News1 גאים להציג
מבקרים ייחודיים (Unique Visitors):
אתר - 113,881  סלולר - 485,118
   |   15:07:40
דלג
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יורם אטינגר
יורם אטינגר
מערכת החינוך הפלשתינית - יחד עם הטפות המסגדים, עצרות העם ואנדרטאות ומתקנים ציבוריים ברשות הפלשתינית - מעצבת את תפישת העולם של הנוער הפלשתיני, במיוחד, והציבור הפלשתיני, בכלל
רבקה שפק-ליסק
רבקה שפק-ליסק
הכנסת הפכה לבזאר מזרחי, אבל, הבזאר המזרחי אינו נפקד גם ממפלגות אחרות    היו עריקות של 2 חברי כנסת, גדי יברקן ופנינה תמנו, אבל, האשמה העיקרית רובצת לפיתחו של הליכוד שמנהל סחר מכר ומע...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
טוויטר / יואב יצחק YoavNews1
ברחבי הרשת / פרסומת
מועדון+ / תגיות
אישים | פירמות | מגשרים
מוסדות | אתרים | מושגים
תמר אברהמי (ילידת ישראל), שופטת בית משפט שלום.
שופטת בית משפט שלום    לסיפור המלא
ניצב אילן פרנקו (יליד 1954) ניצב בדימוס, סגן המפכ"ל לשעבר
ניצב בדימוס    לסיפור המלא
איש עסקים
ישראל זיו (נולד: 1957), מנהל ואיש עסקים. אלוף במיל'.
לכל הערכים במועדון+
תקנות התו הירוק הוארכו בשבועיים נוספים
גנס: "אם נעבור את המקדם של 1.2 נצטרך ללכת להחמרות"
אילנה גנס. התרופפות בשמירה על ההוראות [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת]

הדגישה: "כשנחצה 1000 חולים, זה אירוע שנצטרך ככל הנראה לנקוט בו צעדים יותר משמעותיים מבחינת הגבלות" ראש מנהלת אכיפה ארצית קורונה במשטרת ישראל: קיבלנו מעין הנחיה לחדש עבודת מטה בנוגע לצימוד האלקטרוני

▪  ▪  ▪
ועדת החוקה אישרה (יום ד') להאריך את תקנות התו הירוק בשבועיים נוספים עד ל-9.12.21. כמו-כן אישרה הוועדה להאריך עד ל-22.12.21 את ההכרזה על בידוד בפיקוח אלקטרוני, על כלל המבודדים, למעט מי שחלה עליו חובת בידוד של עד 24 שעות. בהתאם להכרזה, מבודדים שמכשירי הטלפון שלהם מאפשרים זאת מקבלים הודעות סמס המבקשות את הסכמתם לפיקוח אלקטרוני באמצעות איכון מיקומם על בסיס GPS. חייבי הבידוד שאין ברשותם טלפון מתאים מקבלים שיחה טלפונית לצורך קבלת הסכמתם. מי שלא יסכים לפיקוח טכנולוגי, תופעל כלפיו אכיפה משטרתית מוגברת.

יו"ר הוועדה ח"כ גלעד קריב: "בדיונים קודמים דובר על כך שב-1 בדצמבר משרד הבריאות יבחן הקלות נוספות ולצערי זו לא ההצעה שמובאת מטעם הממשלה אך לצד זאת גם אין הגבלות חדשות אלא הקפאה של המצב הקיים. אין ספק שההחמרה בהדבקה מחדדת את צורך הבידודים בעת הזו".

אילנה גנס, ראש מטה שירותי בריאות הציבור: "אחרי מגמת ירידה מיוחלת רואים בשבוע האחרון עליה במספר המאומתים ומקדם ההדבקה שעומד הבוקר על 1.08. אנחנו רואים מספרים יציבים במגמת התמותה אם כי גם שם יש עליה קטנה בשבוע האחרון ועומדים על 19 נפטרים אל מול 12 בשבוע שלפניו. רוב המאומתים החדשים הם בגילאים 11-6 ואחוז נוסף משמעותי הוא גילאי 12 ומעלה שלא חוסנו, כך שאנחנו לא מייחסים זאת להתחלה של דעיכה חיסונית. לרוב האוכלוסייה לא חלפו עדיין 4 חודשים מהבוסטר וכרגע לא רואים מגמת עליה בתחלואה בקבוצות הללו".

