|   15:07:40
דלג
  דוד ארגז  
רופא פנימי מרכז רפואי קפלן
דוא"ל בלוג/אתר רשימות מעקב
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
תכשיטים לקחת לחופשה בחו״ל בחג הפסח
קבוצת ירדן
החברה המצויינת למוצרי CBD כבר בישראל
צרעות או בני אדם

באנו חושך לגרש

ימים חלולים של הראש בין הידיים של תינוק מת בבטן של שיטוטים בעיניים נפוחות וגוף כבד מייאוש מבהיל (גבריאל בלחסן, כדורי הרגעה בדבש)
27/10/2022  |   דוד ארגז   |   יומני בלוגרים   |   בחירות 2022   |   תגובות

לפני כמה שנים, כשביקרתי בצוק סיגיריה בסרי-לנקה, הותקפתי על-ידי נחיל צרעות. מאות ואולי אלפי צרעות הקיפו אותי, חדרו לתוך פי ואוזני ועקצו אותי ללא רחם. ספגתי מאות עקיצות בכול חלקי גופי. דקות ארוכות שכבתי מכווץ וחסר אונים על האדמה וכול אותו זמן הצרעות לא הניחו לי אפילו לשנייה. באותו רגע חשבתי שזהו, זה לעולם לא ייפסק וזה יהיה הסוף שלי. בכוחות אחרונים הצלחתי להתרומם על הרגליים והתחלתי לצעוד. המוני צרעות ריחפו כענן מסביבי וליוו אותי במנוסתי. רצתי במורד השביל אולי עשרים דקות, שדמו בעיני לנצח, עד שהגעתי למקום מבטחים כשאני על סף עילפון. אחרי שהתאוששתי מהלינץ', למדתי שהיו מקרים רבים נוספים כמו שלי באותו אזור, כולל מקרים שהסתיימו במוות. התברר לי גם שהרשויות בסרי-לנקה מתייחסות לצרעות כחיה מוגנת או "קדושה" ונמנעים מלפגוע בהן.

במשך הזמן הצלחתי לדחוק את החוויה הטראומטית הזו מזיכרוני אבל לאחרונה היא שבה אלי. הפעם לא בארץ רחוקה אלא במדינת ישראל שלי ולא על-ידי צרעות אלא על-ידי אנשים בשר ודם. הפעם הזו אני גם לא לבד. לתחושתי, רוב אזרחי ישראל שרועים על הארץ לצדי וכולנו קורבנות של טרור משתולל, ביטחון אישי מתדרדר, יוקר מחייה מטורף ושחיתות מוסדית. אבל יותר מכול אלה מכאיבה התחושה שרשויות המדינה במקום לעמוד לצד האזרחים עומדות מנגד ושבמקום להילחם בתוקפים הם מגינים עליהם ומצטרפים אליהם. פעם האמננו שאם נאהב את המדינה היא תחזיר לנו אהבה. פעם חשבנו שאם נשמור על המדינה היא תשמור עלינו אבל תקוותנו נכזבו.

ימים שחורים עוברים על הדמוקרטיה שלנו וכול יום מוליד מעשה עוולה חדש: חוקים אנטי דמוקרטים, תפירת תיקים, עיוות דין, סתימת פיות ואכיפה בררנית. אבל על כל אלו מאפילה החלטת בג"ץ בעניין הסכם המים הכלכליים עם לבנון. שלושה אנשים שלא נבחרו על-ידי הציבור ואין לאזרחים שמץ אמון לא בתבונתם ולא בשיקול דעתם, קבעו פה אחד שההסכם כל כך סודי שיש להסתיר חלקים ממנו מנבחרי הציבור ויש לקחת מהם את הזכות הדמוקרטית והחוקית להתנגד לו. חוק הכַּשרוּת המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב-1962 קובע שכל אדם כשר לזכויות ולחובות מגמר לידתו ועד מותו. זולת אם נשללה או הוגבלה כשרות זו בחוק או בפסק דין של בית משפט. אז מה הבעיה? שופטי בג"ץ קבעו שאנחנו לא כשירים להחליט על גורלנו ומינו את עצמם לאפוטרופוסים על הכנסת ועלינו. מעל החלטת בג"ץ זו מתנוסס דגל שחור של חוסר לגיטימיות וחוסר חוקיות.

