News1 גאים להציג
מבקרים ייחודיים (Unique Visitors):
אתר - 932,473  סלולר - 907,476
   |   15:07:40
דלג
  דפנה נתניהו  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
כיצד תבחרו בקבוק מים לילד שלכם?
כתיבת המומחים
מגלים את יוון עם Vivato Greece: השער שלך ליוון!
אבו-מאזן בפגישה עם בלינקן [צילום: יונתן ארנסט/AP]

אגדות מתוקות

האגדה מספרת שאם רק נשחד את הפלשתינים - בפיסות אדמה, בכסף, בשירים, בטקסי זיכרון משותפים ובעפיפונים של שלום - נחיה איתם באושר ובעושר. אלה שחיים בעולם דמיוני זה גם סבורים, שאם אש"ף והרשות הפלשתינית מרימים את נס הלאומיות הפאן-ערבית ולא את נס האיסלאם, זה הופך את הישות האנטישמית הזו לא רק ללגיטימית, אלא אף ל"מתונה" ול"פרטנר"
18/11/2023  |   דפנה נתניהו   |   יומני בלוגרים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות
התעלמות מכוונת
המאמינים באגדה זו מתעלמים מכך שבעוד שארץ ישראל נחשבת בעיני חלק מן הערבים הפלשתינים כחלק מסוריה הגדולה, בעיני חלקם האחר כאדמות האומה הערבית הגדולה ובעיני חלקם הנוסף כאדמות וואקף של האומה האיסלאמית, הרי שבעיני כולם היא בכל מקרה אינה שייכת ליהודים.

ההתמכרות של אנשים אצלנו לניהול חיי המדינה על-פי הנחות הלקוחות מעולם של אגדות מלווה אותנו מראשית הציונות. זה החל באגדה שאם נסתיר שמטרת הציונות היא הקמת מדינה, הערבים לא יבינו מה אנחנו עושים פה ולא יתנגדו לתוכניתנו. זה המשיך באגדת ההיתכנות של מדינה דו-לאומית, ועבור באגדה נוספת, שההתנגדות הערבית למדינת ישראל החלה עם ה"כיבוש", ושאם רק נשיב את הגלגל לקדמותו, נחזור לגן העדן האבוד. אגדת-העל היא כמובן האשליה שחלוקות שונות של הארץ יביאו אם לא שלום עם הערבים, אז לפחות השלמה שלהם עם נוכחותה של מדינה יהודית לצידם.

המאמינים באגדה זו מתעלמים מכך שבעוד שארץ ישראל נחשבת בעיני חלק מן הערבים הפלשתינים כחלק מסוריה הגדולה, בעיני חלקם האחר כאדמות האומה הערבית הגדולה ובעיני חלקם הנוסף כאדמות וואקף של האומה האיסלאמית, הרי שבעיני כולם היא בכל מקרה אינה שייכת ליהודים. האגדה גם מספרת שאם רק נשחד את הפלשתינים - בפיסות אדמה, בכסף, בשירים, בטקסי זיכרון משותפים ובעפיפונים של שלום - נחיה איתם באושר ובעושר. אלה שחיים בעולם דמיוני זה גם סבורים, שאם אש"ף והרשות הפלשתינית מרימים את נס הלאומיות הפאן-ערבית ולא את נס האיסלאם, זה הופך את הישות האנטישמית הזו לא רק ללגיטימית, אלא אף ל"מתונה" ול"פארטנר".

מדי פעם הם מתעוררים מקסמה של אגדה זו או אחרת ומכנים אותה "קונספציה" שגויה, כמו זו שבה האמינו עד ערב ה-7 באוקטובר, שחמאס בעזה מורתע, ומחליפים אותה מיד באגדה אחרת. אגדה כזו מופצת אצלנו כעת והיא שחמאס הוא בעצם ארגון של חוּצָנים שהשתלט על הפלשתינים, שבעל כורחם נאלצו להיכנע לאלימותו ולאג'נדה הג'יהאדיסטית שלו. כלומר, אין מדובר בארגון של ערבים פלשתינים, שזוכה מצד האוכלוסייה שממנה הוא צמח לתמיכה נרחבת הן ברעיונות האנטישמיים של השמדת היהודים, והן בהשתתפות פיזית במעשי הזוועה שלו. באמצעות האגדה החדשה מנסים למכור לנו, שאם רק נחסל את הארגון הזר הזה, חמאס, יוסר הכישוף מארמון האגדות של האחים גרים, ואז יתעוררו יושביו הפלשתינים ויקימו לעצמם מדינה לתפארת.

