|   15:07:40
  איתמר לוין  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
סוכנות ראש
עריכת הסכמי ממון: השלבים המומלצים בדרך להסכם מוצלח
כתיבת המומחים
בית חולים לניאדו בנתניה - המרכז הרפואי המוביל בשרון
ביידן. ישראל זקודה בדחיפות לסיוע [סטפני סקארברו/AP] ג'ונסון. מאוים בהדחה מצד צירי ימין קיצוני [צילום: דייוויד בקר, AP]
נתניהו. תודה לכם חברים, תודה לכם אמריקה [צילום: מרק ישראל סלם/POOL פלאש 90] זלנסקי. לחצים להזרמת סיוע [צילום: אנדרו קרבצ'נקו/AP]

בית הנבחרים אישר ברוב גדול את הסיוע לישראל ולאוקראינה

366 צירים תמכו בסיוע לישראל ורק 58 התנגדו, רובם דמוקרטים הסיוע לאוקראינה עבר ברוב של 311 מול 112 הסנאט יתבקש לאשר את החבילה המתוקנת בהמשך השבוע ולאחר מכן היא תישלח לחתימתו של ביידן
20/04/2024  |   איתמר לוין   |   חדשות   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

בית הנבחרים האמריקני אישר הערב (20.4.24) חבילת סיוע חוץ בסך 95 מיליארד דולר, מתוכם 14 מיליארד דולר לישראל. לאחר שהסנאט יאשר את אותה חקיקה, יסתיימו חודשים ארוכים של עיכובים שנבעו מן המחלוקות הפוליטיות בין הדמוקרטים לרפובליקנים ובעיקר בתוך הסיעה הרפובליקנית בבית הנבחרים.

האישור לישראל ולסיוע הומניטרי לאיזורי עימות, כולל רצועת עזה, הוא בסך 26.4 מיליארד דולר. הוא אושר ברוב של 366 צירים מול 58; כמעט כל הרפובליקנים תמכו בסיוע לישראל, בעוד כמעט כל המתנגדים היו דמוקרטים - ביטוי לדו-מפלגתיות הגוברת של התמיכה בישראל, שעד למלחמה הנוכחית כמעט ולא הייתה נתונה במחלוקת פוליטית. הסיוע לאוקראינה אושר ברוב של 311 נגד 112, כאשר כל הדמוקרטים תומכים בו, בעוד כל המתנגדים הם משורות הרפובליקנים, כך שרוב הסיעה התנגדה לו (112 מתנגדים מול 101 תומכים).

הסיוע הביטחוני לישראל כולל 4 מיליארד דולר למערכות כיפת ברזל וקלע דוד, 1.2 מיליארד דולר למערכת מגן אור ליירוט טילים ורקטות באמצעות לייזר, 4.4 מיליארד דולר לחידוש מלאי של "פריטים הגנתיים" ו-3.5 מיליארד דולר לרכישת מערכות נשק מתקדמות בארה"ב. החוק מקל על העברת ציוד הגנתי מהמחסנים של ארה"ב במדינות אחרות לישראל ואוסר על העברת מימון לאונרא. עוד 2.4 מיליארד דולר מיועדים לפעילות הצבאית האמריקנית במזרח התיכון, אשר ספגה עשרות מתקפות מצד שלוחיה של אירן מאז החלה המלחמה. הסיוע ההומניטרי עומד על 9.2 מיליארד דולר.

הסנאט אישר לפני חודשיים את אותה חבילה, אך כמקשה אחת. המיעוט הקיצוני בסיעה הרפובליקנית בבית הנבחרים (כ-25 מבין 218 הצירים) בלם את האישור בהמרצתו של דונלד טראמפ, בעיקר בשל התנגדותו להמשך הסיוע לאוקראינה. בשל כך, נמנע היו"ר מייק ג'ונסון מהבאתו לדיון - למרות שיכול היה לעבור בתמיכת הדמוקרטים (213 צירים). כעת מאיימים שלושה מצירי הימין הקיצוני לפעול להדחתו של ג'ונסון, כשם שעשו אשתקד ליו"ר קווין מק'ארתי - אך נראה שהפעם הדמוקרטים יתייצבו לצידו וימנעו את הרוב הדרוש.

