News1 גאים להציג
מבקרים ייחודיים (Unique Visitors):
אתר - 953,939  סלולר - 926,932
   |   15:07:40
דלג
  שרון נריה בר-און  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
כך הרשת עוזרת לעבור את ההריון בצורה טובה יותר
קבוצת ירדן
מהו הטיפול הטבעי הטוב ביותר לחרדה?
נפתלי בנט - מספרים לדמותו
נכון לכתיבת שורות אלו, רגע לפני פתיחת הקלפיות, ההפתעה מחד וסימן השאלה הגדול מנגד של הבחירות לכנסת ה-19 הוא ללא צל של ספק נפתלי בנט. בכדי לדעת מי עומד בראש הרשימה שככל הנראה תהיה השלישית בגודלה בכנסת הבאה, הבא נתבונן בפיענוח הטארונומרולוגי שערכתי למר בנט, בהתבסס על שמו ועל תאריך לידתו
14/01/2013  |   שרון נריה בר-און   |   כתבות   |   בחירות 2013   |   תגובות
נפתלי בנט . אמור לזהות את האירועים שיביא בפניו הבורא ולממשם [צילום: פלאש 90]

הפיענוח מתבסס על 2 מפות המשלימות זו את זו. מפת אישיות האדם על-פי עץ החיים עונה על השאלה - מה האדם מצפה מחייו? - מהם שאיפותיו, רצונותיו, יכולותיו והקשיים העומדים בפניו.

מפת תקופות החיים - עונה על השאלה - מה החיים מיעדים לאדם ולאן הם מובילים אותו? - המפה מתארת את ה"רוח הגבית" שיכולה להעלות ולרומם או להיות הרוח הנגדית שמאטה ועוצרת.

אז מי אתה נפתלי בנט?

נפתלי בנט נולד ב-25 במרץ 1972, יום שבת ה' בניסן התשל"ב, בחיפה, לג'ים ומירנדה, ילידי ארצות הברית שעלו לישראל.

מפת אישיותו של בנט על –פי עץ החיים

כל אדם מגיע לעולם בלוויית שלושה מלאכים השומרים עליו. ניתן לדמות את שלושת המלאכים האלה ל: מלך, אביר ושר. המלך מהווה 50% ממבנה אישיות האדם, מיוצג ע"י הוא סיכום תאריך הלידה. האביר מהווה 25% ממבנה אישיות האדם והוא המזל האסטרולוגי. השר מהווה 25% ממבנה אישיות האדם והוא השם הפרטי .
אם נבדוק לעומק את המלך, האביר והשר, נראה שלמעשה המלך מדבר על הייעוד שמספר על המטרה של האדם. האביר (המזל האסטרולוגי) מספר לנו מהי הסיבה ומהם שאיפותיו על-מנת לממש את הייעוד, השר יספר לנו, איך יעשה זאת ובאיזה אופן.

המלך של בנט נותן לנו את המספר 2=11 , המשויך לספירת תפארת ומסמל באסטרולוגיה את מזל דלי. בטארולוגיה שני קלפים: קלף הצדק-הכוהנת הגדולה. לפנינו ניצב מי שמיועד להיות מלך רוחני. בנט נהנה מהכישורים להעברת והענקת ידע לאנושות. מפתו מספרת עליו שהוא אדם מעמיק, בעל כוחות רוחניים בלתי נדלים, אישיות ממגנטת, אינטואיטיבי, בעל כוחות נפשיים ענקיים, מעורר השראה, בעל יכולת הגשמה. הוא נושא את עיניו אל עבר שליחות רוחנית וציבורית. ניחן ביכולת ללמוד וללמד. מפתו מספרת על אדם שופע אופטימיות, מבריק, גאון, פרפקציוניסט. היקום שומר עליו. יש לו יכולת התבטאות יוצאת מן הכלל, חושב מחוץ לקופסא. משיג דברים בקלות ביחס לאחרים. הוא חדור מוטיבציה וכוח רצון. הוא שואב כוח מעמידה בפני קהל, שבתורו משיב לו באהדה והליכה שבי אחריו. לפנינו אישיות מלאה בכריזמה, סמכותיות, אסרטיביות, חד מחשבה ומהיר החלטה. הוא מתפקד היטב תחת לחץ. טיפוס נדיר, שאינו שומר טינה, סלחן ורחום, מתחשב בזולת, מעניק מעצמו בעיקר לעולם הרחב ולעם, מזדהה עם כולם.

