|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
פיצוי על אובדן כושר עבודה בשל מחלת כליות תורשתית? יש דבר כזה!
כתיבת המומחים
הוט, בזק, סלקום, פרטנר סיבים - איזו חברה עדיפה לצרכן?
רכבי הצלב האדום אתמול במעבר רפיח [עטיה מוחמד/פלאש 90] הרצי הלוי. נחדש את הלחימה מיד אחרי הפסקת האש [צילום: דובר צה"ל]
רכבי הצלב האדום אתמול במעבר רפיח [עטיה מוחמד/פלאש 90]

תם המשבר: החטופים משתחררים בשעה זו

הצלב האדום החל את ההליך 13 חטופים ישראלים ו-7 זרים משתחררים ארגון הטרור השמיע מוקדם יותר טענת-שווא כאילו ישראל אינה עומדת בסיכומים מתיחת הגבולות מצד החמאס נעשית ברקע דיווחים על-כך שחמאס אינו מרוצה מרשימת האסירים ישראל איימה: אם עד חצות לא יועברו החטופים - נחדש את הלחימה
25/11/2023  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

הערוץ המצרי "אל קהירה אל אכברייה" מדווח כי הסתיים המשבר והשלב השני של עסקת שחרור חטופים הישראלים והאסירים הפלשתינים צפוי לצאת לפועל. גורם ישראלי מאשר: הבעיות נפתרו, אופטימיים שהמהלך יושלם בזמן הקרוב. על-פי דיווחים, אמבולנסי הצלב האדום עושים את דרכם למעבר רפיח כדי להביא את האסירים.

גם חמאס והקטרים מאשרים כי העסקה תתבצע בזמן הקרוב. משפחות החטופים קיבלו עידכון בדבר ההתקדמות. חמאס פרסם את רשימת 39 האסירים הביטחוניים שישוחררו הערב. דובר משרד החוץ הקטרי מסר: לאחר העיכוב ביישום שחרור החטופים והאסירים, התגברו על כל המכשולים -באמצעות מגעים קטרים-מצרים, והלילה ישוחררו 39 אסירים פלשתינים - בתמורה לשחרור 13 חטופים ישראלים מהשבי בעזה, בנוסף ל-7 זרים שהם מחוץ למסגרת ההסכם.


חמאס החל במשחקים בטענת-שווא כאילו ישראל לא עומדת בהסכם (25.11.23). בהודעת גדודי אל-קסאם נאמר: "מחליטים לדחות את שחרור קבוצת האסירים השנייה עד שהכיבוש יעמוד בתנאי ההסכם הקשורים לכניסת משאיות סיוע לצפון רצועת עזה, ולא לעמוד בתנאים המוסכמים עבור שחרור אסירים [פלשתינים]".

בישראל הגיבו מוקדם יותר בחריפות לעיכוב. גורמים ביטחוניים הזהירו: אם עד חצות לא יועברו החטופים, נחדש את הלחימה נגד החמאס.

הודעת החמאס ל העיכוב הגיעה זמן קצר לאחר הודעה כאילו החלה העברת החטופים לידי הצלב האדום. אמבולנסים של הצלב האדום הוכנו להעברת החטופים למחסום כרם שלום, לידי ישראל, ולאחר מכן יוסקו החטופים לבתי החולים וייפגשו עם בני משפחותיהם. בישראל אישרו כי העברת החטופים טרם החלה.

להודעת חמאס קדמה הכשרת הקרקע מצד טאהר א-נונו, יועצו של ראש הלשכה המדינית של חמאס, שאותת בראיון לאלג'זירה כאילו ישראל אינה עומדת בסיכומים והמשך יישום המתווה נמצא בסכנה.

מתיחת הגבולות מצד החמאס נעשית ברקע דיווחים על-כך שחמאס אינו מרוצה מרשימת האסירים שישוחררו ודורש מיון לפי ותק, ואולי אף ממספר החטופים הישראלים שאמורים לחזור.

