|   15:07:40
דלג
  איתמר לוין  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
תכשיטים לקחת לחופשה בחו״ל בחג הפסח
קבוצת ירדן
כל מה שרציתם לדעת על קנביס רפואי
שולחן הפושעים [צילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90] מליאת המשת"פים [צילום: אורן בן-חקון, פלאש 90]

אנשים מתים בגלל אינטרסים פוליטיים ואישיים

ממשלה של פושעים, כנסת של משת"פים

ממשלת הג'ובים נכשלת בצורה מוחלטת במאבק בקורונה ובטיפול בכלכלה, וזו כבר אינה "רק" רשלנות"; זוהי פשיעה חברי הכנסת, משני צידי הבית, אשמים משום שאינם מגלים אחריות וממלכתיות על כולם מנצח בנימין נתניהו, שמבחינת ניהול ענייני המדינה - הוא אכן crime minister
25/08/2020  |   איתמר לוין   |   כתבות   |   כנסת 23   |   תגובות


פוליטיקאים נגד רופא
דרישה שלא תאמן [צילום: יונתן זינדל, פלאש 90]

לממשלת ישראל יש כיום יועץ רפואי, אדם שבידיו היא הבטיחה להפקיד את המאבק בקורונה: פרופ' רוני גמזו. המומחה שהממשלה עצמה מינתה אומר בצורה חד-משמעית, שנסיעת רבבות בני אדם לעיר אומן תהווה סכנה חמורה למדינת ישראל. אבל אז באים שני שרים, יעקב ליצמן ואריה דרעי, ומסיבות פוליטיות בלבד דורשים ממנו שישנה את עמדתו. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מסרב להעניק גיבוי לרופא שהוא בחר, ולמעשה תומך בדרישה שיחזור בו מחוות דעתו המקצועית.

בקליפת אגוז, כך נראית ממשלת הג'ובים הפושעת: פוליטיקאים דורשים מרופא בכיר לשנות את עמדתו הבריאותית המקצועית, וזאת אך ורק משיקולים פוליטיים. שאלה נכבדה היא, עד כמה רשאי פוליטיקאי – מבחינה ציבורית – להתעלם מחוות דעת מקצועית בנושא שאין לו שום הבנה בו. אך דומה שרק בקרב הפושעים היושבים כיום ליד שולחן ממשלת ישראל, יכולה בכלל לעלות המחשבה שניתן לדרוש מרופא לשנות חוות דעת רפואית מסיבות פוליטיות.

המצב הרבה יותר גרוע
חייבים 36 שרים [אלכס קולומויסקי, פלאש 90]

תוכנית הרמזור של גמזו תקועה משום שלכמה פוליטיקאים חרדיים יש הסתייגויות ממנה – וראש הממשלה לא יעז להרגיז אותם. תקציב המדינה לשנת 2020 יאושר אולי בדצמבר 2020. שנת הלימודים נפתחת בעוד שבוע, ולאיש אין מושג מה יקרה ב-1 בספטמבר בבוקר, שלא לדבר על שבוע מאוחר יותר. נאשם בפלילים מוביל שיסוי חסר תקדים נגד מבקריו, נגד התקשורת, נגד רשויות האכיפה ונגד בתי המשפט; הוא קורא לבני גנץ לשלב ידיים, ובאותה נשימה משתלח בו ובאנשיו

הממשלה המנופחת ביותר בתולדות המדינה, שהיא אחת הגדולות בעולם (אם לא הגדולה ביותר) ביחס למספר התושבים, הוקמה בנימוק שהיא חיונית למאבק בקורונה. הסבירו לנו שחייבים, ממש חייבים, 36 שרים והוצאה נוספת של חצי מיליארד שקל כדי לנצח את הנגיף. שרק אם יהיו שר מים ושר להשכלה גבוהה ושר התיישבות ושר למיזמים קהילתיים ושר לשוויון חברתי – רק אז יודבר ה-COVID 19. ועוד אמרו לנו, שרק ל"ו צדיקים נוסח ישראל 2020 יכולים לרפא את השבר החברתי.