ההחלטה התקבלה בניגוד לחוק יסוד משאל עם, בניגוד לפסיקות קודמות של בג"ץ והיעוץ המשפטי על ריסון של ממשלת מעבר, בניגוד לכול היגיון פוליטי, מדיני, כלכלי או צבאי ובלי שום נימוקים. זה לא סיכול ממוקד של הדמוקרטיה. זה טרור משפטי ווידוא הריגה ממש. אם זאת לא דיקטטורה שיפוטית אז מה כן? אין די מילים בעברית לבטא כמה פסול השיקוץ המשפטי הזה ואין די מקום כדי להכיל את התסכול והזעם שהיא מעוררת. כשאתה שוכב על הקרקע ומכול עבר ניחתות עליך חבטות, מפתה להאמין שהסערה תחלוף מאליה. הכי קל להוריד את הראש ולספוג. אבל מגיע רגע של להיות או לחדול. אם לא נקום על רגלינו ונלחם המצב לא ישתפר. בשבוע הבא יגיע הרגע הזה, יום הבוחר.

זה הזמן לקום, לעמוד על הרגליים ולהשיב מלחמה שערה כנגד אלו שהכריזו מלחמה נגד שלטון הרוב ונגד הדמוקרטיה. זה הזמן להחזיר לעם את השלטון. העם דורש חופש דיבור במקום סתימת פיות. אנחנו רוצים תקשורת מגוונת והגונה ולא תעשיית שקרים ומכונת תעמולה. אנחנו מייחלים לממשלה יציבה במקום שנאה וחרמות. רוצים משפט צדק ושוויון בפני החוק ולא מפעל הרשעות ומתפרת תיקים. אנחנו דורשים מדינה שבה ניתן להסתובב ברחוב ולנסוע בכבישים בלי חשש ובה פושעים חוששים מהרשויות ולא להפך. וגם מדינה עם דיור בר-השגה ומחירים שפויים. וכן. אנחנו רוצים גם מדינה יהודית ודמוקרטית, עם כבוד לאומי וכבוד הדדי. הנשק שלנו הוא הפתק בקלפי. הגיע הזמן לגרש את החושך ולהדליק את האור.

תאריך:  27/10/2022   |   עודכן:  27/10/2022
דוד ארגז
+משה סעדה: גדעון סער הוא לא הפתרון, הוא הבעיה
20:08 27/10/22  |  עידן יוסף
משה סעדה, מועמד הליכוד ולשעבר סגן ראש מח"ש, בוועידת ישראל היום: "גדעון סער הוא לא הפתרון, הוא הבעיה של המערכת. בעזרת השם, אני מניח שבעוד כמה ימים השלטון יתחלף. בסוף התפקיד שלנו למשול, ובתוך חודשים בודדים נשנה את המערכת בצורה מהותית באחריות מלאה".
+סמוטריץ': הפופולריות של איתמר זה מרענן אופטימי
20:00 27/10/22  |  עידן יוסף
יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', נשאל בוועידת ישראל היום, איך הוא מרגיש שאומרים בן-גביר הוא תמונת המראה שלכם עכשיו, והשיב: "הפופולריות של איתמר זה מרענן אופטימי של מדינת ישראל, זה משקף תהליך התפכחות של מדינת ישראל. פשטות ובריאות טבעית. זו הארץ שלנו ואם יש אויב שלא מסוגל לקבל את זה - נתמודד עם זה. אין לנו ארץ אחרת".
[צילום: גדעון מרקוביץ/ישראל היום]
+גנץ: לפיד מבין בביטחון במה שאני אומר לו
19:39 27/10/22  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
יו"ר המחנה הממלכתי טוען כי לראש הממשלה הבנה ביטחונית, אך ציין שהוא מבין "במה שאני אומר לו" וכי הם עובדים בשיתוף פעולה  ▪  "האתגרים הביטחוניים שלנו הם בתוקף, הם לא צריכים להיות נושאים פוליטיים
לפיד וגנץ. לפעול לשמו של הביטחון [צילום: אוליביה פיטוסי/פלאש 90]
+מקורבי יו"ר הבית היהודי: נשקל כינוס המרכז להחליט על פרישה
17:52 27/10/22  |  עידן יוסף
מקורביה של יו"ר הבית היהודי חגית משהאומרים כי היא שוקלת לכנס את מרכז הבית היהודי כדי לבחון פרישה מההתמודדות לכנסת (INN).
+אביר קארה: שקד ביקשה ממני למכור את הנשמה
17:50 27/10/22  |  עידן יוסף
יו"ר מפלגת חופש כלכלי מבהיר כי לא יפרוש מהמרוץ ולא יסכים לתמוך בבית היהודי תמורת תפקיד השר שהוצע לו. קארה: "איילת פנתה אליי בימים האחרונים עם הצעה, שעל-פי המחקרים שנערכו, יכולה לשנות פה את המפה הפוליטית. על-פי ההצעה, אני פורש מריצה לכנסת ורותם את האנשים שאיתי לתמיכה בבית היהודי, ובממשלה שתוקם אני אהיה שר כלכלי.