תאריך:  25/11/2023   |   עודכן:  25/11/2023
עידן יוסף
+הנדון: הערות על המצב - 2
08:22 26/11/23  |  רון בריימן   |   לרשימה המלאה
מהלך הפתיחה של מלחמת שמחת תורה יכול לחזור על עצמו  ▪  על ישראל להפנים שהטירוף המשיחי של האוסלואידים, והקונספציה השקרית אשר ליוותה את תהליך הדמים של אוסלו, אסור שישלטו בחיינ
סמוטריץ'. עליו להתפטר [צילום: אורן בן-חקון/פלאש 90]
+נעצר החשוד בפיגוע הרצח הכפול בחווארה
08:21 26/11/23  |  מירב ארד
בפעילות משותפת של שב"כ וצה"ל הלילה במחנה הפליטים בג'נין נעצר על ידי לוחמי מילואים אסאמה בני פדל, במוצאו מהכפר עקרבה הסמוך לשכם. אסאמה חשוד כמי שביצע את פיגוע הרצח הכפול בחווארה באוגוסט 2023 שבו נרצחו סייאלס-שי ניגרקר ובנו אביעד ניר ז"ל. אסאמה נעצר חמוש בדירת מבוקשים במחנה הפליטים ג'נין. אסאמה הועבר להמשך חקירה בשב"כ. המבצע במחנה ג׳נין נמשך גם בשעה זו.
+ישראל חוקרת את פשעי המין שביצע חמאס
08:03 26/11/23  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
וושינגטון פוסט מצטט עדויות מחרידות, מסביר את הקשיים יוצאי הדופן בפניהם ניצבים המטפלים בניצולים וחוקרי המשטרה, ורומז בבירור שאיננו מאמין להכחשות חמאס
קיבוץ בארי לאחר הטבח [צילום: חיים גולדברג, פלאש 90]
+רגעי המפגש המרגשים עם השבים
03:47 26/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה

רגע המפגש בין אמילי הנד ואביה והילה רותם שושני ודודה
[צילום: דובר צה''ל]
+רשימת החטופים החדשה הועברה לישראל
02:26 26/11/23  |  עידן יוסף
רשימת החטופים שאמורים להיות משוחררים היום (א') הועברה הלילה לישראל. בני המשפחות עודכנו.
+כל המשוחררים עברו הערכה רפואית ראשונית והתאחדו עם משפחותיהם
01:58 26/11/23  |  עידן יוסף
החטופים השבים עברו הערכה רפואית ראשונית. הם יצאו בדרכם לבתי החולים שם התאחדו עם בני משפחותיהם. מדובר צה"ל נמסר כי צה"ל, גופי הביטחון ומערכת הבריאות ערוכים להמשך קליטת חטופות וחטופים נוספים על-פי המתווה שסוכם, לצד מוכנות צה״ל להמשיך לפעול ברצועת עזה.
+ממשלת ישראל: ברוך אתה ה' - מתיר אסורים
01:52 26/11/23  |  עידן יוסף
הודעת הממשלה: "ממשלת ישראל מחבקת את שבעה עשר החטופים השבים ארצה, שלושה עשר אזרחינו וארבעה אזרחים תאילנדים ששבו היום לשטח ישראל. משפחותיהם עודכנו על-ידי הגורמים הממונים כי הם בדרכם ארצה. ממשלת ישראל מחויבת להשבת כל החטופים והנעדרים. הממשלה יחד עם כל גורמי הביטחון תלווה אותם ואת משפחותיהם. ברוך אתה ה' - מתיר אסורים".

בזמן מבצע השחרור של החטופים, עקב ראש הממשלה נתניהו מקרוב מחדר המבצעים של אמ"ץ בקריה בתל אביב. הוא קיבל עידכון שוטף מרמ"ח המבצעים, אלוף משנה נמרוד ציבולסקי. כמו-כן, שוחח ראש הממשלה עם מפקד המאמץ המודיעיני בתחום השו"ן, אלוף ניצן אלון, על ניהול אופרציית המבצע.
+הפנים והשמות
01:39 26/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
רשימת החטופים שהוחזרו ארצה: שרון אביגדורי (52), נעם אביגדורי (12), עלמה אור (13), נועם אור (17), אמילי הנד (9), הילה רותם (13), שירי וייס (53), נוגה וייס (18), שושן הרן (67), עדי שהם (38), נווה שהם (8), יהל שהם (3), מיה רגב (21)
13 החטופים שהוחזרו [צילום: מן הטלוויזיה]
+האיחוד המרגש בין הילדה היתומה אמילי הנד (מימין) ואביה
00:43 26/11/23  |  עידן יוסף

0
+מיה רגב שוחררה בשל מצבה הרפואי המורכב
00:10 26/11/23  |  עידן יוסף
החטופה מיה רגב (21) שוחררה בשל מצבה הרפואי המורכב. היא נפצעה בזמן החטיפה מהמסיבה ברעים והועברה באמבולנס לטיפול בבית החולים סורוקה. בחזרתה, נראתה מחוייכת ונתמכת בקביים. בבית החולים סורוקה עברה בדיקה רפואית ראשונית על-מנת להעריך את מצבה ואת אופן הטיפול הנדרש במטרה להעניק לה טיפול רפואי מתאים. מצבה מוגדר בינוני ויציב.

