|   15:07:40
  איתמר לוין  

  יצחק דנון  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
צליל אסולין: אני עדה לכך שהמודעות בציבור ליכולות הטיפול האלטרנטיבי - הולכת וגדלה
כתיבת המומחים
בימינו, קניית קרקעות למכירה זה לא מורכב כמו שחושבים
ניצול הכסות העיתונאית למעשי טרור [צילום: נאסר נאסר, AP]

ביהמ"ש אישר את הארכת הפסקת שידורי אל-ג'זירה

השופט חגי ברנר: הערוץ ממשיך לפגוע בביטחון המדינה גם לאחר הצו הראשון; הוא נתפס בידי חמאס כזרוע ההסברה והמודיעין שלו; הוא ויתר על זכות השימוע
16/06/2024  |   איתמר לוין, יצחק דנון   |   חדשות   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, חגי ברנר, אישר (13.6.24) את סגירת שידורי אל-גז'ירה בישראל ל-45 יום נוספים. הצו הוצא בידי שר התקשורת, שלמה קרעי, באישור הקבינט המדיני-ביטחוני והחוק מחייב לקבל את אישורו של נשיא או סגן נשיא של בית משפט מחוזי.

זהו הצו השני המופנה נגד אל-גז'ירה שבבעלות ממשלת קטר. הצו הקודם אושרר בידי סגן הנשיא שי יניב, אשר קיצר אותו בעשרה ימים בשל העדר שימוע מראש. ברנר אישר את הצו הנוכחי במלואו, תוך שהוא מאמץ את עמדת המדינה בנוגע לנזק שגורמים השידורים ולקשר ההדוק בין אל-ג'זירה לבין חמאס.

ברנר מציין, כי החוק הופך במידה מסוימת את בית המשפט לחלק מהליך קבלת ההחלטה, וכי מדובר בביקורת מחמירה מזו הנהוגה בדרך כלל בהליכים מינהליים. "לא די בכך שבית המשפט מוצא כי ההחלטה להוציא את הצו מצויה בתחומי מתחם הסבירות; שומה עליו להשתכנע כי הוצאות הצו היא הצעד הנכון בנסיבות העניין... דרישה זו מבטיחה במידה רבה שלא ייעשה שימוש לרעה בחוק לטובת מטרות פוליטיות מזדמנות או מטרות זרות אחרות כגון נשיאת חן בעיני ציבור מסוים".

בהתייחסו לחומר החסוי שהוצג בפניו במעמד צד אחד אומר ברנר, כי "התמונה המתקבלת היא שיש לאל-ג'זירה מספר כתבים בתחומי רצועת עזה (ודאי שלא כולם וגם לא מרביתם שחצו את הקו הברור המבחין בין קשר לגיטימי של יחסי מקור-עיתונאי לבין קשר מסוג אחר, והפכו עצמם למסייעים ושותפים בפועל של ארגון הטרור חמאס, תוך שמירה על קשרים הדוקים והעברת מסרים הדדית. חלקם אף ניצלו את הכסות העיתונאית שלהם לשם קידום וביצוע פעולות טרור. מסמכים חסויים נוספים מבססים את המסקנה כי אל-ג'זירה נתפסת על-ידי ארגון הטרור חמאס כזרוע ההסברה והמודיעין שלו".

ברנר מדגיש, כי לא די בכך כדי לאשר את הצו, שכן על המדינה להוכיח שהשידורים פוגעים בבטחונה - וגם זאת הוכח. "הוצגו בפני מסמכים מודיעיניים המעידים על ההשפעה הקשה והמאוד מדאיגה של התכנים המשודרים בערוץ אל-ג'זירה על ציבורים מסוימים בישראל. תכנים אלה היו המניע, הזרז (קטליזטור) והתמריץ לפעולתם של מפגעים בתחומי המדינה, בלא קשר לשידור מסוים שניתן להצביע עליו ולבודדו משידורים אחרים, אלא כהשפעה מצטברת של מכלול התכנים המשודרים בערוץ אל-ג'זירה מאז תחילת המלחמה. אין ספק כי לגבי אותם מפגעים ישנו קשר סיבתי מוכח ומובהק בין התכנים שאל-ג'זירה משדרת לבין הפיגועים שבוצעו. מדובר אפוא בפגיעה ממשית בביטחון המדינה (גם אם לא נלוותה לכך כוונת פגיעה מצד ערוץ אל-ג'זירה).

