|   15:07:40
  איתמר לוין  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
מסע טעמים: טיפים והשראה להכנת סלמון בתנור
קבוצת ירדן
דליפת שתן: הבנת התופעה, הסיבות ודרכי התמודדות לשיפור איכות החיים
הפגנה בקיסריה. אין עילה מוצקה כנדרש [צילום: מטה המשפחות]

ביהמ"ש: מעצר חסר הצדקה של מפגינים מול בית נתניהו בקיסריה

נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה ביטל את התנאים המגבילים שהוטלו על ארבעה מפגינים קובע שלא הייתה סיבה להחזיקם במעצר לאחר חקירתם המשטרה הסתמכה על דוח מחודש מארס כאשר טענה שהקימו רעש בלתי סביר
20/06/2024  |   איתמר לוין   |   חדשות   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

לא הייתה הצדקה למעצרם של מי שהפגינו בשבוע שעבר מול ביתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בקיסריה בקריאה לשחרור החטופים שבידי חמאס. כך קובע (20.6.24) נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה, רון שפירא, אשר הורה על ביטול התנאים המגבילים שהטיל בית משפט השלום על המפגינים בעת שחרורם.

הערעור הוגש בידי יולנדה יבור, תומר כרמלי, עמרי דינור וג'וש הרץ, אשר נעצרו בליל שבת (14.6.24) בשעה 22:30 בנימוק שהם מקימים רעש בניגוד לחוק, התקהלות אסורה והפרעת מנוחת הציבור. עילות המעצר היו שיבוש הליכי חקירה וסיכון שלומו של הציבור. הם נחקרו בשעות הלילה המאוחרות, הועברו לבית המעצר קישון והובאו לבית משפט השלום לאחר שסירבו לחתום על התנאים שדרשה המשטרה כתנאי לשחרורם. בית משפט השלום הטיל על כל אחד מהם התחייבות בסך 4,000 שקל ואסר עליהם להתקרב לביתו של נתניהו עד 21 בחודש.

שפירא אומר כי רמה סבירה של מטרד היא חלק מכל הפגנה, ובוודאי שהגורם השלטוני נגדו היא נערכת צריך לסבול אותה. לצד זאת, חובתה של המשטרה לאזן בין הזכות להפגין לבין זכויותיו ושלומו של יתר הציבור. ברמיזה לחוק בן-גביר התלוי ועומד בבג"ץ, אומר שפירא: "אין בסיס לטענה ואין מקום ליצור מצב או תחושה, ולו למראית עין, של 'משטרה נגד מפגינים'. נדגיש כי המשטרה אינה 'נגד' מפגינים וייעודה הוא שמירה על כלל הציבור, על המפגינים ועל אלו שאינם מפגינים, ועל אכיפת החוק.

"...כל שוטר, מהמפכ"ל ועד אחרון השוטרים, כפוף אך ורק להוראות פקודת המשטרה וחוקי מדינת ישראל, כפי שפורשו ע"י בתי המשפט. במישור קבלת ההחלטות כפוף השוטר שבזירה לדרג הפיקודי במשטרה. על המפגינים לפעול תוך ידיעה שהשוטרים שבשטח והמשטרה כולה אינם 'נגדם'. חובת המפגינים לציית להוראות החוק. חובת המשטרה לאכוף את החוק". הוא קורא למפגינים לתאם את פעילותם עם המשטרה, מעבר לקבלת הרישיון, בעוד על המשטרה לאפשר "הפרעה מידתית לסדר הציבורי".

שפירא קובע, כי לא היה בסיס ראייתי לטענה לפיה המפגינים יצרו רעש בלתי החורג מהמותר, המשטרה הסתמכה על דוח מחודש מארס השנה ומכאן שחסרות ראיות שיצדיקו את המעצר. גם אם המשטרה הודיעה שמדובר בהפגנה בלתי חוקית, ספק אם הייתה הצדקה לעצור את ראשיה ולא את מחוללי הרעש. כמו-כן, לא הוצג נימוק להמשך מעצרם לאחר חקירתם, ו"אין מקום להגביל את זכות ההפגנה כחלק מתנאי שחרור ממעצר".

