|   15:07:40
  חיים רמון  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
מחלות חורף: כיצד להתגונן ולהישאר בריאים בעונה הקרה
חברת סאו-ראש
הלוואה חוץ בנקאית למסורבים: פתרון פיננסי מהיר ואפקטיבי
נתניהו. נושא באחריות [צילום: שאול גולן/POOL פלאש 90]

חוזרים ל"הכלת החמאס"

נתניהו הבטיח שישראל תחסל את היכולות הצבאיות והשלטוניות של החמאס אבל בפועל הוא החליט לפעול בצורה הפוכה
24/06/2024  |   חיים רמון   |   יומני בלוגרים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

בראיון של רה"מ הערב בערוץ 14 התגלה להפתעתי שלמרות כל הפרסומים על מחלוקות בין בנימין נתניהו לבין יואב גלנט והרצי הלוי באשר לניהול המלחמה, עמדותיהם זהות לחלוטין ואין שום מחלוקת אסטרטגית ביניהם.

כמו גלנט והלוי, גם נתניהו דיבר על סיום הלוחמה העצימה ועל הוצאת מרבית הכוחות של צה"ל מרצועת עזה. נתניהו גם דיבר על תוכניות ליצירת שלטון אזרחי בהנהגת "גורמים מקומיים" או "מדינות אחרות", למרות שאשליות אלו התנפצו אל קיר המציאות שוב ושוב במשך שמונת חודשי הלחימה.

אמנם, נתניהו הבטיח שישראל תחסל את היכולות הצבאיות והשלטוניות של החמאס אבל בפועל הוא החליט לפעול בצורה הפוכה. מסתבר שכמו גלנט והלוי גם נתניהו לא אימץ את העצות הנכוחות שהגנרלים האמריקנים צ'ארלס בראון ודיוויד פטראוס נתנו למערכת הביטחון - כי המפתח להכרעת החמאס מצוי בכיבוש מלא של הרצועה ובהקמת ממשל צבאי זמני.

התוכנית של נתניהו, גלנט והלוי להפסיק את השלב העצים ולהוציא כוחות מהרצועה, תאפשר לחמאס להשתלט מחדש (במהירות) על כל המקומות שצה"ל ייצא מהם, ולנצל את הסיום דה-פקטו של המלחמה לשיקום כוחו הצבאי. כלומר, כל הגבורה וההקרבה של גיבורי ישראל שלחמו, נהרגו ונפצעו ברצועה כדי להכריע את החמאס ולמוטט את שלטונו, ישמשו את נתניהו כדי לחזור לקונספציית "הכלת החמאס" בה תמך מאז ומעולם. נתניהו נושא בכל מקרה באחריות לתוכנית המלחמה הכושלת של המטכ"ל כי הוא אחראי מיניסטריאלית מעצם תפקידו כראש ממשלה וכי הוא אישר אותה בקבינט המלחמה, אבל הראיון הערב הוכיח שהוא גם תומך בתוכנית הזו, ולכן הוא נושא באחריות ישירה לשימור שלטון החמאס ולשיקום יכולתו הצבאית.

נתניהו, גלנט והרמטכ"ל נושאים אפוא באחריות לא רק למגה מחדל של 7 באוקטובר אלא גם לתוכנית מלחמה שהביאה אותנו לתבוסה אסטרטגית שישראל מעולם לא נחלה כמוה. לכן, הרמטכ"ל, שהציג את תוכנית המלחמה שהובילה לתבוסה, צריך ללכת הביתה, ונתניהו וגלנט חייבים להתפטר מיד ולבקש את אמון העם בחזרה.

תאריך:  24/06/2024   |   עודכן:  24/06/2024
חיים רמון
+הרמטכ"ל: אנחנו מתקרבים להכרעת חטיבת רפיח
20:21 24/06/24  |  עידן יוסף
הרמטכ"ל קיים (א') הערכת מצב במרחב רפיח שברצועת עזה עם מפקד פיקוד הדרום, אלוף ירון פינקלמן, מפקד אוגדה 162, תא"ל איציק כהן, מפקדי החטיבות ומפקדים נוספים.

