחיסול בפועל של הפצצה האירנית המאיימת על העולם כולו, לרבות על הצ'מברליינים האירופיים, ולא רק על ישראל
רפאל בוכניק
רפאל בוכניק
מאז אסון ה-7 באוקטובר 2023, ניכר כי המושג "הפקרה" נחרת בשיח הציבורי כתיאור מצב המייצג את אשר פקד אותנו ביום המר והנמהר ההוא - קלות הבלתי נסבלת של ייחוס אשמת "הפקרה" לממשלת ישראל
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il