צמצום של הפגיעה בביטחון

"בנוסף, הוצגו בפני מסמכים המעידים על שידורים בערוץ אל-ג'זירה, מהזמן האחרון ממש (תחילת חודש יוני 2024), הפוגעים באופן ממשי בביטחון המדינה בכך שהם מסכנים את חייהם של לוחמי צה"ל, לרבות פגיעה בהגנת העורף. חשוב להדגיש כי שידורים אלה בוצעו הרבה לאחר שהוצאו הצווים המקוריים, ובכך נסתרת טענת המשיבות כאילו חידוש הצווים פסול משום שהוא מסתמך כביכול אך ורק על שידורי עבר ולא על שידורים שנעשו לאחר מכן. ודוק. אינני בא לקבוע כי השידורים הללו נעשו בכוונת מכוון על-מנת לפגוע בביטחון המדינה, ובהחלט יש בהם ענין עיתונאי רב, אך מבחינה תוצאתית, פגיעתם רעה והיא מסכנת את חייהם של לוחמי צה"ל (ואחד מהם את הגנת העורף)".

ברנר דוחה את טענת אל-ג'זירה, לפיה לא ניתן היה להאריך את הצו על בסיס השידורים ששימשו כמניע לצו הראשון. עוד הוא אומר כי הערוץ ויתר על זכות השימוע לאחר שהוזמן להשמיע את טענותיו בהתראה של למעלה מיממה והמדינה הבהירה שאינה יכולה להעביר לו את המידע הפרטני ששימש אותה. "אל-ג'זירה ידעה היטב מה טיבן של הטענות המועלות נגדה (הגם שלא הוצגו לה פרטים קונקרטיים מפאת סודיותם), וככל שהיו לה טענות משכנעות נגד חידוש תוקפם של הצווים, היא הייתה יכולה ואמורה להעלות אותן על הכתב" גם בהתראה קצרה, אומר ברנר. עם זאת הוא מעיר, כי ייתכן שבעתיד ראוי לתת לערוץ יותר זמן.

לבסוף דן ברנר בתועלת שבצו, בציינו שאויביה של ישראל יכולים לצפות בשידורים וגם ישראלים יכולים למצוא דרכים לעשות זאת. הוא אומר כי המחוקק היה ער לכך ולמרות זאת קבע את אשר קבע; מדובר בצמצום של הפגיעה בשל הבלימה המשמעותית של השידורים בישראל; ומניעת היכולת של הצלמים והעיתונאים לדווח מישראל תקטין גם היא את הפגיעה בביטחון (כולל בהקשר של חזית הצפון). על טענת אל-ג'זירה לפיה ניתן לעקוף את הצו אומר ברנר, ש"אם אכן כך הם פני הדברים, ממילא כמעט ולא מתקיימת הפגיעה הנטענת בחופש הביטוי".


בצ"א 20409-06-24, מדינת ישראל נ' אל-ג'זירה ואח' / החלטה
אישור סגירת שידורי אל-ג'זירה ל-45 ימים נוספים

תאריך:  16/06/2024   |   עודכן:  16/06/2024
איתמר לוין, יצחק דנון
+לוחם בסיירת נח"ל נפל בפיצוץ פיר בדרום הרצועה
20:43 16/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ההרוג הוא סמל ראשון צור אברהם ממודיעין מכבים רעות  ▪  בקרב בו נהרג נפצע קשה קצין מילואים המשמש כחוקר שטח ביחידה 504  ▪  הותר לפרסום שמו של סמל שלום מנחם מבית אל שנפל באסון הנמר"ה
חללי צה"ל צור אברהם ושלום מנחם
+בכיר ביטחוני: "בשלב הזה הנזק עולה על התועלת בהמשך הלחימה ברפיח"
20:03 16/06/24  |  עידן יוסף
הקבינט אישר לצה"ל לרכז את מאמץ הלחימה בציר פילדלפי. בכיר ביטחוני: "בשלב הזה הנזק עולה על התועלת בהמשך הלחימה ברפיח" (חדשות 12).
+ח"כ אלמוג כהן: בני האלים בבג״ץ החליטו לרמוס חוק יסוד
19:12 16/06/24  |  עידן יוסף
ח"כ אלמוג כהן (עוצמה יהודית) תוקף את החלטת בג"ץ להקפיא את בדיקת מבקר המדינה על המלחמה בצבא. לדבריו, לא ניתן לשייך את הבדיקה לצד פוליטי כלשהו, אך "אך גם היום בני האלים בבג״ץ החליטו לרמוס חוק יסוד: מבקר המדינה".