100 ימים אחרי, המגיפה רק מחמירה והשבר החברתי רק מעמיק. מספר החולים החדשים ממשיך להיות 6%-5% מכלל הנבדקים; הרף העליון המאפשר "שגרת קורונה" הוא 1%. מספר החולים הקשים שובר שיאים. מדי יום מתים כעשרה בני אדם. התוצר קרס ברבעון השני ב-28% בקצב שנתי; במחצית הראשונה של השנה מדובר ביותר מ-10%. לשם השוואה: בשנת 1973, עם מלחמת יום הכיפורים, עלה התוצר בישראל ב-4.9%. בשנת 1974, שהחלה לספוג את תוצאות המלחמה, הוא עלה ב-5.5%. השנה, במקרה הטוב, הוא יירד ב-6%; ייתכן מאוד שהירידה תהיה קרובה יותר ל-10%. מספר המובטלים, אפילו לפי ההערכות הנמוכות ביותר (ואגב: מדהים שאין מספר אחד מוסכם), הוא למעלה מ-700,000. השיסוי ההדדי צולל לתהומות, מפגינים מצפצפים על החוק, שוטרים מגיבים בברוטליות, אנחנו על סף אלימות פיזית בין המחנות.

ומה עושה ממשלת הג'ובים? כלום ושום דבר. תוכנית הרמזור של גמזו, המהלך שבשבילו מינו אותו, תקועה משום שלכמה פוליטיקאים חרדיים יש הסתייגויות ממנה – וראש הממשלה לא יעז להרגיז אותם. תקציב המדינה לשנת 2020 יאושר אולי בדצמבר 2020; תקציב ל-2021 אמור להיות, רק אמור להיות, במארס 2021. שנת הלימודים נפתחת בעוד שבוע, ולאיש אין מושג מה יקרה ב-1 בספטמבר בבוקר, שלא לדבר על שבוע מאוחר יותר. בנימין נתניהו – נאשם בפלילים – מוביל שיסוי חסר תקדים נגד מבקריו, נגד התקשורת, נגד רשויות האכיפה ונגד בתי המשפט; הוא קורא לבני גנץ לשלב ידיים, ובאותה נשימה משתלח בו ובאנשיו.

המצב כיום, מכל הבחינות, גרוע בהרבה מאשר ביום בו הוקמה ממשלת הג'ובים. הרבה יותר חולים, הרבה יותר מתים, הרבה יותר מובטלים, הרבה יותר פושטי רגל בדרך, הרבה יותר עניים. ישראל חולה מאוד: מבחינה בריאותית, מבחינה כלכלית, מבחינה חברתית, מבחינה ערכית. וממשלת הג'ובים עסוקה באיומי בחירות, כיצד ימונה פרקליט המדינה והאם מותר יהיה לנסוע לאומן. השרים הללו אינם רשלנים; הם פושעים.


חבורת השותקים
פולחן אישיות של המנהיג [יונתן זינדל, פלאש 90]

האופוזיציה אינה מבינה, שיש זמנים שבהם המדינה צריכה לבוא לפני הפוליטיקה. חבריה כל כך שבויים ב"רק לא ביבי" וברצונם היוקד להפיל את ממשלתו, עד שהם מוכנים ללכת לבחירות בעיצומו של משבר רפואי-כלכלי-חברתי, ולעזאזל המחיר. עובדה: הם הצביעו נגד הצעת החוק לדחיית אישור התקציב, כדי למנוע את הקדמת הבחירות

לפושעים הללו יש משת"פים בדמות חברי הכנסת, הן מקרב הקואליציה והן מקרב האופוזיציה. הליכוד הפך ברובו המכריע לאוסף של רכיכות העסוקות בפולחן אישיות של המנהיג. חבורה של אפסים, היודעים שעתידם הפוליטי תלוי במידת נאמנותם לנאשם בפלילים המוביל את המדינה אל פי תהום. קבוצה של חדלי אישים וחסרי כשרונות, המבינים שהם ילכו הביתה יחד עם בנימין נתניהו, כי אין להם שום דבר להציע בזכות עצמם. אז הם עוצמים את עיניהם, אוטמים את אוזניהם, ואת פיהם הם פותחים רק כדי לומר "אמן" אחרי השקרים וההכפשות של המנהיג הדגול.

