|   15:07:40
דלג
  איציק וולף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
טוען רבני יכול לשקם את חיי הנישואין שלכם?
כתיבת המומחים
מתנות שמרגשות: איך לבחור את המתנה המושלמת
שגיא בלשה. תיק אשראי של חצי מיליארד שקל [צילום: ענבל מרמרי]

קרן חדשה למילואימניקים: הלוואה בריבית פריים מינוס 2

עצמאי או בעל עסק קטן יוכל לקבל הלוואה מקרן המילואים של עוגן, בתנאי שהשלים שירות מילואים של חודש ימים לפחות מאז פרוץ המלחמה באוקטובר. להלוואה במסלול המילואים זכאים עסקים בעלי ותק של שנה ומעלה, עם מחזור שנתי מקסימלי של 20 מיליון שקל. עוגן מאפשר ללווים במסלול זה תקופת גרייס (דחיית החזר) של עד 3 חודשים בתשלומי ההלוואה
02/04/2024  |   איציק וולף   |   חדשות   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

גוף האשראי החברתי עוגן, אשר פועל ללא כוונות רווח, השיק (יום ג', 2.4.24) קרן הלוואות חדשה לבעלי עסקים קטנים ועצמאים ששירתו במילואים בחצי השנה האחרונה ומציע להם הלוואה של עד 650 אלף שקל בריבית של פריים מינוס 2 נקודות אחוז.

עוגן, גוף אשראי חברתי הפועל ללא מטרות רווח, שנוסד בשנת 1990, מסייע לישראלים המתקשים לקבל אשראי מהמערכת הבנקאית. עוגן עושה זאת באמצעות מתן הלוואות ללא ריבית והלוואות בריבית מסובסדת למשקי בית, עסקים קטנים ועמותות, נוסף על מתן שירותי ליווי עסקי ופיננסי. קרנות האשראי של עוגן מתבססות על מודל מימון ייחודי, המשלב תרומות ממקורות פילנתרופיים, השקעות באיגרות חוב ופיקדונות משקיעים יחד עם קווי אשראי בנקאיים. עוגן מחזיק בשני רישיונות נותן אשראי מורחב וברישיון למתן שירות מידע פיננסי "בנקאות פתוחה" מרשות שוק ההון, והינו גוף מדווח ומקבל מידע ממאגר נתוני האשראי של בנק ישראל. עד היום סייע עוגן במתן הלוואות לכ-80 אלף משפחות, עסקים קטנים ועמותות בישראל, בהיקף כולל של כ-2 מיליארד שקל. תיק האשראי של עוגן הסתכם בסוף 2023 בכ-500 מיליון שקל.

קרן ההלוואות החדשה היא קרן חירום של 30 מיליון שקלים, המצטרפת לקרנות החירום שהשיק עוגן בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" ושזכו עד כה לביקוש חסר תקדים מצד משקי בית, עסקים קטנים ועמותות. מאז פרוץ המלחמה באוקטובר 2023, הצליחו קרנות החירום של עוגן לגייס תרומות בסכום שיא של כ-200 מיליון שקל. נוסף על כך, הובטחו עבור עוגן קווי אשראי בסך כ-175 מיליון שקל בבנקים הפועלים ודיסקונט.

עוגן משיק את קרן המילואים בעקבות המלחמה בעזה, שנמשכת כבר קרוב ל-6 חודשים ומכבידה את הנטל הכלכלי על משרתי ומשרתות המילואים ועל משפחותיהם. בעוגן מעריכים כי כ-30 אלף בעלי עסקים קטנים ועצמאים שירתו במילואים מאז פרוץ המלחמה. השותפים של עוגן בהקמת קרן המילואים כוללים את קרן אריסון, יונתן בנדהיים, מנכ"ל פיברו ישראל, עמותת החמ"ל האזרחי, עיריית שדרות ופלטפורמת התרומות JGive.

קרן המילואים החדשה של עוגן, שהיקפה 30 מיליון שקל, תעניק לעצמאים ובעלי עסקים קטנים מקרב משרתי המילואים הלוואות של עד 650 אלף שקל בריבית נמוכה של פריים מינוס 2% בפריסה ל-5 שנים. ריבית הפריים בישראל כיום היא 6%, כך שנכון להיום, שיעור הריבית בהלוואות עוגן לעסקי המילואימניקים יעמוד על 4% בלבד.