כהן: "בג"ץ שמע חוות דעת מסווגות (כמו בפרשת המרגל) למרות שלמבקר ישנו את הסיווג הגבוהה ביותר, והחליט שלא לאפשר את הבדיקה. זאת לאחר שרק אתמול פרסם בערוץ 12 עמרי מניב על מערכת שבאורח פלא, לא פעלה בלילה ב-7 באוקטובר, ויכלה לספק חידוד התראה משמעותי לסימנים המעידים באותו הלילה. המשפחות השכולות אשר איבדו את היקר להן ואף אזרחי המדינה אשר שילמו מחיר כבד על המחדל המסוכן דורשות להגיע לחקר האמת, גם אם קשה היא".

הוא ציין כי עדי ריטגשטיין-אייזנר, עורכת דינו של הנאשם בריגול, מייצגת את תנועת אומ״ץ אשר עתרה כנגד משרד מבקר המדינה לבדוק את הצבא והשב״כ.
+נתניהו בביקורת עקיפה על צה"ל: "אנחנו לא צבא שיש לו מדינה"
18:47 16/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ראש הממשלה אומר כי קיבל החלטות שלא היו מקובלות על הדרג הצבאי כדי לחסל את היכולת של חמאס  ▪  חילופי האשמות בין הליכוד לבין המחנה הממלכתי
הלוי ונתניהו. מחלוקת [צילום: חיים צח/לע"מ]
+שמונה מבוקשים נעצרו הלילה ברחבי יו"ש ובחטיבת הבקעה והעמקים
15:54 16/06/24  |  מירב ארד
כוחות צה"ל שב"כ ומג"ב פעלו הלילה למעצר שמונה מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון ובחטיבת הבקעה והעמקים. עד כה נעצרו מתחילת המלחמה כ-4,150 מבוקשים ברחבי אוגדת יהודה ושומרון ובחטיבת הבקעה והעמקים, כ-1,750 מהם משויכים לארגון הטרור חמאס.
+לוחמי ההגנה האווירית יירטו מטרה אווירית חשודה בדרום לבנון
15:00 16/06/24  |  מירב ארד
מטוסי קרב תקפו לפני זמן קצר מבנה צבאי של ארגון הטרור חיזבאללה במרחב יארון.
כמו כן, הכוחות ביצעו ירי ארטילרי להסרת איום למרחב עמרא שבדרום לבנון. בנוסף, לוחמי ההגנה האווירית יירטו מטרה אווירית חשודה בדרום לבנון. לא הופעלו התרעות על פי מדיניות, אין נפגעים. כוחות צה"ל תקפו אמש מבנה צבאי של ארגון הטרור חיזבאללה במרחב הכפר כילא ותשתית טרור של הארגון במרחב מרווחין שבדרום לבנון.
+תא"ל עופר וינטר: צורת הלחימה הנוכחית לא תביא להכרעת חמאס
14:34 16/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
הוסיף: "אגיע ביום רביעי הקרוב לכנס זמן הכרעה ולהציג שם את עיקרי התפיסה שלי לגבי אופן הלחימה הנדרש בעת הזו״
[צילום: מרים אלסטר/פלאש 90]
+יירוט שבוצע מעל הים צפונית לעיר נהריה; לא הופעלה אזעקה
14:29 16/06/24  |  מירב ארד
עיריית נהריה הודיעה כי לפני זמן קצר נמסר על יירוט שבוצע מעל הים צפונית לעיר.
בהודעה נמסר כי לא הופעלה אזעקה בנהריה כיוון שהיירוט לא בוצע מעל תחומי העיר.
אין שינוי במדיניות ההתגוננות, יש להמשיך להישמע להנחיות פיקוד העורף ולפעול על פיהן.

+בג"ץ לאנגלמן: לעצור את ביקורת המלחמה בצה"ל ובשב"כ
14:13 16/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
כנפי-שטייניץ הורתה להשהות את עבודת משרד מבקר המדינה עד לדיון בעתירות נגד הביקורת, שיתקיים בחודש הבא  ▪  בעקבות ההחלטה: עתירה להקמת ועדת חקירה ממלכתית
כנפי-שטייניץ. שינתה את עמדתה [צילום: נועם רבקין-פנטון, פלאש 90]
+נדחה טקס פרס ביטחון ישראל שהיה אמור להתקיים השבוע
14:02 16/06/24  |  מירב ארד
בשל האירועים האחרונים, בהתייעצות בין משרד הביטחון לבית הנשיא, הוחלט בשלב זה לדחות את טקס פרס ביטחון ישראל שהיה אמור להתקיים השבוע. מועד חדש יקבע בהמשך.