"אנחנו עם הישגים מאוד גבוהים בלחימה ברפיח, ואני אומר לכם על זה הערכה רבה מאוד", אמר רא"ל הרצי הלוי, "זה בא לידי ביטוי גם בכמות מחבלים הרוגים, גם בתשתיות המושמדות, בתת-קרקע, במיפוי שלו, בהשמדה שלו ובהתקדמות, בלחימה בתת הקרקע, שהיא מאוד מורכבת".
+תשתית טרור בשימוש המערך האווירי של חיזבאללה הותקפה בעומק לבנון
20:17 24/06/24  |  עידן יוסף
מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו במרחב בעלבכ תשתית טרור בשימוש מערך ההגנה האווירי של חיזבאללה. במהלך השעות האחרונות מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו מספר תשתיות טרור של ארגון הטרור חיזבאללה במרחבים עיתרון, בליידא ומרון א-ראס.

ההתרעות על ירי רקטות וטילים בצפון הארץ לפני זמן קצר היו זיהוי שווא.


+רס"ם מוחמד אלאטרש נפל ב-7 באוקטובר וגופתו מוחזקת בעזה
19:51 24/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
אלאטרש, תושב סעווה שבנגב היה בן 39 בנופלו  ▪  הוא שירת כגשש בחטיבה הצפונית של אוגדת עזה  ▪  הותיר אחריו שתי נשים ו-13 ילדים
רס"ם מוחמד אלאטרש
+בתום מצוד: הימ"מ תפס בעוטף ירושלים מחבל לפני פיגוע
19:23 24/06/24  |  עידן יוסף
כוחות ימ"מ עצרו בענאתא שבבנימין פלשתיני שכנראה התכוון לבצע פיגוע. המרדף אחר המבוקש היה הסיבה לפקקים הכבדים במחסומים בעוטף ירושלים.
+הדרך לשבי: פורסם סרטון החטיפה של ארבעה חטופים
19:18 24/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לבקשת משפחותיהם, פורסם תיעוד ערוך של החטיפה של הרש גולדברג פולין, אור לוי, אלון אוהל ואליה כהן ב-7 באוקטובר מהמיגונית לעזה
מתוך סרטון החטיפה
מתוך סרטון החטיפה
+צה"ל יירט שני שיגורים לעבר אשקלון
18:25 24/06/24  |  עידן יוסף
התרעות הופעלו באשקלון לאחר תקופה ארוכה של שקט. לוחמי ההגנה האווירית יירטו בהצלחה שני שיגורים שחצו מצפון רצועת עזה.
+גלנט להוכשטיין: למעבר לשלב ג׳ במלחמה בעזה תהיה השפעה על כלל הגזרות
16:24 24/06/24  |  עידן יוסף
שר הביטחון יואב גלנט נפגש עם עמוס הוכשטיין, שליחו של ביידן למזרח התיכון. בפגישתם, השניים המשיכו בשיח על הפעולות שנדרש לבצע על מנת להגיע למצב שיאפשר את החזרת תושבי הצפון לביתם, גלנט הדגיש את מחויבותו לשינוי המצב הביטחוני במרחב הגבול.

