|   15:07:40
  דן מרגלית  
עיתונאי, פרשן ראיתי שמעתי
דוא"ל בלוג/אתר רשימות מעקב
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
חברת סאו-ראש
הלוואה חוץ בנקאית למסורבים: פתרון פיננסי מהיר ואפקטיבי
כתיבת המומחים
בימינו, קניית קרקעות למכירה זה לא מורכב כמו שחושבים
גנץ. לפרוש או לא לפרוש [צילום: מרים אלסטר/פלאש 90]

לוטו, טוטו, גנץ

אז שקלא וטריא? מה? ברוב דחוק הייתי מייעץ לגנץ ומאיץ בו להיפרד מן הסחי בו הוא מצוי מתוך כוונה ראויה מאז הצטרף לממשלה
09/06/2024  |   דן מרגלית   |   יומני בלוגרים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

אני תמה על הנהלת הלוטו - או אולי זה עדיין טוטו - שבהעדר מחשבה עסקית רעננה טרם פרסמה הימור לכלל הציבור במחיר שווה לכל נפש: בני גנץ יפרוש במוצאי שבת מממשלת הזדון או לא? 50% סיכוי לזכות. גם 50% סיכוי להפסיד. כדאי לשים על זה חמישים שקלים, לא?

מדוע לפרוש? כי ביבי נוהג סחבת. לא גומר. לא את המלחמה ולא את עסקת חילופי החטופות והחטופים. זה טוב לו. זה טוב ליחיא אנוואר. זה רע לעם ישראל. גם לפוליטיקאי גנץ. ומנגד, מדוע לא לפרוש? כי זה ישאיר את עם ישראל ללא השכפ"צ של הרשימה הממלכתית מפני האנשים המסוכנים האלה בנימין נתניהו ואיתמר בן-גביר ובצלאל סמוטריץ'. אחרי פרישתם המשלה הזדונית תקרין לעבר הציבור רדיואקטיביות לאומית ללא מחסה, ללא מגן.

אז מדוע לפרוש? כי בלי זה ההפגנות לא יעלו מדרגה והממשלה לא תיפול מדרגה. ומדוע לא לפרוש? כי זה מקטין באורח משמעותי את הסיכוי להחזיר את החטופים ולסיים את המלחמה. הרי כבר ברור שביבי אינו מסוגל לנהל את ענייני האומה ואת ספיחי המלחמה.

אז שקלא וטריא? מה? ברוב דחוק הייתי מייעץ לגנץ ומאיץ בו להיפרד מן הסחי בו הוא מצוי מתוך כוונה ראויה מאז הצטרף לממשלה.

פורסם בדף הפייסבוק של דן מרגלית
תאריך:  09/06/2024   |   עודכן:  09/06/2024
דן מרגלית
+בן-גביר לנתניהו: "צרף אותי לקבינט המלחמה"
21:20 09/06/24  |  עידן יוסף
השר איתמר בן גביר פנה במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו בדרישה להצטרף לקבינט המלחמה, בעקבות פרישתם של השרים גנץ ואיזנקוט. בן גביר טוען כי הקבינט הנוכחי, אותו הוא מכנה "קבינט הקונספציה", הדיר שרים בכירים וקיבל החלטות שגויות. הוא דורש להיות שותף בקביעת המדיניות הביטחונית, ומתריע כי הגיע הזמן לקבל החלטות אמיצות.
+יו"ר העבודה: למחנה הממלכתי יש אחריות ישירה לכל מה שהתרחש במדינה
21:12 09/06/24  |  עידן יוסף
יו"ר מפלגת העבודה יאיר גולן בתגובה ליציאתו של גנץ מהממשלה: "לבני גנץ ולמחנה הממלכתי יש אחריות ישירה לכל מה שהתרחש במדינה מאז הצטרפו לממשלה".
+המשטרה מחקה את האישום נגד המפגין שכתב "ביבי בוגד"
20:37 09/06/24  |  עידן יוסף
המשטרה מחקה את האישום נגד המפגין שכתב "ביבי בוגד" על הכביש בנתיבי איילון. כתב האישום נמחק במסגרת הסדר מותנה עם עו״ד דניאל חקלאי שמייצג את המפגין, בעיקר בשל כך שלמפגין אין עבר פלילי (הארץ).
+סמוטריץ': מתמקדים בתהליכי רוחב מבניים שיביאו לפיתוח סדור של ההתיישבות
20:36 09/06/24  |  עידן יוסף
ברקע השינויים המבניים אותם מוביל השר במשרד הביטחון, בצלאל סמוטריץ', במנהלת ההתיישבות אותה הקים במשרדו, חשף סמוטריץ' תהליכים המתבצעים בשטח ושינויים מבניים שבוצעו.

