|   15:07:40
דלג
  אורי מילשטיין  
חוקר מערכות צה"ל
דוא"ל בלוג/אתר רשימות מעקב
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
הוט, בזק, סלקום, פרטנר סיבים - איזו חברה עדיפה לצרכן?
כתיבת המומחים
טוען רבני יכול לשקם את חיי הנישואין שלכם?
רא"ל הרצי הלוי [צילום: דובר צה''ל]
האלוף יצחק בריק משמיע אס-או-אס:

"להחליף רמטכ"ל מייד, ולא - תקרוס מדינת ישראל"

שיחת אס-או-אס עם האלוף בדימוס יצחק בריק בעקבות מסמך חדש של הרמטכ"ל הרצי הלוי, שנשלח לכל הקצינים הבינוניים והבכירים בצה"ל, המיידע אותם שצה"ל בראשותו מתחיל עכשיו תהליך איוש חדש של תפקידים בצה"ל. לפי בריק, אסור שרמטכ"ל ומטכ"ל המחדל יבנה את צה"ל מחדש
22/02/2024  |   אורי מילשטיין   |   פודקאסטים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

שיחת אס-או-אס עם האלוף בדימוס יצחק בריק, בעקבות מסמך חדש של הרמטכ"ל הרצי הלוי, שהופץ בקרב כל הקצינים הבינוניים והבכירים בצה"ל, המיידע אותם שצה"ל, בראשותו, מתחיל עכשיו תהליך איוש חדש של תפקידים בצה"ל. לפי בריק, אסור שרמטכ"ל ומטכ"ל המחדל יבנו את צה"ל מחדש בצלמם ובדמותם. טבח ה-7 באוקטובר ומלחמת עזה הוכיחו כי בכירי צה"ל בעבר ובהווה הרסו את צה"ל, לא הכינו אותו ואת העורף למלחמה. לכן על ועדה מקצועית - ולא שר הביטחון - להציע בהקדם לממשלה מי האיש הראוי ביותר במדינת ישראל לפקד על צה"ל ולתקן את הפגמים שיצרו בו הרמטכ"ל הנוכחי וקודמיו עד כדי חוסר יכולתו לנהל מלחמה רב-זירתית שתכלול את מצרים.

קישור לשיחות קודמות עם האלוף בדימוס יצחק בריק - [קישור]

שיחות על מלחמת "חרבות ברזל" - [קישור]

שיחות על הליקויים בצה"ל - [קישור]

שיחות על עימותים בין שמאל לימין בישראל - [קישור]

קישור למאמר שלי בכתב העת "ג'וקופוסט": "היסטוריה צבאית כמורשת קרב - לקחים אמיתיים לעומת דמיונות בשדה ההיסטוריה הצבאית" - [קישור]

קישור למאמר שלי בכתב העת "ג'וקופוסט": "שרלטני הפוליטיקה - עלייתה וקריסתה של השיטה הדמוקרטית" - [קישור]/

ניתוח של הוויית הצבא והמלחמה במציאות, בהיסטוריה הכללית ובהיסטוריה של עם ישראל ואבני היסוד של תופעת הלוחמה הפסיכולוגית, אפשר לקבל בתיאוֹריָה הביטחונית שפיתחתי ופרסמתי בספרִי "תורת הביטחון הכללית - עקרון השׂרידוּת", ובספרִי "גלגל המנוף של ההיסטוריה - התגבשות הציונות האסטרטגית של ז'בוטינסקי", ובכרך הראשון של סדרת ספרַי "בשדות הקרב של מלחמת העצמאות": "בן-גוריון - פוליטיקה ואסטרטגיה", ובספר המחקר של הפורום לאִזרוח תחקירי קרבות והפקת לקחים על מלחמת יום הכיפורים: "ניצחון בסבירות נמוכה". כל מי שמעוניין לרכוש את הספרים, יפנה להוצאת "שׂרידוּת": urimilsh@smile.net.il

נא עִזרו לי לקיים את הערוץ הזה החושף את האמת הלא נעימה של חיינו כדי להפיק לקחים ולתקן את המעוות, וכדי להשלים את המפעל המונומנטלי של שלושים הכרכים, "בשדות הקרב של מלחמת העצמאות", החושף את כל האמת על אותה מלחמה. כל עזרה, גם הקטנה ביותר, תתקבל בברכה. העיקר שאנחנו, בנֵינו, נכדינו וצאצאינו יֵדעו את האמת איך קמה מדינת ישראל ואיך היא ניצחה במלחמת העצמאות.

