News1 גאים להציג
מבקרים ייחודיים (Unique Visitors):
אתר - 1,001,000  סלולר - 968,477
   |   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
בחירת משכנתה נכונה במצב הריביות הנוכחי
קבוצת ירדן
כיצד תבחרו בקבוק מים לילד שלכם?

בצל מגבלות הקורונה

פיוצ'ר מוביליטי: להעלות את קיבולת הנוסעים באוטובוס
משרד התחבורה דוחה את ההמלצה להעלות את מגבלת הנוסעים לכ-35 נוסעים באוטובוסים עם מקומות ישיבה בלבד ול-50 באוטובוסים הכוללים מקומות עמידה גם מגבלת ההזמנה ברכבות תישאר
06/09/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   מגיפת הקורונה   |   תגובות
[צילום: מרים אלסטר/פלאש 90]

חברת פיוצ'ר מוביליטי (Future Mobility IL) ממליצה למשרד התחבורה להעלות את מגבלת הנוסעים לכ-35 נוסעים באוטובוסים עם מקומות ישיבה בלבד ול-50 באוטובוסים הכוללים מקומות עמידה, לצד חיוב עטיית מסכה והמלצות בדבר שמירה על מרחק סביר. כמו-כן, ממליצה החברה להכשיר "פקחי קורונה" שידריכו נוסעים לשמור על המרחק.

במכתב ששלחו ראשי החברה, אורי יוגב ורן ברודר, נכתב כי הסתכלות על מדינות בעולם מלמדת כי המדינות המובילות את אסטרטגיית היציאה ממשבר הקורונה אינן מגבילות את מספר הנוסעים בתחבורה ציבורית או מגבילות במספרים גדולים יותר. מדינות כמו גרמניה, אוסטריה, שווייץ, קוריאה הדרומית ויפן אינן מטילות הגבלת נוסעים כלל, ומדינות כמו פולין, דנמרק וסינגפור מאפשרות למעלה מ-40 נוסעים באוטובוס.

בתשובת משרד התחבורה, שנשלחה ע"י עמיחי לוי, מ"מ מנהל אגף בכיר רישוי ותפעול תח"צ ברשות הארצית לתחבורה ציבורית, נאמר כי מגבלת איסוף הנוסעים נקבעה בהתאם להנחיות משרד הבריאות. נכון להיום מגבלת הנוסעים הינה 32 נוסעים באוטובוס עירוני, 50 נוסעים באוטובוס מפרקי ו-30 נוסעים באוטובוס בין-עירוני. "הנחיה זו, לפחות ביחס לאוטובוס הבין-עירוני, קרובה להמלצתכם", נאמר בתשובה. "הקלות נוספות בקיבולת יהיו מותנות בהסכמת משרד הבריאות לאור נתוני התחלואה המשתנים. כמו-כן, בהתאם להנחיות נדרשים הנוסעים לעטות מסכות וכן גויסו מאות 'פקחי קורונה' שמסייעים בשמירת ההנחיות".

בקשת פיוצ'ר מוביליטי לביטול החלת חובת הזמנת כרטיס מראש ברכבת, שהייתה נכונה לשעתה, נדחתה. בחברה המליצו להחזיר את האפשרות לקנות כרטיס בתחנה, לעדכן את ציבור הנוסעים על כך ולתגבר את מערכי האכיפה והפיקוח בתחנות. בתשובת משרד התחבורה נאמר: "הזמנת המקום נעשית באמצעות הזמנת שוברים, תהליך הזמנת השוברים הוא תהליך נוח וקל לנוסע אשר מבטיח את מקומו של הנוסע ברכבת וניתן לבצעו באמצעות מספר פלטפורמות: אתר האינטרנט של הרכבת, מוקד השירות הטלפוני של רכבת ישראל ובעמדות הממוקמות בכניסה לתחנות הרכבת. הזמנת המקום מחויבת על-מנת לאפשר שליטה בהיקפי הנוסעים עם העלייה בביקושים, זאת בהתאם לסיכומים עם משרד הבריאות שאפשרו את החזרת הרכבת לפעילות. כבר כיום ישנן מעט רכבות בהן הביקושים מגיעים לרף העליון שנקבע ולפיכך מנגנון הזמנת המקום עודו הכרח".