בכינוס ״עושים הסדרה״, אמר השר: ״המטרה שלנו היא למנוע הקמת מדינת טרור בלב ליבה של מדינת ישראל, שתסכן את קיומה. אחרי השבעה באוקטובר זה קונצנזוס. הדרך היא לפתח את ההתיישבות ואנחנו מתמקדים בתהליכי רוחב מבניים שיביאו לכך שמדינת ישראל תפתח התיישבות באופן סדור. הדרך להגן על יישובי קו התפר ועל מדינת ישראל כולה היא פיתוח ההתיישבות וחיזוק אחיזתנו בחבלי המולדת״.
+ידיעה דרמטית על נועה אגרמני הביאה לשינוי מהתכנון המקורי במבצע
20:26 09/06/24  |  עידן יוסף
בדקה ה-90 לפני היציאה למבצע החילוץ הנועז, במערכת הביטחון התקבלת ידיעה דרמטית על נועה אגרמני שהייתה שונה מהתכנון המקורי למבצע. לאחר רגעים קצרים של התלבטות, הדרג הבכיר מקבל החלטה אמיצה לצאת למבצע בכל זאת, וארגמני חולצה בהצלחה בתוך רגעים קצרים, ללא התנגדות משמעותית (חדשות 14).
+הלוי על מבצע ארנון: "זה לא הימור, זה סיכון מחושב וזה לא חישוב מסוכן"
20:13 09/06/24  |  עידן יוסף
הרמטכ"ל רא"ל הרצי הלוי סייר במזרח דיר אל-בלאח ברצועת עזה עם מפקדים בכירים ועם מפקדי צוותי הקרב שהשתתפו במבצע "ארנון". הוא אמר כי מטת פירוק החמאס היא כדי שלא יהיה שבעה באוקטובר עוד פעם.

על ההכרעה להוציא לפועל את המבצע אמר: "אנחנו מקבלים החלטה לא פשוטה. אנחנו מתיישבים בשבת בבוקר לחפ"ק כשאין לנו בכיס פתק, לא של 100 אחוזי הצלחה במבצע וגם לא של 90 אחוזי הצלחה. ואנחנו יודעים שאנחנו מסכנים חיי אדם ומקבלים החלטות הרות גורל. זה לא הימור, זה סיכון מחושב וזה לא חישוב מסוכן. ואנחנו באמת מסתכלים על הסיכון ומייצרים לו רשתות ביטחון. רשת הביטחון הכי חזקה שאני רואה כשאני ניגש לאשר מבצע כזה, זה שאני יודע שיש איכות מפקדים מאוד גבוהה ויש לנו ביטחון לעשות מבצעים נועזים למטרות ראויות".
+מפקד אוגדת עזה הודיע על פרישה מצה"ל
19:57 09/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
תא"ל אבי רוזנפלד מודיע על פרישה מצה"ל, לאחר 30 שנות שירות, לנוכח כשלונו ב-7 באוקטובר  ▪  יישאר בתפקיד עד לכניסת מחליפו לתפקיד
תא"ל רוזנפלד עם השר גלנט [צילום: אריאל חרמוני]
+צה"ל חושף פרטים חדשים מ"מבצע ארנון"
18:22 09/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
מבצע חילוץ החטופים החל עם כניסת האוגדה ללחימה במרכז הרצועה כמה ימים קודם לכן  ▪  החטופים הועברו תחת אש והעביר אותם לנקודת העלייה למסוק בלב רצועת עזה  ▪  כלי טיס של חיל-האוויר תקפו עשרות מטרות צבאיות להצלחת המבצע
לוחמים שהשתתפו במבצע [צילום: דובר צה''ל]
+התרעות שווא רבות הופעלו בשעה האחרונה בגליל העליון
17:13 09/06/24  |  עידן יוסף
דובר צה"ל: בהמשך להתרעות שהופעלו בשעה האחרונה במרחבים אביבים, יראון ומלכיה בצפון הארץ, בכלל האירועים מדובר בהתרעות שווא.
+נתניהו: לא הייתה עסקה כי אנו לא נוותר על השלמת יעדי המלחמה
16:51 09/06/24  |  עידן יוסף
ראש הממשלה לנציגי הנהלת פורום הגבורה בפגישתם בירושלים: ״לא הייתה עסקה כי אנו לא נוותר על השלמת יעדי המלחמה. הוויכוח העיקרי מול חמאס הוא על התחייבות לסיים את הלחימה בלי השלמת היעדים״. נתניהו התחייב: "עוצמת הלחימה לא תפחת, אלא תגדל ותתעצם. זה לא המקום לספר על עוד פעולות ומבצעים ונסיונות להגיע לעסקה ולעשות הכל על-מנת להשיב את החטופים הביתה. לציבור האמריקני חשוב מאוד שישראל תנצח במלחמה הזאת. ביטחון ישראל מעל כל שיקול אחר".