עוד אמרה כי "חלק מהעלייה בתחלואה קשור בהתרופפות השמירה על ההוראות בקרב הציבור. רואים זאת יותר בחקירות האפידמיולוגיות, שפחות מקפידים על שמירה על מרחק, מסיכות או תו ירוק כולל סריקה בכניסה למקומות. ניסינו לבדוק כמה תווים נסרקים אל מול כמה נבדקים והדאטה הזו לא שמורה אצלנו מתוך שמירה על סודיות".

בהתייחסה לחיסוני הילדים אמרה כי "שלשום החלו הקופות לחסן ילדים וכבר לשבוע הקרוב נקבעו 30,000 תורים. בשלב ראשון החיסונים יינתנו רק בקופות החולים ובהמשך נראה אם יש צורך לתחנות של משרד הבריאות או חיסון בבתיה"ס. מדובר על קרוב ל-800,000 ילדים בגיל זה.

בנוגע לכניסת תחלואה מחו"ל אמרה: "אנחנו ממשיכים לעקוב אחר הנתונים המדאיגים ממדינות מדינות אירופה כשבראש הרשימה מככבות רוסיה ואוקראינה עם 1.2%, 1.3% חולים שחוזרים ממדינות אלו, ורואים הקשחה מאוד קיצונית בקריטריונים של מדיניות תו ירוק בחלק מהמדינות שלא מאפשרות חלופה של בדיקות כמו בארץ".

עוד אמרה כי "בבדיקות PCR ביום השביעי רואים אחוז היענות הרבה יותר גבוה בין אלו שנחשפו לחולה מאשר אלו שחזרו מחו"ל. ההבדל משמעותי גם בהיענות של ילדים על מול מבוגרים כאשר ילדים נבדקים יותר בבדיקה השנייה. ממוצע הבדיקה השנייה של כלל חבי הבידוד הוא כ30% שזו ירידה משיא גל התחלואה באוגוסט ספטמבר של כ-40% וכן, חבי הבידוד מחו"ל אחוז הבדיקה השנייה בקרבם נמוך אל מול חבי הבידוד בארץ".

מגמת עליה בחודש האחרון בשיעור הפיקוח הפרונטלי

גד פרישמן המדען הראשי במשרד הבט"פ הציג את נתוני הפיקוח באמצעות הסכמון: "אנחנו עדיין יציבים על מקסימום 23% הסכמה לאכיפה טכנולוגית וזה נתון מטריד. בחודש שעבר הנתח האכיפתי הטכנולוגי מכלל רכיבי האכיפה, עמד על 40% והחודש עומד על כ-44% ושיעור הפיקוח הפרונטלי על חולים ומבודדים הינו 56% (45% מבודדים ו-16% חולים). ניתן לראות מגמת עליה בחודש האחרון בשיעור הפיקוח הפרונטלי על חולים ומבודדים. ממוצע שיעור הפיקוח הפרונטלי היומי עמד בחודש האחרון על 21 ביקורים למבודדים, 8 ביקורים לחולים, ו-22 ביקורים ע"י פיקוח טכנולוגי, לאלף מבודדים".

הוא הציג תמצית ממצאי סקר שנועד לבסס תשתית להסברה שיערוך המשרד בנוגע להסכמה לשיתוף המיקום באמצעות מערכת ההסכמון: "למעלה ממחצית המרואיינים הסכימו לשתף מיקומם וככל שהגיל עולה, שיעורי ההסכמה עולים. כ-60% מהמרואיינים שבעי רצון מהמערכת, שיעורים גבוהים בקרב המסכימים לשתף מיקום ובקרב המשיבים לרוב או לכל ההודעות. ניכר כי אין רתיעה משימוש במערכת. עוד עולה מהסקר כי 73% לא שמעו על המערכת לפני שקיבלו את הסמס, כשליש מהמרואיינים ירצו בעתיד להיות מבוקרים באמצעות אפליקציה או הסכמון ורק 4% לא רוצים להיות מבוקרים".