עצמאי או בעל עסק קטן יוכל לקבל הלוואה מקרן המילואים של עוגן, בתנאי שהשלים שירות מילואים של חודש ימים לפחות מאז פרוץ המלחמה באוקטובר. להלוואה במסלול המילואים זכאים עסקים בעלי ותק של שנה ומעלה, עם מחזור שנתי מקסימלי של 20 מיליון שקל. עוגן מאפשר ללווים במסלול זה תקופת גרייס (דחיית החזר) של עד 3 חודשים בתשלומי ההלוואה.

נוסף על הלוואות בריבית נמוכה ובתנאים נוחים, מציע עוגן למוטבים במסלול המילואים גם שירותי ליווי עסקי ללא עלות, הניתנים בהתנדבות מלאה על-ידי יותר מ-1,300 המנטורים של עוגן. המנטורים העסקיים הם מנהלים בכירים ומנוסים מכל מגזרי המשק, שמלווים עצמאים ובעלי עסקים קטנים ומסייעים להם לשפר את היכולות הניהוליות ולהצמיח את עסקיהם.

יעד הגיוס הורחב ל-360 מיליון שקל

מלחמת "חרבות ברזל" פגעה אנושות בעסקים הקטנים בכל רחבי ישראל, ובעיקר באזורי העימות בדרום ובצפון. בעקבות המלחמה חל זינוק כללי של מאות אחוזים בביקוש של עסקים קטנים להלוואות של עוגן, כאשר עליית הביקוש בולטת במיוחד ביישובים הסמוכים לאזורי העימות, בדרום ובצפון. גם הביקוש של משקי בית להלוואות ללא ריבית של עוגן זינק בעקבות המלחמה להיקפים חסרי תקדים, ובסך-הכל הצטברו בקשות ההלוואה שהופנו אל עוגן בתוך כ-5 חודשים לסכום של כ-400 מיליון שקל, כאשר 70% מהביקוש מגיע מעסקים קטנים ועצמאים. מאז פרוץ המלחמה העניקו קרנות החירום של עוגן הלוואות בהיקף של יותר מ-75 מיליון שקל, כאשר יותר ממחצית האשראי הוקצה לאוכלוסיות בפריפריה.

כדי לתת מענה על הביקוש הגובר להלוואותיו, החליט עוגן להרחיב את יעד גיוס התרומות שלו לכ-360 מיליון שקל. הגדלת המימון תאפשר לעוגן להרחיב את מעגלי הסיוע הפיננסי שלו, כך שיוכלו להקיף יותר מ-250 אלף ישראלים שמקבלים סיוע של עוגן באופן ישיר ועקיף. הצלחת גיוס התרומות של עוגן נזקפת לזכותם של פילנתרופים יהודיים מישראל ומהעולם, בהובלתם של טרודי ובוב גוטסמן, שרי אריסון, ארגון הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה (JFNA) ותורמים גדולים נוספים.

מנכ"ל עוגן, שגיא בלשה, הודה לתורמים ולשותפים הנדיבים שאפשרו לעוגן לגייס סכום שיא של כ-200 מיליון שקל בתוך כ-5 חודשים. "עם זאת, אנו זקוקים לעוד מימון כדי לתת מענה נוסף להתעצמות הביקוש לאשראי עבור משקי בית, עסקים ומלכ"רים בישראל, ולכן הרחבנו את יעד הגיוס שלנו לכ-360 מיליון שקל ואנו קוראים לכל מי שיכול להצטרף למעגל התורמים של עוגן. אנו מצפים כי קרן המילואים שהשקנו, יחד עם שאר קרנות החירום של עוגן, יצליחו לחולל שינוי חיובי משמעותי בחייהם של עצמאים ובעלי עסקים קטנים המתמודדים בימים אלה עם קושי כלכלי גובר והולך", אמר.

