יום שני 22 יולי 2019  13:50
יעקב סבן פתח סניף חדש בפתח תקוה

אחת החברות הגדולות בישראל בהנהלת יעקב סבן פותחת סניף חדש בפתח תקוה, צומת סגולה. הסניף החל את פעילותו לפני חג הפסח וישרת את תושבי פתח תקוה והמרכז הסניף מהווה את השלישי באימפריית חומרי הבניין של יעקוב סבן

▪  ▪  ▪
אחת החברות הגדולות בישראל בהנהלת יעקב סבן פותחת סניף חדש בפתח תקוה, צומת סגולה. הסניף החל את פעילותו לפני חג הפסח וישרת את תושבי פתח תקוה והמרכז. הסניף מהווה את השלישי באימפריית חומרי הבניין של סבן.

לאחר שני הסניפים הראשונים שהיוו הצלחה מרשימה בתחום חומרי הבניין, נפתח הסניף השלישי לשירות תושבי המרכז. יעקוב סבן הסביר השבוע: "אנחנו כאן כדי לתת שירות מעולה ומוצרים זולים לכל מי שעוסק בענף הבניין ומעוניין להצטייד בחומרים מעולים וזולים".

"...אנחנו מבינים מצויין שיש הרבה מתחרים בשוק חומרי הבניין אבל אנחנו כבר הוכחנו לאלפי הלקוחות המרוצים שלנו בשני הסניפים הראשונים שאנחנו כאן כדי לתת מוצרים ברמה הגבוהה ביותר במחירים הכי זולים שיש.

מי שמעוניין לקנות ציוד וחומרים בזול, כבר מזמן יודע שיעקוב סבן זה הכתובת בשבילו.

החנות החדשה של יעקוב סבן בפתח תקוה היא אחת הגדולות שקיימות בתחום זה בפתח תקוה והמרכז בכלל, כאשר המטרה היא לפתוח בעתיד עוד סניפים במקומות מקבילים בישראל שמהווים מוקד אוכלוסייה כמו ראשון לציון, חולון ואשדוד. אנחנו רוצים להגיע לכל מקום שבו אנשים וקבלנים מחפשים ציוד לבניין. בשביל זה אנחנו כאן וזה מה שנעשה בהמשך הדרך.

תאריך:  13/04/2015   |   עודכן:  13/04/2015
מרטין בוקסדורף

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאןרשימות קודמות
סקר של חברת דגם המתמחה במחקר וסקרי עומק בנושאים ממוקדים בדק לעמק פעילותם של עשרים ראשי ערים מיתולוגיים בישראל. הבדיקה נעשתה במספר קריטריונים כאשר הרעיון הוא למדוד בפרמטרים אקטואלים תרומה של ראש עיר להתפתחות העיר שלו.
חברת בראשית מוציאה לשוק שיטה חדשה בשם "תמ"א בשיטת המכרז". השיטה מיובאת מארצות הברית ומטרתה למצות את זכויות בעלי הדירות בבניין אל מול הקבלנים והיזמים בתחום.
סובלים מפטרת ציפורניים? הקיץ מתקרב ואתם נכנסים לחרדות מהפטריות ברגליים? אז הנה יש זמן להציל את המצב ולגשת לקליניקה כרמל. המרפאה מציעה טיפולי לייזר שמטרתם להעלים את הפטרת כולה ולא להשאיר ממנה זכר.
משחקי המכביה האירופית מהווים רק חלק מתנועת הספורט העולמית העונה לשם "מכבי". התנועה הוקמה על-מנת לקדם את אפיק הספורט ולהעשיר את הפעילות התרבותית. הפעם המשחקים הולכים להיות בברלין גרמניה.
הוצאות הדלק חונקות אתכם? גם אתם שכירים עם רכב שנדרשים להשתתף בהוצאותיו כפונקציה של התדלוק? ייתכן כי נסיעה ברכב הפרטי של בן או בת הזוג תהיה כדאית יותר.