+הוארך מימון מלונות ודיור זמני למפוני העוטף עד 15 באוגוסט
13:38 16/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
הממשלה הסמיכה את ראש מנהלת תקומה להאריך את שהות מפוני עוטף עזה במלונות ובדיור הזמני על-פי שיקולים מקצועיים ועל-פי בחינת התנאים המאפשרים חזרה לבתיהם  ▪  מדובר בהחלטה הנוגעת לכ-30% מתושבי היישובים בעוטף עזה  ▪  אושרה הצעת מחליטים לרכישת 190 רכבי כיבוי אש לצפון הארץ
[צילום: דוד הואימוביץ/פלאש 90]
+מיארה מגבילה את הארכת שירות המילואים
12:48 16/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
קובעת: יש מניעה משפטית להאריך בחצי שנה את ההעלאה בשנה של גיל הפטור; ניתן להאריכו בשלושה חודשים בלבד, בתנאי שבחודש הקרוב ייעשו "צעדים מיידיים למיצוי פוטנציאל הגיוס" ולהפחתת הפגיעה בשוויון
חיילי מילואים. מכבידים את הנטל [צילום: אייל מרגולין, פלאש 90]
+חלל נוסף באסון הנמר"ה: סמל יקיר יעקב לוי מחפץ חיים
12:19 16/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
הבוקר הותר לפרסום שמותיהם של החמישה חללים מאסון הנמר"ה ששירתו בגדוד ההנדסה 601  ▪  שניים נוספים נפלו בקרב ברצועה
סמל יקיר יעקב לוי ז"ל [צילום: דובר צה"ל]
+קפריסין רואה לעצמה תפקיד ייחודי במלחמה בעזה
12:00 16/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
"הראינו שאנחנו יכולים להועיל ויש לנו יכולת לדבר עם כולם בצורה כנה, שקופה וצפויה", אומר שר החוץ לוושינגטון פוסט  ▪  יש לה גם בעיות משלה ובראשן הכיבוש הטורקי והשלכות המלחמה באוקראינה
מפת קפריסין, 1573
+כוחות מיוחדים פעלו במחנה הפליטים "פרעה" שבבקעה; שני מבוקשים נעצרו
11:43 16/06/24  |  מירב ארד
כוחות מיוחדים פעלו לפני זמן קצר במ"פ פרעה שבחטיבת הבקעה והעמקים לסיכול טרור. הכוחות עצרו שני מבוקשים. במהלך הפעילות התפתחו חילופי ירי, מחבל אחד נפצע.