תאריך:  22/02/2024   |   עודכן:  22/02/2024
אורי מילשטיין
+צה"ל ישחרר כמעט את כל אנשי המילואים שמשרתים בכיתות הכוננות
21:39 22/02/24  |  עידן יוסף
צה״ל מודיע: כיתות הכוננות שהוקמו במהלך המלחמה ביישובים בעורף ישראל וגויסו כאנשי מילואים - יפורקו עד סוף החודש, למעט בירושלים, בעוטף ירושלים וביישובים הסמוכים לקו התפר ביו״ש.
+התרעה הופעלה בצפון רמת הגולן
21:16 22/02/24  |  עידן יוסף
התרעה הופעלה בעין קיניא שבצפון רמת הגולן. לפחות תשעה שיגורים מלבנון נורו לכיוון רמת הגולן, חלקם יורטו על-ידי כיפת ברזל.

מוקדם יותר הערב, שלושה שיגורים שלא חצו מלבנון לשטח ישראל לעבר המושב יערה שבגליל העליון המערבי.
+החות'ים נוטלים אחריות על "שיגור רקטות וכטב"מים לעבר מטרות צבאיות באזור אילת"
20:13 22/02/24  |  עידן יוסף
‏יחיא סריע, הדובר הצבאי של החות'ים, קיבל אחריות על שיגור רקטות וכטב"מים לעבר מטרות צבאיות באזור אילת ולשיגור מספר טילי חוף-ים לעבר הספינה הבריטית ISLANDER במפרץ עדן, לטענתו מה שהוביל לשריפת הספינה, וכן לשיגור מספר כטב"מים לעבר משחתת צבאית אמריקנית.

כזכור, מערכת ההגנה האווירית "חץ", זיהתה מטרה בליסטית ארוכת טווח ששוגרה מדרום-מזרח אל עבר המרחב האווירי של מדינת ישראל. המערכות עקבו אחרי מסלולו של הטיל, ולוחמי יחידת "חץ" במערך ההגנה האווירית יירטו אותו מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

"בשעות הבוקר המוקדמות, במרכז ניהול היירוטים, ישבו במשמרת והבחינו בגילוי ראשוני של מטרה בליסטית ארוכת טווח, לעבר מדינת ישראל מתימן", הצהירה מפקדת סוללה ביחידת "חץ", רס"ן ש', "הצוות קפץ ותפעל את האירוע בצורה מצוינת ומכך מנענו פגיעה. היירוט בוצע על-ידי מערכת הנשק חץ, מחוץ לגבולות המדינה".
+רוב המתנחלים שעליהם הוטלו עיצומים אינם מוכרים לרשויות בישראל
19:46 22/02/24  |  עידן יוסף
שלושה שבועות לאחר שארה"ב הטילה עיצומים על ארבעה אזרחים ישראלים, בטענה של "רמה גבוהה של אלימות מתנחלים קיצונית", מתברר כי רק אחד מהארבעה מוכר לרשויות בישראל. עוד נודע, כי מבין שלושת הישראלים שבריטניה הענישה, אף לא אחד מוכר לרשויות בישראל (ישראל היום).
+קנוניה של בריטניה וירדן למנוע הקמת מדינה פלשתינית ב-48
19:18 22/02/24  |  אורי מילשטיין   |   לרשימה המלאה
שיחת עומק 41 עם פרופ' יואב גלבר, ושביעית על מלחמת העצמאות, שבה הוא תיאר את ההכנות של מדינות ערב לפלוש למדינת ישראל לאחר הקמתה
המנדט הבריטי בא"י [צילום: אריק מטסון/לע"מ]
+צה"ל הסיג את כוחותיו מבית החולים "נאסר" בח'אן יונס
18:20 22/02/24  |  עידן יוסף
דיווחים ברצועת עזה: צה"ל הסיג את כוחותיו מבית החולים "נאסר" בח'אן יונס.
+חיזבאללה מאשר: מפקד בכיר בכוח רדואן חוסל בלבנון
18:17 22/02/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
המחוסל היה בדרגה המקבילה למח"ט והיה ממומחי הטילים של חיזבאללה ושהה בדירה שהופצצה מהאוויר ליד נבטיה  ▪  תפקידו של חסן סלאח היה הפיקוד על מרחב ההתקפה הר דב
חסן מחמוד סאלח ג'עפר [צילום: חיזבאללה]
+מתחילת השנה שב״כ סיכל למעלה מ-200 פיגועים משמעותיים
17:20 22/02/24  |  עידן יוסף
מתחילת השנה שב״כ סיכל למעלה מ-200 פיגועים משמעותיים באיו״ש ואזור ירושלים, 150 מתוכם פיגועי ירי (חדשות 14).
+צה"ל: אין מניעה ביטחונית להחזרת רוב תושבי העוטף לבתיהם
16:37 22/02/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יש מניעה ביטחונית להחזיר תושבים ליישובים קרובים לגבול עזה, אך אין מניעה ליישובים מרוחקים יותר  ▪  ההחלטה על עיתוי חזרת כל יישוב תתקבל בתיאום עם פיקוד העורף ובהתאם להערכת מצב מתמשכת  ▪  תוכנית החזרה מגובשת בשיח עם ראשי הרשויות, וההחלטה על כל יישוב תהיה פרטנית
קיבוץ ניר עוז [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+מהיג החות'ים: לאחרונה הכנסנו צוללות לשימוש
16:30 22/02/24  |  עידן יוסף
מנהיג החות'ים עבד אל-מלכ אל-חות'י טוען בנאום כי עד כה שוגרו מתימן 183 טילים וכטב"מים לעבר מטרות בשטח ישראל. עוד טען כי עד כה החות'ים תקפו 48 ספינות בים סוף ובים הערבי. לטענתו, לאחרונה הוכנסו לשימוש גם צוללות.