האביר של בנט, הוא מספר המזל האסטרולוגי, 9 המשויך לספירת הדעת הנסתרת ומסמל באסטרולוגיה את מספר טלה. המפה מספרת על פוטנציאל של נתינה ללא גבולות ומייעדת אותו להיות מורה אוניברסאלי. לפנינו אדם בעל רוחב לב אין סופי ואופקים רחבים. הוא מחובר היטב לצד הרוחני שבו, ניחן בחכמה וידע עצום אותו הוא נכון לחלוק עם העולם. הוא שורד וסתגלן מטבעו. הוא בעל כישורים חברתיים מפותחים, יודע לקנות את ליבם של קהל מאזיניו. אוהב להעניק ולסייע לזולת. הוא מוביל דרך מלידה. בטוח בצדקת דרכו בלב ובנפש. לא נוטר טינה ולא קטנוני. הוא רואה את התמונה הגדולה ויודע לנתח את המצב מספר צעדים קדימה.
האביר של בנט מתאר אדם אשר יהיה לו קל לממש בפוליטיקה, תפקיד שר בכיר ואפילו את תפקיד ראש הממשלה בעתיד.
עם התקדמותו בחיים הפוליטיים, רצונותיו ודחפיו יגברו ויבשילו עד כדי מימוש שאיפותיו. אולם, יש לזכור שהאביר מהווה רק 25% מהמפה. לנפתלי יש דחף בלתי נשלט להיות בשלטון ובהתאם ליתרת מפתו דבר זה יכול לקרום עור וגידים בעוד כ-12 שנה ואילך. יש לו נטייה לסחוף אחריו אנשים אשר ילכו אחריו באש ובמים, דבר, אשר מעצימה את תכונותיו ואפשרויותיו לממשם.

השר, הנגזר מהשם הפרטי, נותן לנו את המספר 3, המשויך לספירת בינה. שלוש גם מסמל באסטרולוגיה את מזל קשת, בטארולוגיה קלף הקיסרית. זהו שר שהנו אלוף ביצירתיות. זהו אדם אינטליגנטי ובעל יכולת ביטוי מעולה. הוא מלא בשמחה על גבול התמימות והנאיביות. יחד עם זאת הוא שופע קסם אישי, חי את ה-" כאן ועכשיו", מפגין אהבה, בר מזל וכשרוני. הוא נוטה להשתעמם בקלות וזקוק לחופש ותנועה מתמדת. הוא אוהב לשרת אחרים במיוחד בתחום היצירה והשמחה.

משלושה יוצא אחד

צופן סוד אישיותו של בנט מציב לפנינו את התמונה הבאה: משולש חסד-גבורה-תפארת. צרוף זה מספר לנו על אדם מוחצן, נועז, אמיץ, מיוחד, בולט ומתבלט, יודע להביא את נוכחותו למרכז הבמה, כריזמטי, מנהיג וממציא פורץ דרך, בעל תכונות גבריות, ישר וישיר. בעל כושר דרסטי סוחף (מרצה, איש מכירות) חושב בגדול.

בהיבט השלילי, עלול להיות חסר טקט, "למשוך אש" ולהרגיז הרבה אנשים, חד וחותך מידי, תוקפני, מכלה אנרגיות אישיות במהירות. הוא עלול לא להתמיד בתהליכים עד תומם. תיתכן בעייתיות באינטימיות ובמחויבות הרגשית.

מניעיו הרגשיים של נפתלי

עמוק בתוך נשמתו, מתקיים צירוף תפארת-יסוד. צרוף זה מספר לנו על אדם חכם, מעמיק, מיוחד, חד ומדויק. נותן חשיבות גדולה לאמת, למשמעות, לעומק ולסיבה. לפנינו אישיות רוחנית במהותה בעלת הבנה פסיכולוגית עמוקה. הוא בעל יכולות למידה גבוהות וכן מיומנויות להוראה. כלומר, גם צובר וקולט וגם מעניק וחולק את המידע הרב שבאמתחתו.