היא הוחזרה בלי אחיה איתי, שנחטף יחד איתה, למרות שהוא בן פחות מ-19. מירית רגב, אמה של מיה: ״אני מתרגשת ושמחה שמיה בדרך אלינו. עם זאת, הלב שלי חצוי כי הבן שלי איתי עדיין בעזה בשבי החמאס. אני הולכת לחבק את מיה חזק חזק, לא נעצור עד שאיתי וכל החטופים יחזרו הביתה״.
+חמאס חולק שבחים לארדואן אל התיווך בעניין הפועלים התאילנדים
23:39 25/11/23  |  
חמאס: בעקבות המאמצים של נשיא טורקיה ארדואן - השלמנו את שחרור הפועלים התאילנדים מהשבי בעזה.
+קהילת בארי זיהתה שישה מן החטופים
23:32 25/11/23  |  עידן יוסף
המשוחררים הראשונים - שרון אביגדורי בת 52 ובתה נועם ה-12. נועם בן 17 ועלמה אור בת 13 שחוזרים בלי הורים. האם יונת נרצחה, והאב נשאר בשבי. קהילת בארי התכנסה לצפות בחטופים, והילדים זיהו את חבריהם מבעד לזגוגיות רכבי הצלב האדום. כמו-כן זוהתה אמילי הנד בת 9 שסברו כי נרצחה והילה רותם בת 13 שהייתה בממ"ד עם אמילי חברתה. האם רעיה לא הוחזרה.

+צה"ל יירט כטב"ם שהיה בדרכו לאילת
22:58 25/11/23  |  עידן יוסף
מטוס קרב של חיל-האוויר יירט בהצלחה לפני זמן קצר כלי טיס בלתי מאויש שהיה בדרכו לשטח ישראל, במרחב ים סוף. בצה"ל אומרים כי האיום לא חדר לשטח ישראל. תושבים באילת דיווחו כי שמעו הדי פיצוצים.
+13 חטופים ישראלים נפגשו עם משפחותיהם
22:56 25/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
רשימת החטופים כוללת שמונה ילדים, ארבע אימהות וסבתא אחת  ▪  פערים באשר למספר החטופים הזרים - רק ארבעה שוחררו, לעומת שבעה בהם דובר  ▪  ישראל קיבלה את רשימת החטופים שישוחררו בפעימה השלישית
תמונות החטופים ששוחררו [צילום: מן הטלוויזיה]
הילה רותם שושני ודודה [צילום: דובר צה"ל]
+ישראל תאפשר להכניס עד חצות 100 משאיות סיוע לצפון הרצועה
22:32 25/11/23  |  עידן יוסף
גורמים מצריים: ישראל תאפשר להכניס עד חצות 100 משאיות סיוע לצפון הרצועה. אמבולנסים של הסהר האדום המצרי התבקשו לחצות את מעבר רפיח לצד הפלשתיני.

דוברת המועצה לביטחון לאומי של ארה"ב: ביידן שוחח עם אמיר קטאר וראש ממשלת קטאר במהלך ניסיונות התיווך הערב.
+ערוץ מצרי: הצלב האדום נע לקבלת 20 חטופים
20:50 25/11/23  |  עידן יוסף
ערוץ מצרי המקורב לשלטון מדווח כי בדקות האחרונות הצלב האדום נע לקבל 20 חטופים - 13 מהם ישראלים ושבעה עובדים זרים.
+לשכת ראש הממשלה: הערכת המצב - לוודא שהפעימה השנייה תתקדם כסדרה
20:49 25/11/23  |  עידן יוסף
לשכת ראש הממשלה: "ראש הממשלה נתניהו קיים הערכת מצב עם כל גורמי הביטחון כדי לוודא שהפעימה השנייה תתקדם כסדרה".

אל הישיבה הצטרפו גם יו"ר שס אריה דרעי והשר גדי איזנקוט.
+נתניהו כינס התייעצות דחופה בעקבות בנוכחות הרמטכ"ל וראש המוסד
20:12 25/11/23  |  עידן יוסף
התייעצות דרמטית נערכת ממש ברגעים אלה: נוכחים בה ראש הממשלה נתניהו, שר הביטחון גלנט, השר בני גנץ, אלוף (מיל') ניצן אלון, ראש המוסד דדי ברנע והרמטכ"ל הרצי הלוי. במוקד ההתייעצות שתי סוגיות - האם אפשר להציל את העסקה וכיצד לנהוג אם עד חצות לא ישוחררו החטופים.