נציגי פורום הגבורה אמרו לנתניהו: ״המשיכו את הלחימה - אנחנו מחזקים אתכם. אנחנו פה במאהל הגבורה עד שנהיה בטוחים שישראל משלימה את כל יעדי המלחמה ומביאה ניצחון״.
+אלפים הגיעו ללוויתו של פקד ארנון זמורה
16:49 09/06/24  |  עידן יוסף
אלפים הגיעו כדי לחלוק כבוד אחרון לפקד ארנון זמורה, שנפל במבצע חילוץ החטופים ונקבר בחלקה המשטרתית בבית העלמין הצבאי בהר-הרצל. בין המשתתפים, גם משפחות חטופים הגיעו ללוותו ולהודות למשפחתו על מעשיו. לבקשת משפחתו, לא הגיעו פוליטיקאים ללוותו.

בני משפחתו של אנדריי קוזלוב, שהוטסו מסן פטרבורג רוסיה לארץ כדי לפגוש את בנם שחולץ, הודו לבני משפחתו של זמורה ואמרו כי הוא גיבור ישראל. עוד סיפרו כי אנדריי מתבדח ומתלוצץ, וסיפר כי מה שעזר לו לשרוד בשבי היו המחשבות על בני משפחתו וחבריו.
+ח"כ ביטון על הפעלת מערך כיבוי האש: "ישראל אלופה בלתקצב אחרי אסון"
14:43 09/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
נציגת האוצר עדכנה בדיון כי 150 מיליון ש"ח שהוקצו לטובת הנושא מועברים בימים אלה לכנסת לצורך אישור של ועדת כספים