"באותיות הקטנות של העסקה עם הבית היהודי, אני מוכר את הנשמה של חופש כלכלי לטובת המנגנון הפוליטי המזוהם שלנו. בלי אצבע בכנסת, בלי יכולת לעמוד על שלי. עם מה נשארתי? עם רכב ומשרד. תודה רבה, אבל לא בשביל זה באתי. לכן זו התשובה שלי: אני לא אהיה שר מחמד בממשלה של משחקי כסאות".
+משתתפים בוועידת ישראל היום שרו באמצע ראיון עם ליברמן
17:18 27/10/22  |  עידן יוסף
תקרית חריגה בוועידת הבחירות של ישראל היום. כמה פעילי אקלים החלו לשיר שירי ארץ ישראל במהלך הראיון על-מנת לפוצץ את הראיון עם ליברמן. תחילה הצטרף אליהם ליברמן לשירה, אך בהמשך השתתקו המוחים.

ליברמן העריך כי גם אם גוש נתניהו יקבל 61, נתניהו יתקשה להקים ממשלה וזאת בגלל אנשים בליכוד שיארבו לו בפינה. "התסריט שאני רואה - ממשלה עם הליכוד ובלי נתניהו", אמר ליברמן.
+יש עתיד מצליחה לשלוח מסרונים לטלפונים כשרים
16:26 27/10/22  |  עידן יוסף
רשימת יש עתיד מצליחה לשלוח מסרונים לטלפונים ניידים כשרים, ועוקפת את החסימה. בחדשות המוקד נבדק האם במפלגה משתמשים במערכת חרום כל שהיא.
+סקר: גוש נתניהו עם 61, שקד ממשיכה להחלש
16:22 27/10/22  |  עידן יוסף
אילו היו מתקיימות כיום בחירות לכנסת, לאיזו מפלגה היית מצביע? סקר מכון מאגר מוחות עבור ועידת הבחירות של ישראל היום נותן לגוש נתניהו 61 מושבים. התוצאות המלאות: הליכוד 30; יש עתיד 25; הציונות הדתית עוצמה יהודית 15; המחנה הממלכתי 11; שס 9; יהדות התורה 7; העבודה 6; ישראל ביתנו 5; מרצ, חד"ש-תע"ל, רע"ם 4.

לא עוברות את אחוז החסימה: הבית היהודי בראשות איילת שקד 1.2%; בל"ד: 1%

+הלמ"ס: בישראל כ-6.2 מיליון איש בעלי זכות בחירה
15:20 27/10/22  |  מירב ארד
לקראת הבחירות לכנסת ה-25 שייערכו ב-01.11/.2022, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) מפרסמת כי אומדן בני 18 ומעלה בעלי זכות בחירה החיים היום בישראל עומד על כ-6.2 מיליון איש. מאז הבחירות האחרונות לכנסת ה-24 שנערכו במרס 2021, גדל מספר בעלי זכות הבחירה המתגוררים בישראל ב-3.3%, שהם כ-196 אלף נפש. כ-15% מבעלי זכות הבחירה הם צעירים בני 24-18, 29% בני 39-25, ו-31% בני 59-40. חלקם של בעלי זכות בחירה בני 60 ומעלה עומד על כ-25%.

