|   15:07:40
דלג
  חגי לובר  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
הוט, בזק, סלקום, פרטנר סיבים - איזו חברה עדיפה לצרכן?
כתיבת המומחים
המדריך המלא להלבנת שיניים
הפגנת משפחות החטופים אמש בתל אביב [צילום: מרים אלסטר, פלאש 90]

איש לא ישרוף את המדינה שלי

המחשבה על הישראלים השבויים בעזה חותכת את כולנו מבפנים, אך עובדה זו לא נותנת למשפחותיהם זכויות יתר אין להם זכות להפר את הסדר הציבורי, להכריז על שביתה או לקרוא למרד אם לא תפסיקו, נהיה שם מול האנרכיה - משפחות שכולות, פצועי צה"ל ומשפחות חטופים שחושבות אחרת מכם
31/03/2024  |   חגי לובר   |   יומני בלוגרים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

איש לא ישרוף את המדינה שלי. נמאס לנו מהאיומים של קיצוניים. כן, גם אם לקיצוניים האלה יש קרובי משפחה בעזה. אתם לא תשרפו את המדינה. זה לא בא בחשבון. ואם צריך להיאבק בכם, אני איאבק. מיליוני אנשים מסתכלים בכם בחוסר אמון, בחוסר הסכמה, בזעזוע, ורק מפני כבודכם, הם שותקים
.
אני לא אשתוק. הבן שלי נהרג בעזה. הלך להגן ולשחרר את הילדים שלכם, ונהרג. עזב הכל, השאיר אחריו אישה בהריון וילד בן תשעה חודשים, ונהרג. הוא לא יחזור יותר. בשום הסכם. ולכן מותר לי להגיד לכם: אסור לכם לפרק את המדינה. אסור לכם להשתולל. אסור לכם לחסום כבישים. אסור לכם להתעמת עם שוטרים. אסור לכם לקרוא לסרבנות. אסור לכם לטלטל ניידות. אסור לכם לנסות לפרוץ לבית ראש הממשלה. זה שהילדים שלכם שבויים בעזה, זה כואב, זה מצער, זה חותך את כולנו מבפנים, זה יגרום לי לשלוח שוב את שלושת הבנים שנותרו לי, להילחם, ולהסתכן בשבילם.

אבל זה לא נותן לכם שום זכות יתר: אין לכם זכות ל'הסיר כפפות'. אין לכם זכות לקלל את נבחרי הציבור אין לכם זכות לצרוח בושה. אין לכם זכות להפר את הסדר הציבורי. אין לכם זכות לחסום את נתב"ג. אין לכם זכות להכריז על שביתה במשק. אין לכם שום זכות כזו.
תתאפקו. שומעים? ת-ת-א-פ-ק-ו. הביעו את דעתכם - אבל אל תצעקו. תאמרו שחייבים הסכם עכשיו- ואל תחסמו. תאמרו שכולכם תמורת כולם - ואל תקראו למרד. תאמרו שאסור לכנסת לצאת לפגרה- ואל תקללו, תאמרו שחייבים להחליף את ביבי - ואל תדליקו מדורות. הגידו שחייבים בחירות עכשיו - ואל תעזו לעלות על הכנסת. הגידו שכולם כשלו - ואל תהרהרו אפילו, באפשרות של הפיכה.

הפסיקו לאיים על העם הזה. זוהי דעתכם, שמענו. אל תכפו אותה. רוצים לשמוע גם את דעתי? לפי דעתי, יהונתן נהרג בגלל הסכמי אוסלו, שחלק מכם תמכו בהם. לפי דעתי, יהונתן נהרג בגלל ההינתקות, שחלק מכם עודדו אותה בשלטי תמיכה בפתחי קיבוצים.
ובכל זאת, אני לא צורח עליכם ברחובות, אני לא חוסם לכם את הדרך, אני לא מסרב פקודה, אני לא מבריח כסף לחו"ל, אני לא מקלל את נבחרי הציבור שלכם שעדיין תומכים בכל האסונות האלה.