ביטון. "תחושה של רגע לפני אסון" [צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת]
+ליברמן: מספיק עם סיפורי הבדיה על בלתי מעורבים
14:09 09/06/24  |  מירב ארד
יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן: "החטופים הוחזקו באכזריות על ידי רופאים, עובדי אונר"א ועובדי אל-ג'זירה. אז מספיק עם סיפורי הבדיה על בלתי מעורבים."
+הגירעון הממשלתי ממשיך להעמיק: 7.2% מהתוצר
13:39 09/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
הגירעון החודשי עמד במאי על כ-10 מיליארד שקל  ▪  ב-12 החודשים האחרונים נרשם גירעון מצטבר של 137.7 מיליארד שקל  ▪  הכנסות המדינה ממסים מתחילת השנה גדלו ב-2%, אך ההוצאות זינקו בשיעור של 35% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ'. גירעון מצטבר של 47.6 מיליארד שקל מתחילת השנה [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+שחרור החטופים
13:39 09/06/24  |  יוסף אליעז   |   לרשימה המלאה
עדיין נותרו כ-77 חטופים חיים בשבי ולצערנו הרב לא נראה שתהא עסקה של שחרורם עד שיחיא סינוואר, מוחמד דף ומרצחיהם יחושו את החרב על צווארם
החיים והמוות [צילום: ג'מאל עוואד/פלאש 90]
+צה"ל: שני כטב"מים שחצו משטח לבנון ונפלו במרחב צפון הגולן
13:26 09/06/24  |  מירב ארד
דו"צ מעדכן (יום א') כי בהמשך להתרעות שהופעלו על חדירת כלי טיס עוין בצפון הארץ בשעה 12:15, זוהו שני כלי טיס בלתי מאויישים שחצו משטח לבנון ונפלו במרחב צפון הגולן, אין נפגעים והאירוע מתוחקר. כתוצאה מהנפילות התפתחו שריפות במרחב, כוחות כיבוי פועלים כעת במקום על מנת לכבות את מוקדי השריפות.
+הממשלה אישרה: המבצע לשחרור החטופים בעזה ייקרא ״מבצע ארנון״
13:24 09/06/24  |  מירב ארד
הממשלה אישרה: המבצע לשחרור החטופים בעזה ייקרא ״מבצע ארנון״ על שמו של הדיבור שפרץ בראש הכח - ארנון זמורה ז״ל.
+הצווים לסגירת אל-ג'זירה בישראל הוארכו ב-45 ימים
13:03 09/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הממשלה קיבלה החלטה בנושא פה-אחד בהתבסס על חוות דעת כי שידורי הערוץ מהווים פגיעה ממשית בביטחון המדינה  ▪  היום התברר שעיתונאי באל-ג'זירה שמר על החטופים שחולצו אתמול תמורת תשלום מהחמאס
השר קרעי חותם על הצווים [צילום: משרד התקשורת]
+לפחות 10 שיגורים לרמת הגולן; זוהו נפילות באיזור שאר יישוב
13:01 09/06/24  |  מירב ארד
עשרות שיגורים מלבנון לעבר יישובי הגליל והגולן, זוהו נפילות באיזור שאר יישוב. צה"ל הגיב בירי ארטילרי.
+ח"כ ביטן: "עוד שנה צריך ללכת לבחירות. עכשיו אנחנו במלחמה
11:58 09/06/24  |  מירב ארד
ח״כ דוד ביטן, יו"ר ועדת הכלכלה, אמר בוועידת מרכז השלטון המקומי:"עוד שנה צריך ללכת לבחירות. עכשיו אנחנו במלחמה ולכן צריך לחכות. צריך ללכת לעסקת חטופים אבל לא בתנאי של הפסקת מלחמה".

+כוחות אוגדה 98 ממשיכים בלחימה במזרח דיר אל-בלח ובמזרח אל-בוריג׳
11:33 09/06/24  |  מירב ארד
כוחות אוגדה 98 ממשיכים בלחימה במזרח דיר אל-בלח ובמזרח אל-בוריג׳ לאחר שהשתתפו במבצע חילוץ ארבעת החטופים ביממה האחרונה. במהלך המבצע, הכוחות חיסלו מחבלים רבים והשמידו תשתיות טרור.

