|   15:07:40
  מירב ארד  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
עו"ד דפנה שגל פודור - הסדרת מעמד בישראל לבני זוג זרים: כל מה שצריך לדעת
כתיבת הממחים
מעוניינים לשדרג את הבית אבל חסר לכם הון עצמי? בואו לשמוע מה יש למשכנתה הפוכה להציע עבורכם!
היו"ר משריקי. "לשמור על זכויות המבוטח" [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת]

ערב הרפורמה למניעת כפל ביטוח בריאות: התייקרות של 45% בפרמיות

כך נחשף בוועדת הבריאות בנג'י רוזמן, מנהל מחלקת ביטוח בריאות ברשות שוק ההון: למרבית האוכלוסייה לא בוצעה העלאה של הפרמיות משרד האוצר יצא בימים הקרובים עם קמפיין תקשורתי כדי ליידע את הציבור
20/05/2024  |   מירב ארד   |   חדשות   |   כנסת 25   |   תגובות

ועדת הבריאות שבה ודנה (יום ב', 20.5.24) בהיערכות ליישום הרפורמה למניעת כפל ביטוחי בריאות, ובדיון נחשף כי הפרמיות התייקרו בשיעור של 45%. יו"ר הוועדה, ח"כ יוני משריקי הדגיש את הצורך בהיערכות לכניסת הרפורמה לתוקף ב-1 ביוני, ולוודא שהיא תמצה את מטרותיה לצד שמירה מוחלטת על זכויות המבוטח בקצה.

משריקי דרש מהממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון באוצר, להעביר לוועדה נתונים על מספר בעלי הפוליסות בביטוח "מהשקל הראשון" שעברו למשלים שב"ן וכמה בחרו להישאר בביטוח "מהשקל הראשון". הוא קרא למשרדי האוצר והבריאות לדאוג לרשימת רופאים מגוונת מבחינת מומחיות, ותק ופריסה גאוגרפית, ולהעביר לוועדה נתונים על השינויים שחלו בקבוצת הרופאים הזמינים למבוטחים במסגרת המשלים שב"ן ובמסגרת השקל הראשון (מספרם, מומחיות, ותק, פריסה גאוגרפית).

לדברי בנג'י רוזמן, מנהל מחלקת ביטוח בריאות ברשות שוק ההון, הופץ חוזר שיחייב שקיפות מול המבוטחים כדי לאפשר להם החלטה מושכלת. בנוסף, הרשות הקימה ממשק אוטומטי עבור קופות החולים, כדי לוודא אלו מבוטחים מבצעים ניתוחים הכלולים ברפורמה. הדיווחים בממשק נבדקים ומבוקרים ע"י הרשות. לדבריו, למרבית האוכלוסייה לא בוצעה העלאה של הפרמיות, ולפי עו"ד דור פישר, נציג הלשכה המשפטית של הרשות, גם ההעלאה הנרשמת בפרמיות היא של 2% בלבד.

יעל לינדנברג, רכזת בריאות באגף התקציבים, סיפרה כי המשרד יצא בימים הקרובים עם קמפיין תקשורתי כדי שהציבור יידע מה האפשרויות העומדות לפניו.

עו"ד אלה תמיר-שלמה, נציגת לובי 99 הדגישה כי "אני נמצאת פה בשם מיליוני מבוטחים שבעקבות הרפורמה נדרשים להכריע בין שתי פוליסות ביטוח בריאות כשאין להם מושג מה ההבדלים בין הפוליסות. אתם מדברים על שיבוב, כיסויים, משלים שב"ן, שקל ראשון, אך לרוב הציבור אין מושג על מה זה אומר. מה הם כן יודעים? שהפוליסה התייקרה בעד 40% ואפילו יותר. הם גם יודעים את מה שחברות הביטוח וסוכני הביטוח מספרים להם. אותו כפל ביטוחי, שבגללו בכלל התאספנו פה, נוצר מלכתחילה בגלל חברות הביטוח וסוכני הביטוח שבגלל מודל התמריצים המעוות שלהם ניצלו את חוסר הידע של הציבור".

עו"ד רו"ח תמיר שלמה ציינה את החשיבות בהסברה פשוטה וברורה לציבור שהייתה אמורה כבר לעלות, "בנייר העמדה ששלחנו לחברי הוועדה, ציינו שרשות שוק ההון התחייבה בפרוטוקול להעלות קמפיין כדי שהציבור ידע מה משמעות הרפורמה. הקמפיין שהיה אמור לעלות כבר לפני חודש אוקטובר, עדיין לא עלה, יתרה מכך, באתר רשות שוק ההון אין אפילו דף מידע אחד עם הסברה על הרפורמה".