לא ניתן לקבוע שהמעצר הראשוני היה בלתי חוקי, מדגיש שפירא, אך ניתן היה להביא את המפגינים לתחנה ולשחרר אותם מיד בסיום חקירתם. לא היו עילות להמשך מעצרם: אין המדובר בחברי ארגון פשיעה אלא במפגינים, שמעצרם חייב עילה מוצקה - ואין כזאת. המשטרה עצמה סברה בשעות הבוקר שניתן לשחרר אותם, ולא ברור מדוע שעות אחדות לפני כן החליטה לעצור אותם. את החשש מפני שיבוש ניתן היה לאיין באיסור על יצירת קשר בין המפגינים, מציין שפירא.
עמ"י 36509-06-24, יולנדה יבור נ' משטרת ישראל / החלטה
ביטול תנאים מגבילים שהוטלו על מפגינים מול בית נתניהו בקיסריה וביקורת על מעצרם

תאריך:  20/06/2024   |   עודכן:  20/06/2024
איתמר לוין
+נתניהו כינס הערב דיון בנושא המו"מ לשחרור החטופים
22:22 20/06/24  |  עידן יוסף
ראש הממשלה נתניהו כינס הערב דיון בנושא המו"מ לשחרור החטופים, כך לפי שני בכירים ישראלים (אקסיוס).
+נחשף דוח התצפיתניות על אימוני הנוח'בה בגבול לפני הטבח
22:03 20/06/24  |  עידן יוסף
ארבעה ימים בלבד לפני 7 באוקטובר, זיהתה תצפיתנית ממוצב נחל עוז אימון לשיגור רקטות במקביל לפשיטות על טנקים צה"ליים, שהתבצע בצמוד לגבול שכלל כ-170 מחבלי נוח'בה. האימון זוהה בשעה 9:00 והתצפיתנית דיווחה עליו בצורה מסודרת למפקדיה. לפי גורמי ביטחון, האירוע תואר כ"עוד אימון". האימון האמור יושם כמעט בצורה מדויקת ב-7 באוקטובר (כאן חדשות).

אייל אשל, אביה של התצפיתנית סמל רוני אשל, שנפלה ב-7.10 במוצב נחל עוז, נפגש (ה') עם מבקר המדינה מתניהו אנגלמן. אשל תיאר בפני המבקר את הכשלים החמורים שהיו ביחס לתצפיתניות, ואמר כי קיימת חשיבות קריטית בביצוע ביקורת מקיפה של המבקר, מהר ככל האפשר, הן על הדרג המדיני והן על הדרג הצבאי, כדי למנוע את האסון הבא ועל-מנת שהנשיאה באחריות של הכשלים תמומש. זאת לצד תחקורים פנימיים והדרישה הציבורית להקמת ועדת חקירה ממלכתית.

אנגלמן השיב לו שזהו אחד מנושאי הביקורת העיקריים ואמר כי "בביקורת שלנו אנחנו שמים לנגד עינינו את התצפיתניות שנפלו, את הלוחמים, את החטופים, את ההרוגים ואת כל מי שנפגע. לאזרחי ישראל מגיעות תשובות. אם היו מקשיבים לתצפיתניות ולגורמים אחרים שהתריעו לפני 7.10 ייתכן שהיינו במקום אחר לגמרי". לצד זאת ציין כי הביקורת על צה"ל והשב"כ מושהית עד לדיון בבג"ץ שצפוי להתקיים במהלך יולי.
+צה"ל תקף בירי ארטילרי במספר מרחבים בדרום לבנון
21:59 20/06/24  |  עידן יוסף
מטוסי קרב תקפו שני מחסני אמצעי לחימה של ארגון חיזבאללה במרחבים חולא ותלוסה, לצד מבנים צבאיים ותשתית טרור של הארגון במרחבים מיס א-ג'בל, עיתרון ויארון שבדרום לבנון. בנוסף, צה"ל תקף בירי ארטילרי במספר מרחבים בדרום לבנון.

