יום ראשון 07 מרץ 2021  14:33
על שריפת ספרי קודש

תארו לכם שהיו שורפים ספרי קודש יהודיים בפריז, איזה קול צעקה היה קם בכל רחבי העולם היהודי. הדבר חמור ביותר. יש צורך מיידי לעצור מסית ומדיח זה לחקירה פלילית

▪  ▪  ▪
בעיריית אור יהודה סגן ראש העיר עו"ד עוזי אהרון יזם שריפת ספרי קודש נוצריים וכן את הברית החדשה. האירוע התקיים ברחבת בית הכנסת מצלוואי בשכונת נווה רבין שבאור יהודה. בשריפת ספרי הקודש שותפו גם תלמידי ישיבות וילדי בתי ספר ותושבים רבים. תלמידי בית הספר החרדי "מכתב מאליהו". התלמידים אף רקדו מסביב לספרי הקודש הנוצריים הבוערים.

הדבר חמור ביותר. שריפת ספרים חמורה בפני עצמה, שריפת ספרי קודש נוצריים חמורה שבעתיים.

עם ששורף ספרים מצבו החברתי והמוסרי והתרבותי חמורים ביותר, עם ששורף ספרי קודש של דת אחרת מחר ישרוף אנשים, יצית בניינים ובתי כנסיות. עם כזה יכול להגיע לרצח עם אחר. זאת עבירה חמורה ביותר לשרוף ספרי קודש של דתות אחרות. זאת שנאת זרים ושנאת דתות אחרות.

תארו לכם שהיו שורפים ספרי קודש יהודיים בפריז, איזה קול צעקה היה קם בכל רחבי העולם היהודי. הדבר חמור ביותר. יש צורך מיידי לעצור מסית ומדיח זה לחקירה פלילית. יש לעצור אותו עד תום ההליכים, כל העדויות נמצאות כולל התבטאויותיו בכלי התקשרות של סגן ראש עיריית אור יהודה עו"ד עוזי אהרון.

אנו חוזרים במהירות לימי הביניים, לתקופת החושך. יש לבדוק מי ארגן את בית הספר, משרד החינוך והפרקליטות צריכים למצוא מיידית דרכים לטפל באשמים כולל מאסרים והעמדה לדין. אסור לשתוק על הנסיגה הזאת לימי הביניים ותקופת החושך. השלטונות חייבים לפעול מיידית לעצור תופעות חמורות כאלה, לחקור את המעשה הנפשע והפלילי הזה.

אם היועץ המשפטי לממשלה לא ייתן הוראה לפתוח מיידית בחקירה פלילית במשטרה על מעשה חמור ונפשע זה. אני מתכוון להגיש תלונה זאת במשטרה. על היועץ המשפטי לממשלה לתת הוראה מיידית לפעול נגד מעוררי תקופת החושך הזאת באור יהודה והעומד בראש שריפת הספרים עו"ד עוזי אהרון סגן ראש עיריית אור יהודה.

תאריך:  21/05/2008   |   עודכן:  21/05/2008
אלכס לוין
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
הקמפיין הפרסומי האחרון של משרד החוץ הישראלי, שכלל דוגמניות בבגדי ים מינימאליים לא מלהיב אותי. אם אתה צריך להשתמש בבחורות כמעט עירומות כדי לפרסם את המוצר שלך, במיוחד אם זו מדינה, נכשלת מבחינה אינטלקטואלית. לא צריך שום מיומנות כדי למכור משהו באמצעות סקס. לא מעורבת כאן יצירתיות, לא חשיבה מקורית, לא חשיבה ספרותית. הייתי אומר אפילו שזה מעיד על עצלות מחשבתית. לו הייתי ישראלי, הייתי נעלב שככה מפרסמים את המדינה שלי.
21/05/2008  |  פרופ' אשווין ג'ושי  |   מאמרים
בכל פעם שמתקרב ביקור של ק. רייס או ג. וו. בוש בישראל שב ועולה נושא קיומם של המאחזים ביהודה ושומרון. מאחזים אלה, כמו בעצם כל מפעל ההתיישבות היהודי ביו"ש, מוצג כמכשול לשלום. למה מכשול? האם ההינתקות לא הוכיחה שניתן להסיר יישובים? גם אם נניח שתוצאות ההינתקות האחרונה הביאו למסקנה שפירוקם בעתיד אינו מעשי, עדיין נותרה השאלה האמיתית – מדוע בכלל מניחים שיהיה צורך לפרקם? האם במצב של שלום לא יוכלו יהודים לחיות במדינה פלשתינית, כשם שערבים חיים במדינה יהודית? התשובה ברורה לכולם, לרבות ובמיוחד למנהלי המשא-ומתן. ברור כי לא מדובר במצב של שלום, אלא בהמשך מצב האלימות, ולכן יהודים שיושארו תחת שלטון פלשתיני עלולים להישחט תוך זמן קצר.
21/05/2008  |  קובי לירז  |   מאמרים
לו היה בישראל שלטון, לא היו נופלים טילים על המדינה כל יום, לולי הנעבכיות של ראש הממשלה והממשלה, נושא הטילים היה נפתר לפני זמן רב.
21/05/2008  |  אפרי הלפרין  |   מאמרים
יותר מכל אדם אחר בארץ, המיליארדר ארקדי גאידמק הוא, בוודאי, האיש שניתן לומר עליו, ללא צל של ספק, כי ידו בכל ויד כל בו. שהרי איש העסקים הנמרץ ורב הפעלים, שיודע, מחד, לקנות כל מה שכדאי, ומאידך גם לסייע לאותו המון הנמצא במצוקה - הוא גם האיש שנדרש על-ידי הרשויות לחקירות על מעשיו העלומים, בחשד שאינם מתיישבים תמיד עם החוק.
20/05/2008  |  ראובן לייב  |   מאמרים
מוספי ועיתוני סוף השבוע משמשים כאביזר קבוע המספק חומר גלם לשיחות הסלון של יום שישי. הנהייה הזו של רבים אחרי מה ש"היה כתוב בעיתון" משבשת לעיתים לכותבים ולעורכים את שיקול הדעת. הם מנצלים את יכולתם להעביר ישירות לעיתון את הגיגי המקלדת שלהם ללא ריסון או איזון.
20/05/2008  |  מנחם רבוי  |   מאמרים