עמוס בן אברהם, ראש מנהלת האכיפה במשטרת ישראל: "ההסכמון הוא פלטפורמה שמאפשרת להגיע באמינות גבוהה לאנשים. בתנאים קיצוניים ייפתח דיון האם ההסכמה חייבת להישאר או שיכפו על אדם לשתף מיקומו. זה מתאים מאוד להופעת וריאנט חדש שאתה צריך, כמילותיו של רה"מ, להתנפל עליו וללכוד אותו ולפעול במהירות במוקדים של אלפי אנשים. לכן, נחוץ שהכלי יישאר ולעשות הרבה דברים להגברת המוטיבציה לשתף פעולה ומבינים שאם תהיה תודעה של חומרת מצב שלא קיימת כרגע, גם היא תכריע".

לשאלת היו"ר ח"כ קריב לגבי הצימוד האלקטרוני, אמר כי "הפסיקו לדון בכך, אך כי הוא מתאים מאוד לסדר גודל של עד 10,000 איש. ערכנו דיונים על הפיילוט שכאילו היה וקיבלנו מעין הנחיה להתחיל לטפל בזה מחדש ולעשות עבודת מטה על הצימוד. לגבי מיקוד על אוכלוסיות, ניתן להשתמש בהסכמון כדי למפות איפה המוקדים ולשגר לשם אכיפה פרונטלית שהיא הכלי המכריע היחיד אך המוגבל בכמותו".

בהתייחסו לנתוני מינהלת האכיפה במשטרה אמר היו"ר קריב: "מה המשמעות של 7%-6% ביקורים למבודדים? זה מייצר הרתעה? או שהחורים ברשת גדולים מדי ונדרשת עוד קומה אכיפתית? אם מגיעים לרגע שבו אפשר לזהות אוכלוסייה מסוימת כמוקד הדבקה, כמו חוזרים ממדינות מסוימות או מוקד התפרצות של וריאנט, זנחנו את הצימוד האלקטרוני כאופציה והשאלה אם יש להידרש אליו שוב. לא רכשתם את הצמידים ולא מיציתם את המכרז".

עוד אמר: "יש כ-6000 חולים, יש 200 ביקורים פרונטאליים אל מול 800 ביקורים בקרב מבודדים אחרים. הייתי מצפה לראות פרופורציה של 90/10 או 80/20. המספרים הנומינאליים על חולים לא הגיוניים. איבדנו את ההרתעה באכיפת הבידודים. אין כרגע הרתעה בציבור, אין פרסום של הקנסות. אין סנקציה אם אזרח לא מגיב להסכמון, אבל למה לא לשלוח הודעה מפולחת לציבור שלא שיתף מיקומו ולא ביצע בדיקה שניה. הגיע הזמן לטייב את השימוש בהסכמון ולקבוע מחדש את עדיפויות האכיפה. משהו לא הגיוני בהקצאת האכיפה בין המבודדים לחולים. לא הגיוני לקיים 800 ביקורים למבודדים ו-200 לחולים. האכיפה חייבת ללכת קודם כל לחולים. ביקורים הם כלי הרתעתי ואם מגיעים ל-350 חולים בביקורים פלוס הסכמון מתוך כ-6000 חולים אלו נתונים מטרידים הדורשים שיפור".

בהתייחסו לאכיפת בידודי ילדים אמר: "אם היום 2/3 מהחולים הם ילדים יש לבדוק גם את סוגית ביקורי הבית אצל הורי קטינים מבודדים. אפשר לקבוע שזה ייערך אחה"צ/ ערב כי בבוקר ההורים יוצאים לעבוד. אני לא מכיר איסור בחוק לבדוק האם הקטין שוהה בבידוד".