בכחול-לבן, מפלגה בה הכל תלוי – גם דה-יורה ולא רק דה-פקטו – במוצא פיו של בני גנץ, לא מצא איש את האומץ להתייצב מול נתניהו ולומר לו: תפיל את הממשלה? אתה לא תהיה ראש הממשלה הבא, כי נגיש את הצעת החוק שתמנע זאת מנאשם בקבלת שוחד. לחברי הכנסת בסיעה זו ברור, כי סיכוייהם להיבחר שוב הולכים ופוחתים מדי יום, ולכן הם יעשו כמעט הכל כדי לרצות את הנאשם בשוחד. וגם לגנץ עצמו יש אינטרס אישי במינויים בצמרת המשטרה והפרקליטות: פרשת המימד החמישי עודנה מרחפת מעל ראשו.

האופוזיציה אינה מבינה, שיש זמנים שבהם המדינה צריכה לבוא לפני הפוליטיקה. חבריה כל כך שבויים ב"רק לא ביבי" וברצונם היוקד להפיל את ממשלתו, עד שהם מוכנים ללכת לבחירות בעיצומו של משבר רפואי-כלכלי-חברתי, ולעזאזל המחיר. עובדה: הם הצביעו נגד הצעת החוק לדחיית אישור התקציב, כדי למנוע את הקדמת הבחירות. אם הייתה להם טיפה של ממלכתיות, אם היה להם שבריר של אחריות, הם היו מודיעים: לא ניתן את ידינו למערכת בחירות רביעית, בזמן בו את כל המשאבים חייבים להקדיש למאבק בנגיף ובתוצאותיו. אבל אין להם ממלכתיות ואין להם אחריות, ובכך גם הם נעשים שותפים לפשעיהם של ממשלת הג'ובים ותומכיה.

כמו הכלב של דרויאנוב
הפעם מדובר בחיי אדם [מאיר וקנין, פלאש 90]

הבוקר (25.8.20) אנחנו כנראה אמורים להיות אסירי תודה לנתניהו וגנץ, אשר בטובם כי רב הורו לחברי מפלגותיהם להצביע בעד החוק שמנע את הקדמת הבחירות. אבל ברור שזוהי לכל היותר דחייה זמנית: בעוד 120 יום יצוצו בדיוק אותן בעיות. מאחר שמדובר באותם אנשים עם אותם אינטרסים, אין סיבה ריאלית לחשוב שההתנהגות תהיה אחרת. אלברט אינשטיין הגדיר טירוף כ"חזרה על אותו מעשה בציפייה לקבל תוצאות שונות" – וזה נכון גם לגבי הבחירות החוזרות ונשנות, וגם לגבי פשרת האוזר.

הרעיון של צבי האוזר נראה כלקוח הישר מתוך אחד הסיפורים המפורסמים ביותר של אלתר דרויאנוב, על היהודי שנאלץ להבטיח לפריץ שילמד את כלבו לדבר, אך ביקש ארכה של שנתיים. כאשר שאלו אותו לפשר הדבר, הוא השיב: או שהכלב ימות, או שהפריץ ימות, או שהכלב ילמד לדבר. כאשר אנו מצויים בליבה של מגיפה חסרת תקדים היוצרת מצוקה כלכלית חסרת תקדים, התנהגות השרים הפושעים והח"כים המשת"פים עולה בחיי אדם, פשוטו כמשמעו – ולא בעוד שנתיים, אלא כאן ועכשיו.