שלמה אייזיק, נשיא לשכת סוכני הביטוח, העריך כי כ-30% מהמבוטחים יעברו לביטוח משלים-שב"ן, והזהיר כי בתקופת המלחמה אין לאזרחים רבים פניות נפשית למעבר לתוכנית ביטוח אחרת.

שירה כלפון, סמנכ"לית חברים לרפואה, הזהירה כי "כל המערכת עובדת עקום, ולאזרחים רבים יש גם שב"ן וגם ביטוח פרטי ועדיין בראים לבקש מאיתנו תרומות למימון תרופות - כי הן אינן מכוסות באף ביטוח". ד"ר אבי גולדפרב, נציג ארגון ארצ"י ומנהל מחלקה בבית חולים, הזהיר כי בשנים הקרובות רופאים רבים יפרשו לגמלאות ולא יהיו זמינים בשב"ן.

עופר הדס, ראש אגף הסכמים ב"כללית", העיר כי הממשק הדיגיטלי זקוק לשיפור ותוספת של רשימת המנתחים. יעל נבון, מנהלת השב"ן ב"לאומית" ציינה את חוסר ההסדרה הדיגיטלית, להתחשבנות הכספית בין קופות החולים לחברות הביטוח.

החוק "צמצום כפל ביטוח", שהוביל אגף התקציבים עם משרד הבריאות, נועד למנוע את הכפל הביטוחי, המסתכם בכ-1,300 ש"ח לשנה - כ-30% מעלויות הביטוח למשק בית על-פי הערכת האוצר. כפל ביטוחי נוצר למי שרוכשים שירותי בריאות נוספים (שב"ן) בקופות החולים - וביטוחי בריאות בחברות הביטוח, המהווים 70% מעלות הביטוח המסחרי.
לקראת ישיבת ועדת הבריאות בנושא: היערכות ליישום הרפורמה למניעת כפל ביטוחי בריאות / נייר עמדה
נייר עמדה של לשכת סוכני הביטוח בנושא היערכות ליישום הרפורמה למניעת כפל ביטוחי בריאות (1 עמ')

תאריך:  20/05/2024   |   עודכן:  20/05/2024
מירב ארד
+גלנט: בארה"ב יודעים שלא תקום מדינה פלשתינית בעזה
23:34 20/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
שר הביטחון אומר כי ישראל לא יכולה להרשות לעצמה הקמת מדינה פלשתינית ומתנגד לממשל צבאי בעזה בטענה שזה יוביל לאלפי הרוגים בצבא ויאלץ להאריך את השירות הסדיר לארבע שנים  ▪  חברי כנסת מהליכוד תקפו את גלנט על התבטאויותיו נגד ראש הממשלה ועל עמדותיו המדיניות, בעוד גלנט הדגיש את היותו איש ליכוד וביטא את עמדתו המנוגדת לזו של בן-גביר
גלנט בדרך לישיבת הסיעה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
+"משרד החינוך לא מגן על תלמידים מפני טיפולי המרה להט"בים"
23:15 20/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הוועדה לזכויות הילד דנה באתגרים של ילדים להט"בים  ▪  משרד החינוך גיבש הנחיות להכשרת צוותים חינוכיים להתייחסות מכבדת לזהות המינית של תלמידים, אך בארגוני המשפחה מזהירים מפגיעה בסמכות ההורית ומאשימים את המשרד בקידום "נורמות לא מוסריות" שפוגעות בילדים
הדיון בוועדה לזכויות הילד [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת]
+בקריאה ראשונה: כספי פיצויי הפיטורים המגיעים לעובד שמת במלחמה ישולמו לבן הזוג ולילדים התלויים בו
22:50 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק פיצויי פיטורים (תיקון מס' 34 - הוראת שעה - חרבות ברזל), התשפ"ד-2024. 15 חברי כנסת תמכו בהצעה, ללא מתנגדים או נמנעים, והיא תועבר לדיון בוועדת העבודה והרווחה.