אז בואו ניזכר לאיזה ציבור לדעת רוקמי האגדות מגיעה מדינה בארץ ישראל: לציבור שמחנך את ילדיו לא רק שהיהודים אינם עם, ולכן ודאי שאין להם זכות לקיום לאומי, אלא שהיהודים הם שורש כל הרע בעולם - המחוללים בין השאר את כל המלחמות ואת כל המהפכות העקובות מדם - ולכן על הפלשתינים לעשות הכל כדי להביא להשמדתם; לציבור שמחלק סוכריות כששוחטים, אונסים ושורפים יהודים שהכניסו אותם לבתיהם כעובדים; לציבור שמחלק סוכריות כשסדאם חוסיין עושה מעשי זוועה בכוויית; לציבור שמחלק סוכריות כשמגדלי התאומים בניו-יורק קורסים על אלפי מתיהם; לפלשתינים שזורעים הרס ומוות בכל מקום שמארח אותם - ירדן, סוריה, לבנון; לפלשתינים שמצרים ומדינות ערב אחרות אינן מכניסות אותם אליהן מחשש שהם יעשו דברים דומים גם אצלן.

לעומת הישוב היהודי, שבתנאים פחותים בהרבה מאלה שקיבל הציבור הפלשתיני באוסלו ובהינתקות, בנה את היסודות שעליהם הקים מדינה דמוקרטית סובלנית ומשגשגת, השקיעו הפלשתינים את כספי התרומות שקיבלו ואת מאמציהם הצבאיים, המדיניים והחינוכיים להגשמת מטרת-על אחת משותפת לכל ארגוניהם, האיסלאמיים וגם הפאן-ערבים - חיסולו של הפרויקט הציוני והשמדתו של העם היהודי. זאת, כשהם מפיצים ברחבי העולם תעמולה אנטישמית על כל מאפייניה הנתעבים.

לאלה שגם אירועי ה-7 באוקטובר לא העירו אותם מכישוף "שתי המדינות" יש לומר: טבח אוקטובר הפקיע לחלוטין את זכותו של הציבור הפלשתיני למדינה, אם בכלל הייתה לו. אבל האמת היא, שזכות זו לא הייתה אמורה לקום לתנועה הלאומית הפלשתינית כבר מראשית הקמתה בשנות ה-20 של המאה שעברה בהנהגתו של הנאצי חאג' אמין אלחוסייני. כי תנועה עממית נאצית שחורטת על דגלה ואמנותיה את השמדתו של עם אחר כמטרת-על, ושמוכיחה כבר מאה שנה שהשאיפות האנטישמיות הללו אינן נותרות אצלה רק בגדר תיאוריה, אלא שהיא משקיעה את מירב המאמצים להגשמתן, לא רק שאינה ראויה למדינה. היא אינה ראויה להיכלל במשפחת העמים.

