יום ראשון 18 אפריל 2021  05:14
תוכנית "כלכלן פרקטי" מתרחבת לצרפת

▪  ▪  ▪
ליאור סולטן, הבעלים של חברת הייעוץ העסקי social project, שהקים פעילות הכשרה מעשית לבוגרי כלכלה ומינהל עסקים תחת המיתוג "כלכלן פרקטי", מרחיב את פעילותו גם לפריז בירת צרפת.

באתר אותו שכר סולטן ברובע הלטיני בפריז ליד הסורבון, מועבר בצרפתית אותו קורס המועבר בישראל, ובו נושאים אוניברסאליים כמו תקציב, תמחיר, הערכות שווי וכו'. במחזור הראשון משתתפים 120 בוגרי כלכלה ומנהל עסקים בסורבון.

"כלכלן פרקטי" מעבירה הכשרות מעשיות מה"שטח" תוך שימוש במודלים כלכליים המתבססים על חברות מובילות במשק. ההכשרה מכינה את בוגרי האקדמיה לעבודה בשוק האמיתי והמעשי, שם מתרשמים יותר מפרקטיקה ולא מהתיאוריות של האקדמיה.

קורס "כלכלן פרקטי" נמשך חודש ימים, ומורכב ממפגשים דו שבועיים בני ארבע שעות אקדמיות כל אחד, ומבחן סופי. החברה מתחייבת ללמד את כל החומר המופיע בסילאבוס, ואף מתחייבת לקיים מפגשי השלמה במידת הצורך.

עד היום סיימו כ-160 בוגרים את הקורס בישראל, וזאת על-אף שחלק ניכר מהם עובדים כבר בפירמות גדולות והרגישו צורך להתמקצע. יותר מ-27 בוגרים חדשים התקבלו לעבודה והשתלבו בארגונים גדולים במשק הישראלי.

ל"כלכלן פרקטי" הסכמי שת"פ עם "המרכז הבינתחומי בהרצליה" ו"המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן".

רקע על ליאור סולטן:

בן 34. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות במערכות מידע במסלול האקדמי של המכללה למינהל. כבר כנער סיים תואר ראשון במתמטיקה.
ליאור היה כלכלן ראשי של חברת אבגול הבורסאית, ניהל פרויקט של עשרות מיליוני דולרים מול ברזיל והודו עבור אלתא ותעשיה אוירית.
היום הוא מלמד ועוסק בייעוץ כלכלי ואסטרטגי, ונותן חוות דעת כלכליות בין היתר לבתי משפט.

תאריך:  22/01/2012   |   עודכן:  22/01/2012
אולמדיה-דורן יחסי ציבור
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
התאחדות התעשיינים בצפון והטכניון השיקו תוכנית משותפת שתעודד שילוב מפעלי התעשיה במימון פיתוח מחקרים הצפויים לסייע ולשלב בין תעשיה לאקדמיה
ראש מטה שר הפנים ביקר במועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן
אתר חדש למעדניית "טעמי הבית שער העמקים"
מירי מסיקה נבחרה להיות הפרזנטורית החדשה של רשת ml
22/01/2012  |  סיון עמית  |   הודעות כלליות
מיכל צ'רקסקי, מונתה בימים אלה למנהלת השיווק של קניון אדומים מקבוצת קניוני ישראל
22/01/2012  |  סיון עמית  |   הודעות כלליות