יוגב וברודר ביקשו לאפשר לחברות ההסעים הפרטיות לתגבר את מפעילות התחבורה הציבורית וללתקן לתקופה מוגבלת את תקנה 397 בתקנות התחבורה האוסרת זאת: "בהינתן מגבלת הנוסעים הקיימת, עלות תגבור מערך התחבורה הציבורית באמצעות מערך ההסעים הפרטי היא כ-1.5 מיליון שקל ביום עבור 500 אוטובוסים שיספקו מענה הולם בשעות השיא בבקרים ואחה"צ. זוהי עלות נמוכה יחסית שתתן מענה בשעת חרום הן לציבור הנוסעים והן לענף ההסעים שנפגעו בצורה קשה בעקבות נגיף הקורונה".

על כך השיב לוי: "ב-9.7.20 אישר המשרד למפעילי התחבורה הציבורית תקציב מיוחד בגובה של 1.5 מלש"ח ליום (כ-500 אוטובוסים) לתגבור פעילות התחבורה הציבורית באמצעות קבלני משנה לפי הצורך. בהתאם הועברו הנחיות למפעילים. הנחיה זו מתיישבת עם המלצתכם. מהנתונים שבידינו עולה כי מפעילי התחבורה הציבורית אכן עושים שימוש בחברות ההסעים כקבלני משנה בהיקף של מאות אוטובוסים ביום". עוד הוסיף: "המשרד אישר תקציב בסך 32 מלש"ח להאצת התקנת מחיצות נהגים בכ-8,000 אוטובוסים. מפעילי התחבורה הציבורית החלו את ההתקנות מול חברות ההרכבה המקומיות. אנו אוספים דיווחים מהמפעילים על היקף התקדמות ההתקנות ולוחצים לביצוע מהיר ככל הניתן".

בטווח הבינוני והארוך, ממליצה פיוצ'ר מוביליטי להבטיח את אמינות השירותים ולייצר חלופות יעילות ומהירות לרכב הפרטי. זאת, באמצעות הכרה בהסעות עובדים כהוצאה בייצור עבודה שאיננה הטבה לעובדים. בניגוד למקובל בעולם, בישראל מעסיק אשר מספק לעובדיו הסעה למקום העבודה נדרש לנכות או לגלם לעובדיו מס על עלות הנסיעה. על ישראל, המדינה בעלת גודש הפקקים החמור ביותר ב-OECD בה 61% מהמועסקים מגיעים לעבודה ברכבם הפרטי (נתוני טרום קורונה), לעודד הסעות אשר מהוות חלופה לרכב הפרטי ומספקות מענה מושלם לתקופת הקורונה בה נדרש לעמוד בהנחיות מדויקות. כמו-כן, יישום החלטה זו יהווה צינור חמצן לחברות ההסעים שנמצאות בקריסה עקב המצב.

כמו-כן הוצעה הקמת מרכז בקרה לשליטה בקווי demand-on (מותאם ביקוש) בכל אחת ממפעילות התחבורה הציבורית הגדולות. המרכז יאפשר תפעול קווי demand-on והטמעת טכנולוגיות של Via ו-Moovit, אשר למשרד ניסיון עמם, בתוך קווים קיימים או חדשים. כך תתאפשר החלפת קווים לא יעילים בקווים לפי-דרישה, וכמו-כן יתאפשר תכנון עתידי של קוים ותחנות אוטובוס לפי תמונת מצב אמיתית של ביקוש. עלות הקמת מרכז השליטה היא כ-5 מיליון שקל בשנה, אך מאפשרת חיסכון של יותר מ-500 מיליון שקל מקווים שמסיעים פחות מחמישה נוסעים בממוצע.

על כך משיב משרד התחבורה: "אופן הכרת הוצאת הסעים היא בתחום אחריותו של משרד האוצר, אך עם זאת המשרד מכין בימים אלו (וללא קשר למשבר הקורונה) עבודת מטה לגיבוש פתרונות לעידוד הרחבת השימוש בהיסעי עובדים על-ידי מעסיקים. הפתרונות כוללים בין השאר תמריצי מס לעובד ולמעסיק, יצירת פלטפורמות שיתוף הסעים, סבסוד השירות ועוד. עם סיום עבודת המטה ואישור ההמלצות ע"י השרה הם יפורסמו לציבור.

