יום שלישי 20 אפריל 2021  19:01
ביהמ"ש: 7 שנות מאסר לפדופיל סדרתי

שלומי דיאז
נעצר פדופיל ששוחרר מהכלא ותקף ילדים

בית המשפט השלום ברחובות גזר היום (ב') 7 שנות מאסר על יוסף פלאנט, שהורשע בתשעה מקרים של מעשים מגונים בקטינות

▪  ▪  ▪
השופט, ירון לוי, מבית המשפט השלום ברחובות גזר היום (ב', 8.5.06) 7 שנות מאסר על יוסף פלאנט, שהורשע בתשעה מקרים של מעשים מגונים בקטינות. כמו כן, הוא חוייב לפצות את הקטינות בסכום של 50 אלף שקלים.

ואולם, מגזר הדין עולה כי אין זו הפעם הראשונה שבה הוא מורשע.
לפלאנט (43), כך מתברר, היסטוריה עתירת הרשעות בעבירות מין שבוצעו כלפי קטינים, זו הפעם השישית שבה נשלח האיש אל מאחורי הסורגים.

מתברר כי כבר בשנת 1985 נשלח פלאנט לשבעה חודשי מאסר בפועל, בגין מעשה מגונה בקטין. שלוש שנים לאחר מכן הוא נידון לחמישה חודשי מאסר, ב- 1990 הוא נידון ל- 38 חודשים, כעבור שנה - בעקבות הרשעה נוספת - הוא נידון לעשרים חודשים ובשנת 1995 ל-48 חודשי מאסר. ואולם הנורה האדומה לא נדלקה במערכת המשפט.

היום, כאמור, החליט השופט לוי, להחמיר לראשונה בעונשו של פלאנט בגוזרו עליו 7 שנות מאסר. בנוסף, פסק כי יפצה את קורבנותיו בסכום כולל של 50 אלף שקלים.

לדברי גזר הדין, התחזה פלאנט למדריך קפוארה, עובדה שנוצלה על ידו לביצוע מעשים מגונים בקטינות. בארבעה מקרים הוא הואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינות שטרם מלאו להן 14 שנים, ובחמישה מקרים בקטינות בגירות יותר.

באחד המקרים המתוארים, בחודש נובמבר 2003, הציג עצמו הנאשם לפני קטינה בת 13 כמורה לקרב מגע. הוא ביקש ממנה לבצע עמידת ידיים, נגע בכתפה, אחז בידיה מאחורי גבה, הרימה באוויר ונגע בה במקומות אינטימיים. במקרה אחר, שנה לאחר מכן, הוא ניגש אל קטינה בת 14 וביקש לעניין אותה בחוג קרב מגע. למרות שהנערה לא הסכימה להיענות לו, הוא אחז בה ונגע בה בחזה.

"מדובר במספר קורבנות רב. חמור במיוחד גילן הצעיר של הקורבנות, ילדות תמימות שחטאן היחיד היה שנקרו בדרכו של הנאשם... מעשי הנאשם נמשכו תקופה ארוכה של כשנה ותשעה חודשים, במהלכה פגע באופן ממשי בשלווה הציבורית באיזור פעולותו, בתחומי הערים רחובות וראשון לציון", לשון גזר הדין.

בשיקוליו לגזר הדין, כלל השופט לוי, גם את העובדה שפלאנט הינו עבריין מועד ואין זו הפעם הראשונה, וגם לא השניה, שבה הוא מואשם בעבירות מין חמורות:

"האינטרס הציבורי מצדיק הרחקת הנאשם מהחברה לתקופה ממושכת. זאת, למען יידעו הנאשם ודומיו כי יש דין ויש דיין, וכי כל המהין לפגוע בגופן של קטינות לסיפוק גחמותיו המיניות, צפוי לעונש ממשי וכואב".

תאריך:  08/05/2006   |   עודכן:  08/05/2006
מתן פריידין
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
עסקים טובים במזרח אירופה ובהודו סייעו לחברת נס טכנולוגיות (NSTC) לסיים רבעון 13 ברציפות של צמיחה בהכנסות, להעלות את הרווח הנקי ולהתהדר גם בצבר הזמנות מבטיח להמשך. נס, המתמחה בשירותי מיחשוב ומיקור חוץ, סיימה את הרבעון השני עם צמיחה של 21% בהכנסות ל-107 מיליון דולר, בהתאם לתחזית הממוצעת בוול סטריט, שהתבססה על תחזית החברה.
08/05/2006  |  שירלי יום-טוב  |   חדשות
נציב קבילות החיילים, תת-אלוף (מיל.) אבנר בראזני, הגיש (ב', 8.4.06) את הדוח השנתי לסיכום נתוני שנת 2005 לעיון חברי ועדת החוץ והביטחון של הכנסת. עיקרי הדוח מצביעים על מגמת שחיקה מדאיגה בכל הנוגע לאיכות יחסי מפקד-פקוד בצה"ל.
08/05/2006  |  עומר שיקלר  |   חדשות
בבית המשפט המחוזי בתל אביב המשיכה היום חקירתו הראשית של עו"ד יגאל ארנון, עד תביעה בפרשת רכישת 20% ממניות בזק על-ידי איש העסקים גד זאבי.
08/05/2006  |  ארנון בן-יאיר  |   חדשות
העוני בליבריה שבאפריקה מאלץ ילדות ונערות צעירות לפנות לזנות כמקור הכנסה, כך הזהירה קרן 'הצילו את הילדים' (Save the Children). עוד נאמר, כי ילדות מקיימות יחסי מין עם מורים, עובדי סיוע - אפילו של האו"ם - תמורת מזון וכסף ואף תמורת נסיעה ברכב או צפייה בסרט.
08/05/2006  |  הדר פרבר  |   חדשות
מדענים זיהו נקודת סימון גנטית שכיחה המגבירה את רגישותם של גברים לסרטן הערמונית. אלו ממצאים שעשויים לעזור ולהסביר מדוע גברים שחורים נוטים בצורה יוצאת דופן לחלות במחלה, כך על-פי מחקר שפורסם אמש ב-'Nature Genetics'.
08/05/2006  |  יפעת גדות  |   חדשות