הצי הצרפתי הפיל שני כטב"מים ששוגרו מאזורים בשליטת המורדים בתימן בים סוף הלילה. כך נמסר ממשרד ההגנה הצרפתי. אין זו הפעם הראשונה שצרפת מפילה כטב"מים בים סוף. הפעם הקודמת הייתה השבוע בלילה שבין שני לשלישי.
+חשד שכטב"ם חדר מלבנון, מיירט שוגר באזור צפת
16:23 22/02/24  |  עידן יוסף

+כ-10% מהנופלים מתחילת התמרון - בעלי אזרחות אמריקנית
16:17 22/02/24  |  עידן יוסף
23 נופלים מתחילת התמרון בעזה היו בעלי אזרחות אמריקנית. 10% לערך מכלל הנופלים, אף ששיעורם היחסי של בעלי אזרחות אמריקנית בישראל עומד על 2% לערך. במתקפת הטרור נרצחו לפחות 32 אזרחים אמריקנים, ונחטפו 11. כעת נותרו בשבי שישה חטופים בעלי אזרחות של ארה"ב (הוושינגטון פוסט).
+צה״ל, שב״כ ומג״ב פועלים בכפר ממנו הגיעו המחבלים שביצעו את הפיגוע
16:14 22/02/24  |  
בהמשך לפיגוע במחסום א-זעיים הבוקר, בשעות האחרונות כוחות צה״ל, שב״כ ומג״ב מתחקרים ומעכבים חשודים בכפר זעתרה הסמוך לבית לחם, ממנו הגיעו המחבלים שביצעו את הפיגוע הבוקר.

"במהלך שעות הבוקר שמענו על פיגוע קשה שהתרחש באזור מעלה אדומים, באותו רגע הבנו שזהות המחבל מאזור בית לחם", מפרט קצין אג"ם בגדוד תבור, רס"ן גיא, "פעלנו במהירות כדי להגן ולעבות את כל הכוחות שלנו במרחב. תחקרנו את האנשים בשטח, והבנו שמדובר במידע ישיר ועקיף שקשור לפיגוע עצמו".