תאריך:  02/04/2024   |   עודכן:  02/04/2024
איציק וולף
+צה"ל תקף את חוליית המחבלים שירתה לעבר הגליל המערבי
21:20 02/04/24  |  עידן יוסף
כלי טיס תקף את חולית המחבלים שביצעו את השיגורים למרחב הגליל המערבי במרחב ואדי חמול. במהלך היום כוחות צה"ל ביצעו ירי ארטילרי להסרת איום במספר מרחבים ביניהם מרחב מיסת ורמיש.
+ישראל הפגינה גמישות במו"מ, אך לא תתגמש יותר
20:57 02/04/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
התגמשות בהחזרת העקורים מצפון הרצועה לדרומה, ללא ויתור על בידוק וסינון העוברים באזור החיץ  ▪  ישראל וחמאס סירבו להצעה שמדינות ערב יחזיקו במסדרון החיץ  ▪  ירושלים הודיעה למתווכות שלא יעבירו אליה שום הצעה כל עוד החמאס לא התייחס אליה תחילה
הפגנה בת"א להתגמשות ישראלית [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]
+המשטרה מבקשת לחקור פרופסור מהעברית בחשד להסתה
20:22 02/04/24  |  עידן יוסף
המשטרה ביקשה מהפרקליטות לחקור בחשד להסתה את ההתבטאויות של הפרופסור נדירה שלהוב-קיבורקיאן מהאוניברסיטה העברית, שהכחישה את הטבח ב-7 באוקטובר וחזרה בה (כאן חדשות).
+גופות האירנים שחוסלו ייקברו ביום ירושלים האירני
20:17 02/04/24  |  עידן יוסף
יממה אחרי התקיפה בדמשק שמיוחסת לישראל, הזרוע הצבאית של חמאס מבכה את מותו של בכיר כוח קודס מוחמד רזא זאהדי. "מגנים את החיסול ומשבחים את תפקידו הגדול בבניית חזית ההתנגדות נגד ישראל לאורך שנים ארוכות ואת תפקידו הבולט במלחמה".

מקורות המקורבים לציר השיעי: גופות האירנים שנהרגו אתמול בדמשק עושות דרכן לאירן כעת. טקס הקבורה יערך ביום שישי בקרוב - יום ירושלים האירני.
+אזעקות בנהריה ובגליל המערבי
19:39 02/04/24  |  עידן יוסף
לפחות עשר רקטות נורו לעבר הגליל המערבי לשטח שמצפון לנהריה. אין נפגעים. הפעם האחרונה שבה הופעלה אזעקה בנהריה הייתה בשבוע הראשון של חודש נובמבר.

שבעה שיגורים נפלו בשטח לא מאוכלס, חמישה בשטח בנוי -שלושה בגשר הזיו ושניים בשלומי - ושני שיגורים יורטו.
+מתגברים הלחצים הבינ"ל בעקבות הרג מתנדבי WCK
19:19 02/04/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ארה"ב ובריטניה ומדינות נוספות קוראות לחקירה יסודית  ▪  בישראל מבטיחים לחקור ומדגישים שהפגיעה לא הייתה מכוונת  ▪  איחוד האמירויות הקפיאה את מעורבותה במיזם המזח ההומניטרי בעזה עד להודעה חדשה
94 משאיות סיוע ממצרים לרצועת עזה
+גוטרש גינה את התקיפה בדמשק
18:48 02/04/24  |  עידן יוסף
מזכ"ל האו"ם מגנה את התקיפה על המוסדות הדיפלומטים של איראן בדמשק.
+תיעוד: הכטב"ם שטס בצהריים מעל הערבה
18:01 02/04/24  |  עידן יוסף
כלי טיס בלתי מאויש טס בצהריים מעל הערבה. הוא צולם מהשטחים החקלאיים של קיבוץ יטבתה -  דקות לפני שהתרסק בשטח הירדני, מצפון לנמל התעופה רמון.
[צילום: המועצה האזורית חבל אילות]
+רופא במילואים בעוצבת הקומנדו נפצע קשה בקרב
17:59 02/04/24  |  עידן יוסף
רופא במילואים בעוצבת הקומנדו נפצע באורח קשה שלשום (א') בקרב בדרום רצועת עזה. הרופא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה. הרופא נפצע כתוצאה מירי נ"ט, באירוע בו נפל סמ״ר נדב כהן.
+נתניהו: ננצח את החמאס - כל הדירוגים יעלו
17:41 02/04/24  |  עידן יוסף

+צה"ל הודיע על כוונתו להרוס את בתי המחבלים שביצעו את פיגוע הדריסה והדקירה ברעננה
15:13 02/04/24  |  מירב ארד
צה"ל הודיע על כוונתו להחרים ולהרוס את בתי המחבלים שביצעו את פיגוע הדריסה והדקירה ברעננה. הלילה נמסרו הודעות על כוונה להחרים ולהרוס את הבתים בהם התגוררו המחבלים מחמוד זידאת ואחמד זידאת, בכפר בני נעים
+ביטוח לאומי: מאז ה-7.10 - 814 אזרחים נרצחו בפעולות טרור
15:11 02/04/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה

+"מקרה טרגי של פגיעה לא מכוונת באנשים חפים מפשע"
14:49 02/04/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
רה"מ ציין: זה קורה במלחמה, אנחנו בודקים את זה עד תום, עומדים בקשר עם הממשלות
הפגיעה במכונית ארגון הסיוע [צילום: עבד אל קרים חנה, AP]
+דו"צ על דברי מבקר המדינה: "מתייחס לתלונות משנת 2002. המודל הופסק"
14:36 02/04/24  |  מירב ארד
דובר צה"ל הבהיר (יום ג') כי הנתונים שהציג מבקר המדינה מתניהו אנגלמן על כך ש-38% מהחיילות שהופקדו לשמור על מחבלי נוחבה העידו כי הוטרדו מתייחס ל"תלונות ישנות משנת 2022 של חיילות ששירתו בשב״ס ומודל זה הופסק. בצה״ל מוכרים שני אירועים חריגים בבית הכליאה בשדה תימן, אשר טופלו באופן מיידי".

דו"צ הדגיש כי "צה״ל פועל בכל האמצעים לשמירת ביטחון המשרתים ושלומם. במתקני הכליאה הצבאיים נמצאים מפקדים אשר אוכפים את הנהלים ותנאי הכליאה. שהות אסירים במתקנים צבאיים הינה זמנית בלבד. ככלל שב״ס הוא רשות הכליאה הלאומית, ומתוקף אחריותו לאכוף את כליאת המחבלים"

+המוסד: משלחת המו"מ תשוב היום אחר הצהריים מקהיר
14:24 02/04/24  |  מירב ארד
לשכת ראש הממשלה מודיעה בשם המוסד: "משלחת המו"מ של המוסד, השב"כ וצה"ל תשוב היום אחר הצהריים מקהיר, בסיומו של סבב שיחות אינטנסיבי נוסף. במסגרת השיחות, בתיווכה המועיל של מצרים, גיבשו המתווכות הצעה עדכנית להתייחסות חמאס. ישראל מצפה מהמתווכות לפעול ביתר שאת מול חמאס לקידום המשא ומתן לטובת עסקה. מדינת ישראל ממשיכה לעשות את כלל המאמצים הנדרשים לשחרור החטופים והחטופות מידי חמאס והשבתם לישראל".
+פיץ' הותירה את הדירוג ועברה לתחזית שלילית
14:16 02/04/24  |  איציק וולף, איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
דירוג האשראי של ישראל נותר +A; החברה אומרת שהסיכונים התרחבו ויידרש זמן רב יותר לבחון אותם  ▪  מצביעה על קושי אפשרי בהפחתת החוב וצופה שממשלת החירום תתפרק בקרוב
הסיכונים הגיאופוליטיים נותרו גבוהים [צילום: יונתן זינדל, פלאש 90]
+ארבע הערות על המצב
13:57 02/04/24  |  דרור אידר   |   לרשימה המלאה
ההפגנות ברחובות ומשמעות הקריאה לבחירות  ▪  מהן דרישות חמאס  ▪  הצעה ליישוב סוגיית גיוס החרדים ▪  מצב ההסברה שלנו בעולם
להשלים את המלאכה [צילום: מיכאל גלעדי/פלאש 90]
+השר בן גביר: להפסיק את שירות החיילות כסוהרות של מחבלי הנוחבה
13:47 02/04/24  |  איציק וולף
השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, קורא לשר הביטחון ולרמטכ"ל להפסיק שירות חיילות כשומרות על מחבלי הנוחבה שנתפסו אחרי 7 באוקטובר. זאת, בעקבות דברי מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, שלפיהם 38% מהחיילות ששמרו על רוצחי הנוחבה העידו כי הוטרדו.