אני שולח ואשלח את בָּנַי להילחם. אני אתמוך ואציית לכל ממשלה נבחרת, גם אם דעתה שונה מדעתי. אני לא חושב שיש לי זכות להרוס את המדינה האהובה הזו. כי עכשיו נלחמים, כי עכשיו מחלימים. כי עכשיו מתחברים. עכשיו זה זמן לפנות יחד כלפי חוץ. זה הזמן להראות אהבה זה לזה. ולקפלניסטים, לאחים לנשק, לברקים, לאולמרטים שתמיד רצו להפיל את ביבי, אני אומר, אל תתפסו טרמפ על הכאב של המשפחות. אל, אל, אל. חיזרו בכם.

ודעו משפחות חטופים יקרות, לא שכחנו את קרוביכם, האחים שלנו, לא שכחנו ולא נשכח. אבל די. הפסיקו למען השם, למען העם, למען הניצחון. ואם לא, אני ואחרים נהיה שם. משפחות שכולות, פצועי צה"ל, ומשפחות חטופים שחושבות אחרת, נעמוד יחד מול האנרכיה, ולא ניתן לכם. פשוט לא. אני קורא לאנשים מימין ומשמאל שרוצים להצטרף אלי למלחמה במאבק האלים, קמפיינרים קריאייטיבים, מגייסי תרומות. יחד נקים כוח שיעמוד מול הטירוף הזה. בבקשה, דברו. אל תשרפו.

תאריך:  31/03/2024   |   עודכן:  31/03/2024
חגי לובר
+לוחם באגוז שנפצע שלשום בקרב מת מפצעיו
21:10 31/03/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
החלל ה-255 מתחילת התמרון הוא סיון ווייל, בן 20 מרעננה, לוחם בעוצבת הקומנדו  ▪  הוא נפצע אנוש בקרב בח'אן יונס ולאחר מותו הועלה לדרגת רב-סמל
רס״ל סיון ווייל
+סמוטריץ': הפרובוקציות של אחים לנשק במאה שערים זורקות אותנו ל-6 באוקטובר
21:00 31/03/24  |  עידן יוסף
יו״ר הציונות הדתית שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ בתגובה לצעדה של אחים לנשק במאה שערים: "הפרובוקציה של אחים לנשק שצועדים למאה שערים כדי לייצר עימות ואלימות זורקת אותנו ישר ל-6.10 כאילו לא למדנו כלום ולא עברנו את הטבח הנורא.

"כך גם חוסר האחריות של היועצת המשפטית לממשלה. שנאה ומלחמת אחים לא יביאו לגיוס של חייל אחד נוסף אלא לקרע וחורבן. הדרך לשילוב הציבור החרדי בהגנה על ביטחון המדינה הוא בשיח והידברות כך נעשה ובעז״ה כך נצליח".
+נתניהו: בחירות עכשיו ישתקו את המו"מ לשחרור חטופים
20:42 31/03/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ראש הממשלה: "מי שאומר שאני לא עושה הכל כדי להחזיר את חטופינו טועה ומטעה. בעוד ישראל מגמישה עמדות, חמאס מקשיח עמדות"  ▪  על החרדים: "התקדמנו כברת דרך, בפטישים לא נשיג גיוס"
פעילי אחים לנשק בשכונת מאה שערים [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+צה"ל חיסל את מפקד נ"ט בכוח רדואן
19:13 31/03/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
המחבל איסמעיל עלי אלזין, פעיל מרכזי ביחידת הנ"ט של ארגון הטרור חיזבאללה, חוסל בתקיפת כלי טיס על רכבו  ▪  זהו המחבל הבולט השלישי שמחוסל מאז יום חמישי
זירת החיסול
+גלנט באוגדה 98: "מחבלים בכירים מאוד מסגירים עצמם, חמאס מתפרק מבפנים"
18:34 31/03/24  |  עידן יוסף
שר הביטחון יואב גלנט קיים הערכת מצב באוגדה 98, וקיבל סקירה ממפקד האוגדה תת-אלוף דן גולדפוס על המידע שאוספים הלוחמים בשטח - וזה שמוסרים המחבלים שנתפסים בידי הכוחות. גלנט אמר: "בשבוע-שבועיים האחרונים יש מאות מחבלים שנפלו בשבי. הם אומרים שחמאס מתמוטט מבפנים, שהמחירים שהם משלמים כבדים מאוד. המחבלים עצמם מעידים שהם לא יכולים לשאת יותר בעומס הזה".