+ארה"ב מפיצה תדרוכי הפחדה כדי להניא את דעת הקהל בישראל נגד מלחמה בלבנון
21:32 20/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
האמריקנים אומנם אומרים שיסייעו לישראל באספקת מערכות הגנה אווירית במקרה של מלחמה, אך מתכחשים להתחייבות לסייע אקטיבית בהגנה  ▪  בתדרוכים ל-CNN הנסמכים כביכול על בכירים בישראל נטען כאילו ארסנל הנשק של חיזבאללה עלול להכריע את מערכות ההגנה האוויריות
סוללת כיפת ברזל בפעולה [צילום: פלאש 90]
+קצין מילואים התעמת עם פעילי שמאל בדיון על גיוס חרדים
20:35 20/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
סרן (מיל') עידן סיבוני הנחה דיון על גיוס חרדים באוניברסיטת רייכמן, שבמהלכו התעמת עם פעילי שמאל שהפריעו לח"כ יצחק פינדרוס לדבר  ▪  פינדרוס טען שגיוס חרדים יצליח רק אם יובטח שישמרו על אורח חייהם, בעוד שי פירון טען שלימוד התורה לא מנע את אירועי 7 באוקטובר וקרא לחרדים להגן על המדינה
[צילום: גו לייב]
עידן סיבוני נוזף במפגינים על הניסיון לפוצץ את הכינוס [צילום: גו לייב]
+נתניהו משיב לארה"ב: "מוכן להתקפות אישיות - ובלבד שנקבל את התחמושת"
19:59 20/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ראש הממשלה הגיב למתקפת דובר הבית הבית הלבן, שאמר: "הסרטון של נתניהו מאכזב, תמוה ומתסכל"  ▪  ראש המל"ל הנגבי והשר דרמר ייפגשו עם בלינקן
נתניהו. מלחמה קיומית [צילום: לע"מ]
+שני לוחמי שריון נפצעו קשה בקרב בדרום הרצועה
19:13 20/06/24  |  עידן יוסף
שני לוחמי צה"ל מגדוד שריון 46, חטיבה 401 נפצעו באורח קשה בקרב בדרום רצועת עזה.
הלוחמים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחותיהם עודכנו.
+אירן: אם ישראל תילחם בלבנון כוחות חדשים יופעלו נגדה
18:49 20/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
האיחוד האירופי בתגובה לאיומי נסראללה: "קפריסין היא חברה באיחוד האירופי וכל איום עליה הוא איום על כל חברי האיחוד האירופי"  ▪  קפריסין נוקטת צעדי מנע והודיעה על חיזוק שיתוף הפעולה הביטחוני עם מדינות אחרות
עלי באקרי כני [צילום: חסן עמר/AP]
+מה יגיע קודם? פתרון אנרגטי או אפוקליפסה
18:21 20/06/24  |  עופר ינאי   |   לרשימה המלאה
בוויכוח שבין מנכ"ל חברת החשמל לבין מנכ"ל חברת נגה - הצדק עם שאול גולדשטיין: ישראל לא ערוכה לתרחיש עלטה  ▪  הרגולטור ברשות החשמל פועל בבורות ובחובבנות והעדיף להוציא מיליארדים על פתרונות לא רלוונטיים
[צילום: איסאם נסאר/פלאש 90]
+פגיעה בבית באבן מנחם במהלך המטח השני לגליל המערבי
18:02 20/06/24  |  עידן יוסף
פגיעה בבית ביישוב אבן מנחם במהלך המטח השני לגליל המערבי. תושבים הגדירו את האירוע, שבו בלוני הגז לא נפגעו, "נס". בירי לדליל המערבי היו כעשרים שיגורים שגרמו לשרפות באזור גורן וגרנות הגליל.
[צילום: שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים]
+השר סמוטריץ' קורא להפסיק את הביקורת של משרד החינוך בישיבות הציוניות
17:46 20/06/24  |  עידן יוסף
יו"ר הציונות הדתית, השר בצלאל סמוטריץ', אומר כי ההחלטה של כמה פקידים במשרד החינוך, לחדש את הביקורת בישיבות הציוניות היא שגויה ונובעת מחוסר הבנה והיכרות עם עולם הישיבות ומחוסר רגישות למורכבות ולאתגר בעת מלחמה.