תאריך:  18/11/2023   |   עודכן:  18/11/2023
דפנה נתניהו
+סקר: 44% מהציבור רוצה להתיישב שוב ברצועת עזה
23:25 18/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
על-פי הסקר שפורסם בחדשות 12, 58% בעד בחירות חדשות  ▪  36% מעידים שהפכו ימנים יותר, אל מול 6% שהפכו לשמאלנים יותר  ▪  רק 10% מהישראלים תומכים בהעברת השליטה על רצועת עזה לידי הרש"פ, 30% מעדיפים שכוחות בינלאומיים ישלטו בה
גוש-קטיף. האם נחזור? [צילום: עבד אל-רחים חטיב/פלאש 90]
+אין מקום לאמירות לאומניות ומשיחיות
22:20 18/11/23  |  איתן קלינסקי   |   לרשימה המלאה
מצער אותי, שבמלחמה הצודקת אותה אנחנו מנהלים, אני שומע את הקול הצורמני של איש צבא המתפקד כרב, המופקד על הישיבות בנח"ל, המביע את איחוליו, שמהר מאוד נחזור להקמת יישובים של עם ישראל בגוש-קטיף
קולות מדאיגים במלחמה צודקת [צילום: עטיה מוחמד/פלאש 90]
+מטוסי קרב וטנקים השמידו מטרות של חיזבאללה
22:19 18/11/23  |  עידן יוסף
מטוסי קרב וטנקים של צה"ל השמידו מספר מטרות של חיזבאללה בשטח לבנון, בין המטרות שהותקפו, עמדת טרור ומתחמים צבאיים. במקביל, כלי טיס מאוייש מרחוק תקף חוליית מחבלים מארגון הטרור.
+נתניהו: "הדפנו לחצים מהעולם, נמשיך להילחם עד לניצחון"
22:14 18/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ראש הממשלה, שר הביטחון והשר גנץ קיימו מסיבת עיתונאים  ▪  נתניהו על העברת הדלק: "אי אפשר לנהל מלחמה בלי סיוע הומניטרי" ▪  גלנט: "גם בדרום הרצועה יפגשו את עוצמת צה"ל"
בני גנץ, יואב גלנט ובנימין נתניהו [צילום: מרק ישראל סלם/פול פלאש 90]
+לפני הספירה ואחריה
22:01 18/11/23  |  דרור אידר   |   לרשימה המלאה
המאורעות והמלחמה פתחו עידן חדש המכריח אותנו לשנות את תפיסותינו הישנות  ▪  החדש שבא במקום, מתגלה כישן: רוח תש"ח העולה מתהום הזיכרון  ▪  ועוד זיכרון נורא של מלחמת האחים בירושלים הנצורה
"וְזוֹנֵק הַחַיָּל הַמֵּגִיחַ/ וְבְקוֹלוֹ צַעֲקַת אִמּוֹ" (אלתרמן). לוחמים במלחמת העצמאות [צילום: זולטן קלוגר/לע"מ]
+לפיד פועל לפיצול הליכוד
21:50 18/11/23  |  עידן יוסף
יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד שוחח בשבוע שעבר עם חברי כנסת מהליכוד, שמותחים בשיחות סגורות ביקורת קשה על רה״מ נתניהו. לדבריו, הוא הציע להם להתפצל מסיעתם, להצביע אי-אמון בממשלה ולתמוך בהקמת ממשלה חלופית בראשות מועמד אחר מהליכוד. בין השמות שעלו בשיחות: יואב גלנט ויולי אדלשטיין (הארץ).
+מערכת הביטחון גיבשה מנגנון להעברת כסף לעזה מבלי שיגיע לחמאס
21:44 18/11/23  |  עידן יוסף
תוך כדי המלחמה: במערכת הביטחון גיבשו בימים האחרונים מנגנון שיאפשר העברת כספי מיסים פלשתינים גם לתוך עזה, ללא שיגיע לידי חמאס. ההחלטה כפופה לקבלת אישור מהדרג המדיני (חדשות 13). השר בן-גביר: "אם הפרסום לפיו במערכת הביטחון גיבשו מנגנון שיאפשר העברת כספים שביודעין חלקו יגיע לחמאס הוא נכון, הרי שמדובר באיוולת חמורה שמשמעה המשך אותה הקונספציה שהובילה אותנו לאסון השבת השחורה. נתנגד בתוקף להצעה האווילית הזו, ואני מקווה שגם שאר שרי הקבינט וראש הממשלה לא יתנו ידם להצעה המסוכנת הזו".
+100,000 תושבים נמלטו בדרום לבנון
21:40 18/11/23  |  עידן יוסף
100,000 תושבים נמלטו בדרום לבנון מאז ה-7.10 (כאן חדשות)
+מדינה פלשתינית - פגיעה בביטחון וכלכלת ארה"ב
21:36 18/11/23  |  יורם אטינגר   |   לרשימה המלאה