בחלקו של הדיון על הארכת תקנות התו הירוק אמרה אילנה גנס ראש מטה שירותי בריאות הציבור: "אתמול ראינו סגירת בי"ס בעקבות התפשטות התחלואה. אנחנו עוקבים אחר מתווה כיתה ירוקה ולעיתים נאלצים לסגור כיתות אך כרגע אין כיוון להחמרה ונמשיך לעקוב אחר המגמות. יש מאמץ לעצור את התחלואה בנקודה הזו. כרגע מסתכלים על מקדם התחלואה ואם נעבור את המקדם של 1.2 נצטרך ללכת להחמרות שיבוא לביטוי בצמצום התקהלויות בשלב ראשון כולל מקומות הפועלים בתו ירוק כמו אירועים שבהם רואים יותר הדבקות. כמו שהסרנו הגבלות כנראה שנצטרך להחזירן בהתאם להתפשטות התחלואה. כשנחצה 1000 חולים, זה אירוע שנצטרך ככל הנראה לנקוט בו צעדים יותר משמעותיים מבחינת הגבלות. קשה לעצור תחלואה כשמגיעים לממדי תחלואה משמעותיים, כל פעולה שננקוט בשלב כזה תהיה פחות אפקטיבית".

היו"ר ח"כ קריב: בסוגית התו הירוק, אם נראה שאיננו בראשית גל חמישי, יגיע הזמן לנצל את השקט ולהתכנס להבנה שיש סוגים שונים של אירועי הידבקות כמו אולמות אירועים או מקומות שאינם בישיבה. אי-אפשר לגזור גזירה שווה בין מוזאון לבין דיסקוטק".

תאריך:  24/11/2021   |   עודכן:  24/11/2021
מירב ארד
+"אם אין שוויון בגיוס, שלפחות יהיה בשוק התעסוקה"
01:43 25/11/21  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
השרה ברביבאי הפתיעה את ועדת הכלכלה והודיעה כי הנחתה לבנות תוכנית רב שנתית לתעסוקת חרדים על סמך פטור משירות צבאי בגיל 21
(השרה אורנה ברביבאי [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת])
+בטרומית: ניתן יהיה לשלם בתשלומים בסכום גבוה מ-250 ש"ח
01:13 25/11/21  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק לתיקון פקודת התעבורה (תשלום קנס בתשלומים), התשפ"א-2021 של חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי. 49 תמכו ללא מתנגדים וההצעה תועבר לוועדת הכלכלה.

מוצע בה לקבוע כי מי שקיבל הודעת תשלום קנס בשל עבירות תעבורה יהיה רשאי לשלם אותו בתשלומים שווים ובלבד שסכום הקנס גבוה מ-250 שקל.

מלכיאלי: "ההצעה הזו נועדה לעזור לאנשים החלשים. אדם שיש לו כסף משלם את הקנס מיד ונפטר מזה. אנשים שאין להם כסף מעבירים את החוב הלאה. מה שקורה במצב הנוכחי, זה שאותם אנשים משלמים בריבית עד שמגיעים למצב של עיקול".
+עוצמה יהודית: נצא בקרוב למפקד עצמאי
19:05 24/11/21  |  עידן יוסף
מפלגת עוצמה יהודית בראשות ח"כ איתמר בן-גביר מברכת על היציאה למפקד הציונות הדתית, אך הודיעה כי תצא בקרוב למפקד עצמאי. היא הודיעה על המשך שיתוף הפעולה בין המפלגות ועל ריצה יחד ברשימה משותפת גם בבחירות הבאות. לדבריה, "השילוב בין המפלגות השונות המרכיבות את הציונות הדתית, הוא שילוב מנצח, ונמשיך בעזרת השם לשלב ידיים, גם אם אנחנו מקיימים מפקדים מפלגתיים נפרדים".