משרד החינוך החליט בראשית המלחמה לא לבצע ביקורות בישיבות המשרתות ולתת אמון בראשיהן ומנהליהן. ברשומה שפרסם שר האוצר, נכתב: "הישיבות נושאות בעול במסירות ובאמונה, מתמודדות עם אחוזי גיוס מילואים אדירים של בחורים, אברכים, רבנים ומנהלים, מעניקות תמיכה ללוחמים ולמשפחותיהם, מתמודדות עם שכול, ליווי וניחום משפחות, ופציעות בגוף ובנפש, מפיחות רוח עוצמה ונחישות בתלמידיהן המשרתים ודרכם בלוחמים והמפקדים כולם. בין לבין הם יוצאים לרענון, משקיעים במשפחה ומאזנים בין זה לשמירת שגרת הלימוד. ספרא וסייפא למהדרין. וכן, אין להן ראש וקשב לביקורות מציקות ומיותרות. וגם לא ניתן להחיל את כללי השגרה על מציאות של ישיבה במלחמה".
+נעצר תושב קריית טבעון שהחליף את מנעול השער לבית ראש הממשלה בקיסריה
16:53 20/06/24  |  עידן יוסף
סמוך לבית ראש הממשלה נתניהו בקיסריה, נעצר מפגין לאחר שחתך בדיסק את מנעול הכניסה לשער והחליף במנעול אחר, ככל הנראה כהכנה למחאת השמאל המתוכננת הערב.

החשוד, תושב קריית טבעון (71), אותר ברכבו לאחר שנסע מהמקום ונעצר לחקירה. מן המשטרה נמסר כי שוטרי מחוז חוף יפעלו באפס סובלנות כלפי מפרי חוק שמבצעים עבירות פליליות במרחב הציבורי וימצו איתם את הדין.
[צילום: דוברות המשטרה]
+צה"ל חיסל את מפקד המבצעים של גזרת ג'ויא בארגון חיזבאללה
15:17 20/06/24  |  מירב ארד
היום כלי טיס של חיל האוויר תקף וחיסל את המחבל פצ׳ל אבראהים, שימש כמפקד המבצעים בגזרת ג׳ויא של ארגון הטרור חיזבאללה, במרחב דיר כיפא שבדרום לבנון. בתפקידו היה אחראי על תכנון והוצאה לפועל של מתווי טרור לעבר שטח ישראל. במקביל עסק בפיקוד על הכוחות הרגליים במרחב ג׳ויא. במהלך החודשים האחרונים קידם את התבססות חיזבאללה בדרום לבנון, תוך ניסיונות לשיפור הלחימה הקרקעית של הארגון.