"אני קורא לשר הביטחון והרמטכ״ל, המופקדים על החיילות, לנהוג כמו שב״ס ולהפסיק את שירותם כסוהרות של רוצחי הנוחבה", אמר.
+כטב"ם התפוצץ בשטח ירדן סמוך לשדה התעופה רמון, אין נפגעים
12:03 02/04/24  |  איציק וולף
כלי טיס לא מאויש התפוצץ בשטח פתוח במרחב הירדני בערבה, סמוך לשדה התעופה רמון הנמצא צפונית לעיר אילת. אתמול בלילה פגע כטב"ם עוין במבנה בעיר אילת וגרם לנזק.
+הנה מוטלות גופותינו, תשפ"ד
11:44 02/04/24  |  בצלאל לביא   |   לרשימה המלאה
יש דמיון מצמרר בין ל"ה הנופלים ואלפי קורבנות טבח ה-7 באוקטובר: אלה ורבים מבין אלה נטבחו והושארו בשטח בשורות ארוכות מאד; אלה וגם אלה נפלו קורבנות לבעיות זיהוי קשות לאחר שעברו התעללויות חמורות
לזכרם [צילום: אריק חרמוני/לע"מ]
+פנייה לבנימין נתניהו
11:27 02/04/24  |  איתן קלינסקי   |   לרשימה המלאה
מצער, שבעקבות הצבעת ארה"ב במועצת הביטחון ביטל ראש הממשלה שלנו את יציאת המשלחת הישראלית לוושינגטון בראשות השר רון דרמר וראש המל"ל צחי הנגבי
[צילום: מרק ישראל סלם]
+העליון הקפיא את תרומתו של אברמוביץ' לזק"א
11:16 02/04/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
כנפי-שטייניץ ביטלה את צו הביניים שהורה לבנק מזרחי-טפחות להעביר תרומה של 8 מיליון שקל  ▪  קובעת: קיים חשש ממשי לפגיעה בבנק ובמערכת הבנקאות, בשל הפרת העיצומים הבריטיים על אברמוביץ
אברמוביץ. צו ביניים חריג [צילום: אריה אברמס, פלאש 90]
+"לישראל אסור לשחרר חטופים בהסכם"
10:46 02/04/24  |  אורי מילשטיין   |   לרשימה המלאה
חלק ראשון של דיון עומק שבועי בהנחייתי, על הלקחים הצבאיים של טבח 7 באוקטובר ומלחמת "חַרְבות ברזל", בהשתתפות צוות מומחים. בדיון טען הוגה הדעות ירון שחר כי "לישראל אסור לשחרר חטופים בהסכם"
[צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+הרהורים
10:32 02/04/24  |  אבי זרקי   |   לרשימה המלאה
זו השעה המדויקת מכל הבחינות  ▪  יש לנו מסביבנו 70 זאבים צמאי דם! אם לא יהיו לנו כוחות הגנה, אוחזים בנשק, בכל אתר ואתר, רע ומר יהיה לנו!
אויבים צמאי דם מעבר לגבול [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+ועדה משותפת תבחן את שיפור המענה הלאומי בתחום בריאות הנפש
10:07 02/04/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
הוועדה תפעל לשפר את זמינות ואיכות השירותים והממשק שבין מערכת הביטחון והבריאות האזרחית; דרכים להגדלת היקף המטפלים הציבוריים והכשרת מטפלים משולבת ודרכים לשיפור המענה האשפוזי לזקוקים לכך
חיילים בשיחות צוות [צילום: דובר צה"ל]
+מצעד החיים והמתים
10:06 02/04/24  |  עמנואל בן-סבו   |   לרשימה המלאה
יצאו אט אט נאספו בדשא הירוק הגדול מתחילים בצעדה החשובה ביותר בחייהם, בשליחות החשובה, צועדים באי סדר מופגן לעבר הקסטל בדרך לכנסת ישראל  ▪  לילה, קצב הליכה מהיר ואיטי, מפחד ובטוח, שקט ורועש, קצב של גיבורים, הם חדורים לנצח בקרב האחרון
יוצאים מבתי העלמין [צילום: אבי אוחיון/לע"מ]
+7 עובדי ארגון סיוע נהרגו במרכז רצועת עזה
09:21 02/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
ארגון הסיוע הבינלאומי WCK הודיע כי יקבל בקרוב החלטה ביחס לעתיד העבודה שלו באזור וטען כי פעילות המתנדבים ההרוגים תואמה עם צה"ל  ▪  בצה"ל נפתח תחקיר
דרכונים של פולין, אוסטרליה ובריטניה שהוצגו אמש ברצועה [צילום: עבד אל קרים חנה, AP]
+תיתכן פריצת דרך בסיוע לאוקראינה - וגם לישראל