גלנט הוסיף: "אנחנו הולכים ומחסלים את כל מי שהיה מעורב באירועי 7 באוקטובר. את הזוטרים, את הבכירים ואת הבכירים מאוד - שהיו בשטח או שנתנו הוראות. נמשיך בפעולה הזאת, עד שנגיע למלוא התוצאות על כל המחבלים בכל רחבי רצועת עזה".
+העם יתחיל לדבר
18:32 31/03/24  |  טובה ספרא   |   לרשימה המלאה
הפלוטו גורם לעם לנוע בחוסר נוחות על הכיסא ולהתחיל להביע קול אחר. פירוק ממשלת נתניהו אינו נראה באופק. מאמצע מאי מתחיל חודש קשה ביטחונית שיכלול תקיפה מלבנון ואולי פיגוע גדול. שחרור של חטופים נראה באופק, כנראה במבצע צבאי
המלחמה נמשכת [צילום: אוהד צוויגנברג/AP]
+משטרה באור אדום
17:37 31/03/24  |  דן מרגלית   |   לרשימה המלאה
על בנימין נתניהו להוציא את התיק לביטחון לאומי מידי המסית והמסיט איתמר בן-גביר ולהעבירו למי שמבין את מגבלות הכוח הנדרשות ממשטרה במדינה דמוקרטית
[צילום: איתי רון/פלאש 90]
+חברת החשמל השלימה תיקון נזקי ירי בנחל עוז
17:28 31/03/24  |  עידן יוסף
לאחר כמעט חצי שנה מאז תחילת המלחמה, צוותים מתוגברים של חברת החשמל תיקנו הבוקר את נזקי הירי ברשת החשמל בנחל עוז, סמוך לגדר מול שג'עייה. הפגיעות, שנגרמו כתוצאה מירי כבד של מחבלים, גרמו להפסקות חשמל בקיבוץ ולמתקנים בסביבתו, וכן לנזקים משמעותיים לציוד.

עובדי חברת החשמל, בליווי כוחות צבא, עבדו תחת אש כבר באוקטובר 2023 על מנת לתקן את מרבית הנזקים. עבודות התיקון הנוכחיות, שהושלמו היום, התבצעו באבטחה צמודה של צה"ל ובאישורו.