מדינות ערב לא הפעילו שריר צבאי או כלכלי למען הפלשתינים במלחמה הנוכחית, כפי שהיה גם בכל מלחמות ישראל מול טרור אש"ף וחמאס
לא רצויים [צילום: עבד אל-רחים חטיב/פלאש 90]
+ערוץ 14: צוות שלנו הותקף בעצרת בני משפחות החטופים
21:18 18/11/23  |  עידן יוסף
ערוץ עכשיו 14 הודיע כי שלח כתבים לסקר הערב (מוצ"ש) את עצרת משפחות החטופים. אך "לצערנו, פעילים פוליטיים שאינם חלק ממשפחות החטופים, תקפו את צוות הצילום של הערוץ ולא איפשרו לו לשדר מהמקום והוא נאלץ לעבור לשדר מרחוק".
+הרהורים בצוק העתים (6)
21:12 18/11/23  |  יוסי אחימאיר   |   לרשימה המלאה
הנשק הסודי החדש שנתגלה אצל המחבלים המפלצתיים הוא - התמר  ▪  חמאס סמך על מצבורי התמרים לצד האמל"ח שהביא עימו לביצוע משימותיו הרצחניות
שם רע [צילום: עבד אל-רחים חטיב/פלאש 90]
+קבינט המלחמה ייפגש עם נציגי משפחות החטופים
20:55 18/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
מנהיג חמאס סינוואר אינו יוצר קשר עם המתווכים, אך העמקת האחיזה של צה"ל ברצועה דוחקת את חמאס לפינה  ▪  בישראל לא מוכנים לעסקה שלא תכלול את כל הילדים ואימותיהם
צעדת בני משפחות החטופים [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]
+אין נפגעים בירי לשפלה; נזק מרקטה בשדרות
20:16 18/11/23  |  עידן יוסף
שתי רקטות יורטו ושתיים נפלו בשטחים לא מאוכלסים כתוצאה משיגורים לשפלה. מוקדם יותר פגעה רקטה בבניין מגורים בשדרות. לא היו נפגעים אך נזק נגרם לבניין.
+"מתגעגע אליך, אוהב אותך, מחכה שתחזור"
19:37 18/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
השיחה האחרונה בקשר בין סרן ג'מאל עבאס שנפל בקרב בשיח עגלין ברצועת עזה לאביו ואחיו
שיחה אחרונה עם המשפחה
+הותרו לפרסום שמותיהם של שישה חללי צה"ל
18:47 18/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ארבעה לוחמי מילואים מגדוד 6863, חטיבה 12, נפצעו באורח קשה בקרבות בצפון רצועת עזה  ▪  קצין לוחם בגדוד 17, ביסל״ח נפצע באורח קשה בקרבות בצפון רצועת עזה
פעילות כוחותינו ברצועת עזה [צילום: דובר צה''ל]
+צה"ל השמיד מערכת טילי קרקע-אוויר מתקדמת של חיזבאללה
17:59 18/11/23  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
מסוקי קרב תקפו מטרות טרור של חיזבאללה בלבנון, בתגובה לירי טק"א ושיגורים לעבר מוצבי צה"ל  ▪  לוחמי ההגנה האווירית יירטו מטרה אווירית חשודה  ▪  כלי טיס מאויש של צה"ל ביצע נחיתת חרום בצפון הארץ
משוריין של צה"ל מול הגבול בצפון [צילום: אייל מרגולין/פלאש 90]
+הקרבות בצפון הרצועה: לוחמי דובדבן ירו על מחבלים בתוך בי"ס
15:00 18/11/23  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
בתיעוד שפרסם צה"ל נראים הלוחמים פותחים באש בקרבות מול המחבלים, בתוך אחת הכיתות  ▪  מנהלת התיאום והקישור העבירה לעזה למעלה מ-6,000 ליטרים של מים ולמעלה מ-2,300 ק״ג מנות מזון
יחידת דודבדבן בקרב בבית הספר [צילום: דובר צה"ל]
חוברת הכשרה של ארגון חמאס [צילום: דובר צה"ל]
+התרעת צבע אדום הופעלה באשקלון והסביבה
14:12 18/11/23  |  מירב ארד
צבע אדום באשקלון - דרום, אשקלון - צפון ו ביישובים נוספים בעוטף עזה.
+אזעקות בצפון; מד"א: לא התקבלו קריאות על נפילות או נפגעים
13:38 18/11/23  |  מירב ארד
אזעקות בקריית שמונה ובמבואות החרמון. מד"א עדכן כי לא התקבלו קריאות על נפילות או נפגעים.
+ראשוני: תושבים דיווחו על נפילת כטב"ם בשדרות