"בימים אלו מופעלים שני 'פיילוטים' להפעלת שירות גמיש לפי ביקוש בתל אביב ובחיפה. בקרוב צפוי לפעול שירות דומה גם בירושלים. המשרד עוקב מקרוב אחר ניסוים אלו והשפעתם על הרגלי השימוש בתחבורה הציבורית ותרומתם להפחתת הגודש. בנוסף, נבחנות שיטות נוספות להפעלת שירות מותאם ביקוש".

תאריך:  06/09/2020   |   עודכן:  06/09/2020
עידן יוסף
+אושר המשך איכוני שב"כ ל-10 ימים נוספים בלבד
01:02 07/09/20  |  עידן יוסף
ועדת החוץ והביטחון דנה (א') בהכרזת הממשלה מיום 1.9.20 על הסמכת השב"כ לבצע פעולות סיוע במאמץ מול נגיף הקורונה. הכרזת הממשלה הסמיכה את שב"כ עד לתאריך 22.9.20, אך הוועדה, כדי להביע את מורת רוחה, אישרה, ברוב קולות, את ההסמכה עד לתאריך 16.9.20 בלבד.

יו"ר הוועדה צבי האוזר ביקש לוודא כי במהלך 10 הימים הבאים, בדיון שייערך בפני הממשלה וצוות השרים לנושא, תוצג עמדה בדיקה מקיפה של השיקולים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים של אפשרות קיצור תקופת הבידוד למי שבא במגע עם חולה מאומת.
+גמזו: מתעורר כל בוקר בשאלה האם להטיל סגר כללי
23:39 06/09/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ועדת החוקה ח"כ אשר דורש סגר נושם זמני לערים אדומות  ▪  הוועדה אישרה הארכת מצב החירום עד ה-6.11; הדיון במתווה הרמזור יימשך בבוקר  ▪  ממונה המאבק בקורונה הבטיח כי מערך קטיעת שרשראות ההדבקה יפעל במלואו ב-1.11  ▪  על הפגנות: "התקהלות היא התקהלות היא התקהלות"
([צילום: דוברות הכנסת])
[צילום: דוברות הכנסת]
+חיפה: בית ספר נוסף נסגר בגלל הקורונה
23:08 06/09/20  |  עידן יוסף
עוד בית ספר בחיפה סוגר את שעריו בגלל מקרה חולה קורונה מאומת - בית הספר אינשטיין בחיפה. בימים האחרונים נסגרו כמה בתי ספר בחיפה.
+מקלב: ביצוע הסגר הוא שם המשחק
23:05 06/09/20  |  עידן יוסף
סגן שרת התחבורה אורי מקלב אומר כי "זהו סגר מקל יותר וכעת הביצוע הוא שם המשחק, האם יוחזר אמון הציבור או לא, יש לבצע את הסגר בשיתוף פעולה מלא על הרשויות המקומיות ונציגי הציבור". לדבריו, "מטרת הסגר היא הורדת התחלואה ולא ענישה, ולכן יש לפעול בהיגיון ושום שכל, ברגישות ומתינות במטרה לצמצם את התחלואה בארץ ולא מתן הדוחות".
+ברבור שחור בשמי אלעד
22:56 06/09/20  |  גל הירש   |   לרשימה המלאה
העיר אלעד הייתה בגל הראשון ממוקדי ההדבקה החמורים בישראל, אך באמצעות פעולות נחרצות היא הצליחה לחזור לשגרה (עד הגל השני). מניסיון הטיפול במקרה הזה אפשר ללמוד כיצד יש להיערך מבחינה לאומית למצבי חירום בלתי צפויים
(ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש [צילום: פלאש 90])
+ילדה בת 6 מתה מנגיף הקורונה
20:27 06/09/20  |  עידן יוסף
בימים האחרונים מתה ילדה בת 6 כתוצאה מנגיף הקורונה. זו החולה הצעירה ביותר בישראל שמתה מהנגיף. זהות הילדה לא נמסרה בנימוק של חיסיון רפואי.
+עוצר לילי ב-40 ישובים אדומים
20:23 06/09/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