העבודות כללו תיקון חוטים קרועים, החלפת שנאים שנפגעו מירי וכן טיפול בקליעים שחדרו לכבלי חשמל ולעמודי מתח גבוה.
[צילום: יוסי וייס]
+קלאצ'ניקוב ופצצות מרגמה הוחבאו במתחם היולדות בשיפא
15:26 31/03/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
באחת הסריקות חוסלו שני בכירים של חמאס לאחר מרדף  ▪  הותקף חמ"ל הג'יהאד האיסלאמי שפעל בחצר בית חולים אל-אקצה
בית חולים שיפא [צילום: דובר צה"ל]
אמל"ח שנמצא בבית החולים שיפא [צילום: דובר צה"ל]
+חייל צה"ל באורח קל מהשיגורים לצפון; צה"ל תקף את מקורות הירי
14:38 31/03/24  |  מירב ארד
בשעות האחרונות זוהו שיגורים משטח לבנון שחצו למרחב מרגליות ומלכיה.כתוצאה מהשיגורים נפצע חייל צה"ל באורח קל ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה. בתגובה תקפו מטוסי קרב תשתיות טרור של ארגון הטרור חיזבאללה במרחבים אל-חיאם ורב א-תלתין שבדרום לבנון. בנוסף, צה"ל תקף בארטילריה במרחב חולא להסרת איום.
+מיום האדמה ליום האדם
14:25 31/03/24  |  גדי חיטמן   |   לרשימה המלאה
ה-30.3.2024 עשוי להפוך בציר הזמן ההיסטורי ליום בו היהודים במדינת ישראל יציינו את יום האדם  ▪  כמעט שישה חודשים לאחר השבת השחורה של השבעה באוקטובר ו-134 חטופים עדיין מוחזקים בשבי, בתוך רצועת עזה
המחאה עלתה מדרגה [צילום: איתי רון/פלאש 90]
+מגש הכסף
13:16 31/03/24  |  דרור אידר   |   לרשימה המלאה
המלחמה הזאת הציפה שוב את השיר, ואת הצורך לומר תודה לגיבורינו המיוחדים, דור הניצחון הנוכחי, שממשיכים את רוח תש"ח  ▪  האומה עומדת למולכם, קרועת לב אך נושמת, לקבל את הנס האחד אין שני של קורבנכם העליון שאין שני לו
משהו משלנו
+סמוטריץ: קורא לרה"מ לעמוד איתן מול לחצים חסרי אחריות
11:44 31/03/24  |  מירב ארד
שר האוצר בצלאל סמוטריץ' פירסם (יום א'31.3.24) בטוויטר כי "הדרישה להגמשת עמדות מצידנו במשא-ומתן - גורמת לסינוואר להקשיח עמדות עוד יותר. אני קורא לראש הממשלה לעמוד איתן מול לחצים חסרי אחריות שמסכנים את מדינת ישראל ופוגעים במטרות המלחמה".

"האדם היחיד שאחראי לכך שהחטופים לא חוזרים הביתה הוא הנאצי השפל יחיא סינוואר. כל הלחץ הצבאי והמדיני בארץ ובעולם צריך להיות מופנה אך ורק כלפיו", כתב השר, "כל דבר אחר פוגע בסיכוי להחזיר אותם בשלום ובמהרה הביתה ובניצחון במלחמה. כך גם הדרישה להגמשת עמדות מצידנו במשא-ומתן - כפי שמוכח שוב ושוב, רק גורמת לסינוואר להקשיח עמדות עוד יותר ומרחיקה את החזרת החטופים".

דבריו של סמוטריץ' נאמרים בעקבות הצעת הפשרה לעסקת חטופים שארצות הברית, מצרים וקטר מקדמות בימים הקרובים. ראש הממשלה נתניהו שוחח עם ראש המוסד וראש השב״כ ואישר למשלחות מטעמם שני הארגונים לצאת בימים הקרובים לדוחא ולקהיר, עם מרחב פעולה להמשך המו״מ. ככל שיהיו התפתחויות חיוביות בדיונים, יצטרפו דדי ברנע ורונן בר לשיחות. מועד ליציאת הצוות המקצועי למצרים לא נקבע, אך זה יתרחש בימים הקרובים.
[צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
+הושג הסכם למגדלי ירקות החממה: פיצוי על אובדן יבול משנת 2023
11:15 31/03/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
יקבלו פיצוי גם על יבול עתידי שנבצרה שתילתו או הטיפול בגידול עקב הלחימה  ▪  לגבי מגדלי ירקות במרחק 7-20 ק"מ, ייבחן מתווה פיצויים עם התאמות נדרשות על בסיס התחשיבים שנקבעו בהסכם זה
[צילום: פלאש 90]
+ח"כ סער: חמאס לא מרגיש בלחץ להגיע למתווה חדש, כי לא מופעל עליו לחץ משמעותי
11:08 31/03/24  |  מירב ארד
יו״ר הימין הממלכתי ח״כ גדעון סער: ״נושא המתווה לשחרור החטופים תקוע בדיוק מאותה סיבה שהכל תקוע: חודשים ארוכים שבהם הוחלש הלחץ הצבאי על חמאס. חמאס לא מרגיש בלחץ להגיע למתווה חדש, כי לא מופעל עליו לחץ משמעותי.