במקביל, מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו במרחב ריחן משגר טילי קרקע-אוויר ממערך ההגנה האווירית של חיזבאללה, שהיווה איום על כלי טיס של צה״ל אשר פועלים בשמיי לבנו
+מנכ"ל ניהול מערכת החשמל: "אנחנו לא מוכנים למלחמה אמיתית"
14:20 20/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
מנכ"ל נגה שאול גולדשטיין מזהיר: "אחרי 72 שעות בלי חשמל - אי-אפשר לגור בישראל"  ▪  מאיר שפיגלר, מנכ"ל חברת החשמל הגיב: "אמירתו חסרת אחריות"
אזהרה חמורה של מנכ"ל ניהול מערכת החשמל [צילום: יוסי וייס]
+ביהמ"ש העליון יכריע על הפסקת שידורי אל-ג'זירה
13:56 20/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
הערוץ והאגודה לזכויות האזרח מערערים על אשרור הפסקת שידוריו ל-45 יום נוספים  ▪  האגודה: אין מסה קריטית המלמדת שתכניו פוגעים בביטחון המדינה ושזו מטרת השידורים
טענה לשלוש טעויות בפסק הדין [צילום: כרמן ג'בריילי, AP]
+מיאמי והשאלות
13:56 20/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
יאיר נתניהו אומר מה שאביו חושב  ▪  האם בנימין נתניהו משקר או חסר אחריות  ▪  הממשלה מתנהגת כמו שלטון סמכותני  ▪  החרם הצרפתי אינו מפתיע  ▪  עוד הוכחה לצורך בחקירה מקיפה של המלחמה  ▪  אל-ג'זירה הוא תומך טרור ותיק
מי מממן שהות באחת הערים היקרות ביותר [צילום: מייק מק'ביי]
+מפוני הצפון דורשים להיפגש עם ראש הממשלה נתניהו: "ויתרת עלינו"
13:36 20/06/24  |  מירב ארד
בצל הסערה הציבורית על מינוי הפרויקטור לצפון, אשר נבלם ברגע האחרון, מאות מפוני ותושבי הצפון המיוצגים על ידי מטה נלחמים על הצפון דורשים (יום ה') להיפגש בהקדם האפשרי עם ראש הממשלה נתניהו. המפונים, אשר טוענים כי "מדינת ישראל איבדה את הצפון", מציינים כי הם פנו לגורמים המקורבים ללשכת רוה"מ בדרישה להיפגש עימו, אך עד כה לא קיבלו תשובה: "אנחנו מקווים שראש הממשלה יתייחס הפעם לבקשה ויסכים לשמוע את הטענות שלנו".