לגבי כספי פיצויי הפיטורים המגיעים לעובד, שנפטר בתקופה שמיום ה-7 באוקטובר 2023 ועד שנה מתום תקופת תוקפה של ההכרזה על מצב מיוחד בעורף, כתוצאה מפעולות האיבה או בפעולות המלחמה או שהוא חייל בשירות מילואים, שוטר, סוהר או חבר כיתת כוננות שנפטר בתקופה האמורה - מוצע לקבוע כי השארים שיהיו זכאים לתשלום הם בן זוג וילד התלוי בעובד, וכי בהעדר שאירים כאמור, ישולמו הפיצויים רק ליורשי העובד על פי דין או לזוכים לפי צוואה. שר העבודה יהיה רשאי להאריך באישור ועדת העבודה והרווחה את התקופה שבה ההסדר יחול.
+בקריאה ראשונה: יורחבו סמכויות אכיפה לפקחי רשות ההגירה
22:48 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק הכניסה לישראל (תיקון מס' 40) (סמכויות קצין ביקורת הגבולות ופקח), התשפ"ד-2024. 22 חברי כנסת תמכו בהצעה, אל מול 7 מתנגדים, והיא תועבר לדיון בוועדת הפנים והגנת הסביבה.

מוצע בה לתקן את חוק הכניסה לישראל כך שיורחבו סמכויות האכיפה של פקחי רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול, לרבות סמכויותיו של פקח לדרוש אדם להתלוות אליו למקום משמורת, כך שיחולו אם היה יסוד סביר כי אותו אדם שוהה בישראל שלא כדין, או לחילופין אם אותו אדם קיבל רישיון ישיבה, והיה יסוד סביר להניח שהפר את תנאי הרישיון או שביצע עבירה שפוגעת בביטחון המדינה או בשלום הציבור. בנוסף, מוצע להסדיר את סמכויות קציני ביקורת הגבולות והפקחים כלפי מי שסורבה כניסתו לישראל, לרבות לעניין שימוש בכוח סביר וחיפוש גופני.
+בקריאה ראשונה: מאבטחים במשרדי הממשלה ובמעברי גבול יוסמכו להשוות אמצעי זיהוי ביומטריים
22:44 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגר מידע (תיקון מס' 5), התשפ"ד-2024. 22 חברי כנסת תמכו בהצעה, אל מול 8 מתנגדים, והיא תועבר לוועדת הכנסת שתקבע באיזו ועדה תידון ההצעה.

ההצעה מוסיפה מאבטחים לגופים המוסמכים ליטול, להפיק ולהשוות אמצעי זיהוי ביומטריים, מאפשרת אימות זהות באמצעות מערכות ממוחשבות במקום העבודה, קובעת שמי שמסרב להזדהות ביומטרית ייחשב כמי שלא הזדהה, מתירה צפייה בתמונת הפנים השמורה בשבב תעודת הזהות, אוסרת אחסון תמונת הפנים או נתוני זיהוי ביומטריים שהופקו ממנה ומחייבת מחיקה מיידית של תמונת הפנים.
+בקריאה ראשונה: השר לבט"ל יוכל להמשיך להכריז על מצב חירום כליאתי
22:39 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת החוק לתיקון פקודת בתי הסוהר (מס' 64 - הוראת שעה - חרבות ברזל) (מצב חירום כליאתי) (תיקון מס' 2), התשפ"ד-2024. 18 חברי כנסת תמכו בהצעה, אל מול 10 מתנגדים, והיא תועבר לדיון בוועדה לביטחון לאומי.

מוצע בה להאריך את תוקפה של הוראת השעה, במסגרתה מוסמך השר לביטחון לאומי, באישור הממשלה והוועדה לביטחון לאומי של הכנסת, להכריז על מצב חירום כליאתי ולאפשר חריגה מהוראות הדין לעניין שטח מחיה מזערי בבתי הסוהר עד ליום 31 בדצמבר 2024. עוד מוצע להאריך את תוקף הכרזתו של השר על מצב חירום כליאתי ליום 30 ביוני 2024.
+בקריאה ראשונה: ייקבעו הסדרים להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתים משותפים
22:37 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק המקרקעין (תיקון מס' 36) (התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף ודיני מקרקעין), התשפ"ג-2022, אליה הוצמדה הצעת חוק פרטית של חבר הכנסת בועז טופורובסקי. 16 חברי כנסת תמכו בהצעה, ללא מתנגדים או נמנעים, והיא תועבר לדיון בוועדת הפנים והגנת הסביבה.