המשך מלחמה ארוכה, שבלונית ואיטית לא תביא אותו לשם. במצב דברים זה מרשה לעצמו החמאס לתבוע בעצם את חזרתו לצפון הרצועה ושיקום כוחו (השלטוני והצבאי) שם. האמת העגומה היא שללא סיום הדשדוש ושינוי כיוון במלחמה - ישראל צועדת להפסד בה.״

+הנשיא הרצוג: "קורא לכל הציבור לקבל ייעוץ ולא להתבייש לבכות"
10:22 31/03/24  |  מירב ארד
נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג נשא דברים במהלך כנס כיפה 'האומץ לדבר על זה - מתמודדי נפש בצל המלחמה' שנערך בירושלים. הנשיא פתח את דבריו ואמר כי "השבר של השבעה באוקטובר הביא טלטלה עצומה לחיינו הקולקטיביים והאישיים. כולנו נאלצנו, ועדיין אנחנו נאלצים, להתמודד, ללמוד מחדש איך לשמור על שיווי המשקל, איך למרות הכאב והחרדות, הפחדים והביטחון הסדוק לעתים, איך ממשיכים לחיות ואיך מקווים לטוב". הרצוג הוסיף, בדבריו כי "מדינה נמדדת ביכולת שלה לדאוג למי שזקוק להגנה ולהושטת יד בשגרה ובחירום. עלינו להעניק למתמודדי הנפש מקום ממשי בשיח הציבורי ובסדר העדיפות הלאומי שלנו".