09:04 02/04/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
יו"ר בית הנבחרים מדבר לראשונה על נכונותו להסכמות שיאפשרו לאשר את חבילת הסיוע התקועה בבית בשל התנגדות הימין הקיצוני בעידודו של טראמפ
ג'ונסון. הקמת טרמינל גז במדינתו [צילום: מריאם זוהאיב, AP]
+ארה"ב הבהירה לאירן: שמענו על ההתקפה כשהמטוסים היו באוויר
07:56 02/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
הממשל האמריקני העביר מסר לאירן ולפיו לא היה מעורב בהתקפה על הבניין בדמשק שבה נהרגו בכירים בכוח אל קודס האירני  ▪  "שמענו על ההתקפה כשהמטוסים הישראלים היו באוויר"
פינוי ההריסות בזירת החיסול בדמשק [צילום: עומאר סנדיקי, AP]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
קרן חדשה למילואימניקים: הלוואה בריבית פריים מינוס 2
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
את השיר הנה מוטלות גופותינו כתב המשורר חיים גורי למחרת נפילת ל"ה עמיתיו, בינואר 1948, בניסיונם להגיע לסייע למתיישבים הנצורים בגוש-עציון. האסון הפך לאחד המיתוסים החשובים של מלחמת השחרור ולסמל הערכים והאמונות שעליהם התחנכו הדורות הבאים בהקשר של זיכרון הנופלים והנצחתם.
02/04/2024  |  בצלאל לביא  |   יומני בלוגרים
המערכה הפוליטית סביב רצועת עזה היא היום הזירה החמה והבוערת. המערכה במישוריות הצבאית דווקא הולכת ופוחתת. לאימה, שליוותה את המישוריות הצבאית ברצועת עזה מיום 7 באוקטובר 2023, נוספה עלינו בימים אלו האימה המבהילה בממדיה הגדולים דווקא במישוריות המדינית. מצער, שממשל של מעצמה כמו ארה"ב ניצב מעברו השני של המתרס, בו ניצב כיום הממשל של מדינתי הקטנה.
בנק מזרחי-טפחות לא יעביר בשלב זה לארגון זק"א 8 מיליון שקל שתרם לו רומן אברמוביץ, לסיוע במימון צרכיו במלחמת חרבות ברזל. כך קובעת (2.4.24) שופטת בית המשפט העליון, גילה כנפי-שטייניץ.
02/04/2024  |  איתמר לוין  |   חדשות
חלק ראשון של דיון עומק שבועי בהנחייתי, על הלקחים הצבאיים של טבח 7 באוקטובר ומלחמת "חַרְבות ברזל", בהשתתפות צוות מומחים. בדיון טען הוגה הדעות ירון שחר כי "לישראל אסור לשחרר חטופים בהסכם, כי בכך נזמין חטיפות נוספות ואין בעיה לחטוף". לדעת שחר, רוב אמצעי התקשורת פועלים נגד משפחות החטופים לשחרר את יקיריהן בכך שמסיתים אותם לדרוש הסכם". לפי אביתר בן צדף, המהלך בעולם להכניע את ישראל בעניין החטופים מומרץ על-ידי גורמים ישראלים המקווים בכך לסלק את בנימין נתניהו מראשות הממשלה.
02/04/2024  |  אורי מילשטיין  |   פודקאסטים
הטבח הגדול קרא לנו ביום "שמחת תורה"! איך ייתכן שביום בו אנו נמצאים בפסגת הקדושה
02/04/2024  |  אבי זרקי  |   יומני בלוגרים
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יורם אטינגר
יורם אטינגר
ב-2024 מתעלמת מחלקת המדינה מהאידיאולוגיה הפנאטית, חיסולית ודתית ביסוד תפישת העולם, החזון, המדיניות והטרור של חמאס ואש"ף, כפי שמתועד במסמכי היסוד שלהם
בעז שפירא
בעז שפירא
שונאי ישראל אינם מבדילים בין ממשלה ישראלית כזאת או אחרת, מימין או משמאל, אלא שמטרתם היא חיסול עצם קיומה של מדינת ישראל, "מהנהר ועד הים"
יואב יצחק
יואב יצחק
החל שלב ההוכחות בקובלנה שהגיש ליברמן נגד כמיסה    כבר עתה נראה: טיעוניו של כמיסה, לפיהם ליברמן הזמין כביכול רצח של סנדו מזור, ייוותרו בגדר סיפורי בדים    האמת הפשוטה: כמיסה ניסה להוצ...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il