במעריב פורסם כי ‏גורמים מדיניים מותחים ביקורת על אופן התנהלות ישראל הפוגת האש: "גישתנו צריכה להשתנות. פחות חנופה לקטר ויותר קשיחות בשטח. לא לחזרת תושבים לצפון הרצועה, לא לסיוע הומנטירי לצפון הרצועה. מכרסמים בנו כל יום, ואל מול האויב זאת חולשה נטו. מול קטר כל שורת הנסיעות של המוסד, גם היא משדרת חולשה" .

42 אסירים ואסירות פלשתינים כבר עברו את ההליכים לקראת השחרור. הם ממתינים באזורי המתנה בכלא עופר, לאחר שהועברו לשם על-ידי שב"ס מכלא מגידו ומכלא דמון.
+רבבות משתתפים בעצרת משפחות החטופים
20:07 25/11/23  |  עידן יוסף
עשרות אלפים משתתפים בעצרת התמיכה במשפחות החטופים והנעדרים בתל אביב. העצרת נערכת בסימן: "50 ימים של גיהנום, לא עוצרים עד שכולם חוזרים".
[צילום: אביב אטלס]
+גוטליב: להפגיז עכשיו בארטילריה ללא רחם
20:03 25/11/23  |  עידן יוסף
ח"כ טלי גוטליב (הליכוד): "אני דורשת מהקבינט לראות בעיכוב השבת החטופים הפרה בוטה (ולגמרי צפויה) של העסקה. עכשיו מיד להפגיז בארטילריה ללא רחם. להודיע על מצור ואי אספקת דלק. שיחקתם לידיים של ארגון הטרור חמאס. אם ישראל לא תיקח שליטה גם לא נחזיר חטופים וגם נפסיד במלחמה. ומי יתן שאני טועה"
+שחרור האסירים לפי ותק - הבנה, אך לא הסכמה
20:01 25/11/23  |  עידן יוסף
בירושלים טוענים כי ישראל לא התחייבה לשחרר אסירים ביטחוניים לפי ותק, אלא מעין אמירה שאולי זה יעשה. כלומר, הבנה ולא התחייבות. בהסכם נחתם שישראל היא שתחליט את מי לשחרר במסגרת שחרור המחבלים, כמו שחמאס מחליט את מי לשחרר מהחטופים.

בנוגע להעברת משאיות צפונה שכבר עברו את מעבר רפיח - בישראל אומרים: אנחנו לא אחראים על הגעתן צפונה, אלא לאפשר כניסה שלהן, וזה קרה.
+דובר חמאס לענייני ירושלים חוסל השבוע
19:58 25/11/23  |  עידן יוסף
דיווחים פלשתינים: מוחמד חמאדה ששימש כדובר חמאס לענייני ירושלים - חוסל לפני כמה ימים בתקיפת צה"ל ברצועה.

+בכיר בחמאס: ממתינים לתשובות מהמתווכים
19:55 25/11/23  |  עידן יוסף
בכיר בחמאס, אוסמה חמדאן, אומר אחדות לרשת אלערבי: "צעדי החילופים (שחרור החטופים והאסירים) יושלמו, לאחר שנקבל את התשובות שביקשנו מהמתווכים".
+הקטרים העבירו מסר לחמאס: מספיק עם המשחקים
19:27 25/11/23  |  עידן יוסף
הקטרים העבירו מסר לחמאס: מספיק עם המשחקים, זה יעשה לכם נזק (חדשות 12).

בירושלים אופטימיים לגבי מימוש ישום ההסדר עד חצות.
+שלושה הדי פיצוצים נשמעו באילת בדקות האחרונות
18:14 25/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה

+הרמטכ"ל: החטופים לא היו מוחזרים אלמלא הלחץ של צה"ל
18:04 25/11/23  |  יואב יצחק   |   לרשימה המלאה
"את ההפוגה שיש לנו עכשיו אנחנו מנצלים כדי ללמוד, מנצלים כדי להכין טוב יותר את היכולות שלנו וגם כדי קצת לנוח, ואנחנו נחזור מיד בסוף הפסקת האש לתקוף בעזה, לתמרן בעזה, נעשה את זה גם כדי לפרק את חמאס..."
הרצי הלוי. נחדש את הלחימה [צילום: דובר צה"ל]
+אדלשטיין: הם ינסו למתוח את החבל, אבל אנחנו נחליט מתי לקרוע אותו
17:53 25/11/23  |  עידן יוסף
יו"ר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ יולי אדלשטיין, על עיכוב שחרור החטופים: "בערבית יש ערך יסוד שהתרגום החופשי שלו הוא 'סבלנות מפתח לניצחון'. להם יש סבלנות, אבל גם לנו. הם ינסו למתוח את החבל, אבל אנחנו נחליט מתי הזמן לקרוע את החבל. הם ינסו לשחק איתנו ואנחנו נגיב בזמן ובדרך הנכונה לנו. בזהירות, בנחישות. כל צעד מחושב קדימה עד שכולם יהיו פה. עד לניצחון.
+נכדיה של יפה אדר, החטופה ששוחררה: ״אל תעצרו עד שהחטוף האחרון חוזר אלינו הביתה״
14:31 25/11/23  |  יואב יצחק
מבזק מטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים: אדווה, אלון ואוריאן, נכדיה של יפה אדר שחזרה אתמול לישראל אחרי 49 יום בשבי החמאס, במסר לאזרחי ישראל: ״אל תעצרו עד שהחטוף האחרון חוזר אלינו הביתה״.

נכדיה של יפה אדר:

 • ״שמחנו ומאד התרגשנו לראות את סבתא. החוסן שלה ריגש אותנו מאד, זה מעורר השראה.
  אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות הזאת להגיד תודה לכל אזרחי מדינת ישראל.
  אנו מבקשים מכולם לזכור, אנחנו עדיין לא יכולים לראות את השמש כי יש עוד הרבה אנשים שעדיין נמצאים שם.
  אנחנו צריכים את כולם איתנו בבית, אל תעצרו עד שהחטוף האחרון חוזר אלינו הביתה.
  נהיה היום ב-19:00 בערב יחד עם כל עם ישראל בכיכר החוטפים כדי לחבק את המשפחות שלא חיבקו את היקרים שלהם.
  כל מי שיכול תגיעו להיות איתנו ולחבק אותנו.״