על כולם מנצח האיש הנושא באחריות מתוקף תפקידו, ואשר מסחרר את כולנו בשל האינטרס הפלילי האישי שלו. בית המשפט הוא שיקבע האם בנימין נתניהו הוא crime minister בהקשר של ת"פ 67104-01-20. מבחינת ניהול ענייני המדינה, הוא פושע – ובצורה הרבה יותר חמורה מאשר שמפניה ורודה, סיגרים וכותרות חיוביות. הפעם מדובר בחיי אדם ובחיי המדינה.

תאריך:  25/08/2020   |   עודכן:  25/08/2020
איתמר לוין
+חידוש הרישיון לא יוחרג מההקלות על הגבלות הנהיגה לחייבים בהוצל"פ
22:10 25/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יוזמי הצעות החוק הפרטיות התנגדו להחרגת חידוש הרישיון מהקפאת ההגבלות בתקופת הקורונה  ▪  מנהל אגף הרישוי במשרד התחבורה אפי רוזן אמר כי אם תוסר ההגבלה על חידוש הרישיונות: "13,000 יוכלו לחדש את הרישיון עכשיו ל-10 שנים"  ▪  מנהל רשות האכיפה והגבייה תומר מוסקוביץ' אמר כי הצעת החוק תגרום נזק לחייבים בשל הריבית שתצטבר וכי "מבחינת הזוכים זו בוננזה"  ▪  ח"כ יעקב אשר: הדיון יימשך בניסיון להגיע להסכמות
([צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת])
+אבוטבול: להכניס את קבר דן לרשימת האתרים הקדושים
21:45 25/08/20  |  עידן יוסף
ח״כ משה אבוטבול (שס) קורא להכניס את קבר דן בן יעקב אבינו לרשימת המקומות הקדושים. לקראת ההילולא שתחול בשבת קרא הח״כ במליאה להכריז על הציון כמקום קדוש ולפעול להכשיר ולשפץ את האתר ליד בית שמש. זאת בהמשך למכתבו לשר לשירותי דת ואחרים לפעול בעניין.
+ליברמן: נתניהו חיבל בכלכלת ישראל
11:09 25/08/20  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ישראל ביתנו מאשים את ראש הממשלה בפגיעה בכלכלה הישראלית באישור דחיית הדד ליין לאישור התקציב וטוען כי נתניהו עשה זאת כדי שיוכל לתת מענה לדרישות התקציב של החרדים לקראת היציאה לבחירות רביעיות  ▪  "אין מנועי צמיחה ואין בשורה לעצמאים ולמובטלים"
ליברמן. בטוח שיש בחירות [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
נתניהו וגנץ אמש בכנסת [צילום: יהונתן סמיה, דוברות הכנסת]
+הצעת חוק: חיפוש בסלולרי - רק בצו
10:30 25/08/20  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
ח"כ אריאל קלנר וקבוצת ח"כים הגישו הצעת חוק המבקשת לקבוע כי שוטרים לא יוכלו לבצע חיפוש במחשבים ובטלפונים סלולריים ללא צו של בית המשפט
([צילום: AP])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות מי ומי בפרשה
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתמר גרוטו / Itamar Groto   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גבי ברבש   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאי גולן / May  Golan   מאיר בן שבת / Meir Ben-Shabat   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה בר סימן טוב   משה גפני / Moshe Gafni   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סיגל סדצקי   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עפר שלח / Ofer  Shelah   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
ממשלה של פושעים, כנסת של משת"פים
תגובות  [ 15 ] מוצגות   [ 15 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
יוסי מ.
25/08/20 09:08
 