"מתחילת מלחמת חרבות הברזל חטיבת עציון פעלה בדייקנות לצורך מיגור הטרור, ותשתיות הטרור במרחב", הוא ממשיך, "אנחנו כאן גדוד תבור להגן על התושבים, על העוברים והשבים בגזרה וכמובן לסייע בכל המאמץ המלחמתי שנמשך עד היום".
+קבינט המלחמה אישר את חזרת ישראל לשולחן המו"מ בפריז
16:13 22/02/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
עוזר הנשיא ביידן ברט מקגרק עדכן כי חלה התקדמות במו"מ מול חמאס וקרא לישראל לחזור לשולחן המו"מ  ▪  גורמים מצריים: חמאס מוכן להסתפק ב-3,000 אסירים תמורת חלק מהחטופים  ▪  מצרים תעביר לישראל את תוצאות המו"מ שניהלה עם משלחת חמאס לקהיר  ▪  מסתמן: שלב העסקה הראשון יהיה הומניטרי
שר הביטחון יואב גלנט ושליח הבית הלבן למזרח התיכון, ברט מקגורק [צילום: אריאל חרמוני]
+מטוסי קרב תקפו יעדים של חיזבאללה בלבנון
14:18 22/02/24  |  מירב ארד
מטוסי קרב תקפו מבנה צבאי של חיזבאללה במרחב מרון א-ראס, ותשתיות טרור של הארגון במרחבים כפר כילא ואל-חיאם. כמו כן, טנק של צה"ל ירה במרחב אל ג'יבין.
+הגיעו להסכמות: מפוני קריית שמונה ימשיכו לשהות במלונות ישרוטל באילת
14:05 22/02/24  |  מירב ארד
הושגו הסכמות בין עיריית קריית שמונה לרשת ישרוטל להמשך אירוח תושבי העיר ברשת מלונות ישרוטל באילת. תושבי קרית שמונה ימשיכו ולקבל אירוח איכותי כפי שהיה מתחילת הפינוי ועד היום.
+נתניהו: "צה"ל מכין תוכנית להעברת האוכלוסיה מרפיח לקראת כניסה לעיר"
13:31 22/02/24  |  מירב ארד
ראש הממשלה נתניהו לרשת בלומברג: הנחתי את צה"ל להכין תוכנית להעברת האוכלוסיה מרפיח לקראת כניסה של הצבא לעיר.