גמזו: "הייתי מעדיף לאמץ את המתווה המקורי, אך זה לא מציאותי"  ▪  דרעי וליצמן זועמים על המתווה של נתניהו: "סגירת מוסדות הלימודים ב-40 רשויות לא מתקבלת על הדעת"  ▪  בלחץ המפלגות החרדיות: נדחה הדיון בקבינט הקורונה על אישור ההסגר גנץ ביקר בעיריית בני ברק
ח"כ בנט בביקור באלעד [צילום: פלאש 90]
גנץ בבני ברק. לשפר את קבלת ההחלטות בממשלה
+לא צפוי הסגר מלא בחגים, אך תהיינה מגבלות
19:50 06/09/20  |  עידן יוסף
משרד הבריאות מגבש תכנית להגבלות בחגים הקרובים - אם לא יהיה שינוי דרמטי בתחלואה, התכנית לא תכלול הסגר מלא אלא הגבלות על התקהלויות, בתי תפילה, יציאה מהבית והגבלות על מספר האורחים בארוחות משפחתיות (חדשות 12).
+משרד הבריאות: 1,523 מאומתים חדשים
19:37 06/09/20  |  עידן יוסף
משרד הבריאות: 1,523 מאומתים חדשים אתמול (5.9). 15,966 תוצאות בדיקות שהתקבלו אתמול (5.9). היום (6.9) נכון לשעה זו: 130,157 מאומתים מפרוץ המגפה. 447 חולים שמצבם מוגדר קשה. 127 מונשמים. 1,012 מתים במצטבר מפרוץ המגפה.
+הורוביץ: מוכן להיות בממשלת חרום עם בנט
19:26 06/09/20  |  עידן יוסף
יו"ר מרצ, ח"כ ניצן הורוביץ', אומר כי אין מבחינתו מניעה לשבת בממשלת חרום לטיפול בקורונה יחד עם ימינה בראשות נפתלי בנט. לדבריו, מדובר במטרה ראויה. בראיון לערוץ 20 אמר הורוביץ כי ידוע לו שלבנט הוצע להיות שותף בממשלה חלופית, אך הוא אינו יודע מה בנט השיב.
+ועדת החוקה קיבלה שלושה ימי ארכה לדון במתווה הרמזור
19:12 06/09/20  |  עידן יוסף
‏ועדת הכנסת אישרה לוועדת החוקה, לבקשת היו"ר יעקב אשר, ארכה של 3 ימים נוספים לדון במודל ה"רמזור". הנימוק הרשמי: הכנסת הייתה בהדממה ויש עדיין עבודה לעשות על הרמזור. הלא-רשמי: לא מוכנים לאשר סופית את תכנית הרמזור לפני שיקבלו את ההחלטות על הסגרים (ערוץ כנסת).
+פורדיס: המשטרה פיזרה חתונה
19:09 06/09/20  |  עידן יוסף
משטרת זכרון יעקב הפסיקה בפורדיס חתונה שנערכה בניגוד לתנאי התו הסגול. ההתקהלות הייתה מעל המותר ומרבית האורחים לא עטו מסכות כנדרש. החתן ומארגן החתונה קיבלו 5,000 שקל קנס, כל אחד, ונדרשו לפזר את ההתקהלות.
+השר שטייניץ: אין מנוס מסגר כללי ומצעדים חריפים ומיידיים
17:28 06/09/20  |  איציק וולף
שר האנרגיה, יובל שטייניץ, טען כי אין שאין מנוס מהטלת סגר כללי לצורך צמצום תחלואת הקורונה.

"החשבון פשוט. 3,000 מאומתי קורונה ביום, זה יותר ממיליון חולים בשנה, לפחות 4 מיליון מבודדים וכ-10 אלפים נפטרים בשל רמת הטיפול שתלך ותרד בעקבות העומס על המערכת. מי שהגיע למקום הראשון במספר הנדבקים יגיע גם תוך מספר חודשים לאחד המקומות הראשונים בכמות החולים הקשים ואף במספר המתים. לכן, אין מנוס מסגר כללי ומצעדים מידיים וחריפים שהם הדרך היחידה להקטין דרמטית את התחלואה", טען.
+תוקף האישורים הרגולטורים הוארך עד 30 בספטמבר
17:15 06/09/20  |  איציק וולף
הממשלה אישרה במשאל טלפוני את הצעת ההחלטה של ראש הממשלה בנימין נתניהו להארכת תוקפם של אישורים רגולטוריים עד 30 בספטמבר 2020.