בני בנקר
25/08/20 13:24
 
יוסי מ.
25/08/20 20:45
 
בני בנקר
25/08/20 23:08
 
יוסי מ.
26/08/20 14:35
2
אבי כהן
25/08/20 09:18
3
חיונית
25/08/20 09:19
 
לחיונית
25/08/20 10:35
 
חיונית
25/08/20 11:11
 
יוסי מ.
25/08/20 20:54
4
יאקי
25/08/20 09:30
5
לא לפייסבוק
25/08/20 10:43
6
יאקי
25/08/20 11:09
7
דניאל פריידנברג
25/08/20 12:41
8
'שכחת' לציין
25/08/20 13:10
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ צבי האוזר לדחיית המועד האחרון לאישור תקציב המדינה ב-120 ימים. זאת, לאחר שהליכוד ומפלגת כחול לבן מחריפות את המשבר ואת ההתבטאויות הקשות ההדדיות ולא יותר משלוש שעות לפני המועד הקבוע בחוק לפיזור הכנסת באופן אוטומטי.
24/08/2020  |  איציק וולף  |   חדשות
ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות קיימה (יום ב', 24.8.20) את דיונה הראשון בכנסת ה-23, אשר הוקדש לסקירה ומעקב אחר יישום החוק לאיסור צריכת זנות, אשר נכנס לתוקפו לפני כחודש וחצי (10.7.20).
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
השר לביטחון פנים, אמיר אוחנה התארח בוועדת הפנים של הכנסת, בדיון בנושא נהלי עבודת משטרת ישראל בזמן הפגנות. אוחנה אמר: "השוטרים מסכנים את חייהם כדי לשמור על שלומם, בטחונם ובריאותם של אזרחי ישראל. כל השוואה לגרמניה הנאצית היא בזויה ומסוכנת וגורמת לזילות השואה. עושים שימוש באמירת הבזויות הללו כדי להילחם במדינת ישראל.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
היערכות משרד החינוך לקראת פתיחת שנת הלימודים בשבוע הבא, בצל נגיף הקורונה: הוועדה לענייני ביקורת המדינה אירחה (יום ב', 24.8.20) לדיון בנושא בוועדה את שר החינוך יואב גלנט וצוות משרדו שהציגו בפני הוועדה את שלבי התוכניות בפתיחת שנת הלימודים בכל הגילים. כמו-כן, עסקו בוועדה בשערוריית הפחתת תשלומי ההורים שטרם אושרה בוועדת החינוך וכן בנושא העסקת מורים וגננות בסיכון.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בניסיון לשפר עמדות, ממשיכות כחול לבן והליכוד להתקוטט ביניהן ולצבור הישגים לפני תחילת ההצבעה על החוק לדחיית התקציב, תוך כיוון אקדח לרקה באיום שלא לאשר את החוק ולקיים בחירות.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
רשימות נוספות   /   כנסת 23  /  מי ומי    / 
רשימות נוספות   /   מגיפת הקורונה  /  מי ומי    / 
רשימות נוספות   /   ממשלה 35  /  מי ומי  
במקום פגרה: הכנסת יוצאת להדממה  /  עידן יוסף
כץ מנע אישור צו הצינון של גנץ  /  עידן יוסף
המועד האחרון לתקציב נדחה ב-120 יום  /  עידן יוסף
חוסר סדר, תוהו ובוהו, הפקרות  /  איתמר לוין
היגיון? לא בבית ספרנו  /  איתמר לוין
יציבות הבית באחריותנו  /  תהלה פרידמן
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
מנחם רהט
מנחם רהט
נס הצלת עם ישראל משואה זוטא, תחת נחילי הכטב"מים והטילים שנשאו מטעני מוות נוראים, אינו פחות מנסי הקמת המדינה וששת הימים, ויש אומרים שמדובר בנס בסדר גודל תנכ"י
אורי מילשטיין
אורי מילשטיין
ברית ארוכה בין גרמניה לברית המועצות; המטרה של גרמניה וברה"מ הייתה פולין; יהודי פולין לא הבינו מה מאיים על שרידותם; פיתוח ה"בליץ קריג" הגרמני; הגנרל היהודי גאורגי שטרן מפתח את מלחמת...
דן מרגלית
דן מרגלית
הרמטכ"ל וראש השב"כ 'שקיבלו בארבע עיניים את ההחלטה האסונית לצמצם בהצבת הכוחות ב-7 באוקטובר, וכן ראש אמ"ן ומפקד דרום קיבלו אחריות וצריכים להתפטר, אבל ריבונו של עולם לא דקה אחת לפני ש...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il