יום חמישי 21 נובמבר 2019  22:14
צעדת החולות ה-17 בחולות ניצנים
מאת: דיתי הורביץ- ארד  |    |  תגובות

צעדת החולות של המועצה האזורית חוף אשקלון תיערך ביום ו', 17/2, בין השעות 9:00-12:00. אלפי תלמידים והוריהם צפויים להגיע לפעילות שתשלב תחנות מוסיקליות, תחנות מידע ונופש פעיל. הציבור הרחב מוזמן, כניסה החופשית

▪  ▪  ▪
צעדת החולות המסורתית בחולות ניצנים נערכת זו השנה ה-17 בשיתוף בית הספר שדה ניצנים, החברה להגנת הטבע. לאורך מסלול של 2.5 ק"מ יפוזרו 7 תחנות, ביניהן תחנות מידע של רשות הטבע והגנים והחברה להגנת הטבע, מצגת של בי"ס שדה שקמים, תחנות מידע של מחלקת הנוער במועצה, תחנת הפוגה של הכנת תה ופיתות בטאבון ותחנת נופש פעיל, משחקי כדור, בסיום המסלול.

תלמידי ביה"ס היסודיים במועצה, ניצנים, מורשה, חופים וניצני קטיף יהיו שותפים בהרכבי מוזיקה שינעימו למשתתפים את הדרך. לצועדים תוענק מדלייה ותעודה וכן חומר הסברה על החי והצומח באזור.


צעדת החולות משתלבת השנה גם עם פעילות פסטיבל 'דרום אדום' ביישובי חוף אשקלון. במהלך סוף השבוע יתקיימו פעילויות טבע ויצירה בקיבוץ גברעם, קיבוץ יד מרדכי, מושב כוכב מיכאל ומושב נתיב העשרה.

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון, שיזם את 'צעדת החולות' במסגרת פעילותו בחברה להגנת הטבע :"ישנה חשיבות גבוהה בשמירה על חולות ארצנו. הצעדה משלבת פעילות חינוכית ערכית לצד הנאה ובילוי. אני מזמין את הציבור הרחב להשתתף עמנו בפעילות."


במידה ומזג האוויר גשום, תדחה הצעדה לתאריך 24/2/12.


תאריך:  07/02/2012   |   עודכן:  07/02/2012
דיתי הורביץ- ארד
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
רשימות קודמות
לקראת היום הלאומי לגלישה בטוחה באינטרנט שמצוין היום (שלישי, 7 בפברואר 2012), יזמו באינטל ישראל משחק מקוון מיוחד, המאפשר לילדים ולבני נוער לזהות את הסכנות האורבות להם ברשת.
כנס מיוחד תחת הכותרת משאבי אנוש ורווחה בעידן מחאת הצדק החברתי, המיועד למנהלות ומנהלי משאבי אנוש ורווחה בארגונים, יתקיים ביום רביעי 15.2.2012, במסגרת יריד התיירות הבינלאומי IMTM 2012 המאורגן ע"י ארטרא ו- Israel Travel News.
07/02/2012  |  אסף מואב  |   הודעות כלליות
הישיבה התיכונית אלישיב בעיר לוד, חנכה היום (שלישי) במעמד הרב הראשי לישראל לשעבר ורבה של העיר תל אביב-יפו, הרב ישראל מאיר לאו, ואישי ציבור מקומיים נוספים ספרייה לזכרו של עו"ד משה אורנשטיין ז"ל, אביו של יוסי אורנשטיין, חבר הגרעין התורני בעיר לוד. חנוכת הספרייה הכוללת מאות כותרים בתוחמי דעת חינוכיים רבים, היא חלק ממהלך כללי של הרחבה ושדרוג העובר על הישיבה התיכונית בשנים האחרונות.
כלי התקשרת עוסקים לאחרונה רבות בעובדי הקבלן ואיומי השביתה. המושג 'עבדות מודרנית' משוייך לא אחת, ובמידה רבה של צדק, לאופי העסקת עובדי הקבלן. ככל שחוזרים ומשתמשים באותו צמד מילים' עבדות מודרנית', אני לא יכולה שלא לחשוב על עבד מודרני מסוג אחר – אנחנו מתעללים בו, מעסיקים אותו ללא הפסקה, לא משלמים לו כגמולו ומצפים שישיך לתפקד במלוא הכח עוד ועוד. אני מדברת על האופן שבו אנחנו מתייחסים לגוף שלנו!
07/02/2012  |  דנה שבת  |   הודעות כלליות
כולנו היינו סטודנטים שצריכים להתגבר על המבחנים בדרך לתואר הראשון. על הדרך יש עניין עם היעדרויות בגלל עבודה, מחלה, מילואים ושאר עניינים. אתר חדש ומעניין פותר לנו את הצרות בדרך לאושר
07/02/2012  |  ברק רום  |   הודעות כלליות