בהיבט השלילי, הוא עלול לבדל עצמו מהחברה, להיות אקסצנטרי ובודד. להתנתק מהמציאות עד כדי "רחפנות". לשכוח את דרכי הגוף והחומר. עלול להיות חד מידי. בעל שאיפה לתת לאחר להבין לעומק סוגיות ואירועים כאשר אינו שואל בכלל את האחר, האם מעוניין בשיקוף זה. קושי עם עולם הרגשות והאינטימיות. עלול להתקשות בשיתופי פעולה.

המשמעות הפוליטית

המפה של בנט מייעדת לו כניסה הדרגתית לנבכי הקדרה הפוליטית. אומנם הפוליטיקה היא ייעוד חייו, כולל הובלת דרך חדשה וייחודית, אך יחד עם זאת, השיא של המסלול הפוליטי נמצא בעוד כ 12 שנים בלבד.

בעובי הקורה


מספר ספירת ההוד המייצג את מספר החוסר שלו במפה זהה למספר ספירת כתר המתארת את יכולות החשיבה.

אצל נפתלי קיים השילוב המנצח של אדם אשר כל מה שחסר לו בחיים זה להצליח ולכן, כל מה שהוא עושה כל חייו זה לנסות ולהצליח. מטבע הדברים אדם אשר כל חייו מנסה להצליח ומפתו אינה מכשילה אותו תמיד מצליח. מכאן ניתן להבין את הצלחותיו וקצב התקדמותו המהיר בחיים.

ספירת הכתר של נפתלי מספרת לנו על אדם שהוא מלך ברעיונות. אדם בעל יכולות חשיבה מתמטית, לוגית, מסודרת, יצירתית ובעלת מעוף. היות שלנפתלי יכולות של מוביל דרך המשולב עם יכולות חשיבה מיוחדות הרי שנוכל לומר כי חשיבתו גובלת בגאונות.

השילוב בין ספירת הוד לספירת כתר מספר לנו על שילוב מנצח המוביל תמיד להצלחות.

מספר ספירות חסד גבורה מייצגות את כישורי התעסוקה. כישוריו הם מין המעולים שבמעולים. נפתלי הינו בעל יכולת הנהגה טבעית אותה הוא יכול לנצל לטובתו תוך כדי שימוש בהזדמנויות הנקרות בדרכו.

לסיכום נוכל לומר כי במפתו קיים שילוב מנצח של אדם היכול ליצור מציאות חדשה ולהמציא דברים.

מפת תקופות החיים

מפת תקופות החיים מספרת שנפתלי נמצא בתקופה בה קל לו להתברג בפוליטיקה. יחד עם זאת, עליו לפעול בזהירות ובחוכמה על-מנת להצליח (זאת המתנה שלו בתקופה זו).

בתקופת החיים הבאה מגיל 43-52 חוזקו הפוליטי יעלה ויתחזק. מומלץ לו להמשיך ולפעול בחוכמה (שכן זאת המתנה שלו בתקופת חיים זו) על-מנת לחזק מעמדו הפוליטי ולהכין עצמו לתקופה החיים הבאה.

בתקופת החיים הרביעית מגיל 52-120 נפתלי מגיע לשיא כוחו הפוליטי. בגילאים אלה קל יהיה לו להצליח ולהיות מוביל דרך בפוליטיקה תוך כדי שהוא משאיר אחריו איכויות המאפיינות זיכרון לאומי לדורות. יחד עם זאת ה"מתנה" הצמודה ליכולת ההצלחה מותנית בניצול הזדמנויות הנקרות בדרכו הפוליטית ולכן עליו להיות ער להזדמנויות אלו. מצד שני אם לא ינצלם הוא עלול לפספס את ההצלחה.