+בחירות, הערות שוליים
12:41 27/10/22  |  דן מרגלית   |   לרשימה המלאה
אני מציע לטוטו לפתוח מהלך חדש: האם איילת שקד תפרוש או תמשיך לרוץ עד לסגירת הקלפיות? מה יחס הניחושים?
שקד. לא גמור [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]
+ניצנה דרשן-לייטנר שוקלת פרישה מהבית היהודי
12:24 27/10/22  |  עידן יוסף
ניצנה דרשן-לייטנר, מועמדת מספר 4 של איילת שקד, שוקלת לפרוש. היא אמרה במפגש עם נציגי פורום "בוחרים בחיים" כי היא שוקלת לעזוב את המפלגה. האירוע התקיים בביתה לפני כמה ימים (גלי צה"ל).

דרשן-לייטנר הודיעה בעבר כי אם המצב בסקרים של רשימת הבית היהודי לא ישתפר עד שבועיים לפני הבחירות, היא תשקול פרישה מהמרוץ. אולם עד עתה, למרות שאף סקר לא מנבא הצלחה למפלגה, היא שומרת על שתיקה. ייתכן שהסיבה לכך היא לחץ, לנוכח הצורך לשנות את תשדירי הבחירות שבהם היא מופיעה.
[צילום: איציק וולף]
+אביר קארה ימסור הערב הצהרה על המשך דרכו
12:17 27/10/22  |  מירב ארד
סגן השר אביר קארה, יו"ר מפלגת חופש כלכלי, ימסור הערב בהצהרה על המשך דרכו הפוליטית.
+למה לפיד רוצה להיות גדול
11:25 27/10/22  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו"ר יש עתיד לא חושש מכך שהעבודה או מרצ לא יעברו את אחוז החסימה. הוא כבר הפנים שנתניהו עשוי לשוב לכס השלטון, ובראייה לטווח ארוך מתכנן כיצד תיראה אופוזיציה בראשותו שתסלול לו את הדרך לראשות הממשלה בעתיד
לפיד. גם במחיר מחיקת מפלגות השמאל [צילום: אוליביה פיטוסי/פלאש 90]
+ביבי בעידן הדמדומים
11:23 27/10/22  |  בצלאל לביא   |   לרשימה המלאה
לאחר כשלושים שנות שלטון ללא מצרים בליכוד, בתוכן כעשור כראש ממשלה, דומה כי ביבי לא למד כלום ולא שכח מאום: גם בעצם ימים אלה כדרכו מאז ימי בראשית, הוא ממשיך בשיטות חבוטות של שטיקים וטריקים, בהבטחות סרק חלולות שהוא יודע שאין ביכולתו או ברצונו לקיים ואמירות שתוקף אמתותן פג
נתניהו. מעדיף לשכוח [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]
+בנט: צריכה לקום ממשלת אחדות עם כל המפלגות הציוניות מימין ומשמאל
10:45 27/10/22  |  עידן יוסף
ראש הממשלה החליפי נפתלי בנט בכניסה לישיבת הממשלה: "אני קורא לכל ראשי המפלגות לשמור על קור רוח ולשמור על שיח מכבד, יום לאחר הבחירות צריכה לקום ממשלת אחדות לאומית עם כל המפלגות הציוניות מימין ומשמאל".
+הליכוד עתר לבג"ץ נגד החלטות יו"ר ועדת הבחירות
10:15 27/10/22  |  עידן יוסף
הליכוד עתר לבג"ץ נגד החלטות יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, שדחה את הבקשה לקבוע ש"דרכנו" ו"זזים" הן "גוף פעיל בבחירות". נטען כי הפעילות של "זזים" להבאת מצביעים לקלפיות היא להביא לקלפיות מצביעי שמאל/מצביעי גוש לפיד, וכי הצגת "דרכנו" כמי שמקיימת קמפיין הצבעה ארצי לא נכונה והיא למעשה תנועת שמאל (כאן חדשות).
+גנץ: סמוטריץ' רוצה לקדם קצינים בצבא זה על בסיס אמונתם וכיפתם
09:46 27/10/22  |  עידן יוסף
שר הביטחון בני גנץ אמר בראיון לכאן רשת ב': "מבין שהרצון של סמוטריץ' לקדם קצינים בצבא זה על בסיס אמונתם וכיפתם - לא נראה לי שזה משהו שמתאים למדינת ישראל".

