יום שלישי 13 אפריל 2021  02:08
פיתוי קטלני
נתפס בפיתוי מבין רבים. גולדבלט

חנן גולדבלט בבית סוהר. הוא עבריין על-פי החוק כפי שאני עבריין וכפי שכמעט כל הגברים בעולם עבריינים. אותו תפסו, אותנו טרם. אבל זה יכול ליפול עלינו בכל רגע נתון!

▪  ▪  ▪
בסעיף 345 (א) לחוק העונשין נכתב כי: "הבועל אשה - (1) שלא בהסכמתה החופשית עקב שימוש בכוח, גרימת סבל גופני, הפעלת אמצעי לחץ אחרים או איום באחד מאלה (...) דינו מאסר שש עשרה שנים". השחקן חנן גולדבלט הורשע על-פי הסעיף הזה ונדון לשבע שנות מאסר. הואיל ואני מכיר היכרות קרובה את חנן, אני יודע לבטח שבמעשיו לא היה שימוש בכוח, הוא לא גרם לסבל גופני, אבל הוא הפעיל "אמצעי לחץ אחרים" כלשון החוק ולכן הורשע.

מה הם "אמצעי לחץ אחרים" שאותם הפעיל חנן גולדבלט? לא צריך לחפש הרבה, הוא עצמו הודה שפיתה את הבחורות לעלות על יצועו. על-פי הפרסומים השונים הוא הבטיח להן תפקידים כשחקניות בסדרות טלוויזיה כשלא היה להבטחות הללו כל כיסוי ולמעשה כל מטרתו הייתה לבצע בהן את זממו. מכאן גוזר ככל הנראה החוק הישראלי שאסור לפתות ובוודאי שלא להבטיח בעד המשכב תמורות חסרות בסיס. לפתיות שהתפתו אין החוק מתייחס, מותר על-פי החוק להתפתות.

אני מודה שמאז הרשעתו של חנן גולדבלט אני נחרד מכל דפיקה בדלת. הלא במשך חיי פיתיתי נערות ונשים לאלפים, הבטחתי להן הרים וגבעות, את השמש, הירח וכל הכוכבים, אם רק תהיינה מוכנות להעניק לי מחסדיהן. אם פיתוי ואפילו רמייה מכוונת שכל מטרתן לשכב עם אישה הינן "אמצעי לחץ אחרים" כלשון החוק, מקומי מאחורי סורג ובריח, אפילו עם עבודות פרך. אולי בעקבות רשימה זו תתעורר אחת הנשים מעברי המפוקפק, תתלונן במשטרה ואז, אנה אני בא?

רק רגע! כל הגברים המסתובבים להם חופשי-חופשי, חפים לגמרי מהפשע האיום והנורא הזה? האם במעשי החיזור שלכם אין ולא היה איזה בדל של פיתוי? איש לא פיתה אישה? מעולם? איש לא הבטיח משרה, העלאה בדרגה, טיול לחו"ל, תפקיד או מינוי??? אפילו לא "סיבוב" באופניים החדשים? כל הזיווגים נוצרו מתוך היגיון צרוף כשאלמנט הפיתוי נעדר כליל? הלא דרך העולם היא שהגבר ימציא המצאות דמיוניות חסרות בסיס רק בשביל לקרב ראשו אל צוואר האישה הנחשקת. מי חושב על בסיס? איפה נמצא ההיגיון באותו הרגע?

אבל חנן גולדבלט בבית סוהר. הוא עבריין על-פי החוק כפי שאני עבריין וכפי שכמעט כל הגברים בעולם עבריינים. אותו תפסו, אותנו טרם. אבל זה יכול ליפול עלינו בכל רגע נתון! מספיק שתקום אישה כלשהי - ואין אישה שלא פותתה ורובן גם התפתו בדרך זו או אחרת כשהפעילו עליהן "אמצעי לחץ אחרים" - ותלך למלא טופס במשטרה. פחד אלוהים! אומנם מאז שהורשע גולדבלט אני נזהר שלא להבטיח ולא לפתות, אבל מה עם כל המקרים שהיו לי בעבר הרחוק?

אני מכיר את חנן גולדבלט הרבה שנים. בעיני הוא איננו הפרפר היונק מפרחים לרוב, בעיני הוא הפרח שהבחורות ינקו את לשדו עד שנבל ולא עמד לו כוחו מליפול שדוד. במשך שנים רבות הוטרד חנן גולדבלט מינית על-ידי אינספור נשים ולא פעם נאנס ממש! מעולם לא עלה על דעתו להתלונן. אבל הוא יושב בבית סוהר כי התפתו לו, אף על-פי שהסכמתן הייתה "חופשית", ובהכירי את תמימותו (כן כן, חנן הוא איש תמים להחריד!), הוא אינו מבין בכלל מה קרה לו.

תאריך:  14/08/2009   |   עודכן:  14/08/2009
דודו אלהרר
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
שבעים שנה לאחר שהיה "בסט סלר" בגרמניה, שוב יש עדנה ל"מיין קאמפף", המניפסט האנטישמי של צורר היהודים, אדולף היטלר. למאבק ארוך השנים של אנשי אקדמיה גרמנים, שקוראים להדפיס מחדש את מהדורתו המבוארת, יש עכשיו שחקן-חיזוק בלתי-צפוי: מזכ"ל המועצה המרכזית של הארגונים היהודיים בגרמניה.
14/08/2009  |  ראובן לייב  |   מאמרים
מהימנותו של מסד הנתונים של ארגון בצלם על אודות ההרוגים הפלשתינים באינתיפאדת אל-אקצה מפוקפקת, כפי שהראיתי בסדרת מאמרים שפורסמו באתר News1. במקרים רבים, משמיט ארגון בצלם פרטים חיוניים, ולעיתים אינו מדייק. הפעם אציג דוגמה בולטת נוספת לכך, העשויה ליצור רושם של דיווח מגמתי.
14/08/2009  |  יהונתן דחוח-הלוי  |   מאמרים
כך יכול לקרות ביחסים בין חברה קבלנית לבין רוכש דירה המנסה לקבל פיצויים בגין נזקי בנייה שנגרמו לו, לטענתו.
13/08/2009  |  ד"ר אברהם בן-עזרא  |   מאמרים
הבושה נעלמה לחלוטין, היושר האינטלקטואלי אבד מן העולם, ולעומת זאת הציניות חוגגת ברחובות העיר ללא הפסקה. פרץ השנאה שוב מכה מחדש כצונאמי השוטף את מוחותיהם של האנשים וגורם לנזקים שאין כדוגמתם. השנאה היא פתולוגיה, מן סוג של מחלה נפשית שאיננה עוזבת גם כאשר מושא השנאה נעלם.
13/08/2009  |  ד"ר צ'לו רוזנברג  |   מאמרים
בשבוע שעבר הכריז רופרט מרדוק, מנכ"ל ניוז-קורפ, כי בתוך שנה יגבו אתרי האינטרנט של התאגיד שבשליטתו תשלום עבור תוכני חדשות.
13/08/2009  |  אורן פרסיקו  |   מאמרים