יום הבוחר של נפתלי

במועד יום הבחירות 22.01.2013 מתקיים שילוב רב כוח ומנצח עבורו. ביום זה קיימת זהות בין הערך הקוסמונומרולוגי של התאריך (22+1+2+0+1+3 = 2=11), הזהה למספר ספירת התפארת שלו (ייעודו) ומספר היום האישי שלו הנגזר מתאריך הלידה. שילוב משולש זה חופן בתוכו הצלחה אישית עבורו. השילוב מחזק את מעמדו הפוליטי והאישי.

המלצתי היא שכדאי לפעל בחוכמה בסבב בחירות זה במטרה להכשיר את הקרקע לשנים הבאות במטרה לקדם ולשפר סיכוייו להיבחר לראשות ממשלה.

מומלץ להישאר עם הקו אותו הוא מוביל ללא פשרות, כל עוד הוא שלם עמו.

נפתלי בנט בראי פרשת השבוע

נפתלי נולד ביום שבת, י' בניסן התשל"ב, ב"שבת הגדול" ביום בו קראו בבתי הכנסת את פרשת צו, ספר ויקרא פרק ח' פסוקים ל'-ל"ב [עלייה שביעית].

ל וַיִּקַּח מֹשֶׁה[3] מִשֶּׁמֶן הַמִּשְׁחָה וּמִן-הַדָּם אֲשֶׁר עַל-הַמִּזְבֵּחַ וַיַּז עַל-אַהֲרֹן [1=19] עַל-בְּגָדָיו וְעַל-בָּנָיו וְעַל-בִּגְדֵי בָנָיו אִתּוֹ וַיְקַדֵּשׁ אֶת-אַהֲרֹן אֶת-בְּגָדָיו וְאֶת-בָּנָיו וְאֶת-בִּגְדֵי בָנָיו אִתּוֹ. לא וַיֹּאמֶר מֹשֶׁה אֶל-אַהֲרֹן וְאֶל-בָּנָיו בַּשְּׁלוּ אֶת-הַבָּשָׂר פֶּתַח אֹהֶל מוֹעֵד וְשָׁם תֹּאכְלוּ אֹתוֹ וְאֶת-הַלֶּחֶם אֲשֶׁר בְּסַל הַמִּלֻּאִים כַּאֲשֶׁר צִוֵּיתִי לֵאמֹר אַהֲרֹן וּבָנָיו יֹאכְלֻהוּ. לב וְהַנּוֹתָר בַּבָּשָׂר וּבַלָּחֶם בָּאֵשׁ תִּשְׂרֹפוּ.

פרשת "צו" ממשיכה את פרשת "ויקרא" הקודמת ומתארת את מלאכת הקרבת הקורבנות במשכן במדבר, ולאחר מכן בבית המקדש בירושלים. המילה "קורבן" בא מהשורש של "קירבה" (קירבה אל הבורא), וע"י פעולת הקרבת הקורבנות אותו אדם למעשה נדרש היה להקריב לא רק בהמה מוחשית, אלא גם באופן סמלי את הנפש הבהמית שקיימת בתוכו (כל אותן התכונות ה"בהמיות" כדוגמת כעס, גאווה, קינאה ואנוכיות).

בפרשתנו מצווה התורה: "אש תמיד תוקד על המזבח לא תכבה". על-פי החסידות, המזבח רומז לליבו של האדם, וכשם שהמזבח הוא מקום שבו בוערת אש, כך גם באדם הלב הוא המקום שבו בוערת אש הרגשות והרצון. במובן הזה, יש לראות את המשמעות הרוחנית של הציווי שבפרשתנו לפיה על האדם לדאוג לכך שאש האהבה לקב"ה, ההתלהבות בענייני התורה והרצון לנתינה לסובבים אותו במעגלים הקרובים יותר והקרובים פחות תוקד לעולם בתוך ליבו ולא חלילה תכבה.
בבדיקת פסוקי הפרשה מצד אחד והרעיון המובע בפרשת צו, אנו מוצאים מספר מילים משמעותיות הקושרות ארועי פרשה זו ופסוקיה למפה של נפתלי בנט.

