יום ראשון 05 אפריל 2020  01:05
נתניהו, הבוחר נגד אחדות מסרסת
ברגע האמת - החלט נכון! - בנימין נתניהו

צביעותם של חסידי הנסיגות מעוררת סלידה, מי אם לא ממשלת ההבלגה והאיפוק שגרמה לגירוש שגרירנו מוונצואלה, להעכרת היחסים עם ממשלת טורקיה, ולהאשמתם של קציני צה"ל בפשעי מלחמה, ולאחרונה, בגלל הזגזוג המדיני, נפגעו גם יחסינו עם מצרים

נצל את ההזדמנות ההיסטורית שניתנה לך ואחוז באומץ בהגה השלטון הזוגיות המזוייפת הזאת שהתקשורת המגוייסת מנסה לכפות עליך, תכליתה להוליכך לקנוסה אל תיכנע לשטיפת המוח ולקמפיין השמאל, המהלכים עלינו אימים בלחצים שיפעיל עלינו אובמה

▪  ▪  ▪
בנימין נתניהו, העם נתן לך 65 מנדטים יקרים המאפשרים לך להקים ממשלה לאומית איתנה שתיהנה מרוב מוצק בכנסת. הבוחרים היהודים נתנו רק 44 מנדטים להמשך מדיניותה הכושלת של ממשלת קדימה.

שחרור סוסי קדימה לחופשי

נצל את ההזדמנות ההיסטורית שניתנה לך, אחוז באומץ בהגה השלטון, ואל תסנדל עצמך באג'נדה הכושלת של קדימה. הימנע מלהניח ריחיים על צווארך תחת הסיסמה של "ממשלת אחדות". אחדות שכזאת אינה חזות הכל: זו תהיה אחדות שווא, שלא תאפשר לך לקיים את הבטחותיך לבוחר. הבוחר לא ביקש ממך לחבור לציפי לבני. שילוב ידיים עם לבני, יביא לפיק ברכיים ולשיתוק רגליים. הרי אתה שאמרת "גדול עליה!" והבוחר האמין לך.

הזוגיות המזוייפת הזאת שהתקשורת המגוייסת מנסה לכפות עליך, תכליתה להוליך אותך לקנוסה: לנסיגה מהגולן ולחלוקת ירושלים. הם מנסים לאנוס אותך להמשיך במדיניות אוסלו, ולהמשיך את המדיניות האווילית של עקירת ישובים וגירוש יהודים מבתיהם. מדיניות המלבה את הטרור ומגבירה את מטחי הרקטות.

אזרחי ישראל הביעו אי אמון חד-משמעי במדיניותה הכושלת של ממשלת קדימה, ולכן, חלילה לך מלרתום את המפלגה המקרטעת הזאת לעגלתך.

נקעה נפש הבוחרים

אזרחי ישראל, נקעה נפשם ממדיניותה הרופסת של ממשלה הסוגדת לעגל הזהב ש"תהליך השלום" שמו. תהליך אומלל ועקוב מדם שהניב עד כה לא פחות משלוש מלחמות: מלחמת האינתיפאדה, מלחמת לבנון השנייה ועופרת יצוקה.

הבוחר אמר "לא!" ברור למדיניות ההבלגה: לסיום הכושל של מבצע עופרת יצוקה, שהניב פירות באושים: גלעד שליט נמק עדיין בכלאו, מנהרות רפיח ממשיכות להבריח אמל"ח, מנהיגי החמאס ממשיכים לירוק בפרצופנו, ישראל מואשמת בפשעי מלחמה, האנטישמיות גואה ברחבי העולם, והקסאמים והפצ"מרים ממשיכים להתפוצץ במערב הנגב.

ביד חזקה ובזרוע נטויה

בנימין נתניהו, אל תיכנע לשטיפת המוח ולקמפיין השמאל, המהלכים עלינו אימים בלחצים שיפעיל עלינו הנשיא ברק אובמה. צביעותם של חסידי הנסיגות מעוררת סלידה, מי אם לא ממשלת ההבלגה והאיפוק שגרמה לגירוש שגרירנו מוונצואלה, להעכרת היחסים עם ממשלת טורקיה, ולהאשמתם של קציני צה"ל בפשעי מלחמה, ולאחרונה, בגלל הזגזוג המדיני, נפגעו גם יחסינו עם מצרים.