+בן-גביר: ״הפוגה טקטית״ לצורך מעבר הומניטרי - מנוגד להחלטות הקבינט
09:54 16/06/24  |  מירב ארד
השר לביטחון פנים איתמר בן-גביר בביקרת על ההפוגה הטקטית: "מי שהחליט על ״הפוגה טקטית״ לצורך מעבר הומניטרי במיוחד בשעה שטובי חיילנו נופלים בקרב הוא אוויל וכסיל שאסור לו להמשיך להיות בתפקידו. לצערי מהלך זה לא הובא בפני הקבינט והוא מנוגד להחלטותיו. הגיע הזמן לצאת מהקונספציה ולהפסיק את הגישה המטורללת וההזויה שרק מביאה עלינו עוד הרוגים ונופלים."
+ליברמן בביקורת על פרטי מבצע חילוץ השבויים: התנהלות בלתי אחראית ובלתי ראויה
09:51 16/06/24  |  מירב ארד
יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן מותח ביקורת על הגילויים על מבצע חילוץ השבויים בנוסיראת: "מעטות המילים המסוגלות לתאר את הגאווה העצומה והשמחה שהעניקו לנו כוחותינו הגיבורים במבצע ההירואי לחילוץ החטופים. יחד עם זאת, הדיבורים והפטפטת הבלתי נגמרת בנושא היא התנהלות בלתי אחראית ובלתי ראויה, אשר מספקת מידע רגיש וחומר מודיעיני רב לכל אויבינו. מדובר בהפקרות ביטחונית שעליה אנו עלולים לשלם בדם חיילינו במבצעים הבאים".
+צה"ל מתברבר ברצועת עזה כי לא הייתה לו תוכנית, שתורגלה, לכבוש אותה
08:03 16/06/24  |  אורי מילשטיין   |   לרשימה המלאה
חלק שני בדיון עומק של מומחים על השאלה מה היו הלקחים של שמונת חודשי המלחמה ברצועת עזה. לפי תת-אלוף בדימוס אמציה חן, "צה"ל מתברבר ברצועת עזה כי לא הייתה לו תוכנית, שתורגלה, לכבוש אותה
[צילום: דובר צה"ל]
+שני לוחמי מילואים נהרגו בתקרית בצפון רצועת עזה
05:43 16/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
ההרוגים באסון ברפיח הם: סמ"ר עז ישעיה גרובר מטל מנשה, סמ"ר אור בלומוביץ מפרדס חנה-כרכור, סמ"ר סנטיסלב קוסטרב מאשדוד, סמל איתי עמר מכוכב יאיר-צור יגאל, סמל אליהו משה צימבליסט מבית שמש, סרן ווסים מחמוד מבית ג'אן  ▪  בצפון הרצועה נפלו סרן במילואים איתן קופולוביץ מירושלים, ורס"ב אלון וייס מפסגות
איתן קפולוביץ ז"ל ואלון וייס ז"ל [צילום: דובר צה"ל]
איתי עמר ז"ל [צילום: דובר צה"ל]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
ביהמ"ש אישר את הארכת הפסקת שידורי אל-ג'זירה
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
חלק שני בדיון עומק של מומחים על השאלה מה היו הלקחים של שמונת חודשי המלחמה ברצועת עזה. לפי תת-אלוף בדימוס אמציה חן, "צה"ל מתברבר ברצועת עזה כי לא הייתה לו תוכנית, שתורגלה, לכבוש אותה. לתוכנית שלא תורגלה מראש אין ערך אסטרטגי. התמרון שבו נקטנו בשמונת החודשים, התקדמות לצפון הייתה בעצם הכלה, בדומה להכלה שבה נקטנו בשעתו בלבנון אחרי מלחמת לבנון הראשונה ובגללה גורשנו משם בשנת 2000 בביזיון וקלס.
16/06/2024  |  אורי מילשטיין  |   פודקאסטים
בשעות הבוקר (יום א', 16.6.24) הותרו לפרסום את שמותיהם של ההרוגים באסון הנגמ"ש ברפיח.
16/06/2024  |  איציק וולף  |   חדשות
התחקיר הראשוני של אירוע פיצוץ הנגמ״ש ההנדסי ברפיח, שבו נפלו (שבת, 15.6.24) שמונה לוחמי צה״ל מעלה כי הנגמ״ש נפגע ממטען חבלה, במהלך נסיעה על ציר בשכונת תל א-סולטאן במערב רפיח. הנגמ״ש נפגע באופן קשה מאוד, הפיצוץ היה עוצמתי, ולכן אם אכן מדובר במטען - היה זה מטען רב עוצמה. עדיין לא ברור סוג המטען - מטען צד, מטען גחון או מטען הצמדה.
15/06/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב (מוצ"ש, 15.6.24) לאסון הנמר"ה ברפיח, שבו נפלו שמונה לוחמים, ואומר כי "כשהמחיר כל כך כבד, נזכור עבור מה אנחנו נלחמים - אנו נלחמים כדי להבטיח את קיומנו ועתידנו, אנו נלחמים כדי להשיב את כל חטופינו.
15/06/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
הותר לפרסום: שמונה לוחמים נהרגו הבוקר (יום שבת) סמוך לשעה 05:15 כשרכבם המשוריין - נמר הנדסי (נמר"ה) עלה על מטען סמוך למחנה הפליטים תל א-סולטן, באזור רפיח. במשך שעות בוצע במקום פינוי ואיתור השרידים. באופן חריג - דבר האסון הותר לפרסום עוד בשבת, לאחר שנפוץ ברשתות חברתיות כבר בשעות המוקדמות של הבוקר. דובר צה"ל עומד למסור הערב הצהרה ובה פרטים נוספים.
15/06/2024  |  יואב יצחק  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דן מרגלית
דן מרגלית
לאחרונה רבים התצלומים המעידים כי פרחחי ביבי והמשיחיים מגיעים מצויידים במקלות ובכלים אחרים ומכים את המפגינים
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
כשאני נוסע בשדרות ה"עם הצרפתי" ברמת גן אני נזכר בערגה בימים הנפלאים ההם של הפריחה ביחסי שתי המדינות, עד שקמלו תחת נשיאותו של דה-גול
הרצל חקק
הרצל חקק
על ספרו מֵשיב הנפש של בני דון יחיא    אם בספריו הקודמים סחף אותנו בני דון יחיא במסעו הקסום הזה מסיפור לסיפור, הפעם גמלה בליבו של הכותב לחבר מימרות שובות לב, ולהוכיח מקוריות גם באופן...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: ד"ר אליהו כהן 1 פתח תקוה 4976012 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il