גם מפלגת נעם מקיימת בימים אלה מפקד.
+סמוטריץ' הכריז על מפקד הציונות הדתית
18:38 24/11/21  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ' בהצהרה: ״מפקד הציונות הדתית - במטרה להפוך את השבר לבשורה גדולה בימין. לצמיחה, לבניין, לגיבוש כוח אמוני, אמין וגדול שיאחד ויגבש את המחנה כולו"
(סמוטריץ'. בחירות מקדימות בדרך [צילום: פייסבוק])
+אושר בטרומית: יום זיכרון ממלכתי למנחם בגין
14:36 24/11/21  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק להנצחת זכרו של מנחם בגין (תיקון - יום זיכרון ממלכתי), התשפ"א-2021 של חבר הכנסת יריב לוין. 41 תמכו מול מתנגד אחד וההצעה תועבר לוועדת החינוך התרבות והספורט.

מוצע בה להקדיש יום זיכרון ממלכתי לזכרו ולפועלו של מנחן בגין. ביום זה יקוימו אירועי זיכרון להנצחת זכרו של מנחם בגין, יתקיים טקס זיכרון ממלכתי, ובמחנות צה"ל ובבתי ספר יוקדש זמן לאירועי הנצחה וללימוד פועלו. ד' באדר הוא יום פטירתו של מנחם בגין, ולכן מוצע כי יום זה יהיה יום זיכרון ממלכתי.