+הנרצח בפיגוע בכביש 1: מתן אלמליח ממעלה אדומים
12:47 22/02/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
בפיגוע נפצעה כבת 23 במצב קשה, 4 בני אדם נפצעו באורח בינוני  ▪  צוותי מד"א פינו לבתי החולים אישה כבת 59 שנחבלה ו-4 נפגעי חרדה  ▪  כוחות צה"ל הגיעו לבתיהם של שני המחבלים בבית לחם
מתן אלמליח ז"ל [צילום: באדיבות המשפחה]
[צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+ליברמן על הפיגוע: "אסור להמשיך ולהיכנע לטרור הרצחני"
11:56 22/02/24  |  מירב ארד
יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן על הפיגוע בכביש מעלה אדומים: "פיגוע רודף פיגוע. שלושה מחבלים נתעבים יצאו למסע רצח סמוך למעלה אדומים עם נשקים אוטומטיים, רצחו ופצעו אזרחים תמימים רק בשל היותם יהודים. אסור להמשיך ולהיכנע לטרור הרצחני. אני משתתף בצערה הכבד של משפחת הנרצח ומאחל איחולי החלמה מהירה ורפואה שלמה לפצועים."
+מדבדב: בשנים הקרובות לא יתקיימו יחסים נורמליים עם ארה"ב
11:30 22/02/24  |  יאיר נבות   |   לרשימה המלאה
משלל תשובותיו של סגן ראש "המועצה לביטחון" של רוסיה דימיטרי מדבדב בראיון לכלי תקשורת רוסים, אפשר לגמרי להבין היכן עומדת היום רוסיה ביחסה לקייב, זלנסקי, לארה"ב ולמערב. וזה לא מבשר טובות באשר לעתיד של השנים הקרובות ברחבי היבשת
דימיטרי מדבדב. משחק סכום אפס [צילום: יקטרינה שטוקינה, AP]
+תובנות מערביות מתרסקות במזה"ת
09:33 22/02/24  |  יורם אטינגר   |   לרשימה המלאה
התובנה המקובלת במערב מתעלמת ממציאות מזרח תיכונית בת 1,400 שנים, בלתי-סובלנית כלפי "כופרים" (המערב) ו"משומדים" (סונים מול שיעים), וולקנית, בלתי-צפויה, אלימה, עריצה, מפוצלת ומתסכלת
חזון מגלומני [צילום: נאסר אישתייה]
+הפעילות במרחב זייתון: מחבל חמוש במטול RPG חוסל מטווח קצר
09:16 22/02/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
צוות הקרב של חטיבה 401 במרחב זייתון חיסלו כ-20 מחבלים ביממה האחרונה  ▪  במערב ח'אן יונס חיסלו לוחמי צוות הקרב של חטיבה 7 במהלך היממה האחרונה מעל 15 מחבלים
[צילום: דובר צה"ל]
[צילום: דובר צה"ל]
+שתי מדינות לשני עמים
08:59 22/02/24  |  איתן קלינסקי   |   לרשימה המלאה
אני מודע לעובדה שיאמרו לי שאני תבוסתן, כי אחרי אירועי י"ב בתשרי אין מקום לאמירה - "שתי מדינות לשני עמים", אך אני מעדיף את המסלול, שביקש לסלול משה דיין שהערבים יחיו וימותו בלי לראות איש ממשל ישראלי
בלי לראות פקידים ישראלים [צילום: נאסר אישתייה/פלאש 90]
+טיל נ"ט פגע בבית בכפר יובל; טיל נ"ט נוסף פגע בקריית שמונה
08:47 22/02/24  |  מירב ארד
חזית הצפון: שני טילי נ"ט נורו מלבנון לכפר יובל בגליל העליון, אחד מהם פגע בבית פרטי. נזק רב במקום, אין נפגעים. טיל נ"ט נוסף פגע בקריית שמונה
+בחירות לכנסת עכשיו!
08:39 22/02/24  |  יוסף אליעז   |   לרשימה המלאה
חשוב וחיוני לקיים מיד בחירות לתיקון מצב המדינה וצה"ל, להקמת ממשלה המסוגלת לפעול ולהחליט, תוך שימוש בסמכויותיה ותוך נטילת אחריות בטרם שוב תופעל במלוא עוצמתה מכונת הרעל
בחירות דחוף [צילום: לאו קוראה/AP]
+מערכת חץ יירטה מטרה חשודה ששוגרה לאילת
08:04 22/02/24  |  מירב ארד
בהמשך לאזעקה שהופעלה באילת: מערכת חץ יירטה מטרה חשודה ששוגרה לכיוון העיר. צה"ל עדכן כי המטרה לא חצתה לשטח ישראל.
+השר לשעבר גייטס: הכרה כעת במדינה פלשתינית - טעות עצומה
07:57 22/02/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
רוברט גייטס, שהיה שר ההגנה וראש ה-CIA, אומר לוושינגטון פוסט: חייבים להבטיח לישראל שמדינה פלשתינית לא תהיה בסיס לעוד 7/10
גייטס. מומחה בכיר ובלתי מפלגתי [צילום: אוון ווצ'י, AP]
+פיגוע ירי בכביש מעלה אדומים: אדם נרצח, פצועה קשה, ו-4 בינוני
07:53 22/02/24  |  מירב ארד
פיגוע ירי סמוך למעלה אדומים: אדם נרצח ועוד 8 נפצעו, בהם באורח קשה בפיגוע ירי בכביש 1 מעלה אדומים ירושלים, בין מחלף זיתים למחסום א-זעיים. צוותי מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו של גבר בשנות ה-20 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים שערי צדק, הדסה עין כרם והר הצופים 11 פצועים, בהם: צעירה כבת 23 במצב קשה, בהכרה, עם פצעי ירי בפלג גופה העליון. 4 במצב בינוני, בהכרה מלאה, מתוכם אישה כבת 30 עם פצעי ירי בפלג גופה העליון, גבר בן 23 עם פצעי ירי בבטן ובגפיים, גבר בן 51 עם פצעי ירי בגפיים ואישה בת 52 עם פצעי ירי בגפיים. בנוסף צוותי מד"א פינו לבתי החולים אישה כבת 59 שנחבלה ו-4 נפגעי חרדה.

שלושה מחבלים פלשתינים תושבי אזור בית לחם, שהגיעו ברכבים בכביש 1 מכיוון מעלה אדומים לכיוון ירושלים, פרקו מהרכב בשתי זירות שונות והחלו לירות בנשק לעבר אזרחים ברכבים שעמדו בפקק תנועה בסמוך למחסום א-זעיים. שני מחבלים נוטרלו על-ידי אזרחים וכוחות הביטחון במקום. מחבל נוסף נוטרל על-ידי כוחות הביטחון לאחר שניסה להימלט מהמקום. מהשב"כ נמסר כי השלושה הם: מוחמד זואהרה, בן 26, תושב תעמרה/בית לחם, ואחיו - כאד'ם זואהרה, בן 31, תושב תעמרה/בית לחם, כלוא בעברו על-רקע שהייה בלתי חוקית. יחד איתם ביצע את הפיגוע - אחמד אלוחש, בן 31, תושב זעתרה/בית לחם.