השר אמר להוכשטיין כי למעבר לשלב ג׳ במלחמה בעזה תהיה השפעה על כלל הגזרות, וישראל נערכת לכל אפשרות - צבאית ומדינית.
+גלאי מתכות פשוט, שנרכש ב"עלי אקספרס", משמש לאיתור רסיסים בפצועי מלחמה
16:05 24/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
את ה"פטנט" היצירתי והיעיל הגה ד"ר אייל סלע, מנהל מחלקת אף אוזן גרון במרכז הרפואי לגליל  ▪  ד"ר אייל סלע: "גלאי המתכות חוסך זמן רב וסיבוכים"
ד"ר אייל סלע [צילום: רוני אלברט]
+זינוק של 90% בתלונות על התחבורה הציבורית ב-2023
15:58 24/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
דוח נציבות תלונות הציבור: 1,627 תלונות בשל המלחמה באוקטובר-דצמבר  ▪  עלייה של 22% בכלל התלונות בשנה שעברה  ▪  שיעור התלונות המוצדקות הגבוה ביותר: דואר ישראל, משרד העבודה ורשות מקרקעי ישראל
אנגלמן בביקור אצל מפוני העוטף
+ליברמן: מה שקורה בין שר הביטחון לבין רה"מ - לא ראיתי מעולם
15:40 24/06/24  |  מירב ארד
"מה שקורה בין שר הביטחון לבין ראש הממשלה זה דבר שלא ראיתי מעולם, ואני הרבה שנים מבלה בבית הזה" - כך אמר יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן בפתח ישיבת סיעתו: "ככה אי-אפשר לנהל מלחמה"
+אזעקה בכרם שלום שבעוטף עזה
15:34 24/06/24  |  מירב ארד
צבע אדום בכרם שלום שבעוטף.
+הערב יפורסם סרטון החטיפה של הירש גולדברג-פולין, אור לוי ואליה כהן
15:09 24/06/24  |  מירב ארד
מטה משפחות החטופים יפרסם הערב בשעה 19:00 את סרטון החטיפה של הרש גולדברג פולין, אור לוי ואליה כהן כפי שתועד ממצלמות מחבלי חמאס ב-7/10.
+לוחמי ההגנה האווירית יירטו בהצלחה שיגור שחצה משטח רפיח
14:48 24/06/24  |  מירב ארד
צה"ל מעדכן (יום ב') כי בהמשך להתרעות שהופעלו במרחב העוטף לפני זמן קצר, לוחמי ההגנה האווירית יירטו בהצלחה שיגור אחד שחצה משטח רפיח, אין נפגעים
+הקבינט המדיני-ביטחוני צפוי להתכנס מחר בערב
14:43 24/06/24  |  מירב ארד
הקבינט המדיני-ביטחוני צפוי להתכנס מחר בערב. שר הביטחון גלנט, שנמצא בביקור בארה"ב, לא יהיה בדיון
+תגובה לנאום החד-צדדי של גדעון לוי
14:42 24/06/24  |  רבקה שפק-ליסק   |   לרשימה המלאה
הרשות הפלשתינית הצהירה על תמיכתה בפתרון שתי מדינות אבל, במציאות סיכלה כל ניסיון להקים מדינה פלשתינית לצד ישראל  ▪  הרשות הפלשתינית וארגוני הטרור שואפים להביא לחיסולה של ישראל
גדעון לוי [צילום: שיר תורם/פלאש 90]
+אני פוחד ממשנתו של משה פייגלין
13:50 24/06/24  |  איתן קלינסקי   |   לרשימה המלאה
כואב לשמוע אדם, שמשיחיות משכרת ומשקרת מניעה אותו להבטיח לעם ישראל, שהוא ידאג שעזה תהיה ריביירה מזרח תיכונית חדשה עם קו רכבת ישיר לבית המקדש השלישי
פייגלין. מסוכן [צילום: שרעיה דיאמנט/פלאש 90]
+אתמול נמסר צו הריסה לבית המחבל אחמד דואבשה, שבכפר דומא
12:57 24/06/24  |  מירב ארד
צה"ל מעדכן כי אתמול נמסר צו החרמה והריסה לבית המחבל אחמד דואבשה, שבכפר דומא. הצו נמסר לאחר שנדחתה ההשגה שהגישה משפחתו בנושא. המחבל ביצע פיגוע טרור ב-12 באפריל 2024, במסגרתו נרצח הנער בנימין אחימאיר ז"ל
+בין דן גולדפוס לדני הגרי
12:26 24/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
בעוד מפקד האוגדה שהטיף מוסר לדרג המדיני נקרא לשיחת הבהרה אצל הרמטכ"ל, דובר צה"ל שבאמירותיו חותר תחת הדרג המדיני לא נקרא לבירור. הסיבה: הגרי מדברר את הרמטכ"ל ולא את צה"ל, ולמרות ששניהם עוסקים בפוליטיקה בעודם במדים הם נמצאים מעל לפקודות
הגרי. דובר הרמטכ"ל [צילום: אורן בן חקון/פלאש 90]
+באיחור של ארבעה חודשים
12:15 24/06/24  |  עמנואל בן-סבו   |   לרשימה המלאה
באיחור של ארבעה חודשים דמעתי על עידו שלא זכיתי להכיר, דמעתי על תלמידי האהוב מאיר, הנער הצעיר, מלא שמחת החיים, האוהב, המעניק ללא תמורה, הנער שהיה לגבר, לאבא גאה בילדיו, מאיר שהאיר את העולם בטובו
סמ"ר עידו אלי זריהן ז"ל [צילום: דובר צה"ל]
+הפיצוץ ליד בת חפר: מטען הונח באופן מכוון כדי למשוך את הכוחות
12:04 24/06/24  |  מירב ארד
במבצע חטיבתי בכפר סילוואד בבנימין, הלוחמים עצרו שלושה מבוקשים, תחקרו חשודים רבים והחרימו חומרים לייצור מטענים. במבצע חטיבתי בכפר נעמה באפרים, עצרו הלוחמים חמישה מבוקשים ותחקרו חשודים רבים.

