יום ראשון 24 אוקטובר 2021  18:05
חד גדיא - מי הציל אותנו מהקורונה
[צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90]

אלמלי נתניהו היה חופר לבורלא עשרות פעמים עד שהתרצה לספק לנו את החיסונים היה עלינו להסתפק בחיסוני מודרנה שגם הם מעולים, אבל לא היו בכמויות מספיקות ובלוח זמנים שאיפשר לנו להדביר את המגפה

▪  ▪  ▪
מהומת אלוהים בתקשורת: מי הציל את העולם ואת ישראל עם החיסון של פייזר? כל אחד בהתאם לאג'נדה שלו מספק חלק מהאמת ואיש לא מספק את האמת במלואה, ההוליסטית, בצורה אובייקטיבית נטולת פניות. נמאס לי לסנן כל ידיעה שאני שומע מעיתונאי דרך הפריזמה של הכת שהוא משתייך אליה. הארץ וישראל היום כבר עושים זאת שנים וגם בידיעות כמעט כל עיתונאי שבוי באג'נדה שלו, זה קורה גם בכל רשת טלוויזיה, ברדיו, ברשתות החברתיות, במסיבות שישי, עד כי כמעט ולא ניתן להיחשף לאמת הצרופה. אז ננסה לעשות סדר "חד-משמעי".

במקרה הספציפי של החיסון של פייזר זאת שרשרת שלמה של גילויים של מדענים רבים, שהגיעו עד ביונטק עם מדענית הונגרייה, עם מדענים גרמניים ילידי טורקיה, אבל הם לא יכלו לעשות דבר אלמלי היו מתקשרים עם פייזר שייצרה והפיצה את החיסון, שרצה הגורל או ה' שהמנכ"ל שלה הוא יהודי יליד סלוניקי. ומכיוון ולא היה לנו הסכם איתם, אלמלי נתניהו היה חופר לבורלא עשרות פעמים עד שהתרצה לספק לנו את החיסונים היה עלינו להסתפק בחיסוני מודרנה שגם הם מעולים, אבל לא היו בכמויות מספיקות ובלוח זמנים שאיפשר לנו להדביר את המגפה כבר עכשיו.

אך אלמלי ביבי כשל בטיפול שלו בקורונה לא היינו מגיעים לששת אלפים מתים ולמשבר כלכלי נורא, להבדיל ממדינות אי-כמונו - כניו-זילנד, סינגפור וטיוואן, וממילא לא היינו זקוקים לחיסונים, לבורלא, לטורקים, לגרמנים, להונגרים ולכל שרשרת חד גדיא: "וַאֲתָא הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, וְשָׁחַט לְמַלְאַךְ הַמָּוֶת, דְּשָׁחַט לְשׁוֹחֵט, דְּשָׁחַט לְתוֹרָא, דְּשָׁתָה לְמַיָּא, דְּכָבָה לְנוּרָא, דְּשָׂרַף לְחוּטְרָא, דְּהִכָּה לְכַלְבָּא, דְּנָשַׁךְ לְשׁוּנְרָא, דְּאָכְלָה לְגַדְיָא, דִּזְבַן אַבָּא בִּתְרֵי זוּזֵי. חַד גַּדְיָא, חַד גַּדְיָא". וכך אנו מגיעים שוב ליענקי ולרב קנייבסקי, שהם נציגי ה' עלי אדמות, שיצר את הקורונה, את ביבי, את בורלא, את החיסונים ואת כל העיתונאים והפוליטיקאים שחופרים לנו בראש עם האג'נדה שלהם, בעיתות בחירות ומגפה, ולא מסוגלים לראות מעבר לאפם ההולך ומתארך כאפו של פינוקיו.

תאריך:  14/03/2021   |   עודכן:  14/03/2021
יעקב קורי
משובי News1 ממשלת ישראל / ציוני השרים והסגנים (2021)

+מקרה נוסף בישראל של המוטציה הקליפורנית
מקרה נוסף בישראל של התשנית (מוטציה) הקליפורנית. ‏מספר המקרים של הזן הניו-יורקי עלה לארבעה.
[עידן יוסף, 20:03 14/03/21]
▪  ▪  ▪
מועדון הבלוגרים עוקבים: 5 לקבלת רשימות יעקב קורי לדוא"ל
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מגיפת הקורונה
ארה"ב, יפן, אוסטרליה והודו הודיעו (12.3.21) על הסכם במסגרתו ייוצרו עד סוף 2022 לפחות מיליארד חיסונים נגד קורונה במפעל Biological B ההודי. הצעד נועד להקל את מצוקת החיסונים באסיה ובא לאחר לחץ גובר על הנשיא ג'ו ביידן לסייע בפתרון בעיית החיסונים במדינות העניות.
14/03/2021  |  איתמר לוין  |   מיוחדים ברשת
שיפור משמעותי חל במצבן של שלוש יולדות שחלו בקורונה ואושפזו במצב קשה מאוד בבית החולים בילינסון. לאחר שבועות ארוכים של מאבק על חייהן - שבמהלכם הן ילדו, חוברו למכונות אקמו והוגדרו בסכנת חיים ימים רבים, נותקו בשבוע האחרון שלוש היולדות ממכשיר האקמו וממכשירי ההנשמה ועברו לאישפוז במחלקות פנימיות.
13/03/2021  |  איציק וולף  |   חדשות
בשבועות האחרונים, עם התקדמות מבצע החיסון נגד נגיף הקורונה והשאיפה להחזיר את התלמידים ללימודים מהר ככל האפשר, אנו נחשפים לויכוח חריף בדבר זכותם של עובדי ההוראה להחליט בעצמם האם לקבל חיסון או לא.
13/03/2021  |  ד"ר בועז שנור  |   מאמרים
המגבלות הכלכליות שהוטלו בימי מלחמת העולם השנייה גורמות לאלו המוטלות כיום על מסעדות ואצטדיוני כדורגל להיראות כמשחק ילדים. ממשלת ארה"ב הטילה קיצוב על הכל – מנעליים ועד קפה – ואסרה לייצר מקררים ואופניים. בשנת 1943 נמכרו בארה"ב 139 מכוניות. שנתיים לאחר מכן הסתיימה המלחמה והאמריקנים שפכו לשוק את הכסף שחסכו; בשנת 1950 נמכרו למעלה מ-8 מיליון מכוניות. אקונומיסט תוהה האם זה מה שיקרה גם כעת, עם הסרת מגבלות הקורונה.
12/03/2021  |  איתמר לוין  |   מיוחדים ברשת
הסמכות בענייני רפואה היא אך ורק לרופאים ולא לרבנים המשטרה והפרקליטות חייבות לטפל ביד קשה במסיתים נגד החיסונים, כולל רבנים החיזור המגוחך של סמוטריץ' ובן-גביר אחרי רבנים לא על כל שאלה יכול וצריך רב לענות כיצד לצמצם את מספרם של רבנים עבריינים מהם תפקידיו הנכונים של רב וממה עליו להימנע
12/03/2021  |  איתמר לוין  |   כתבות