הגימטריה של המילה "אהרן" נותנת לנו 1=19, הרומזת לספירות חסד-גבורה, ספירות העשייה במפה. וכמו עשיית הקודש של אהרן תוך הקפדה על הוראות הבורא , כך גם נפתלי, אמור לזהות את האירועים שיביא בפניו הבורא ולממשם בהתאם. המילים "אהל מועד", ו-"משה" נותנים לנו בגימטריה את הערך 3 ומרמזים על ספירות בינה ונצח הקוראות לנפתלי להיות יצירתי. ולסיום המילה "קורבן", הנושא בו אנו עוסקים בפרשה זו מסתכמת בגימטריה למספר 7, מספר שלם, מספר של קדושה המרמזים לספירת היסוד, ליום הלידה של נפתלי.

אשר על כן, אם נפתלי ישכיל לנהוג בחוכמה, שהיא המהות של מספר 7, (גם אותיות המילה "חוכמה" מסתכמות בגימטריה ל-7, אזי אין גבול למפת האפשרויות הנפתחות בפניו.

סיסמת הבחירות של המפלגה שבראשה הוא עומד, הנה "משהו חדש מתחיל". לא נותר לנו אלא לעקוב בציפייה אחר מר בנט ולראות עד כמה ישכיל את המחנה שבראשו הוא עומד להוביל במעלה השביל.

תאריך:  14/01/2013   |   עודכן:  14/01/2013
שרון נריה בר-און
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
נפתלי בנט - מספרים לדמותו
תגובות  [ 2 ] מוצגות   [ 2 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
רודף פירסום כבנט
15/01/13 14:39
2
פועה
16/01/13 14:27
פורום: בחירות 2013 כתוב הודעה
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  בחירות 2013
אין ספק שכרבים שהליכוד קרוב לליבם, יש לי ביקורת על בנימין נתניהו, על מדיניותו במרכז הליכוד, על נאום בר-אילן, על התנהלותם של מוסדות הליכוד, על מינויים שלא לרוחי וגם על צירופו של אביגדור ליברמן בעל האידיאולוגיה וההתנהלות הגובלת בדיקטטורה כשותף כמעט שווה לליכוד.
14/01/2013  |  אבי גולדרייך  |   מאמרים
שתי שפות שקועות בתוך העם. שפת הקודש ושפת הטומאה. חוקים עתיקים ולא-חוקים חדשים לא שערום אבותינו. אומנם אין חדש בכך. למעשה כך היה תמיד. עזרא הסופר חמש מאות שנה לפני חורבן הבית השני דרש מן העם לגרש את הנשים הנוכריות, לא ממש צלח בידו.
14/01/2013  |  הלל ויס  |   מאמרים
בעוד הקולות הצפים יהיו, ככל הנראה, הפתעת הבחירות, כדאי וראוי לעשות חשבון-נפש נוסף. מסתבר שמלבד הימנעות או פתק לבן, יש עוד דרך-ביטוי למוחים: להצביע עבור מפלגה קיקיונית ובתולית.
14/01/2013  |  ראובן לייב  |   מאמרים
בארבעים השנים האחרונות אני מצביע למפלגת העבודה בגלגוליה השונים. מלבד בבחירות 2006 שהעמידה בראשה אדם בלתי ראוי לחלוטין.
14/01/2013  |  פסח רויטמן  |   מאמרים
נתניהו חייב לשנות את סדר העדיפויות בתעמולת הליכוד ביתנו ולהציג בהדגשה וללא התנצלות את הישגיו הכלכליים
14/01/2013  |  עמוס שנער  |   מאמרים
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
קצב האירועים כל כך אינטנסיבי שבקושי אפשר להתפנות לעיסוקים היומיומיים הרגילים. מעניין אם מישהו הצליח להסיח דעתו מהמסכים ולקרוא ספר
דן מרגלית
דן מרגלית
ההנחה הרווחת היא שאנתוני בלינקן בא לרסן את ישראל באשר לכיבוש דרום הרצועה הן בהפצצות מן האוויר, הן במבצע יבשתי
ציפי לידר
ציפי לידר
בחרדת קודש, אחוז שרעפּי עליון, נכנס הרב מבית הכנסת הביתה, כשהוא מברך בחיוך רחב את בני ביתו והאורחים בברכה המסורתית "שבת שלום"
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il