לאחר בדיקה שבוצעה, עולה כי הפיצוץ שאירע אמש במרחב טול כרם שבחטיבת מנשה נגרם כתוצאה מפיצוץ מטען מצידו הפלשתיני של מרחב התפר. המטען הונח והופעל מרחוק על ידי מחבלים מאות מטרים מהחומה, במטרה למשוך כוחות למרחב הפיצוץ, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

במהלך פעילות הכוחות בשכם שבשומרון, הלוחמים עצרו מבוקש, בחברון שבחטיבת יהודה, הלוחמים עצרו מבוקש החשוד בהסתה לטרור והחרימו אמצעי לחימה, בחוסאן ובבית פאג'ר שבחטיבת עציון ובבעלא במנשה עצרו ארבעה מבוקשים נוספים

עד כה נעצרו מתחילת המלחמה כ-4,150 מבוקשים ברחבי אוגדת יהודה ושומרון ובחטיבת הבקעה והעמקים, כ-1,750 מהם משויכים לארגון הטרור חמאס
+מפקד צבא ארה"ב: נתקשה להגן על ישראל במקרה של מלחמה כוללת
10:42 24/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
יו"ר המטות המשולבים של ארה"ב, הגנרל צ'ארלס בראון, אמר בהצהרה לתקשורת כי במקרה של מתקפה ישראלית הייתי מאמין שאירן תיטה לספק תמיכה גדולה יותר לחיזבאללה"
צ'רלס בראון. מסר חמור לישראל [צילום: מריאם זוהאיב, AP]
+יאיר גולן: הודעת נתניהו אמש היא הפקרה מוחלטת של החובה הקדושה להשבת החטופים
10:12 24/06/24  |  מירב ארד
יו"ר מפלגת העבודה יאיר גולן: "הודעת נתניהו אמש היא הפקרה מוחלטת של החובה הקדושה להשבת החטופים. רה״מ מציע להשיב חלק מהחטופים ולוותר על אחרים. זו חרפה, לא ניצחון מוחלט ולא פסע מניצחון. יש כאן הולכת שולל אחת גדולה. כל חיילת וחייל שיצאו למערכה הזו יצאו בידיעה שהמטרה היחידה היא השבת החטופים. זה ראש ממשלת הכישלון המוחלט. כזה היה וככזה ייזכר לדורי דורות."
+סמוטריץ׳ לנתניהו: ״דורש לכנס את הקבינט כדי לאשר את הצעדים נגד הרש"פ"
10:10 24/06/24  |  מירב ארד
האוצר בצלאל סמוטריץ׳ שיגר אתמול (ראשון) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו ובו דרש לאשר בהקדם בקבינט המדיני בטחוני צעדים משמעותיים כנגד הרשות הפלשתינית בתגובה לצעדים הבינלאומיים האחרונים בהם נקטה כנגד ישראל. במכתבו כתב שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ לראש הממשלה: ״שוב ושוב נדחית החלטת הקבינט שבנדון במה שנראה כגרירת רגליים שלא ניתן לקבל. בהעדר תגובה אפקטיבית וכואבת נגדה, הרש"פ ממשיכה במלחמתה המשפטית נגד מדינת ישראל ומדינות נוספות מצטרפות לאלו המכירות חד צדדית במדינת טרור פלשתינית שתסכן את קיומה של מדינת ישראל. כך, למשל, הצטרפותה בסוף השבוע של ארמניה לארבע המדינות שהודיעו בשבועות האחרונים על הכרתן במדינה פלשתינית. תגובה חריפה ומהירה חיונית בכדי לעצור את הסחף ולהבהיר את מחירם של צעדים חד צדדיים".
+צה״ל חיסל מחבל מרכזי במטה ייצור אמצעי הלחימה של חמאס
09:50 24/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
המחבל מחמד צלאח לקח חלק בפרויקט פיתוח אמצעי לחימה אסטרטגיים עבור ארגון הטרור חמאס, ופיקד על מספר חוליות מחבלים בארגון שעסקו בפיתוח אמל״ח
אמל"ח שנמצא ברצועה [צילום: דובר צה"ל]
+גג אירני לחיזבאללה
09:35 24/06/24  |  יוסי אחימאיר   |   לרשימה המלאה
הימים הבאים הם קריטיים לישראל שעלולה להיקלע למלחמת אין ברירה עם מחירים קשים בכל רחבי המדינה  ▪  במלחמת העולם הזאת אנחנו נהיה במוקד
המצב מתחמם [צילום: עלי עבדול חסן/AP]
+הילולת מאחזי העיניים
08:59 24/06/24  |  דן מרגלית   |   לרשימה המלאה
יש להעמיד להכרעה בבג"ץ את השאלה אם אזרחים מחויבים עדיין לקבל את מרות המשטרה שאוסרת מפגינים על לא עוול בכפם ומכה אותם