השר זאב אלקין השיב בשם הממשלה ועקץ את נתניהו: "אי אפשר שלא לציין את המשפט המפורסם שנאמר ע"י בגין בהקשר של כהונה שהתארכה על כך ש'שלטון ממושך הוא סכנה לחרות האומה ולמוסר בניה והוא מוליד שחיתות'".
+אושר בטרומית: הרחבת איסור אפליה בידי מטפל או מוסד רפואי
13:29 24/11/21  |  מירב ארד
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק זכויות החולה (תיקון - איסור הפליה), התשפ"א-2021 של חברת הכנסת גבי לסקי. 50 חברי כנסת תמכו 23 מול שהתנגדו וההצעה תועבר לוועדת הבריאות. מוצע להרחיב את איסור האפליה בידי מטפל או מוסד רפואי, כך שיאסור גם על אפליה על מחמת השתייכות לקבוצה אתנית, זהות מגדרית, השקפה, השתייכות מפלגתית, מוגבלות, מעמד אישי, הורות, או רקע כלכלי.
+אושר בטרומית: הגדלת הסכום והארכת הזמן במסלול המקוצר בהוצאה לפועל
13:28 24/11/21  |  מירב ארד
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק ההוצאה לפועל (תיקון - מסלול מקוצר חובה), התשפ"א-2021 של חברת הכנסת נעמה לזימי. 53 תמכו לעומת 35 שהתנגדו וההצעה תועבר לוועדת חוקה. מוצע לקבוע כי המסלול המקוצר בחוק ההוצאה לפועל יורחב, כך שיחול על בקשות לביצוע פסק דין בסכומים של עד 50,000 שקלים. כמו כן, מוצע להאריך את משך הזמן הקבוע לגבייה במסלול המקוצר לתקופה של שמונה עשר חודשים ולהרחיב את סוגי ההליכים שניתן לבצע במסגרת הליך זה.
+"לוודא שאין אפליה במיסוי לעומת שטחי הרשות"
13:01 24/11/21  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
בנוסף קראה הוועדה להסדיר בצו מיסוי הולם של כוס נייר המצופה באחוז נמוך של פלסטיק, וכן לתת מענה להסדרת כלים רב פעמיים דקים שנופלים בגדר המיסוי
([צילום: דני שם-טוב, דוברות הכנסת])
+הצע"ח: החרגת האסירים בעלי מסוכנות משחרור מנהלי
12:17 24/11/21  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
מוצע לקבוע בהסדר החדש כמה שינויים לעומת ההסדר הקיים בתיקון מס' 54 שמטרתם לצמצם במידה מסוימת את הסדר השחרור המינהלי המוגבר כך שלא ייכללו בהסדר זה אסירים בעלי רמת מסוכנות גבוהה
(יו"ר הוועדה מירב בן ארי [צילום: דוברות הכנסת, נועם משקוביץ])
+ועדת הכנסת אישרה את הקמת ועדת הקנאביס
10:13 24/11/21  |  מירב ארד
עדת הכנסת אישרה את הקמת הוועדה המיוחדת שתדון בהצעת חוק הקנאביס הרפואי. יושבת ראש הוועדה תהיה חה"כ שרן השכל. בוועדה יכהנו 15 חברי כנסת, על פי ההרכב הבא: סיעות הליכוד - שלושה חברים, סיעת יש עתיד - שני חברים, סיעות ש"ס, כחול לבן, העבודה, יהדות התורה, ישראל ביתנו, הציונות הדתית, הרשימה המשותפת, תקווה חדשה, מרצ, ורע"מ חבר אחד לכל סיעה.
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות מי ומי בפרשה
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור מעוז   אביר קארה / Abir  kara   אבתיסאם   מראענה / Ibtisam Mara'ana   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורית מלכה סטרוק / Orit Malka Struk   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   איתמר בן-גביר / Itamar  Ben Gvir   איתמר גרוטו / Itamar Groto   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון טל / Alon  Tal   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אלינה ברדץ' יאלוב / Elina Bardach Yalov   אמילי חיה מואטי / Emilie Haya Moatti   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אפרת רייטן מרום / Rayten Marom Efrat   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי ברבש   גבי לסקי / Gaby  Lasky   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלית דיסטל אטבריאן / Galit  Distal Atbaryan   דוד אמסלם / David Amsalem   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   חיים ביטון / Haim Biton   יאיר גולן / Yair Golan   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב בן צור / Yoav Ben Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יום טוב חי כלפון / Yomtob Kalfon   יוסף שיין / Shain Yossi   יסמין פרידמן / Yasmin Fridman   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   לימור מגן תלם / Limor Magen Telem   מאזן גנאים / Mazen  Ghanem   מאיר בן שבת / Meir Ben-Shabat   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מיכל מרים וולדיגר / Michal Miriam  Woldiger   מירב בן ארי / Merav Ben Ari   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה בר סימן טוב   משה (מוסי) רז / Mossi Raz   ניצן הורוביץ / Nitzan Horovitz   ניר אורבך / Nir  Orbach   נירה שפק / Nira  Shpak   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סיגל סדצקי   סימון דוידסון / Simon Davidson   סלאלחה עלי / Salalha Ali   סמי אבו-שחאדה / Sami  Abu Shehadeh   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודה איימן / Ayman  Odeh   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיחי שיקלי / Amichai Chikli   עפר שלח / Ofer  Shelah   פטין מולא / Patin  Mula   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   רון כץ / Ron Katz   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   שמחה רוטמן / Simcha  Rothman 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
