יום רביעי 21 אוגוסט 2019  08:59
פרופ' יהודה אדלר - לאן פניו מועדות
[צילום: יח"צ]

כמרצה בכיר באקדמיה וכמי שניהל בעבר מספר אגפים ומחלקות בבית-החולים שיבא תל-השומר, ממשיך אדלר את תנופת הצמיחה שלו, וממשיך להעניק את הטיפול המוערך שלו לשורה ארוכה של חולי לב בארץ ובעולם, במסגרת התמחותו המקצועית בתחום הספציפי של מחלות קרום הלב.

תרומה מקצועית מהקצה האישי ועד הקצה הלאומי והבינלאומי

רבים מהרופאים הצעירים שזה עתה סיימו את לימודי הרפואה שלהם ואת התמחותם בתחום הקרדיולוגיה, נושאים את עיניהם לדמויות בכירות בענף בכדי ללמוד מהם, להתייעץ בהם ולאמץ מהם מודל של הצלחה, ופרופ' אדלר הוא בדיוק אחת הדמויות האלה, ואולי גם אחת הבולטות שבהן. על תרומתו של פרופ' אדלר לביתו אין להתווכח, אך חשוב לזכור שתרומתו נמתחת רחוק הרבה יותר אל ענף הקרדיולוגיה הישראלי ועולם הרפואה הישראלי בכלל.

שמו של אדלר הולך לפניו גם מעבר לים. לא מזמן מונה אדלר לתפקיד יו"ר האיגוד הקרדיולוגי למחלות קרום ושריר הלב. אדלר הוזמן בסוף השבוע שחלף לישיבת ראשי האגודים השנתית בעיר ניס בצרפת ואמר: "אני הולך לשים דגש מיוחד על הדור הצעיר על-פי הנחיות האיגוד האירופי, לשם כך מונתה חברת נוקלאוס לתפקיד הייחודי של רישום וקדום דור העתיד בתחום באירופה, וכבר נרשמו מעל 100 רופאים צעירים לחברי קבוצת העבודה האירופית ועוד היד נטויה".

מחקר ופיתוח טכניקות טיפול חדשניות

את קריירת הרופא שלו בחר פרופ' יהודה אדלר שלא להעביר מעל מיטת הניתוחים. עבורו, ניתוח הוא טכניקה רפואית למימוש הידע הקיים, אך שאיפתו האמיתית של אדלר היא לפתח את הידע שעדיין אינו קיים. בהתאם לכך, הקדיש אדלר את חייו המקצועיים למחקר התחום של מחלות קרום הלב וסייע בפיתוח טכניקות טיפול חדשניות, המאפשרות לחולי לב רבים להבריא ממחלתם לאחר שנים בהן נעדר התחום הספציפי שיטות טיפול אפקטיביות.

רק לאחרונה, הרצה פרופ' אדלר בכנס הקרדיולוגיה הבינלאומי שנערך בסרביה, על ההתוויות העולמיות החדשות לטיפול במחלות קרום הלב, התוויות שאותן פיתח בעצמו לאחר שנים של מחקר, טיפול בחולים שהיו תחת אחריותו, ותחקור תיקי מטופלים אחרים בארץ ובעולם.

דמות מקצועית הזוכה להערכה בינלאומית

הטלפון של אדלר לא מפסיק לצלצל גם בשעות הלילה, בהן מתקשרים אליו קרדיולוגים מקצה האוקיינוס בכדי לקבל ממנו עצה בזמן אמת. לאחרונה אף פורסם בעיתונות הבינלאומית על מעורבותו של פרופ' יהודה אדלר בטיפול המוצלח בשחקן הכדורגל, קרבאחל, שחקן ריאל מדריד הספרדית. בזכות טיפולו המסור של אדלר, יכול כיום קרבאחל להמשיך את קריירת המשחק שלו בראש ליגת הכדורגל האירופית, ולרוץ לאורך 90 דקות על מגרשי הכדורגל המפורסמים בעולם.

תאריך:  13/03/2018   |   עודכן:  13/03/2018
כתיבת המומחים
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
רשימות קודמות
חברות ניקיון לבתים ודירות נוהגות בחוסר אמינות, מתברר שהתחום הזה עמוס בנוכלים אשר מנצלים את חולשתכם ותמימותכם, וכך למעשה עובדים עליכם. בארבעת העשורים האחרונים ישראל נבנתה בתנופה גדולה, מקומות כמו מודיעין, בית שמש וראש העין, הפכו לערים, ונוספו מאות אלפי בתים.
שאיבת שומן זו אחת הפרוצדורות הפופולריות כיום בתחום הכירורגיה הפלסטית. יש המכירים את הפרוצדורה גם בכינוי 'הזרקת שומן', כאשר הגוף מעוצב על-ידי שאיבת השומן והזרקתו באזורים מסוימים בגוף, על-מנת לעצבו באופן ספציפי. ניתוח שאיבת שומן מתבצע על-ידי רופא מנתח, לאחר שהפציינט עובר בדיקות מקיפות ומותאמות בעבורו תוכנית ניתוח והחלמה אישית.
SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION) היא למעשה פעולת אופטימיזציה למנועי חיפוש המיועדת למטרות קידום אורגני של האתר במנועי החיפוש השונים במרחבי הרשת. פעולת ה-SEO מיועדת בעיקר לצרכי שיפור דירוג מיקומו של האתר המקודם בעמוד הראשי של מנוע החיפוש תחת מילת המפתח או הביטוי באמצעותו הגולש/ת מבצע חיפוש.
כשההורים מחליטים לעבור דירה לקראת הפנסיה, תמיד יש התרגשות גדולה. הם נמצאים בשלב שבו הם כבר עבדו עשרות שנים, חסכו לא מעט כספים ולכאורה הם יכולים להרשות לעצמם לקנות את הדבר שהכי דומה לבית החלומות שלהם.
בעקבות תלונות נמשכות בנוגע למודעות העוסקות במטבעות וירטואליים בעלות תוכן שקרי, פייסבוק פרסמו איסור חדש. חוק חדש היצא ב-30 בינואר בפוליסת הפרסום של פייסבוק אומר: "חל איסור על פרסום מוצרים פיננסים ושירותים כמו מטבעות וירטואליים, הנפקות מטבע ואופציות בינאריות, הקשורים לעיתים קרובות להונאות ושקרים שבאמצעותם נעשה הפרסום".