יום חמישי 18 אוגוסט 2022  22:43
אבן פינה לשלב ג' של ביה"ס היסודי "אילן רמון" בגן-יבנה
- הודעה מטעם המועצה המקומית גן-יבנה
11/02/2007  |     |   הודעות כלליות   |   תגובות
מאת: מרסל הדר   |    |  תגובות

▪  ▪  ▪
ביום חמישי האחרון בשעות הבוקר התקיים בביה"ס "אילן רמון" שבגן-יבנה, טקס מכובד, במסגרתו ציינו הנוכחים את תחילת הקמתו של האגף השלישי והאחרון בביה"ס.

ראש מועצת גן-יבנה, דרור אהרון, אשר ביקש לקדם את תהליך הבנייה ולא ליצור כל עילה לעיכובים, החליט לציין את הנחת אבן הפינה במתכונת זו, משום החגיגיות שבמעמד וחשיבותו לקהילת בית הספר, ההנהלה, המורים, התלמידים והוריהם.

בטקס נכחו ראש המועצה דרור אהרון וסגנו, מוטי חמו, מנהל מחלקת החינוך רחמים שרים, מנהלת ביה"ס רינת גיגי, סגניתה, מורים ותלמידים שנבחרו לייצג את כל שכבות הגיל הלומדות בביה"ס.

דברים נישאו מפי רב הישוב, הרב משומר צוברי, אשר התפעל מן העשייה הרבה הניכרת בכל תחומי החיים בגן-יבנה, ובפרט בתחום החינוך. עוד הוסיף הרב, כי מזה שנים לא היה עד לריכוז כה גבוה של הישגים לטובת תושבי הישוב.

ראש המועצה, דרור אהרון, הודה בחום למנהל מחלקת החינוך, רחמים שרים, ולמהנדס המועצה, שלמה לבינר, ודיבר בזכותה של עבודת צוות של הנהלת המועצה ועובדי המועצה, שהיא המפתח להישגים המוניציפאליים. עוד הודה למנהלת בית הספר המשרה אווירת סובלנות וסבלנות על התלמידים אשר מקלה עליהם את ההתמודדות עם למידה תוך כדי בנייה בסביבות ביה"ס.

מנהלת ביה"ס רינת גיגי, ציינה את האוזן הקשבת לה זוכה בית הספר, ותלמידים נבחרים הקריאו מכתבי תודה שכתבו.

כמקובל בטקסים מסוג זה, התכבדו כל הנוכחים בהטמנת "מגילת היסוד" באדמת בית הספר, וסיכמו בברכת "כשם שזכינו לירות עתה את המסד, כן נזכה להקים את הטפחות, ועינינו תחזינה בבניינו".

בניית האגף החדש בביה"ס תחל, כאמור, בימים הקרובים, ותבוצע על ידי חברת "דבי דימרי לבניין והשקעות בע"מ. האגף החדש והמסכם ימנה 6 כיתות לימוד, מעבדה וממ"ד, בשטח בנוי של כ-700 מ"ר. היקפו הכספי של הפרוייקט הינו 2.8 מליון שקלים

תאריך:  11/02/2007   |   עודכן:  11/02/2007
מרסל הדר
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
אומן החושים נמרוד הראל, כוכב תוכנית הטלוויזיה בערוץ 10, "בלתי נתפס", מוביל את קמפיין הפרסום של חברת כוון קרנות נאמנות בסיסמה: "בלתי נתפס? כנראה שעוד לא ראיתם את הביצועים של כוון".
תלמה מחברת יוניליוור, המובילה את שוק הדגנים בישראל, מרחיבה את המותג המצליח "כריות" ומשיקה טעם חדש "כריות קרמלו" - דגנים פריכים במילוי קרם בטעם קרמל.
בודי שופ, רשת חנויות הספא והטיפוח הראשונה בישראל, מדווחת על גידול של 26% במכירות החברה בשנת 2006. עם תחילת שנת 2007 צופה החברה גידול נוסף במכירות אשר יובילו למחזור שנתי של 55 מיליון שקל.
TheMarker יוצא בקמפיין פרסומי שילווה את הרחבת העיתון הכלכלי היומי, שסיסמתו "TheMarker - הדוב הבא". הקמפיין, בהיקף של כ-3.5 מיליון ₪, יעלה השבוע, החל מיום רביעי הקרוב, ה-14.2.07, בטלוויזיה, במודעות פרינט בעיתונים ובאתרי האינטרנט של קבוצת אתרי TheMarker, באמצעות משרד הפרסום מק'אן אריקסון, וילווה בפעילות קד"מ רחבת היקף.
האקדמית ת"א- יפו שדרגה בימים אלו את אתר האינטרנט שלה, בסיוע של חברת המיתוג באינטרנט "סדנא". מלבד מידע רב למועמד, לסטודנטים הרשומים במכללה ולסגל האקדמאי מכיל האתר גם מידע להכוונה תעסוקתית, מידע ללקויי למידה, מידע על שכר הלימוד והמלגות, מידע על ספריית המכללה, קישורים ומידע על המרצים והסגל המנהלי, קישורים למאגרי מידע ועוד.