13:36 18/11/23  |  מירב ארד
תושבים דיווחו (שבת) על נפילת מל"ט צה"לי בשדרות. צה"ל בודק את הדיווח.


+חוסלה החוליה ששיגרה אמש את המטח למרכז
12:46 18/11/23  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
לוחמי מילואים מגדס״ר חטיבת ירושלים זיהו את המחבלים שביצעו את הירי מגג של בניין והכווינו כלי טיס של חיל-האוויר לחיסולם
כיפת ברזל סמוך לתל אביב [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]
+נעצרו 19 מבוקשים, 11 מתוכם משויכים לחמאס
11:58 18/11/23  |  מירב ארד
צה"ל, שב"כ ומג"ב פועלים כנגד חמאס ברחבי איו"ש: נעצרו 19 מבוקשים, 11 מתוכם משויכים לחמאס. אותרה והושמדה מעבדת מטענים. במהלך פעילות מעצרים נרחבת בעיר חברון שביהודה, הכוחות עצרו 12 מבוקשים, ביניהם מספר בני משפחה של המחבלים שביצעו את פיגוע הירי במחסום המנהרות.

בפעילות הלוחמים בכפר טובאס שבחטיבת הבקעה והעמקים, חמושים ירו והשליכו מטענים לעבר הלוחמים, שהגיבו בירי. זוהו פגיעות במספר מחבלים. במחנה הפליטים בלאטה שבשכם הכוחות איתרו והשמידו מעבדת מטענים מוכנים לשימוש. בנוסף, כלי הנדסה חשפו מטענים שהוטמנו בכבישים לפגיעה בכוחותינו.

עד כה נעצרו מתחילת המלחמה כ-1,800 מבוקשים ברחבי אוגדת יהודה ושומרון וחטיבת הבקעה והעמקים, כ-1,050 מהם משויכים לארגון הטרור חמאס
+צעדת משפחות החטופים: 25,000 צועדות וצועדים לצד המשפחות
11:41 18/11/23  |  מירב ארד
צעדת משפחות החטופים ״הולכים להחזיר אותם״, הגיעה כעת (יום שבת) למבשרת ציון. 25,000 צועדות וצועדים לצד משפחות החטופים והנעדרים. הצעדה אשר החלה ביום שלישי תסתיים מוצאי שבת, בהפגנה מול מעון ראש הממשלה ובעצרת בגן הוורדים.
+צה"ל אפשר לאזרחים עזתים להתפנות מבי"ח שיפא; דו"צ: בשום שלב לא ביקשנו לפנות את ביה"ח
11:30 18/11/23  |  מירב ארד
צה״ל נענה הבוקר (יום שבת) לבקשת מנהל בית החולים שיפא לאפשר לאזרחים עזתים שחסו בבית החולים ומעוניינים בכך להתפנות מבית חולים שיפאא׳ לכיוון המעבר ההומניטרי ברצועת עזה באמצעות ציר מאובטח.

דובר צה"ל הדגיש כי בשום שלב, צה"ל לא ביקש לפנות חולים או צוותים רפואים ואף הציע שככל שתעלה בקשה לתיאום פינוי רפואי נפעל לאפשר אותו ולהעביר את החולים לבתי חולים אחרים. צוותים רפואיים ישארו בבית החולים לטובת החולים שאין ברצונם או ביכולתם להתפנות. כמו-כן, במהלך הלילה צה"ל המשיך לספק מזון, מים וסיוע הומנטרי לבית החולים.

+זוהו 25 שיגורים לצפון; צה"ל תוקף בירי ארטילרי
10:48 18/11/23  |  מירב ארד
התרעות הבוקר הופעלו הבוקר (שבת, 18.11.23) בשתולה ובקיבוץ סאסא שבצפון הארץ. צה"ל עדכן כי זוהו כ-25 שיגורים משטח לבנון לישראל. לא היו נפגעים. כוחות צה"ל תוקפים בארטילריה את מקורות הירי. צה"ל תוקף בשעה זו מטרות טרור של ארגון הטרור חיזבאללה. על-פי דיווחים בלבנון: צה"ל תקף מפעל אלומיניום במחוז נבטייה ומנוהל ע"י בכיר בחיזבאללה.

לפנות בוקר שוגר טיל קרקע אוויר לעבר כלי טיס צה"לי וגרם להפעלת אזעקות בגליל העליון. דובר צה"ל עדכן בעקבות ההתרעות שנשמעו בגליל העליון "לוחמי ההגנה האווירית יירטו טיל קרקע אוויר ששוגר משטח לבנון לעבר כלי טיס מאויש מרחוק של צה"ל. ההתרעה הופעלה בעקבות המיירטים ששוגרו, לא זוהתה חצייה לשטח ישראל".
ירי ארטילרי של צה"ל סמוך לגבול לבנון [צילום: אייל מרגולין/פלאש 90]
+אילון מאסק מנסה למנוע נטישת המפרסמים ברשת X
10:45 18/11/23  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
מאסק צייץ כי "קריאות ברורות לאלימות קיצונית נוגדות את תנאי השירות שלנו ויגרמו להשעיה"  ▪  דבריו נכתבו בעקבות עיזבה של חברות הענק את הפלטפורמה החברתית לאחר שפרסומות שלהן התפרסמו לצד תוכן אנטישמי
מאסק. משנה מדיניות? [צילום: מאט רורק, AP]
+אזעקות בגליל המערבי והגליל העליון; מד"א: אין דיווחים על נפילות או נפגעים
10:17 18/11/23  |  מירב ארד
אזעקות מפני על ירי טילים הופעלו במושב שתולה שבגליל המערבי. אזעקה נשמעה גם בקיבוץ סאסא שבגליל העליון. מד"א עדכן כי לא התקבלו קריאות על נפילות או נפגעים.