+מרחב נקי מאזרחים
09:48 31/03/24  |  שמואל פישר   |   לרשימה המלאה
עכשיו מובן מה התרחש כאן בתש"ח, עכשיו מובנת הבעיה שעמדה בפני הישוב היהודי המותקף  ▪  מה שקרה בשמחת תורה תשפ"ד מבהיר לחלוטין את ארועי תש"ח ואת התגובה הישראלית בתש"ח
פרעות הערבים בתקופת המנדט [צילום: אריק מטסון/לע"מ]
+ישראל במלחמה
09:04 31/03/24  |  עמנואל בן-סבו   |   לרשימה המלאה
אני מבקש לחזק את רוחו האיתנה של רוב העם המתעקש שלא לשוב לימי האסון של לפני טבח שבת שמחת תורה, לשיח המקטב, לפגיעה האנושה בלכידות ובחוסן הלאומי
ליקוי מאורות [צילום: מרים אלסטר/פלאש 90]
+"ירידה במוטיבציה של החיילים המרגישים שהפיקוד הוא 'זְבָּלֶה'"
08:48 31/03/24  |  אורי מילשטיין   |   לרשימה המלאה
שיחת עומק עם סרן בדימוס ירון שחר, שמילא תפקיד של קצין מבצעים חטיבה במלחמה בדרום-לבנון, הטוען ש"יש ירידה במוטיבציה של חיילי צה"ל המרגישים שהפיקוד הוא 'זְבָּלֶה'"
[צילום: AP]
+המגזר העסקי נרתם למאבק ומעודד יציאה להפגנה
08:13 31/03/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
פורום העסקים של ישראל - המאגד את בכירי המגזר העסקי וחברות ציבוריות רבות - הודיע כי החברות יאפשרו לעובדים להשתתף היום בהפגנה בירושלים נגד הממשלה מבלי שייגרע היום ממכסת ימי החופשה שלהם
משפחות החטופים החריפו את המאבק [צילום: מרים אלסטר, פלאש 90]
+המחבל מבקעת הירדן הסגיר עצמו לידי צה"ל
07:49 31/03/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
אבו רידא אל סעדי, קצין במנגנוני הביטחון הפלשתינים שירה ביום חמישי לעבר כלי רכב סמוך לכפר עוג'ה, הסגיר עצמו הבוקר לידי לוחמי צה"ל והועבר לחקירת שב"כ
המחבל בעת מעצרו הבוקר, בבקעת הירדן [צילום: שימוש לפי סעיף 27א]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
איש לא ישרוף את המדינה שלי
תגובות  [ 6 ] מוצגות   [ 6 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
הירונימוס
31/03/24 13:19
2
עובד 1
31/03/24 14:18
3
תמר
1/04/24 21:30
4
אורח
1/04/24 22:26
5
במ
2/04/24 04:42
6
מירב
2/04/24 08:23
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
קרן הפיצויים - מס רכוש ברשות המיסים ומשרד החקלאות גיבשו מתווה פיצויים ייחודי למגדלי ירקות החממה ובתי רשת במרחק 7-0 ק"מ מהרצועה. לפי המתווה שסוכם, המגדלים יקבלו פיצוי במסגרת המסלול האדום על אובדן יבול בשנת 2023, ועל יבול עתידי שנבצרה שתילתו או הטיפול בגידול עקב הלחימה.
31/03/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
עכשיו מובן מה התרחש כאן בתש"ח, עכשיו מובנת הבעיה שעמדה בפני הישוב היהודי המותקף מה שקרה בשמחת תורה תשפ"ד מבהיר לחלוטין את ארועי תש"ח ואת התגובה הישראלית בתש"ח
31/03/2024  |  שמואל פישר  |   יומני בלוגרים
מאבק משפחות החטופים הוא קדוש. אסור להכתים אותו בפוליטיקה עלובה, אסור לפגוע במאבק החשוב על-ידי צביעתו בצבעים של שנאה. הצער והכאב, החרדה והחשש שבו במוצאי השבת במלא כיעורם למחוזותינו והם מטרידים שבעתיים מהמציאות הנוראה שהתרחשה עד טבח שבת שמחת תורה.
שיחת עומק עם סרן בדימוס ירון שחר, שמילא תפקיד של קצין מבצעים חטיבה במלחמה בדרום-לבנון, הטוען ש"יש ירידה במוטיבציה של חיילי צה"ל המרגישים שהפיקוד הוא 'זְבָּלֶה'." הסיבות לכך הן שאין מדווחים אמת, שאין מוודאים ביצוע ושלא מכירים היטב את השטח. כולם יודעים שהרמטכ"ל הרצי הלוי וראש אמ"ן אהרון חליווה כשלו בגדול ועליהם היה ללכת הביתה מייד ולא להמשיך להוביל את צה"ל לדשדוש בעזה. לדעת ירון שחר, יהיה אסון אם הם יפקדו על צה"ל במלחמה מול החיזבאללה.
31/03/2024  |  אורי מילשטיין  |   פודקאסטים
פורום העסקים של ישראל - הכולל מנהלי חברות פרטיות וחברות ציבוריות שמניותיהן נסחרות בבורסה - הודיע כי הוא מצטרף למאבק משפחות החטופים ובמאבק הקורא לבחירות ולהתפזרות הכנסת. על-פי ההודעה - עובדי החברות שמנהליהן חברים בפורום יוכלו להשתתף בהפגנות הצפויות להתקיים בימים הקרובים מול הכנסת ולקבל שכר כאילו עבדו ביום זה, גם אם יצאו מן העבודה לפני הזמן.
31/03/2024  |  איציק וולף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
אלי אלון
אלי אלון
נזילה ברפת מזרע    פרה מפרישה צואה ושתן בכמות גבוהה פי 40 משל בני-אדם, ורפת בגודל בינוני יוצרת זיהום בכמות גדולה מאוד    הריכוזים העצומים של השפכים הללו לעתים קרובות מגיעים למקורות ה...
הרצל חקק
הרצל חקק
נאבק למען ספרות שביסודה ערכים אנושיים    זכה בפרסים רבים על הישגיו הספרותיים: פרס ראש הממשלה, פרס ברנר, עיטור ההתאחדות הבינלאומית לספרות נוער בברלין, פרס רוטרי ועוד
בעז שפירא
בעז שפירא
איזה מוח חולני יכול להעלות בדעתו לדאוג לתנאי הכליאה של המפלצות? איזה לב אטום ו/או ערל יכול להתעניין בגורלם של הראויים למות בייסורים כעונש על מעשיהם?
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il