עוד אמר יו"ר המחנה הממלכתי: "נתניהו לא טרח לעשות אף דבר ממה שעשיתי, ההתנגדות שלו להסכם הגבול הימי עם לבנון היא אך ורק ממקום פוליטי. אין מצב שאני יושב תחת נתניהו - הוא צריך כרגע להתקדם קדימה ולעזוב את הלפיתה הפוליטית הזו".
+מדבר סקר תרחק
09:45 27/10/22  |  מנחם רהט   |   לרשימה המלאה
הוד מעלתו הבוחר נקרא להצביע על-פי מיטב מאוויי ליבו והשקפתו, ולהתעלם מהסקרים שמעולם, אבל מעולם, לא הוכיחו אמינותם
לצאת ולהצביע [צילום: ג'מאל עוואד/פלאש 90]
+נחשף דף המסרים של הליכוד נגד איילת שקד
09:41 27/10/22  |  עידן יוסף
בליכוד עולים להתקפה חריפה על שקד וכתבו בדף המסרים "איילת שקד לתקוף" ואת המסרים הבאים: רוצה בחירות שישיות, שיקרה שלא תשב עם רעמ ולפיד וישבה, אי-אפשר להאמין לשקד, הסכימה לאלפי איחוד משפחות של פלשתינים דבר שמסכן את ביטחון ישראל. לא דאגה לציבור הדתי מעניין אותה רק הכיסא (ישראל היום).
+מקלב נגד בן-גביר: "זו לא ציונות דתית"
09:38 27/10/22  |  עידן יוסף
ח"כ אורי מקלב במתקפה כנגד ח"כ איתמר בן-גביר: "אצל בן-גביר יש אנשים חילונים, אנשים שאין ביניהם לתורה ומצוות שום דבר, הם באו להביא קולות לא דתיים, ומחויבים לציבור החילוני. הם לא יעזרו לנו במה שנצטרך גם אם יהיה 61. היא לא ציונות דתית זו ציונות לא דתית'.
+סקר ישראל היום: 49% מהציבור סבורים שיוקר המחיה הוא הנושא המטריד ביותר
09:32 27/10/22  |  מירב ארד
מסקר "ישראל היום", שהוא למעשה הסקר האחרון למערכת בחירות זו, עולה כי כ־49% מהאוכלוסייה בעלת זכות הבחירה בישראל מגדירים את המשבר הכלכלי כנושא המטריד ביותר כעת. מדובר בפער גדול לעומת הנושאים האחרים שמטרידים את הציבור הישראלי: המצב הביטחוני והסכסוך המדיני (19%), השסע בעם (12%), המשילות בנגב, בגליל ובערים המעורבות (9%), האיום האירני (3%) ובעיות התחבורה (2%).
+ראש רת"א נגד מיכאלי: "לא נתקלתי בשרה כ"כ גרועה"
09:27 27/10/22  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יואל פלדשו, שבעשור האחרון שימש כראש רשות התעופה האזרחית, תוקף את מרב מיכאלי: "לא מחליטה החלטות, דוחה כל דבר, משקרת, סקטוריאלית, ולא מבינה כלום מהחיים שלה"
מיכאלי. "המשרד לא מעניין אותה" [צילום: Ritvo Photography]
+"מנסור עבאס הוא זאב בעור של כבש. מדובר בתומך טרור על מלא"
09:16 27/10/22  |  עידן יוסף
ברשימת הציונות הדתית עוצמה יהודית מגיבים לפרסום בכאן רשת ב' על הקלטה בה נשמע ראש הרשות לפיתוח הבדואים בנגב מאשים את מנסור עבאס שניצל את כוחו בממשלה כדי להתערב במכרז קרקעות בנגב ולמנוע העדפה לחיילים בדואים.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר: "נחשפנו שוב לנזקים האדירים של ממשלת השמאל שנסחטה על-ידי האחים המוסלמים, הפעם על חשבון חיילי צה"ל. הבחירות הללו יכריעו מי יהיה כאן הריבון". ח"כ איתמר בן כביר אמר: "כשהמפתחות להנהגת המדינה מסורים לידי התנועה האיסלאמית תומכת הטרור - אלו התוצאות המרות. מדובר בחשיפה שמהווה עוד הוכיחה למה שכבר כולנו ידענו: מנסור עבאס הוא זאב בעור של כבש. מדובר בתומך טרור על מלא - שאיתו לפיד נחוש להקים ממשלה בהמשך. עבאס צריך להיזרק מהכנסת, ולא להיות הבסיס לממשלה בישראל".