ביידן לסנאט: תאשרו בדחיפות

בשבוע שעבר החליט ג'ונסון לקדם את הסיוע באמצעות חלוקתו לארבעה חוקים נפרדים: הסיוע לאוקראינה (60 מיליארד דולר), הסיוע לישראל ולמטרות הומניטריות (כולל רצועת עזה, 26 מיליארד דולר), סיוע לטייוואן ולאזור הודו-פסיפיק (8 מיליארד דולר) ושורה של חוקים הקרובים לליבם של הרפובליקנים (איסור על פעילות טיק-טוק בארה"ב אם השליטה לא תעבור מידיים סיניות לידיים אמריקניות, עיצומים חדשים על אירן, הנחיה לנשיא לדרוש מאוקראינה עד 2026 להחזיר 10 מיליארד דולר שיוגדרו כהלוואה, שימוש בנכסים רוסיים מוקפאים למימון מקצת מהסיוע ועוד).

לאחר אישור כל חוק בנפרד, החקיקה תאוגד לחוק אחד שיועבר לאישור הסנאט בהמשך השבוע (23.4.24) ולאחר מכן לחתימתו של הנשיא ג'ו ביידן. הדמוקרטים בבית הנבחרים תומכים בעיקרה בחבילה זו ומוכנים לקבל צעדים החשובים לרפובליקנים כחלק מפשרה לצורך העברת תקציבי הסיוע הביטחוני וההומניטרי החשובים להם. כאמור, גם רוב הרפובליקנים תומכים בחבילה זו, שזכתה בסנאט לאישור ברוב דו-מפלגתי גדול.

ביידן אמר לאחר ההצבעה: "החבילה מגיעה ברגע של דחיפות רבה, כאשר ישראל עומדת בפני התקפות חסרות תקדים מאירן, ואוקראינה - תחת הפצצות מתמשכות מרוסיה". הוא קרא לסנאט לאשר במהירות את החבילה "כדי שנוכל לשלוח במהירות נשק וציוד לאוקראינה כדי לענות על הצרכים הדחופים שלה בשדה הקרב".

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, צייץ בתגובה: "הקונגרס האמריקני אישר הרגע חבילת סיוע, המדגימה את התמיכה הדו-מפלגתית החזקה בישראל וכזו המגינה על התרבות המערבית. תודה לכם חברים, תודה לך אמריקה!" כאמור, תוצאות ההצבעה על הסיוע לישראל מלמדות בפועל על מחלוקת בין המפלגות בנוגע לסיוע, כאשר כ-20% מן הדמוקרטים התנגדו לו.

ג'ונסון, בעצמו תומך בולט של טראמפ ומכחיש בחירות, שינה את עמדתו בנוגע לסיוע לאוקראינה לאחר שורה של לחצים, כולל מצד הנשיא ולדימיר זלנסקי, וגם לנוכח העובדה שלא ניתן היה לאשר בנפרד את הסיוע לישראל - בו הוא תומך נמרצות. ג'ונסון הזהיר, כי ולדימיר פוטין עלול לפלוש למדינות הבלקן ואפילו לפולין (החברה בנאט"ו) אם לא ייבלם באוקראינה, ואמר שמוטב לשלוח לאוקראינה נשק ולא חיילים אמריקנים.

"בני עומד להיכנס למכללת הצי בסתיו הקרוב", אמר ג'ונסון בשבוע שעבר. "מבחינתי זהו עניין של אש חיה, כמו להרבה מאוד משפחות אמריקניות. זה לא משחק. זו לא בדיחה. אנחנו לא יכולים לשחק פוליטיקה בזה. עלינו לעשות את הדבר הנכון, ואני אאפשר לכל ציר להצביע לפי מצפונו ורצונו".