+דיווח: תקיפת מכונית באזור צור שבלבנון
12:23 20/06/24  |  מירב ארד
דיווח לבנוני: כלי רכב הותקף בצור שבדרום המדינה.
+יאיר גולן: כישלון מינוי פרויקטור לשיקום הצפון מלמד על סדרי העדיפויות השערורייתיים של ממשלת המחדל
12:07 20/06/24  |  מירב ארד
יו"ר מפלגת העבודה על פארסת מינוי הפרויקטור לשיקום הצפון: "הכישלון המתמשך של מינוי פרויקטור לשיקום הצפון, שמונה וחצי חודשים לתוך המלחמה, מלמד על סדרי העדיפויות השערורייתיים של ממשלת המחדל. לאחר שהממשלה הפקירה את הדרום, העוטף והצפון, הופך מינוי הפרויקטור הלאומי למחול של שחיתות, הפקרות וחובבנות מסוכנת. מגיע לאזרחי ישראל יותר. מגיעה לכולנו ממשלה שעוסקת בהחזרת הביטחון ובשיקום המצוקות האזרחיות - כאן ועכשיו. אנחנו נחזיר את הביטחון במעשה צבאי נחרץ ובדיפלומטיה נבונה. אנחנו נשקם את עוטף עזה והצפון ואלה יהיו משימות לאומיות מרכזיות עשור קדימה."
+גנץ: נתניהו לא מוכן לטפל הצפון לפני שהוא מטפל בג'ובים לחברי הליכוד
11:46 20/06/24  |  מירב ארד
יו"ר המחנה הממלכתי, ח"כ בני גנץ בביקורת חריפה על ביטול מינוי הפרויקטור לצפון: נתניהו לא פוגש את ראשי הרשויות בצפון, לא מוכן להתחייב על החזרת התושבים בביטחון, ועכשיו הוא לא מוכן לטפל בהם, לפני שהוא מטפל בג'ובים לחברי הליכוד. נתניהו מפקיר את הצפון. ככה אי אפשר לנהל מלחמה."
+שר החוץ כ"ץ: חייבים לעצור את איראן עכשיו לפני שיהיה מאוחר.
11:30 20/06/24  |  מירב ארד
שר החוץ ישראל כ"ץ התייחס לאיומים של מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה על קפריסין: "נסראללה מאיים לתקוף את קפריסין. הטילים האיראנים וטרור האיסלאם הקיצוני מאיימים על מדינות אירופה וכל העולם החופשי. חייבים לעצור את איראן עכשיו לפני שיהיה מאוחר".
+בית חאנון: חוסל מפקד בכוח הנח׳בה שלקח חלק ב-7 באוקטובר
11:08 20/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
המחבל אחמד חסן סלמי אלסוארכה הוביל והכווין את מתווה הצליפה במרחב בית חאנון  ▪  ברפיח כוחות אוגדה 162 חיסלו מספר מחבלים בהתקלויות פנים אל מול פנים
[צילום: דובר צה"ל]
+דיווח: מספר החטופים החיים נמוך מהפרסומים הרשמיים בישראל
09:55 20/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
ביהמ"ש: מעצר חסר הצדקה של מפגינים מול בית נתניהו בקיסריה
תגובות  [ 3 ] מוצגות   [ 3 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
בודק חשדות
20/06/24 16:46
2
דונה
20/06/24 20:28
3
שלמה
20/06/24 21:32
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
מנכ"ל נגה, החברה האחראית על ניהול מערכת החשמל, שאול גולדשטיין מזהיר היום (יום ה', 20.6.24) בכנס מכון למחקרי ביטחון לאומי בשדרות מפני לאפשרות לשיבושים באספקת החשמל במצב ביטחוני: "אנחנו לא במצב טוב, אנחנו לא מוכנים למלחמה אמיתית. הצד הטוב הוא שהשקענו המון במיגון".
20/06/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
ערוץ אל-ג'זירה והאגודה לזכויות האזרח הגישו (20.6.24) לבית המשפט העליון ערעורים על החלטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, שאשרר את המשך הפסקת שידורי אל-ג'זירה מישראל למשך 45 יום. תהיה זו הפעם הראשונה בה יידרש בית המשפט העליון ל"חוק אל-ג'זירה ולהפעלתו"; האשרור לצו הראשון ניתן ימים אחדים לפני שפקע ולכן לא היה טעם לערער עליו.
20/06/2024  |  איתמר לוין  |   חדשות
יאיר נתניהו אומר מה שאביו חושב האם בנימין נתניהו משקר או חסר אחריות הממשלה מתנהגת כמו שלטון סמכותני החרם הצרפתי אינו מפתיע עוד הוכחה לצורך בחקירה מקיפה של המלחמה אל-ג'זירה הוא תומך טרור ותיק
20/06/2024  |  איתמר לוין  |   כתבות
כלי טיס של חיל-האוויר, בהובלת אוגדת עזה, אמ״ן ושב״כ, תקף וחיסל במרחב בית חאנון את המחבל אחמד חסן סלמי אלסוארכה מארגון הטרור חמאס. אלסוארכה שימש כמפקד בחוליה בכוח הנח׳בה ופשט ליישובי העוטף ב-7 באוקטובר. בנוסף, המחבל הוביל והכווין את מתווה הצליפה במרחב בית חאנון ולקח חלק בפעולות טרור נגד כוחות צה״ל.
20/06/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
מספר החטופים שעדיין בחיים עשוי להיות נמוך בהרבה ממה שפרסמו בישראל, וככל הנראה מגיע עד ל-50. כך דווח ב"וול סטריט ג'ורנל" עפ"י גורמים בארה"ב שנחשפו לנתונים של המודיעין האמריקני.
20/06/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יורם אטינגר
יורם אטינגר
מחמ"ד לוחצת לקיים סיבוב נוסף של מו"מ עם חיזבאללה וחמאס, למרות שכל הסבבים הקודמים תרמו להפיכת ארגונים אלו למדינות טרור המבוצרות והמתוחכמות בעולם, וסללו את הדרך ל-7 באוקטובר
מרגלית מולנר גויטיין
מרגלית מולנר גויטיין
סרטו החדש של שמי זרחין    זרחין יודע לגעת בכל נקודות התורפה של זוג ישראלי מצוי. כלומר, די לחוץ כלכלית ומשפחתית
דרור אידר
דרור אידר
השבת נציין עשרים שנה למשוררת נעמי שמר, חוליה על רצף משוררים, נביאים ופייטנים שעמדו לעמנו בכל הדורות. שירה "שבחי מעוז" מלווה אותי מתחילת המלחמה, בעיקר בשל סופו
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: ד"ר אליהו כהן 1 פתח תקוה 4976012 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il