מוצע בה לקבוע הסדר שיאפשר הסרת חסמים ותמרוץ התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתים משותפים, תוך קביעת איזון ראוי בין צורך זה לבין השמירה על זכות הקניין של בעלי הדירות בבית משותף. בהצעה הסדרים הנוגעים להתקנת עמדת טעינה בחנייה צמודה לדירה ובחנייה משותפת, ובחיבורן לחשמל הדירתי או המשותף, כאשר הדרישה לקבלת עמדת רוב בעלי הדירות משתנה בהתאם למידת הפגיעה ברכוש המשותף - החל בדרישה ליידוע בלבד לעניין עמדת טעינה הצמודה לדירה ועד דרישת רוב של שני שליש מבעלי הדירות להתקנת עמדת טעינה ברכוש המשותף. עוד מוצע לבטא את ההבחנה הקיימת כיום בפועל בין מפקחים על רישום מקרקעין שמפעילים סמכויות מנהליות לבין אלה שמפעילים סמכויות שיפוטיות.
+הימין הממלכתי תיעדר מהצבעת האי-אמון
17:17 20/05/24  |  עידן יוסף
סיעת הימין הממלכתי בראשות גדעון סער החליטה, כי לנוכח החלטת תובע בית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג, שלא תשתתף בהצבעת אי-האמון נגד הממשלה בכנסת הערב.
+נציגת אכ"א: רואים מגמות שחיקה בכשירי הלחימה
14:11 20/05/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
ראש ענף תכנון כוח אדם סדיר: "בעשר השנים האחרונות יש ירידה של 10% במספר כשירי הלחימה"  ▪  הוסיפה: לצערנו המגמה ממשיכה לרדת בין אחוז לאחוז וחצי בשנה על-פי התחזית  ▪ 
וי"ר הוועדה ח"כ שטרן: "לפני שחותכים בש"ש ובמכינות צריך לדעת שעשינו את הכל, וכרגע לא נראה שעשינו את הכל".