ראש הממשלה הביע שביעות רצון מאישור הסיוע על-ידי בית הנבחרים: הקונגרס האמריקני אישר ברוב מוחץ הצעת חוק סיוע מוערכת מאוד, המדגימה תמיכה דו-מפלגתית חזקה בישראל ומגינה על הציוויליזציה המערבית. תודה לכם חברים, תודה לכם אמריקה!, אמר נתניהו.

תאריך:  20/04/2024   |   עודכן:  21/04/2024
איתמר לוין
+אנדרטה פרטית לחייל הראשון שנפל מנתניה
09:29 21/04/24  |  יגאל יששכרוב   |   לרשימה המלאה
מרק אברג'ל, גמלאי של צה"ל, רב נגד בצנחנים וחבר ממשפחתו הקימו בחודש שעבר אנדרטה לזכרו של אלירן הי"ד
האנדרטה על שטח פרטי [צילום: יגאל יששכרוב]
+אני פוחד משיח מצורע
09:15 21/04/24  |  איתן קלינסקי   |   לרשימה המלאה
שפת השפיות חייבת להיות שפת ההידברות ויש להוריד מסדר היום שפה בוטה וגסת רוח התובעת מישראל להגיב בנוסח - "בעל הבית השתגע"
מציאות מדממת [צילום: איסמאיל אבו דיה/AP]
+האם לומדים משגיאות העבר
08:23 21/04/24  |  יורם אטינגר   |   לרשימה המלאה
הפקת לקחי 7 באוקטובר מחייבת להימנע ממדיניות של תגובה, הכלה ומתקפות נקודתיות, ולנקוט במלחמת-מנע ומתקפות מערכתיות ולא רק נקודתיות
לא מו"מ [צילום: והאיד סלמי/AP]
+בן-גביר על ה'דרדל'ה': לא מספר סיפורים לעם; ירי טילים חייב להיענות בצורה חריפה
08:02 21/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
השר לביטחון לאומי מגיב על הביקורת שהוטחה בו בעקבות הציוץ שבו הביע זלזול במתקפה הישראלית באירן  ▪  "למה לא לספר לכולם שהכרענו את הצד השני והוא "מורתע"??? אז זהו שלא"
בן גביר. "לא מפסיקים לתקוף אותי" [צילום: אבשלם ששוני/פלאש 90]
+דיווח בסוריה: ישראל תקפה גדוד מכ"מ באזור דרעא
07:53 21/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
העיתון אל ערבי אל ג'דיד דיווח כי משלוח של מטוסי קרב מסוג סוחוי 35 מתוצרת רוסיה צפוי להגיע השבוע לבסיס חיל-האוויר הסמוך לאיספהאן, שהותקף בשבוע שעבר
גדוד מכ"מ הותקף גם בשבוע שעבר
+רוצים הכרעה, לא רק גאווה
07:45 21/04/24  |  גדי חיטמן   |   לרשימה המלאה
די בזה שאירן חושבת שישראל היא זו שעומדת מאחורי התקיפה כדי לייצר עבורה תמריץ להגיב  ▪  התמריץ הזה קיים בקביעות אצל משטר האייתולות, שרואה בציונים את האויב הקטן
הטילים ברקע [צילום: והאיד סלמי/AP]
+השבוע שעבר הוא פרק חדש בהיסטוריה של המזה"ת
06:44 21/04/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
דייוויד איגנציוס, מבכירי הפרשנים הביטחוניים בארה"ב, מסביר בוושינגטון פוסט: ישראל התנהגה לא כמדינה יהודית בודדת אלא כמנהיגה של קואליציה איזורית נגד אירן - ובדרך שיקמה את המוניטין שלה
ישראל אמרה את המילה האחרונה בסבב הנוכחי [צילום: וחיד סאלמי, AP]
+נתניהו: אסור להטיל סנקציות על צה"ל
22:57 20/04/24  |  יואב יצחק
ראש הממשלה בנימין נתניהו יוצא בחריפות נגד הממשל האמריקני - מחמת כוונתו של הממשל להטיל סנקציות על היחידה נצח יהודה. "אסור להטיל סנקציות על צבא ההגנה לישראל!", אמר נתניהו בהודעה שמסר לתקשורת. "‏אני פועל בשבועות האחרונים נגד הטלת סנקציות על אזרחים ישראלים, כולל בשיחות שלי עם בכירי הממשל האמריקני. ‏בשעה שחיילינו נלחמים במפלצות הטרור, הכוונה להטיל סנקציה על יחידה בצה״ל זה שיא האבסורד ושפל ערכי. ‏הממשלה בראשותי תפעל בכל האמצעים נגד מהלכים אלה".