+היום ה-43 למלחמה: 5 מחבלים חוסלו בשכם; טיל יורט בצפון
09:00 18/11/23  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
המחבלים משתייכים לגדודי חללי אל-אקצה - "תכננו פיגוע בטווח המידי"  ▪  חוסל מחמד זהד, תושב מחנה הפליטים, מחבל מרכזי בעיר שכם  ▪  ברצועה הפלשתינים מדווחים על 26 הרוגים בחאן יונס  ▪  בצפון: אזעקות הופעלו בעקבות מיירטים ששוגרו, לא זוהתה חציה לישראל
ההרס מהתקיפה האווירית בבלאטה [צילום: נאסר אשתייה/פלאש 90]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
אגדות מתוקות
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
יואל קורנבלום
18/11/23 20:00
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
בפעילות משותפת של שב״כ וצה״ל הלילה (יום שבת, 18.11.23) במחנה הפליטים בלאטה שבחטיבת שומרון, כלי טיס תקף דירת מסתור אשר שימשה מחבלים המעורבים בתכנון פעילות טרור לעבר אזרחי ישראל ויעדים צבאיים בטווח המידי. לצד המחבלים שהותקפו בפעילות, חוסל מחמד זהד, תושב מחנה הפליטים, מחבל מרכזי בעיר שכם.
18/11/2023  |  מירב ארד  |   חדשות
לוחמי צה"ל מחטיבת ביסל"ח איתרו עשרות פצצות מרגמה שהוסתרו על-ידי חמאס בגן ילדים בצפון רצועת עזה וכוחות מסיירת גולני פשטו על בית הספר היסודי 'אל-כרמל', בו מצאו הכוחות אמצעי לחימה שהסתיר ארגון הטרור חמאס.
17/11/2023  |  עידן יוסף  |   חדשות
מפלגת חד"ש ומק"י הודיעו שיקיימו (שבת, 18.11.23) הפגנה יהודית-ערבית בתל אביב בפארק צ'ארלס קלור. ההפגנה תדרוש להפסקת המלחמה והגעה לעסקה להחלפת כל החטופים, השבויים והאסירים מיד.
17/11/2023  |  עידן יוסף  |   חדשות
רשת סקאיי ניוז מדווחת (17.11.23) כי שלטונות מצרים הכניסו 10 משאיות סולר עם 150 אלף ליטר בסך-הכל לרצועת עזה. גורם ביטחוני ישראלי אישר כי בכל יממה לעזה יועברו שתי מיכליות הנושאות 60 אלף ליטר סולר.
17/11/2023  |  עידן יוסף  |   חדשות
כלי תקשורת בעזה מדווחים (17.11.23) כי אחמד בחר, בכיר חמאס שחבר בלשכה המדינית של ארגון הטרור, חוסל באחת מתקיפות צה"ל. לפי הדיווחים הוא נפצע תחילה, וכעת מת מפצעיו. בחמאס לא אישרו רשמית את הדיווחים.
17/11/2023  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
אביתר בן-צדף
אביתר בן-צדף
הכניסה הקרקעית לצפון עזה לא הייתה יכולה להיעשות בלי טנקים, רכב קרבי משוריין (רק"ם), הנדסה וארטילריה    מבנה צה"ל אינו מתאים לחלוטין למלחמה המתפתחת בדרום ובצפון, הדורשת הרבה רגליים ע...
ציפי לידר
ציפי לידר
בחרדת קודש, אחוז שרעפּי עליון, נכנס הרב מבית הכנסת הביתה, כשהוא מברך בחיוך רחב את בני ביתו והאורחים בברכה המסורתית "שבת שלום"
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
קצב האירועים כל כך אינטנסיבי שבקושי אפשר להתפנות לעיסוקים היומיומיים הרגילים. מעניין אם מישהו הצליח להסיח דעתו מהמסכים ולקרוא ספר
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il