יום שני 17 מאי 2021  12:21
האירופאים באו ללמוד מהישראלים
מאת: ניר נתן  |    |  תקשורת משולבת טל רבינא  |  תגובות
משלחת האיחוד האירופי בפארק העסקים והתעשייה קיסריה [נמרוד גליקמן]

▪  ▪  ▪
משלחת מנכ"לים מ-21 חברות מ-17 מדינות באיחוד האירופי בראשות סגן נשיא נציבות האיחוד האירופי אנטוניו טייאני, הגיעה לסיור בפארק העסקים והתעשיה קיסריה. חברי המשלחת, בליווי נשיא כבוד ארגון הגג לשל לשכות המסחר הבי-לטרליות, דוד שמחה, וסמנכ"ל החברה לנכסי קיסריה, רועי לב, ביקרו בין היתר במשרדי חברת הטכנולוגיה הרפואית איתמר שבפארק, וציינו כי עד היום לא ראו פארק תעשיה ירוק כל כך ומפגן של מחוייבות לקיימות מצד פארק תעשיה.

עוד השתתפו במשלחת: מנכ"ל לשכת המסחר והתעשיה ישראל – האיחוד האירופי, גיל אורן, וראש אגף כלכלה ומסחר במשלחת האיחוד האירופי לישראל, לואיג'י פרטולונגו.

תאריך:  27/10/2013   |   עודכן:  27/10/2013
ניר נתן
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
המשתמשים במתודולוגיית DevOps מדווחים על עלייה של % 25 במספר הלקוחות שמשתמשים בתוכנה או בשירותים שלהם; על גידול של % 22 בחדשנות בתוכנה ובשירותים; ועל עלייה של % 21 בזמינות התוכנות והשירותים, בפלטפורמות רבות יותר
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מובילה עולמית בתחום ה- Application Delivery Networking, הכריזה על הכנסות של 395.3 מיליון דולר ברבעון הרביעי של שנת הכספים 2013, עלייה של 7% ביחס ל-370.3 מיליון דולר ברבעון הקודם ושל 9% ביחס ל-362.6 מיליון דולר ברבעון הרביעי של שנת הכספים 2012. לשנת הכספים 2013, ההכנסות הגיעו ל-1.48 מיליארד דולר, עליה של 8% לעומת 1.38 מיליארד בשנת הכספים 2012.
27/10/2013  |  יעל ניסקי  |   הודעות כלליות
השירות הבולאי בחברת דואר ישראל הנפיק השבוע בול המוקדש לקבר רחל. על הבול, בעריך 5 ש"ח ובעיצוב אסנת אשל, נראה מתחם קבר רחל, המבנה הכיפתי ההיסטורי ומעליו ביטוי סמלי לדמותה של רחל. בשובל - תקריב מבט פנימי של כיפת הקבר. על גבי מעטפת היום הראשון: אולם לימוד ותפילה שהוקם סמוך לציון קברה של רחל.
27/10/2013  |  זהר נוי  |   הודעות כלליות
מהפכה בתחום הצימרים בישראל: חדש וראשון מסוגו בישראל -פורטל "נופשים" –פורטל להזמנת צימרים, אירוח כפרי ומלונות בוטיק באמצעות האינטרנט, ללא צורך בשיחת טלפון ואפשרות לקבל מידע על זמינות החדרים בזמן אמת במתכונת של פורטל "BOOKING" הבינלאומי.
24/10/2013  |  גילי עבודי  |   הודעות כלליות
בכירי צמרת ההנהגה של הרפובליקה העממית של סין ביקרו היום, (יום ד', ה- 23 באוקטובר), ברובע המדיה של JVP בירושלים, במסגרת ביקור רשמי הנערך בחסות שגרירות סין בישראל. המשלחת כללה מעל עשרים אישים מרכזיים החברים בדרג מקבלי ההחלטות של סין, המייצגים את ממשלת סין החדשה שנבחרה ב 2012. את המשלחת הוביל, ליו צ'יבאו (Liu Qibao), הנחשב לאחת מהדמויות המשפיעות ביותר בסין. צ'יבאו הוא חבר הפוליטיקל-בירו, Political Bureau, המהווה את הגוף החשוב ביותר בסין האחראי על ניהול ענייני סין בדומה "לקבינט מדיני-ביטחוני-כלכלי וחברתי" וכמו-כן, משמש צ'יבאו כמזכיר המפלגה הקומוניסטית וראש מחלקת המדיה של המפלגה, ומזכיר המפלגה של מחוז סצ'ואן, מהמחוזות המשמעותיים בסין בהיבט ההיסטורי והכלכלי. את הביקור ליוותה שגרירת סין בישראל, Gao Yanping.