גנס: "אם נעבור את המקדם של 1.2 נצטרך ללכת להחמרות"
תגובות  [ 0 ] מוצגות  [ 0 ]  תפוס כינוי יחודי      לכל התגובות         כתוב תגובה 
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 24
ועדת הכספים קיימה (יום ד', 24.11.21) דיון בנושא צו תעריף המכס והפטורים ומס קניה על טובין (תיקון מס' 3) התשפ"ב - 2021 - הצו למיסוי כלים חד-פעמיים.
24/11/2021  |  מירב ארד  |   חדשות
הוועדה לביטחון פנים דנה (יום ד', 24.11.21) בהצעת חוק שתשנה את מתווה השחרור המינהלי של אסירים, כך שלא ייכללו בהסדר אסירים עם רמת מסוכנות גבוהה, השפוטים על עבירות מין, אלימות במשפחה ואלימות קשה. בהצעת חוק זו מוצע לקבוע מתווה חדש להסדרי השחרור המינהלי המוגבר אשר יחליף את ההסדר הקבוע בתיקון מס' 54 ויחול לתקופה של שלוש שנים מיום תחילתו של החוק המוצע. השחרור המינהלי המוגבר הוא מודל המייצר קיצור מאסר משמעותי, גורף ואוטומטי, בלא קביעת קריטריונים (למעט כאלה הקשורים במשך תקופת המאסר) ואינו מתחשב במידת המסוכנות של האסירים או במאפיינים אחרים שלהם, פרט להתייחסות הנפרדת הקיימת כיום בתיקון מס' 54 לאסירים שהורשעו בעבירות ביטחון.
24/11/2021  |  מירב ארד  |   חדשות
ועדת הפנים והגנת הסביבה אישרה (יום ג', 23.11.21) פה אחד (7 בעד, ללא מתנגדים), את הצעת חוק התכנון והבנייה - חיבור בתים לחשמל של יו"ר הוועדה ח"כ ווליד טאהא והח"כים מנסור עבאס, מאזן גנאים, אימאן חטיב יאסין, ג'ידא רינאווי זועבי. הצביעו בעד החוק: יו"ר הוועדה, ח"כ ווליד טאהא וכן הח"כים איתן גינזבורג, יורא להב הרצנו, אחמד טיבי, ג'ידא רינאווי זועבי, בני בגין ושרון רופא אופיר. על הנוסח הסכים טאהא עם שרת הפנים איילת שקד.
23/11/2021  |  עידן יוסף  |   חדשות
חקירה פלילית נפתחה כנגד סגן השר אביר קארה (ימינה) בפרשת ההצבעה הכפולה. על-פי דיווח בחדשות 12, הוא צפוי להחקר באזהרה בקרוב. חוקרי המשטרה אספו תיעוד ממצלמות הכנסת וגבו עדויות מחברי הכנסת. קארה לא ידע על החקירה עד לפרסום הידיעה.
23/11/2021  |  עידן יוסף  |   חדשות
יו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר, הודיע (יום ג', 23.11.21) על דחיית כניסת צווי "מס הפחמן" לתוקף בחודש, כדי לוודא שאין פגיעה של מיסוי יתר בקרב התעשיה והאזרחים.
23/11/2021  |  מירב ארד, עידן יוסף  |   חדשות
סיפורים חמים(72 שעות)
יואב יצחק
הפרקליטות מכחישה דיווח של מרדכי גילת בחקירת פרשת המימד החמישי
יואב יצחק
גורמי פשיעה נרתעו מלבוא-חשבון עם חוגג - ששכר את דודי כהן ורוני ריטמן
היום לפני
מנהלת העם בישיבה
ככה בונים מדינה [1948]
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
ד"ר אהוד מירון: "הקורונה יצרה אתגרים מיוחדים עבור אנשים על הרצף האוטיסטי"
כתיבת המומחים
השלמת בגרויות - מה כדאי? לימוד פרונטלי או אונליין
יום הולדת
לאופר-חסון רמה 19/4
טאוב גדי 19/4
שרון עמירם 20/4
פרוקצ'יה אילה 20/4
שרצקי צבי 20/4
שגיא חגית 20/4
בן-זימרה אליהו 21/4
חברי מערכת News1 (דוא''ל)
   ארד מירבעיתונאית
   גדות יפעתעיתונאית
   דנון יצחקעיתונאי
   וולף איציקעיתונאי
   יוסף עידןעורך חדשות
   יצחק יואבמו"ל ועורך ראשי
   יצחק-אוגנוב גליתעיתונאית
   לוין איתמרכתב משפטי
   מגנזי שרוןעיתונאית
   פישביין איילתעיתונאית
   רויכמן ינוןעיתונאי
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1 |   |  עריסת תינוק ניידת |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר |  NEWS1 |  חדשות |  אקטואליה |  תחקירים |  משפט |  כלכלה |  בריאות |  פנאי |  ספורט |  הייטק |  תיירות |  אנשים |  נדל"ן |  ביטוח |  פרסום |  רכב |  דת  |  מסורת |  תרבות |  צרכנות |  אוכל |  אינטרנט |  מחשבים |  חינוך |  מגזין |  הודעות לעיתונות |  חדשות ברשת |  בלוגרים ברשת |  הודעות ברשת |  מועדון + |  אישים |  פירמות |  מגשרים |  מוסדות |  אתרים |  עורכי דין |  רואי חשבון |  כסף |  יועצים |  אדריכלים |  שמאים |  רופאים |  שופטים |  זירת המומחים | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il