מטוסי קרב וכלי טיס של חיל האוויר תקפו במהלך היממה האחרונה מטרות טרור רבות ברצועת עזה. באחת התקיפות, כלי טיס של חיל האוויר תקף בהכוונת חטיבת האש 215 וחיסל מפקד בדרג הטקטי מארגון הטרור גא״פ.
+שר הבריאות: "רואה בחומרה את מעצר הרופא ד"ר אודי בהרב"
10:49 09/06/24  |  מירב ארד
שר הבריאות אוריאל בוסו בראיון לבג"ץ: "רואה בחומרה את מעצר הרופא ד"ר אודי בהרב בעודו מטפל במפגינה שנפצעה. גם בעת לחץ והתלהטות כל טיפול רפואי קודמים למחויבות השוטרים לשמור על הסדר הציבורי. קורא למפקדים לחקור את האירוע".
+מטוסי קרב תקפו אמש מטרות של ארגון הטרור חיזבאללה בדרום לבנון
10:13 09/06/24  |  מירב ארד
מטוסי קרב תקפו אמש מטרות של ארגון הטרור חיזבאללה בדרום לבנון. בין המטרות שהותקפו, תשתית טרור במרחב עיתרון ומבנה צבאי במרחב רב א-תלתין. בנוסף, מטוסי קרב תקפו הבוקר משגר ששימש את ארגון הטרור חיזבאללה במרחב הכפר חולא שבדרום לבנון. מוקדם יותר היום זוהו מספר שיגורים שחצו משטח לבנון ונפלו בשטחים פתוחים במרחב משגב עם, אין נפגעים.
+יזהר שי: נתניהו לא טרח להתקשר; אני בז לו, איש עלוב
09:50 09/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
השר לשעבר והאב השכול שבנו נפל בקרבות ב-7 באוקטובר הגיב על הסרטונים שפרסם ראש הממשלה עם החטופים המשוחררים מאתמול  ▪  "הבן שלי נפל בקרב גיבורים והציל במותו את חייהם של מאות אזרחים. אבל גם אילו נרצח בשנתו או נחטף מביתו, ראש ממשלה מוסרי וערכי היה מתקשר לנחם ולחזק ולהתנצל שזה קרה במשמרת שלו"
נתניהו הזדרז להיפגש עם נועה ארגמני ועם שאר החטופים [צילום: מתוך חשבון X של ראש הממשלה]
+אלמנתו של ארנון זמורה ז"ל נפרדת: "לפני שהוא היה לוחם וגיבור הוא היה איש אוהב ואהוב"
09:47 09/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
אשתו של לוחם הימ"מ שנפל, ארנון זמורה ז"ל, נפרדת ממנו ומבקשת מהציבור שייזכר לא רק כגיבור אלא גם כבן זוג ואבא מושלם
ארנון זמורה ז"ל [צילום: משטרת ישראל]
+אני חש בחסרונו של פרופ' ישעיהו ליבוביץ
08:44 09/06/24  |  איתן קלינסקי   |   לרשימה המלאה
חסר לי היום הקול הצלול של פרופ' ישעיהו ליבוביץ, שישמיע את קולה של היהדות היפה וההומאנית נגד גלי ההתבהמות הגסה
לייבוביץ'. ידע כבר אז [צילום: יעקב סהר/לע"מ]
+עקב אכילס - הדיפלומטיה הציבורית
08:26 09/06/24  |  רפאל בוכניק   |   לרשימה המלאה
עיקרי הדברים: המערכה הצבאית והמערכה על התודעה הן בבחינת כלים שלובים ומשלימים, ועל כך נכתבו אין סוף מאמרים, ובמבחן המעשה ננקטו אומנם מהלכים ארגוניים שהניבו מעת לעת תוצאות שהותירו חותם בספקטרום התקשורתי
כרסום המהותי במעמדה הבינלאומי של ישראל [צילום: חאלד עלי/פלאש 90]
+נשיא קולומביה הודיע: נעצור משלוחי הפחם לישראל
07:43 09/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
גוסטבו פטרו הודיע שלו על עצירת משלוחי הפחם לישראל ושב על טענתו שישראל מבצעת רצח עם ברצועת עזה  ▪  קולומביה נחשבת לספקית פחם מרכזית עבור ישראל אך במשק האנרגיה טוענים: ישראל לא רוכשת ישירות מקולומביה אלא מחברות סחר בינלאומיות
הודעה בציוץ ברשת X [צילום: ריק באומר, AP]
+צבא ארה"ב: לא נעשה שימוש בכוח ההומניטרי במבצע חילוץ החטופים
07:08 09/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
פיקוד המרכז התייחס לצילומי וידאו של המראת מסוק החילוץ ולטענות של ארגוני הטרור על שימוש שנעשה במתקנים המיועדים לאספקת סיוע הומניטרי: "לא נעשה שימוש בכוח ההומניטרי במבצע החילוץ; כל טענה שמנוגדת לכך - שקרית"