הזכות להגנה [צילום: לאו קוראה/AP]
+ישראל ביצעה ניסוי שיגור של מערכת הנעה רקטית מבסיס באזור המרכז
08:32 24/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
ממשרד הביטחון נמסר כי הניסוי נקבע מראש על-ידי מערכת הביטחון ובוצע כמתוכנן  ▪  ניסויים דומים בוצעו לפני כארבע שנים מאותו בסיס
שיגור הטיל, הבוקר במרכז הארץ [צילום: דוברות משרד הביטחון]
+דעיכת אורות הכוכבים
08:26 24/06/24  |  יעקב אחימאיר   |   לרשימה המלאה
נתניהו מצטיין בעימות, וביחוד כאשר הצד המתעמת נחשב לבעל ברית נאמן כי אז יאמרו בציבור: 'נתניהו מגלה את עוצמת מנהיגותו במיוחד בעת שעליו להתעמת'
נתניהו. תכונה דרמטית [צילום: שאול גולן/POOL AP]
+גורם המעורב במו"מ: נתניהו גרם לנזק אדיר לסיכוי לעסקה
07:25 24/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
גורמים המעורבים במשא-ומתן העקיף עם חמאס טוענים כי ראש הממשלה התנער מההצעה הישראלית ומהמנדט שהוא עצמו נתן לצוות המשא-ומתן  ▪  "חמאס מחפש הפסקת המלחמה, אנחנו נמנעים מלתת את זה והצהרת נתניהו סותמת את הגולל"
נתניהו, אמש בערוץ 14 [צילום: ערוץ 14]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
"בניגוד למתקפה האירנית, במקרה של התקפות של חיזבאללה נגד ישראל - יכולתה של ארה"ב לסייע תהיה מוגבלת" כך הזהיר מפקד צבא ארה"ב הגנרל צ'ארלס בראון, בהצהרה לתקשורת.
24/06/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
כלי טיס של חיל-האוויר חיסלו אמש (א'), בהכוונת אמ"ן ופיקוד הדרום, את המחבל מחמד צלאח, שעסק בפרויקטים ופיתוח במטה הייצור של ארגון הטרור חמאס. צלאח לקח חלק בפרויקט פיתוח אמצעי לחימה אסטרטגיים עבור ארגון הטרור חמאס, ופיקד על מספר חוליות מחבלים בארגון שעסקו בפיתוח אמל״ח.
24/06/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
כמו שני מתגוששים בזירה שבמשך דקות רבות מנתרים בקלילות על רגליהם תוך שהם בוחנים זה את זה, שולחים אגרופים קדימה לעבר היריב ונסוגים, כמעין הכנה להתכתשות האלימה עד כדי הכרעה - כך נראים (בינתיים) חילופי המהלומות בגבול לבנון. החזבאללאים משגרים מפעם לפעם רקטות וכטב"מים לשטחנו, צה"ל מגיב בירי מהאוויר, בסיכולים ממוקדים אבל לכדי מערכה של ממש טרם התדרדו העניינים.
תקציר חלקי של יממה אחת:
24/06/2024  |  דן מרגלית  |   יומני בלוגרים
מדינת ישראל ביצעה הבוקר (יום ב', 24.6.24) ניסוי שיגור של מערכת הנעה רקטית מבסיס במרכז הארץ. ממשרד הביטחון נמסר כי הניסוי נקבע מראש על-ידי מערכת הביטחון ובוצע כמתוכנן.
24/06/2024  |  איציק וולף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דן מרגלית
דן מרגלית
לא חלילה שהאבל יישכח, מה שאירע לכם לא ייפקד מן הלבבות לעולם, אבל יש שאלה איזה מקום הוא יתפוס ביום יום שלכם
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
איני יודע אם נתניהו ער לכל הנכתב עליו, אם יש לו בכלל זמן לקרוא עיתונות, לצפות בערוצי הטלוויזיה, אם יועציו מדווחים לו בכלל על ההשמצות והגידופים נגדו, ואולי טוב שכךשני
הרצל ובלפור חקק
הרצל ובלפור חקק
בצער רב נתבשרנו על מותו של משה חן, סופר ויוצר ואיש רב פעלים    תנועת "חיבה" להפצת מורשת ישראל הכתירה את משה חן כ"יקיר חיבה" על פעילותו למען המדינה והעם והנחלת המורשת לדורות    חלפו ש...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: ד"ר אליהו כהן 1 פתח תקוה 4976012 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il