מפקד מחוז ש"י, ניצב עוזי לוי, הגיע לזירה וקיים במקום הערכת מצב. מפכ״ל המשטרה והשר איתמר בן-גביר הגיעו לזירת הפיגוע. השר בן-גביר אמר בזירת הפיגוע: "אין כזה עם פלשתיני, זה ממוצא, הם שונאים אותנו. אני אאבק על מחסומים סביב הכפרים שיגבילו את חופש התנועה של תושבי הרשות".

אל יחידת הטראומה במרכז הרפואי שערי צדק הגיעו 5 פצועים מפיגוע הירי בכביש 1: פצועה אחת במצב קשה ו-3 פצועים במצב בינוני. פצועה נוספת במצב קל. כלל הפצועים עברו הערכה ראשונית, בדיקות דימות ומועברים להמשך טיפול.

אל יחידת הטראומה בהדסה הר הצופים פונה פצוע מהפיגוע במחסום מעלה אדומים, בשנות ה-20 לחייו ובמצב בינוני. נפגעים נוספים צפויים להגיע.

ראש מועצת גוש-עציון ויו"ר מועצת יש"ע שלמה נאמן אמר בתגובה לפיגוע: "הפקקים במחסומים הופכים למלכודות מוות, צריך לאסור תנועה על האוכלוסייה המפגעת ולתת לתושבים לנוע בבטחה בארצם. הפקקים בכביש המנהרות ובמעבר מזמוריה יכולים חלילה ליצור סכנה אמיתית. אני חוזר ואומר, כבר שנים שאני דורש טיפול מקיף לבעיית המעברים ולתעדף את פיתוח הכבישים והתחבורה ביו"ש, זה לא רק איכות חיים אלא החיים עצמם".
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
"להחליף רמטכ"ל מייד, ולא - תקרוס מדינת ישראל"
תגובות  [ 76 ] מוצגות   [ 76 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
שמוליק
23/02/24 12:47
2
יצחק רבין סרק סרק
23/02/24 13:18
3
גרנדמייזר
23/02/24 14:09
4
צבי
23/02/24 14:10
5
שמעון
23/02/24 14:49
6
אלונון
23/02/24 14:57
7
אייל
23/02/24 15:00
8
זואי
23/02/24 15:14
9
חזי
23/02/24 15:19
10
דנה
23/02/24 15:20
11
אופיר
23/02/24 16:28
12
בן
23/02/24 20:01
13
גוגו
24/02/24 04:10
14
יומי
24/02/24 04:53
15
ציוניסט
24/02/24 06:03
16
אסף אביזוהר
24/02/24 06:45
17
לוי
24/02/24 07:13
18
ציון
24/02/24 07:17
19
נחמוני
24/02/24 07:25
20
בוזגלו
24/02/24 07:30
21
הירוחמית
24/02/24 07:42
22
כולנו נגד-שחיתות
24/02/24 07:45
23
מפוכח
24/02/24 07:55
24
יוזף יועץ תקשורת
24/02/24 08:08
25
ציפי
24/02/24 08:22
26
משיח
24/02/24 08:25
27
טורבן
24/02/24 08:29
28
טר"ש מיל'
24/02/24 08:30
29
אנונימי
24/02/24 08:32
30
אייל
24/02/24 08:41
31
המאמין
24/02/24 08:43
32
יגאל יואב
24/02/24 08:43
33
צחי
24/02/24 08:44
34
ישראל
24/02/24 08:50
35
רןנה חדד רוזן
24/02/24 08:56
36
אריק
24/02/24 09:09
37
אבי
24/02/24 09:15
38
ברקודה
24/02/24 09:15
39
ש.
24/02/24 09:23
40
אני
24/02/24 09:36
41
בריקה
24/02/24 09:51
42
מפקד
24/02/24 09:56
43
מבקר
24/02/24 10:09
44
עמי
24/02/24 10:15
45
101
24/02/24 10:25
46
ברוסלי
24/02/24 10:38
47
יפה
24/02/24 10:42
48
אוחנה יצחק
24/02/24 11:13
49
יוסל
24/02/24 11:14
50
איאי
24/02/24 11:28
51
מירימי
24/02/24 11:29
52
ישראלי שפוי
24/02/24 11:32
53
אבי דדמי
24/02/24 11:43
54
אסף אביב
24/02/24 11:44
55
Zizi
24/02/24 11:46
56
חן ו
24/02/24 12:00
57
נביא או שוטה
24/02/24 12:03
58
יגאל מועלם