+יו"ר רע"ם התערב בהטבת הקרקעות לחיילים ברהט
08:33 27/10/22  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
בכאן חדשות נחשפה הקלטה בה נשמע ראש הרשות לפיתוח הבדואים בנגב מאשים את מנסור עבאס על שניצל את כוחו בממשלה - והתערב במכרז קרקעות בנגב
עבאס. השפעה עצומה על הממשלה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
+דרושה כמוסה חלופית לקלונקס
08:05 27/10/22  |  עמנואל בן-סבו   |   לרשימה המלאה
ימי הבחירות הדופקים בחלוננו מספקים לרבים מאזרחי ישראל סיבות ממשיות לצריכת הקלונקס  ▪  החרדה מעליית בנימין נתניהו ושותפיו הטבעיים, לשלטון מחד-גיסא, ובחירת יאיר לפיד ושותפיו הטבעיים מאידך
החרדה מקץ היקום [צילום: AP]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
באנו חושך לגרש
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
שלמה המגיב
27/10/22 19:41
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  בחירות 2022
יום ששי הקרוב, הוא היום האחרון שהחוק מתיר לפרסם סקרי בחירות. החשש שמא הסקרים הופכים עצמם מכלי לניבוי העתיד לכלי שמעצב את העתיד, הוא שהינחה את המחוקק לאסור פרסום סקרים ממש ערב הבחירות. מסתבר שגם המחוקק הבין ששקר הסקר.
27/10/2022  |  מנחם רהט  |   מאמרים
ברקע החלטת שרת התחבורה מרב מיכאלי שלא להחליט בנושא הקמת נמל תעופה משלים לנתב"ג, תקף ראש רשות התעופה האזרחית, יואל פלדשו, במילים קשות את השרה.
27/10/2022  |  עידן יוסף  |   חדשות
מכרז הקרקעות בנגב וההתערבות של מנסור עבאס נגד חיילי צה"ל הבדואים: בהקלטה שהגיעה לידי כאן חדשות נחשף הבוקר (יום ה', 27.10.22) כיצד ראש הרשות לפיתוח הבדואים בנגב, יאיר מעיין, מתאר באופן שאינו משתמע לשתי פנים את עוצמת ההשפעה שהייתה ליושב-ראש מפלגת רע"ם, מנסור עבאס, על הממשלה ועל ראשיה.
27/10/2022  |  עידן יוסף  |   חדשות
במהדורות החדשות דיווחו על מחסור חמור בתרופת ההרגעה" קלונקס". אפשר להבין את הבהלה לרכישת תרופת הרגעה זאת אשר עיקרה היא הפחתת חרדות ופחדים.
כל מי שמתעתד ללמוד משפטים חייב להביא בחשבון שלימודי משפטים - כמוהם כמו לימודים איך להרכיב פצצה חכמה שבכוחה להכחיד מדינה בסדר גודל בינוני.
26/10/2022  |  עו"ד יוסי דר  |   יומני בלוגרים
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דן מרגלית
דן מרגלית
הרמטכ"ל וראש השב"כ 'שקיבלו בארבע עיניים את ההחלטה האסונית לצמצם בהצבת הכוחות ב-7 באוקטובר, וכן ראש אמ"ן ומפקד דרום קיבלו אחריות וצריכים להתפטר, אבל ריבונו של עולם לא דקה אחת לפני ש...
צבי גיל
צבי גיל
בקטע "דיינו" הנוסח האלטרנטיבי הוא "כמה מעלות רעות לאלוהים עלינו"    מתחילים באיתמר בן-גביר שהוא השר לשגעון הלאומי - דיינו, עוברים לשר האוצר ששודד את הקופה הציבורית - דיינו, ושר המשפ...
יורם אטינגר
יורם אטינגר
הפקת לקחי 7 באוקטובר מחייבת להימנע ממדיניות של תגובה, הכלה ומתקפות נקודתיות, ולנקוט במלחמת-מנע ומתקפות מערכתיות ולא רק נקודתיות
עדנה ויג
עדנה ויג
משוררים רואים בשירה דרך לבטא את הדיוקן העצמי שלהם ואת חלומם    כאן המשורר מבטא זאת כבר מראשיתו כעוּבּר, שגדל להיות משורר
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il