בשל משבר הקורונה הוחלט על הארכת תוקפם של כל האישורים הרגולטוריים שפקעו בין החודשים מרץ לאוגוסט, על מנת להקל על בעלי העסקים עם פרוץ המשבר. ראש הממשלה החליט לממש את סמכותו ולהביא לאישור הממשלה את הארכת תוקפם גם של רשיונות האמורים לפקוע בחודשים הקרובים.
+הבנות בין ההסתדרות לאוצר: הסתיימה שביתת עובדי המעבדות
16:53 06/09/20  |  איציק וולף
הסתיימה שביתת עובדי המעבדות הרפואיות. במסגרת פגישה משותפת בלשכתו של יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, הגיעו ההסתדרות, משרד האוצר ומשרד הבריאות, למתווה הבנות. המתווה יגובש סופית בתקופה הקרובה ובו בשורה שתביא לעלייה בשכרם של עובדות ועובדי המעבדות. ההסכם המשפטי ינוסח בהמשך.
+נדחה הדיון המתוכנן בקבינט לאישור הסגר
16:13 06/09/20  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
השרים יעקב ליצמן ואריה דרעי וח"כ משה גפני נפגשו עם ראש הממשלה זמן קצר לפני התכנסות ועדת השרים האמורה לאשר סגר מלא בערים אדומות  ▪  בפגישה נבחנות חלופות למתווה הסגר  ▪  בעקבות הפגישה נדחתה ישיבת ועדת השרים שהייתה אמורה לאשר הטלת סגר  ▪  חברה בצוות הקורונה: כל יום של דחייה מקרב אותנו לסגר כללי
נתניהו. נכנע ללחץ החרדי [צילום: לשכת ראש הממשלה]
ליצמן ודרעי. "המגזר החרדי לא התאושש" [צילום: יונתן זינדל, פלאש 90]
+רה"מ נתניהו ייפגש עם גפני, ליצמן ודרעי
15:54 06/09/20  |  מירב ארד
לפני ישיבת קבינט הקורונה - רה"מ בנימין נתניהו זימן את גפני, ליצמן ודרעי לפגישה עם פרופ' גמזו בשל זעם ראשי הערים החרדיות על הטלת הסגר.
+מתנגדים לסגר: סיעת יהדות התורה תתכנס מחר בעיר בני ברק
15:09 06/09/20  |  מירב ארד
ישיבתה השבועית של סיעת יהדות בכנסת, תתקיים מחר במתכונת חריגה, ותתכנס בחדר הישיבות של עיריית בני ברק. ההחלטה על ישיבה במתכונת זו היא חלק מהמאבק של חברי הכנסת נגד החלטת הממשלה להטיל סגר על חלק מהרשויות החרדיות. בישיבה ישתתפו ראשי הרשויות החרדיות עליהן מתכוונת הממשלה להטיל סגר.
+פולחן השקר
14:49 06/09/20  |  דן מרגלית   |   לרשימה המלאה
ד"ר יפעת שאשא ביטון באה אל אולפן ynet של אטילה שומפלבי והטילה פצצה עובדתית: הדוח האפידיומולוגי שקיבלה כראש הוועדה בכנסת העוסקת בנושא מצא כי יש 0 - כן, אפס - קורונה בהפגנות
(מחכה להתנצלות [צילום: פלאש 90])
+הקורונה מכה בקוריאה הדרומית
13:02 06/09/20  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
שיעור התחלואה והתמותה במדינה עודנו נמוך בהרבה מאשר ביתר העולם, אבל המגיפה מתגברת ואיתה הביקורת על הנשיא מון - מדווח ניו-יורק טיימס
(הסכמה לפגיעה בזכויות אזרח [צילום: לי ג'ין-מאן, AP])
+חברה בצוות הקורונה: אין להטיל סגר בחגים
09:37 06/09/20  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
פרופ' עידית מטות טוענת שיש לשקול שיקולים בריאותיים-נפשיים בהחלטות על הטלת סגר ולהתחשב במחיר הנפשי והכלכלי שייגרם לרבים אם יוטל סגר כללי בתקופת החגים  ▪  "אם חשבנו שאנחנו הולכים להיות באיזשהו אירוע קטסטרופלי, אז אנחנו לא נמצאים באירוע הזה"
([צילום: מנדי הכטמן/פלאש 90])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