נתניהו: נפעל בכל האמצעים [צילום: מרק ישראל סלם/POOL פלאש 90]
+אירן עשויה לקבל את מטוסי הקרב סוחוי-35 הראשונים מרוסיה
21:42 20/04/24  |  עידן יוסף
דיווחים בתקשורת האירנית: אירן עשויה לקבל מרוסיה כבר בשבוע הבא את מטוסי הקרב סוחוי-35 הראשונים. בסה"כ רכשה אירן 24 מטוסי קרב כאלה, שנחשבים למתקדמים לעומת צי המטוסים הנוכחי שלה שנחשב למיושן.
+משרד האוצר בוחן אפשרות להעלאת מיסים למימון המלחמה
21:40 20/04/24  |  עידן יוסף
באוצר בוחנים ברצינות העלאת מיסים בחודשים הקרובים כדי לממן את הוצאות המלחמה. על הפרק העלאת מס ההכנסה והמע"מ (שכבר אמור לעלות ל-18% ב-2025). בכירים במשרד אומרים ״אם הוצאות המלחמה יימשכו, בקצב הזה לא תהיה לנו ברירה אלא להעלות מיסים, צעדים קטנים לא יעשו את העבודה" (כאן חדשות).
+ארה"ב צפויה להטיל עיצומים נגד גדוד בצה"ל; נתניהו: "שפל ערכי"
21:27 20/04/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
שר החוץ האמריקני צפוי להודיע בקרוב על הטלת עיצומים על גדוד "נצח יהודה" בצה"ל, בטענה לאלימות כלפי פלשתינים  ▪  הדיווח מסעיר את המערכת הפוליטית: נתניהו וגנץ הודיעו שישראל תפעל נגד המהלך ורואים בו "תקדים מסוכן" ומסר שגוי לאויבים  ▪  סמוטריץ' טוען שזהו חלק ממהלך אמריקני להקמת מדינה פלשתינית  ▪  ח"כים מהימין גינו את ההחלטה בחריפות ורמזו לאפשרות שישראל תפעל באופן חד-צדדי נגדה
לוחמי גדוד נצח יהודה בלחימה ברצועת עזה [צילום: דובר צה''ל]
+ארדואן והנייה נועדו באיסטנבול - ובישראל גינו
20:39 20/04/24  |  עידן יוסף
נשיא טורקיה ארדואן נועד היום באיסטנבול עם מנהיג חמאס איסמאעיל הנייה ודן עימו במאמצים להגיע להפסקת אש בעזה ולהעביר סיוע הומניטרי לרצועה. בירושלים אמרו כי עליו להתבייש. הודעת הגינוי יצאה לפני צאת השבת.
+שיפור קל במצבה של הילדה שנפצעה במתקפת הטילים מאירן
20:35 20/04/24  |  עידן יוסף
שיפור קל במצבה של הילדה בת שבע שנפצעה לפני שבוע קשה במהלך מתקפת הטילים מאירן. הילדה תושבת אזור אל פורעה שבנגב נושמת כעת בכוחות עצמה ומבית החולים סורוקה נמסר שמצבה עדיין מוגדר קשה.
+בלילה שבין 14-13 באפריל התרחש אירוע אסטרטגי גלובלי שהוביל צה"ל ובייחוד חיל-האוויר
18:49 20/04/24  |  אורי מילשטיין   |   לרשימה המלאה
דיון עומק בהנחייתי, על ירי מאות טילים בליסטיים, טילי שיוט וכטב"מים מתאבדים ששיגרה אירן לישראל. בהשתתפות: סא"ל ד"ר דן שיאון, שפיקד על טייסת במבצע "ערצב 19" במלחמת לבנון הראשונה; ד"ר חיים אסא, שהקים וניהל את המועצה לביטחון לאומי, והמומחה הצבאי אלכס צייטלין
חימוש מטוסי קרב צה"ל חיל-האוויר לתקיפה מאירן [צילום: דובר צה''ל]
+שב"כ ומג"ב פועלים במבצע לסיכול טרור במרחב נור א-שמס במנשה, 10 מחבלים נהרגו
14:36 20/04/24  |  יואב יצחק
דובר צה"ל מסר, כי לוחמי צה"ל, שב"כ ומג"ב פועלים למעלה מ-40 שעות במבצע לסיכול טרור במרחב נור א-שמס במנשה; כוחות הביטחון חיסלו עשרה מחבלים, עצרו שמונה מבוקשים, חשפו מטענים, איתרו והחרימו אמצעי לחימה רבים.