בנימין נתניהו, אל תירא ואל תחת, ברשותך נבחרת מעולה שאין דומה לה בשאר המפלגות. הרכב את ממשלתך במהירות האפשרית: מנה את בוגי יעלון לשר הביטחון, את סילבן שלום לשר החוץ, את בני בגין לשר החינוך, את גדעון סער לשר המשפטים, את גלעד ארדן לשר התחבורה ואת יובל שטייניץ לשר לביטחון פנים. רובי ריבלין ישמח לחזור לתפקיד אותו מילא בהצלחה מרובה כיו"ר הכנסת. את שאר התיקים העבר לשותפיך בקואליציה הלאומית, ייתכן שתוכל אפילו לקצץ במספר התיקים.

עלה והצלח, הצלחתך היא הצלחתנו...

תאריך:  23/02/2009   |   עודכן:  23/02/2009
גורי גרוסמן
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
רשימות קודמות
"ימין ושמאל, רק חול וחול" - אומרות מילותיו של השיר על אורחה במדבר, כפי שהושר בשעתו על-ידי צמד הדודאים והן מיטיבות לתאר את הבוקה ומבולקה המפלגתית של המדבר הפוליטי הישראלי. מה שנעלה מכל ספק הוא שגושי הימין והשמאל של פעם הם היום נחלת העבר בלבד. מה שנותר מהם עכשיו איננו אלא אבק-מפלגות ורסיסים מנופצים לכל עבר: "ישראל ביתנו", "האיחוד הלאומי" ו"הבית היהודי" בצידה הימני של המפה המפלגתית, ואילו "מרצ" ו"חד"ש" בצידה השמאלי. כל היתר הן מפלגות-מרכז, בדמותן של קדימה, "העבודה", ובמידה מסויימת גם "הליכוד". הצרה היא שזו האחרונה הולכת ומאבדת, יותר ויותר, את זהותה הפוליטית הברורה מן העבר - והכל בעטיין של ההתפתחויות המדיניות באיזור.
23/02/2009  |  ראובן לייב  |   מאמרים

23/02/2009  |  עו"ד שמחה ניר  |   מאמרים
לאיש אין את המנדט לדרוש אחדות בממשלה ואיחוד כוחות. נהפוך הוא: בבחירות הללו התגלה הידוע זה מכבר - העם מפוצל בדעותיו והסכמותיו הפוליטיות, והוא אף הצביע בצורה זו בבחירות האחרונות.
23/02/2009  |  רות פורסטר  |   מאמרים
רובנו שמעו בוודאי על אותו משל הגורס כי "מיותר לקנות את כל הפרה על-מנת לשתות אך חלבה". אומנם אמירה זאת מכוונת בלצון ליחסים בין המינים, אך מאחוריה נחבאת אמיתה החורגת מכוונתה המקורית.
23/02/2009  |  אהרון רול  |   מאמרים
ידוע שכאשר המצב הכלכלי טוב, השווקים הפיננסים מראים צמיחה. תרשו לי לחדש לכם דבר מה - השווקים הפיננסים מגיבים הרבה לפני שמרגישים גאות או שפל אצל האדם ברחוב. ההבדלים המקצועיים נקראים השוק הפיננסי והשוק הריאלי - השוק הפיננסי הינו כל השווקים הפיננסים בהם נסחרים ניירות ערך המשקפים את הערך הנכון של הפירמות השונות, ואילו השוק הריאלי הינו הפעילות השוטפת של הפירמות כפי שבא לידי ביטוי על-ידי רכישות של צרכנים, גדולים כקטנים, במהלך העסקים.
23/02/2009  |  גיא חזן  |   מאמרים
רשימות נוספות   /   מרכיבים ממשלה (32)  
נתניהו: אחדות מחויבת המציאות  /  עידן יוסף
למרות הפגישה - אין התקדמות  /  עידן יוסף
"לא נמעל באמון הבוחרים"  /  איציק וולף
לפני שמנפצים לציפי את המפץ  /  עידו שטרנברג
חוסר מנהיגות ואובדן האמון  /  ד"ר אברהם בן-עזרא
דיקטטורה "דמוקרטית" נוסח לבני  /  עמי דור-און