פיוצ'ר מוביליטי: להעלות את קיבולת הנוסעים באוטובוס
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מגיפת הקורונה
קוריאה הדרומית הייתה גאה במדיניותה נגד הקורונה: היא הצליחה לשטח את העקומה בלי לסגור את המשק, בלי לסגור את גבולותיה ובלי מגבלות ממשיות על חופש הביטוי והתנועה. המדינה נחשבה למודל חיקוי ליתר העולם. אבל כעת היא מתמודדת עם גל שני, הביקורת על הנשיא מון ג'יי-אין גוברת וכמה מבעלי בריתו הנאמנים ביותר בגל הראשון, רופאים צעירים, שבתו במחאה על הרפורמה שהוא מציע בשירותי הבריאות.
06/09/2020  |  איתמר לוין  |   מיוחדים ברשת
פרופ' עידית מטות, מנהלת האגף הכירורגי בבית החולים איכילוב וחברה בצוות הקורונה של פרופ' גמזו, טוענת שאין להטיל סגר כללי בישראל בתקופת חגי תשרי.
06/09/2020  |  איציק וולף  |   חדשות
"שני דברים הם אין-סופיים: היקום וטיפשות האדם; אני לא בטוח לגבי הראשון". זוהי אחת האמרות הידועות של אלברט אינשטיין. המדען הדגול ביותר של המאה ה-20, שהיה יהודי פרו-ציוני ודחה את הצעתו של דוד בן-גוריון להיבחר לנשיא השני של מדינת ישראל, אולי היה מתקן אותה אם היה רואה את ישראל של ימי הקורונה. במקום "טיפשות האדם", היה יכול אינשטיין לומר "חוצפת הפוליטיקאים הישראלים".
06/09/2020  |  איתמר לוין  |   כתבות
יו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת, ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה), פנה (יום א', 6.9.20) לראש הממשלה בבקשה להטלת סגרים חלקיים בערים וברשויות המקומיות הנחשבות לאדומות בשל תחלואת קורונה. זאת, לנוכח הכוונה של ועדת השרים לאזורים מוגבלים להכריז היום על סגר מלא בכל הערים שהוגדרו אדומות.
06/09/2020  |  איציק וולף  |   חדשות
63% מן הציבור הישראלי מעריך שראש הממשלה, בנימין נתניהו, מתפקד באופן גרוע בטיפול במשבר הקורונה. כך עולה מסקר שפורסם (שבת, 5.9.20) בחדשות 12.
05/09/2020  |  איציק וולף  |   חדשות
רשימות נוספות   /   מגיפת הקורונה  /  מי ומי    / 
רשימות נוספות   /   תחבורה ציבורית  /  מי ומי  
הצפי: רף אלף המתים מקורונה ייחצה בשבת  /  עידן יוסף
על אף הקורונה: אין תמותה עודפת  /  עידן יוסף
ניהול משפט נתניהו אינו עילה לנבצרות  /  איתמר לוין
המטרה: דה-לגיטימציה למשפט נתניהו  /  אביחי מנדלבליט
הקורונה והמשבר בשוק העבודה  /  ורדה וירט-ליבנה
מדוע קונים יותר משקאות מתוקים  /  איתמר לוין
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
כוכבת השידורים של ערוץ 13 מוריה אסרף וולברג עונדת תליון של ארץ ישראל (המערבית)    ומי דרש ממנה להסירה? מנהל תיכון תל אביבי פרו-פלשתיני, רם כהן
דן מרגלית
דן מרגלית
נתניהו חושש מן הרשות שמא תיכנס למשא-ומתן לשים קץ לטרור ולסכסוך בין שני העמים    ביבי אינו מעוניין, הוא צריך עימות עם הפלשתינים
איתמר לוין
איתמר לוין
כך צריך לתאר את הפרסומים בנוגע למה שאירע לפני 7 באוקטובר    לצד זאת, אשמתו של נתניהו ברורה בנוגע להשלכות הרפורמה המשפטית    וגם: כיצד נראית המלחמה באתונה
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il