24/02/24 12:06
59
בן
24/02/24 12:11
60
חיימון
24/02/24 12:23
61
משה
24/02/24 12:40
62
רות
24/02/24 12:44
63
עמי מ
24/02/24 13:07
64
בינתים בס" ד
24/02/24 13:09
65
רונית אור
24/02/24 13:12
66
עמרם בן זכרי
24/02/24 13:18
67
בן ארצי
24/02/24 13:26
68
בינתיים
24/02/24 13:32
69
Ovadia
24/02/24 13:38
70
י
24/02/24 13:51
71
אמונחטאפ III
24/02/24 16:04
72
ישראלי24
24/02/24 20:11
73
Mauricio
24/02/24 20:11
74
מאוריוסיו
24/02/24 20:17
75
רוני
25/02/24 10:12
76
עם ישראל
26/02/24 10:03
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
השר במשרד הביטחון בצלאל סמוטריץ' צפוי לממש בימים הקרובים את הסעיף שמאפשר לו למנות סגן ראש במנהל האזרחי. בכאן חדשות פורסם (21.2.24) כי מדובר בסעיף שנחתם בהסכמים הקואליציוניים. כמה בכירים במערכת הביטחון מתנגדים למהלך ומזהירים שהמינוי יביא לפוליטיזציה בתוך שורות הצבא.
21/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
זוהו מספר שיגורי מרגמה משטח רצועת עזה לעבר שטח ישראל, השיגורים נפלו בשטח לא מאוכלס ולא היו נפגעים באירוע. חמ"ל האש של אוגדת עזה זיהה לאחר דקות ספורות את נקודת השיגור, במרחב ג'באליה שבצפון הרצועה. כלי טיס חיסל את המחבל והשמיד את המשגר ממנו בוצעו השיגורים.
21/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ, נשא הצהרה (יום ד', 21.2.24) בקריה בתל אביב, שבה התייחס למספר סוגיות שעל הפרק:
21/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
צה"ל מתיר לפרסום (21.2.24) כי חשף והשמיד תוואי מנהרה נוסף בח'אן יונס, ששימש את בכירים והשמיד אותו. מנהרה זו מצטרפת למספר מנהרות אסטרטגיות במרחב, ששימשו את הפיקוד הבכיר של חמאס.
21/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
שר התרבות והספורט מיקי זוהר אומר (21.2.24) כי כוונת איגוד השידור האירופי לפסול את השיר הישראלי לאירוויזיון - שערורייתית. זוהר הגיב לדיווח לפיו איגוד השידור האירופי (EBU) שוקל לפסול את השיר הישראלי "הגשם של אוקטובר", שאיתו אמורה עדן גולן לשיר בתחרות האירוויזיון במאלמו שבשבדיה בחודש מאי, בטענה שהוא מכיל התבטאויות פוליטיות.
21/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
רפאל בוכניק
רפאל בוכניק
קשה להשתחרר מהתחושה כי כאבן האותנטי של המשפחות האומללות הופך יותר ויותר לאבן שואבת לארגוני המחאה מתקופת המאבק ברפורמה המשפטית, אשר משעבדים ומנכסים את מצוקתן למאבקם נגד הממשלה
חיים רמון
חיים רמון
החד-ממדיות של תוכנית "עובדה" משקפת רק חלק מהאמת ובכך מחזקת את התחושה בקרב תומכי נתניהו כי עורכי התוכנית לא מעוניינים בהצגת התמונה העובדתית המלאה אלא מעוניינים אך רק באשמתו של ראש ה...
אורי מילשטיין
אורי מילשטיין
צמיחתו של גאון צבאי: היינץ גודריאן; התרבות הצבאית הפרוסית; פיתוח ה"בליץ קריג" בצבא גרמניה בין שתי מלחמות העולם; חשיבות השילוב בין תיאוריה ופרקטיקה; איך יחיא סינוואר הָמַם את ישראל;...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il