"אזור מדרום למזח שימש את הישראלים" [צילום: שימוש לפי סעיף 27א]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
לוטו, טוטו, גנץ
תגובות  [ 2 ] מוצגות   [ 2 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
יוסי
9/06/24 15:18
2
בוקי שמואל
9/06/24 18:00
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
השר וחבר הכנסת לשעבר יזהר שי, ששכל את בנו ירון ב-7 באוקטובר, תוקף את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, על כך שעד היום לא טרח להתקשר אליו ולנחם אותו על מות בנו. הדברים נאמרו כחלק מן הביקורת הציבורית על האופן שבו מיהר נתניהו להצטלם עם ארבעת החטופים ששוחררו אתמול בפעולה צבאית במרכז רצועת עזה.
09/06/2024  |  איציק וולף  |   חדשות
אשתו של לוחם הימ"מ שנפל במבצע לשחרור ארבעת החטופים מעזה, ארנון זמורה ז"ל, העלתה פוסט מרגש בו היא מבקשת מהציבור לזכור אותו לא רק כגיבור ישראל, אלא גם כ"איש מתוק ומקסים. בן זוג מדהים ואבא מושלם".
09/06/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
אני חש היום בחסרונו של פרופסור ישעיהו ליבוביץ, איש ירא שמים, איש תורה. אני רואה בו את הנביא שהעם והנהגתו מאנו לשמוע את זעקתו ודחו אותו. השנה ב-כ"ח באייר, יום ירושלים, היה חסר לי האדם חובש הכיפה לראשו, איש התורה, שיעמוד מול אוקיינוס הצעירים המתלהמים, שצרחו בלב השכונות הערביות בירושלים בשפה עברית בוטה וגסת רוח: "מֶָות לַעֲרָבִים", ויאמר להם - "שהיום ב-כ"ח באייר, אתם מחללים את כבודה של העיר ירושלים, אתם רומסים ברגל גסה את ערכי המוסר היהודיים, אתם מביישים את ספר הספרים היקר לנו.
ככל שהמלחמה בעזה נמשכת מבלי שיהיה ניתן לסמן קו עצירה ברור, הרי שתתנהל בו-זמנית מערכה תקשורתית/תעמולתית/הסברתית שבמסגרתה, כמו בדרך הטבע, תימצא ישראל בעמדת מגננה, בעוד ארגון הטרור הג'יהאדיסטי חמאס יסווג כ-"אנדר-דוג". נסיבות אלה הן בבחינת מאפיין מובהק של מלחמה א-סימטרית, על אחת כמה וכמה, כאשר הארגון מנהל לחימה, במתכונת גרילה, בחסות אוכלוסייה אזרחית צפופה.
09/06/2024  |  רפאל בוכניק  |   יומני בלוגרים
נשיא קולומביה, גוסטבו פטרו, הודיע (שבת, 8.4.24) על עצירת ייצוא הפחם הקולומביאני לישראל כל עוד נמשכת הלחימה הישראלית ברצועת עזה, שאותה כינה 'רצח עם'. "נשהה את יצוא הפחם לישראל עד שיפסיק את רצח העם", צייץ בחשבון שלו ברשת X.
09/06/2024  |  איציק וולף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דן מרגלית
דן מרגלית
מדוע אתם באים אל נתניהו בטענות שלא ביקר אתכם? הוא אינו ראוי לחברתכם    "קדמה הכנסת אורחים לשכינה", נאמר במקורותינו, כך אנהג, אבל להזמינו ביוזמתי? או אתם - להזמינו לבתיכם בעת מצוקתכם...
יוסף אליעז
יוסף אליעז
רע הדבר שנושא עתיד הרצועה טרם נידון אצלנו וטרם הוחלט מה עמדת ישראל    האם חשבו אצלנו לא רק על המחר שאחרי המלחמה אלא גם על מוחרתיים?
איתמר לוין
איתמר לוין
הציון הממוצע של השופטים הגיע בשנה היוצאת ל-9.5, עם שיעור שיא של מקבלי הציון המירבי    הבעיות הרוחביות בהן נתקל המדור: ניהול מו"מ חפוז ובלתי ראוי בתיקי חדלות פרעון, ומאסר ממושך מדי ל...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: ד"ר אליהו כהן 1 פתח תקוה 4976012 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il