היו"ר שטרן. "יש צוותים שלמים ששוחררו ולא קראו להם" [צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת]
+ח"כ סון הר מלך נטשה את הדיון בהשתתפות משפחות חטופים
12:06 20/05/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
חברת הכנסת מעוצמה יהודית יצאה מוועדת החוקה בה דיברו המשפחות לקול קריאות "את לא מתביישת"?  ▪  הוועדה הופסקה
סון הר מלך. ללא בושה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אברהם בניהו בצלאל / Avraham Benayahu  Bezalel   אוהד טל   אופיר כץ / Ofir  Katz   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   אושר שקלים / Osher  Shekalim   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתמר בן-גביר / Itamar  Ben Gvir   אליהו דלל / Eli Dallal   אליהו רביבו / Revivo Eliyahu    אלמוג כהן / Almog  Cohen   ארז מלול / Erez  Malul   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז ביסמוט / Boaz  Bismuth   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   גד איזנקוט / Gadi  Eisenkot   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלית דיסטל אטבריאן / Galit  Distal Atbaryan   גלעד קריב / Gilad Kariv   דבורה ביטון / Dvora  Biton   דוד  ביטן / David Bitan   דן אילוז / DAN Iluz   דני בן יוסף דנון / Dani Danon   ואליד אל הושלה / Waleed  El Hawashla   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חמד עמאר / Hamad Amar   חנוך דב מילביצקי / Hanoch Dov Milwidsky   טלי גוטליב / Tali  Gottlieb   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יונתן משריקי / Yonatan Mishraki   יוסף עטאונה / Youssef  Atauna   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   ינון אזולאי / Yinon  Azoulay   יסמין פרידמן / Yasmin Fridman   יעקב אשר / Yakov  Asher   יצחק קרויזר / Kroizer Yitzhak    יצחק שמעון סרלאוף    ירון לוי / Yaron Levi   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   לימור סון הר-מלך / Limor  Son Har-Melech   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מטי צרפתי הרכבי / Matti  Sarfati Harkavi   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירב כהן / Meirav  Cohen   מנסור עבאס / Mansour Abbas   משה אבוטבול / Moshe Abutbul   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משה רוט / Moshe  Roth   מתן כהנא / Matan  Kahana   נאור שירי   ניר ברקת / Nir  Barkat   סימון  מושיאשוילי / Simon  Moshiashvili   סימון דוידסון / Simon Davidson   עודד פורר / Oded Forer   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמית הלוי / Amit  Halevi   צבי ידידיה  סוכות / Tzvi Yedidia  Sukkot   צביקה פוגל / Tzvika  Foghel   צגה צנגש  מלקו / Tsega  Melaku   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רון כץ / Ron Katz   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   שלום דנינו / Shalom  Danino   שלי טל מירון / Shelly Tal Meron   שלמה אייזיק / Shlomo Aizik   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרון ניר / Sharon Nir   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
ערב הרפורמה למניעת כפל ביטוח בריאות: התייקרות של 45% בפרמיות
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 25
מהומה פרצה בפתח דיון ועדת החוקה במהלך דבריהם של בני משפחות החטופים ומשפחות מפורום גבורה.
20/05/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
ועדת החוקה המשיכה השבוע (16.5.24) להכין לקריאות שנייה ושלישית את הצעת חוק הגנת הפרטיות (תיקון מס' 14), התשפ"ב-2022. הדיון התמקד בסמכויות הפיקוח, הבירור המינהלי והאכיפה הפלילית. מוצע בה להקנות לרשות להגנת הפרטיות סמכויות חקירה פליליות אשר אינן מוקנות לה כיום, למעט באמצעות הסמכה פרטנית של השר לביטחון לאומי מכוח פקודת הפרוצדורה הפלילית.
17/05/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
חשש מפני אבטלה המונית עלה בדיון בכנסת שהתקיים (15.5.25) בוועדת המשנה של ועדת המדע והטכנולוגיה בנושא בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות בנושא השפעת הבינה המלאכותית (AI) על שוק העבודה. מומחים הזהירו שרובוטים ו-AI יחליפו עובדים אנושיים רבים, אך אחרים טענו שעם הכשרה והיערכות נכונה לאוריינות בנושא ניתן יהיה להסתגל לשינויים בשוק העבודה ולמצוא עבודות חדשות שעדיין לא קיימות - דבר שייצר תעסוקה ל-90% לפחות מהעובדים כיום.
15/05/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
הוועדה לביטחון לאומי דנה (יום ד', 15.5.24) בהכנה לקריאה שנייה ושלישית של הצעת החוק להסדרת אירוע הילולת ל"ג בעומר בהר מירון (הוראת שעה), התשפ"ד-2024. מוצע בה לקבוע כי בזמן ההילולה ייערך אירוע הדלקה מרכזי במתחם קבר רבי שמעון בר יוחאי, ועוד שני אירועי הדלקה נוספים כפוף לקבלת היתר מאת השר. במסגרת שלושת אירועי ההדלקה ישתתפו עד 30 אנשים בלבד. הצעת החוק קודמה כהוראת שעה ומתייחסת באופן פרטני לאירוע המצומצם המתוכנן במגבלות צו הסגירה למתחם מירון שקבע מפקד פיקוד העורף.
15/05/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הבריאות של הכנסת דנה (יום ד', 15.5.24) בשורת הצעות לסדר על המחסור ברופאים פסיכיאטרים ותנאי שכרם. לדברי יו"ר הוועדה, ח"כ יוני משריקי הזעקה של הציבור על המחסור בפסיכיאטרים, תנאי השכר והצפיפות במחלקות, חייבת להגיע לאוצר ולמשרד הבריאות ולהרעיד שם את אמות הסיפים. חובה להגיע להסכמי שכר מתגמלים, תנאי עבודה טובים ועידוד לסטודנטים לרפואה להתמחות בתחום.
15/05/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
חיים רמון
חיים רמון
ראשי מערכת הביטחון החליטו לא לכבוש את הרצועה ולא להקים ממשלת צבאי ברצועה    כתוצאה מכך, חמאס חוזר ומשתלט מחדש על כל שטח שמפנים חיילי צה"ל    גלנט והלוי וגם נתניהו מבינים היטב שהם נכש...
דן מרגלית
דן מרגלית
מיקי זוהר - מעמיד פנים, זורה חול בעיניים; אבי דיכטר - בוז; ישראל כ"ץ - אפרטצ'יק קטן, הורדוס נלעג; שלמה קרעי - סמל הרע בפוליטיקה של הליכוד; עמיחי שיקלי - גועל נפש
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
אומץ ליבה, דבקותה באדמתה, גאוותה הלאומית, אפילו שלוותה של אורה חתן, אכן מעוררים השתאות, קרן אור בצפון המופגז    "מרוב שאני עסוקה בעניינים שלי, לא תמיד אני שומעת את הבומים. אין לי זמ...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il