+אחותה של החוקרת הישראלית אליזבט' צ'ורקוב מתחה ביקורת על ראש ממשלת עירק
14:28 20/04/24  |  יואב יצחק
תקרית חריגה הלילה בוושינגטון. כך מדווח העיתונאי רועי קייס (כאן11) ברשת X: "ראש ממשלת עירק א-סודאני התארח במוסד אטלנטיק. אחותה של החוקרת הישראלית אליזבט' צ'ורקוב שהייתה בקהל יצאה נגדו בחריפות: "תתבייש לך. אינך עושה דבר בעניין אחותי". צ'ורקוב כבר למעלה משנה בשבי המיליציה הפרו-אירנית גדודי חיזבאללה אחרי שנחטפה בבגדד".
+צילומי לויין מעידים על פגיעה בסוללת S-300 המיועדת להגן על מפעל האורניום בנתנז
14:12 20/04/24  |  יואב יצחק   |   לרשימה המלאה
כך מדווחת רשת CNN המסתמכת על צילומי לווין של חברה אמריקנית  ▪  התקיפה שמיוחסת לישראל נועדה להעביר מסר כפול לאירן ולרוסיה: מערכת ההגנה האווירית S-300 מתוצרת רוסיה לא תוכל להגן על מתקני הגרעין של אירן - אם תחליט ישראל לתקוף
מתקן העשרת האורניום בנתנז. לא מוגן [צילום: AP]
חמנאי. אזהרה חמורה לפני תקיפה [צילום: AP]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן

