יום חמישי 13 מאי 2021  18:47
MobileIron תומכת בגרסת אנדרואיד החדשה
מאת: יעקב אברמוביץ  |    |  סטרטגוס תקשורת  |  תגובות
יונתן טורצקי, מנכ"ל אקסטנד [צילום: שאולי אלק]

התאמת הפלטפורמה של MobileIron למערכת ההפעלה החדשה תאפשר לארגונים יכולות ניהול ואבטחה של כלל המכשירים בארגון, עליהם מותקנות גרסאות שונות של אנדרואיד, ממקום אחד ובצורה אחידה

▪  ▪  ▪
חברת MobileIron, המתמחה בפיתוח והפצה של פלטפורמה לניהול מוביליטי ואבטחת מידע במגזר הארגוני והעסקי, הודיעה על תמיכה ותאימות של מוצריה לגרסת מערכת ההפעלה החדשה אנדרואיד.

ההתאמה לגרסת אנדרואיד 5.0 שביצעה MobileIron תאפשר לארגונים, שהטמיעו את פתרונות החברה, לתמוך בצרכי ההגנה והניהול של מכשירי סמארטפון וטאבלט עליהם מותקנת מערכת ההפעלה החדשה.

גוגל השיקה את הגרסא החדשה של אנדרואיד, המכונה לוליפופ (Lollipop), בתחילת החודש, ובמהלך השבועות הקרובים יבצעו יצרניות המכשירים השקה של מכשירים עליהם מותקנת מערכת ההפעלה החדשה, ומפעילות הטלקום יבצעו תהליך של "דחיפת" השדרוג ברשת למכשירים קיימים. מערכת ההפעלה החדשה כוללת עיצוב חדש של הממשק ומהירות תגובה גדולה יותר, יכולות אבטחת מידע משופרות, יכולת להגדיר מספר חשבונות משתמש במכשיר, חיסכון בסוללה, שינוי בממשק ההתראות, מעבר קל יותר בין יישומים פעילים, נעילת מסך חדשה, ועוד.

MobileIron מיוצגת בישראל בצורה בלעדית על-ידי חברת אקסטנד (Extend), בראשותו של יונתן טורצקי, המתמחה בהפצה ושיווק של פתרונות לאבטחה וניהול בתחום המובייל. הפלטפורמה הטכנולוגית של MobileIron מאבטחת ומנהלת עשרות אלפי משתמשי מובייל במגזר האנטרפרייז הישראלי, השייכים ליותר מ-70 ארגונים.

יונתן טורצקי, מנכ"ל אקסטנד (Extend) נציגת MobileIron בישראל מסר כי "נפוצות מערכת ההפעלה אנדרואיד בישראל היא עובדה. על ארגונים להיערך כבר היום לתמוך בגרסא החדשה של מערכת ההפעלה, ובדגש על יכולות ניהול ואבטחת מידע של אמצעי המובייל הארגוניים. התאמת הפלטפורמה של MobileIron למערכת ההפעלה החדשה תאפשר לארגונים יכולות ניהול ואבטחה של כלל המכשירים בארגון, עליהם מותקנות גרסאות שונות של אנדרואיד, ממקום אחד ובצורה אחידה."

תאריך:  26/11/2014   |   עודכן:  26/11/2014
יעקב אברמוביץ
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
יעקב ודוד אלעזרוב, בעלי רשת תכשיטי היוקרה ג'ייקובס, ערכו אמש (יום ב', 24.11.14) קוקטייל חגיגי לחשיפת הקולקצייה החדשה של החברה במלון קראון פלאזה בתל אביב. האירוע כלל קביעת מזוזה וגזירת הסרט על-ידי בעלי הרשת.
בכל שנה עולה יותר ויותר כמות הרכבים בכבישים בישראל וכן הגודש בדרכים כתוצאה מכך. הנסיעה בכבישי ישראל הופכת לבלתי נסבלת. יש להוסיף לכך, את הגורם האנושי, הנהג הישראלי, אשר בהתנהגותו אינו מוסיף למצב אלא גורע.
לצערי הרב אני חייב להגיד שאני מכיר היטב את כל המקומות שנקראים בתי אבות בישראל. למה לצערי, כי כבר עברתי את כולם לפני שהגעתי לבית אבות נאות השרון. אז אם אתם צריכים המלצות, נראה לי שאני האדם המתאים ביותר לבקש ממנו.
מחלקת 'עסקים ונהנים' מציעה לעסקים פעילויות מגוונות כגון אימון בחיק הטבע/Outdoor Training, טיולים ואטרקציות וגולת הכותרת – כנס BizCool.
17/11/2014  |  ליבנה רפי  |   הודעות שיווקיות
אלון סלומון מחברת אלפיס אשר הוביל עסקות השקעה בנדלן וחברות בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים מאמין שרוב ההזדמנויות נגמרו כבר בסוף שנת 2013. ״
22/10/2014  |  martin buksdorf  |   הודעות שיווקיות