+אזעקות מפני ירי טילים לעבר הצפון
12:55 25/11/23  |  יואב יצחק
אזעקות מפני ירי טילים לעבר ישובים בצפון: אילון, עבדון יערה.
+תיעוד: הילדה אמיליה בפגישה ראשונה עם סבתא
12:49 25/11/23  |  יואב יצחק
תיעוד מרגש: פגישה ראשונה בבית החולים שניידר של החטופה ששוחררה, הילדה אמיליה אלוני, עם סבתא.
אמיליה. פגישה עם סבתא [צילום: ביה"ח שניידר]
+מטוס מנהלים מקטר נחת בנתב"ג; מו"מ להארכת הפסקת אש
12:47 25/11/23  |  יואב יצחק
מטוס מנהלים שהמריא מקטר וביצע עצירה בשדה התעופה בקפריסין, נחת בנתב"ג. במטוס הגיעו בכירים מקטר, המעורבים בתיווך בין ישראל וארה"ב, לבין חמאס. הדילוגים בין קטר לבין נתב"ג, במטוסים פרטיים, אירעו בימים האחרונים מספר פעמים, במאמץ לקדם את המו"מ לשחרור החטופים. הטיסה הפעם לישראל נועדה לאפשר קיום מו"מ חשאי להמשך הפסקת אש - מעבר לארבעה ימים, עליהם הוכרז, וזאת תמורת חטופים נוספים. מצרים, המעורבת במו"מ, אישרה כי בשלב זה מדובר במו"מ להארכת המו"מ ביומיים לפחות - תמורת כל יום ישוחררו לפחות 10 חטופים ישראלים ומנגד ישוחררו לפחות 30 אסירים פלשתינים.
+תיעוד: פגישת אוהד מנור עם אביו ואחיו, לאחר ששוחרר מהחמאס
12:35 25/11/23  |  יואב יצחק
תיעוד מרגש: המפגש הראשון של הילד אוהד מונדר בן ה-9, עם אביו ואחיו, לאחר ששוחרר משבי חמאס. אוהד שוחרר (יום ו') בפעימה הראשונה יחד עם אמו קרן וסבתו רותי.
קרן ואוהד מונדר, שוחררו [צילום: באדיבות המשפחה]
+ביה"ח שמיר-אסף הרופא: 10 תאילנדים ופיליפיני ששוחררו - במצב טוב
11:19 25/11/23  |  יואב יצחק   |   לרשימה המלאה
חמאס הודיע: נשחרר תאילנדים נוספים  ▪  ממשלת תאילנד: לפחות 20 אזרחים תאילנדים שנחטפו, עדיין ברצועה
התאילנדים והפיליפיני ששוחררו [צילום: בית החולים אסף הרופא]
+אוניית מכולות בבעלות מיליארדר ישראלי הותקפה באוקיינוס ההודי
11:01 25/11/23  |  יואב יצחק   |   לרשימה המלאה
כך דיווחה סוכנות AP  ▪  התקיפה בוצעה על-ידי מזל"ט אירני באוקיינוס ההודי נגד האוניה שנשאה דגל של מלטה  ▪  איש מאנשי הצוות לא נפגע
ספינית מלחמה אירנית באוקיינוס ההודי [צילום: AP]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
תם המשבר: החטופים משתחררים בשעה זו
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
לפני זמן קצר, שוגרו מיירטים לעבר שתי מטרות אוויריות חשודות במרחב ים סוף, האירוע הסתיים.
25/11/2023  |  עידן יוסף  |   חדשות
הרמטכ״ל, רא״ל הרצי הלוי, אמר הערב (מוצ"ש), כי החטופים הישראלים לא היו מוחזרים אלמלא הלחץ שהפעיל צה"ל. דבריו נאמרו שעות ספורות לפני ביצוע הפעימה השנייה - שחרור 13 חטופים נוספים.
25/11/2023  |  יואב יצחק  |   חדשות
בית החולים שמיר-אסף הרופא אליו הובאו עשרת התאילנדים והפיליפיני ששוחררו (יום ו') על-ידי חמאס, לאחר שנחטפו ב-7 באוקטובר מקיבוצים בגוש-קטיף, מסר כי לאחר שנבדקו הוברר שהם במצב גופני יציב. ממשלת תאילנד הודתה לכל הגורמים שסייעו בשחרורם. "השבים הביתה מטופלים במקצועיות על-ידי מיטב הצוותים הרפואיים, הסיעודיים והסוציאליים, ועטופים בחום ובאהבה על-ידי אנשי המרכז הרפואי, מכרים ודיפלומטים", נמסר מבית החולים.
25/11/2023  |  יואב יצחק  |   חדשות
אוניית מכולות בבעלות מיליארדר ישראלי, עידן עופר, הותקפה ביום שישי על-ידי מזל"ט מתאבד אירני באוקיינוס ​​ההודי. כך דיווחה סוכנות AP. המזל"ט התנפץ על סיפונה של האוניה וגרם נזק, ללא נפגעים. גורם ביטחוני אמריקני מסר בשבת לעיתונאי ג'ון גמברל מסוכנות AP, כי הרקע לתקיפה הוא ככל הנראה המלחמה שמנהלת ישראל נגד חמאס ברצועת עזה.
25/11/2023  |  יואב יצחק  |   חדשות
פרק 10 מדיון עומק עם אל"ם (מיל') ד"ר רונן איציק, המתאר כיצד הפך צה"ל להיות לעבד הטכנולוגיה וכיצד ניטרול הירי התלול-מסלול מרצועת עזה גרם לקונספציה שהחמאס אינו מהווה סכנה אמיתית: החמאס שיגר רקטות, כיפת ברזל ניטרל את רובן המכריע, התנהל סבב ירי הדדי בין החמאס לצה"ל ואחרי זמן קצר השקט חזר בלי סיכון חיי אדם בפעולה קרקעית ברצועת עזה.
25/11/2023  |  אורי מילשטיין  |   פודקאסטים
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
ירון פרידמן
ירון פרידמן
הדיווחים בעולם כולו על אודות המלחמה בעזה מעדכנים ללא הרף את מספר ההרוגים הפלשתינים בעזה. נראה כי יש סוג של קונצנזוס לגבי המספרים. אך מהי רמת מהימנותם?
דן מרגלית
דן מרגלית
עמרי מניב בערוץ-12 הביא צרור של הקלטות של שיחות בין שקד לבין נוה    הוא לחץ למנות את איתן אורנשטיין לנשיא המחוזי בתל אביב    שקד נכנעה והצביעה בעד אורנשטיין
רון בריימן
רון בריימן
יש לעודד השתתפות של ארצות הברית ושל "העולם הנאור" בחיסול בפועל של הפצצה האירנית המאיימת על העולם כולו, לרבות על הצ'מברליינים האירופיים, ולא רק על ישראל
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il