מושגים
 ארמגדון 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
בית הנבחרים אישר ברוב גדול את הסיוע לישראל ולאוקראינה
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
דיון עומק בהנחייתי, על ירי מאות טילים בליסטיים, טילי שיוט וכטב"מים מתאבדים ששיגרה אירן לישראל. בהשתתפות: סא"ל ד"ר דן שיאון, שפיקד על טייסת במבצע "ערצב 19" במלחמת לבנון הראשונה; ד"ר חיים אסא, שהקים וניהל את המועצה לביטחון לאומי, והמומחה הצבאי אלכס צייטלין. ד"ר דן שיאון טען ש"בלילה שבין 14-13 באפריל התרחש במזרח-התיכון אירוע אסטרטגי גלובלי שהוביל צה"ל ובייחוד חיל-האוויר; שהצלחה זאת חיזקה באופן דרמטי את ארצות הברית ומדינות המערב, ופגעה קשה בציר הרשע של רוסיה, סין ואירן". חיים אסא טען שההֶשֵׂג הגדול היה יכולת שליטה ובקרה על מבצע מורכב כזה.
20/04/2024  |  אורי מילשטיין  |   פודקאסטים
צילומי לווין של החברה האמריקנית Umbra Space שבוצעו ביום שישי מעידים על פגיעה בסוללת S-300 המוצבת בנתנז - המוצבת להגנה על המפעל להעשרת אורניום המרכזי של פרויקט הגרעין. כך מדווחת רשת CNN. מכ"ם הסוללה ששודרג למכ"ם של S-400, נפגע ועוור והוצא מכלל שימוש.
20/04/2024  |  יואב יצחק  |   חדשות
ההנהגה הפוליטית של חמאס המתגוררת בקטר, ובראשה מנהיג החמאס איסמעיל הנייה, שוקלת לעבור מהבסיס הנוכחי שלה בקטר, למדינה אחרת. כך מדווח וול-סטריט ג'ורנל. מו"מ מתקיים בימי אלה, וזאת לאחר שהנהגת חמאס יחד עם ראשי קטר לא מצליחים להביא לסגירת עסקה בין ישראל לחמאס לשחרור החטופים ולהפסקת אש, וזאת בשל דרישותיו של ראש חמאס ברצועת עזה, יחיא סינוואר, שאותן ישראל ממאנת לקבל ובראשן הפסקת המלחמה-תחילה.
20/04/2024  |  יואב יצחק  |   חדשות
האיחוד האירופי מטיל עיצומים על להב"ה, הפועל נגד נישואי תערובת ובעד הפרדת יהודים וערבים, ועל ארבעה מתנחלים "קיצונים" בגין מה שכינה "הפרה חמורה של זכויות אדם של הפלשתינים".
19/04/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
אחד מנושאי הוויכוח העיקריים בנרטיבים שונים של מלחמות הוא המספרים. בדיקה של העיתונות בעולמית מגלה, למרבה התדהמה, כי כולם מעתיקים כמעט ללא בדיקה את מספר הנפגעים הפלשתינים המופצים ע"י משרד הבריאות הפלשתיני, הנשלט בידי חמאס. מספר הנפגעים הוא חלק מהתעמולה הפלשתינית, שמטרתה להראות כי מתחוללים, מה שמכונים בערבית "מַגַ'אזִר" (מעשי טבח) ו-"אִבַּאדַה" (השמדה).
19/04/2024  |  ירון פרידמן  |   יומני בלוגרים
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יואב יצחק
יואב יצחק
המו"מ לשחרור החטופים נקלע למבוי סתום, ולא במקרה: סינוואר יודע היטב - שחרור החטופים המשמשים כמגן אנושי יקרב את חיסולו    בנסיבות שנוצרו: על גורמי הביטחון בישראל להציב לסינוואר ולאנשי...
דן מרגלית
דן מרגלית
ישראלים נבונים חייבים לשטוף עתה את הרחובות והכיכרות ולהתייצב מול קלגסי המשטרה הפועלים בשליחותו של איתמר בן-גביר, ולמנוע את מה שעלול להיהפך ל"בכיה לדורות"
דרור אידר
דרור אידר
מנהיג התנועה הציונית חיים ויצמן דרש את הארץ מכוח התנ"ך בוועידת פריז וכך גם דוד בן-גוריון מול ועדת פיל ב-1937    הם המשיכו מסורת ארוכה מאוד בת אלפי שנים
סגירת משרדי אל-ג'זירה במזרח ירושלים [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
קיסר קבהא
הערוץ הלוויני הקטרי, ששידוריו בישראל נסגרו ונאסרו, העלה בסופו של יום תמונה ששיקפה באופן דו-צדדי את המתרחש במלחמה בעזה, וזאת בניגוד לערוצים הישראלים ששיקפו תמונה חלקית
איתן קלינסקי
איתן קלינסקי
אנחנו עושים את אותן שגיאות, שעשתה ממלכת החשמונאים, ששכרות משיחית הניעה את הנהגתה למסעות צבאיים משקרים
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il