שבת 25 ינואר 2020  20:48
אלעזר סלע: הצטרפו לפארק התעשיה באריאל
מאת: לירון אליעזר  |    |  תגובות

אלעזר סלע, מנכ"ל פארק התעשיות של אריאל מציין כי מדובר בהזדמנות פז לתעשיינים בישראל.

▪  ▪  ▪
אלעזר סלע, מנכ"ל פארק התעשיות של אריאל, מציין כי מדובר בהזדמנות פז לתעשיינים "שילוב בין חזון לפיתוח וקידום אזור אריאל לבין חלום למפעל חדש וגדול".

פארק התעשיה מציע מגוון יתרונות על-פני איזורים גאוגרפיים אחרים בישראל כגון:
חסכון בעלויות המפעל, שותפות בקידום התעשיה בישראל, הזדמנות לצמוח ולגדול יחד עם התעשיינים.

פארק התעשיות באריאל מציע עזרה ותמיכה בהעברת מפעל או הקמת מפעל חדש. חושבים להקים מפעל בפארק התעשיות באריאל? חשוב שתדעו כי שטח המינימום הנדרש להקמת מפעל הוא 3,000 מטר. על-פי חוקי פארק התעשיות אין אפשרות להקצות את הקרקע למחסנים ואחסנה מכל סוג אלא רק עבור תעשיה יצרנית.

חשוב לדעת! הרבה יזמים חושבים שאריאל זה מקום מרוחק, ולכן עובדים לא ירצו להגיע ולעבוד במפעל, אך צריך להציב את העובדות אחת ולתמיד. העיר אריאל מתפארת באוניברסיטה מוצלחת שאליה מגיעים מדי יום כ-15,000 סטודנטים. בנוסף, מעסיקים רבים נמצאים באזור אריאל ומעסיקים אלפי עובדים מהעיר ומהאזור (כמו יישובי המועצה האיזורית שומרון וגם מיישובים ערביים באיזור). כמו-כן, יש לציין כי יש אפשרות לגייס עובדים גם מאזור גוש-דן והם יוכלו להגיע בתחבורה ציבורית מסודרת (אוטובוס כ-50 דק' נסיעה מאזור המרכז) ובנוסף שר התחבורה ישראל כ"ץ אישר כי תוקם הרכבת הקלה עד לאריאל. משמע, שחברת נתיבי ישראל תיצור קו רכבות שיחבר את העיר אריאל לראש העין ופתח תקוה וכך תוכלו להעסיק עובדים גם מהאיזורים הללו.

בשנים האחרונות אפשר לומר: אריאל הפכה להיות עיר מחוז, אפשר לומר עיר הבירה של השומרון עם מעל ל-20 אלף תושבים ולכם יש אפשרות לקחת חלק בפיתוח העיר אריאל ולהקים את המפעל שלכם בפארק תעשיות ענף.

פארק התעשיה מהווה אלטרנטיבה לאיזורי התעסוקה בערים הגדולות, ויש יתרון משמעותי למחירי שכירות וארנונה אשר נמוכים יותר יחסית למרכז. כמו-כן, לתעשיה באריאל מגיעה הטבת מס מתוקף אזור בעל עדיפות לאומית.

בכך, התעשיינים באריאל זוכים מסביבת עבודה שקטה, נקייה ונעימה בעלת פוטנציאל כוח עבודה מקצועי, איכותי ומיומן שגר באזור השומרון.

אלעזר סלע מציין כי התעשיינים שירצו להיכנס לתוך פארק התעשיה יכולים להיות בראש שקט מהפעולות הכרוכות במלאכה מכיוון שהם יקבלו ליווי מקצועי, מיקום גמיש, שירותי אבטחה ועוד.

מר אלעזר סלע, מזמין באופן אישי את היזמים והתעשיינים להגיע לפארק התעשיות באריאל וליהנות מחממה שתוביל אותם לעתיד מוצלח ופורה.

תאריך:  19/07/2018   |   עודכן:  19/07/2018
לירון אליעזר
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
רשימות קודמות
הפעם משלנו, סופי מצ'נר, דוגמנית בת 14.5 אשר חתומה בסוכנות רוברטו, שבמקום לעלות על אוטובוס לגימנסיה, עולה על טיסה ישירה לפריז. סופי מצ'נר רק בת 14 וחצי, אך במה שהיא הספיקה להשיג, יכולים לקנא גם מבוגרים ממנה בהרבה.
בעקבות גידול משמעותי בפעילות ובקשות של לקוחות רבים, ישלש אתר הפארם - bela.co.il את היקף נקודות האיסוף במסגרת שירות הלוקרים (תאי איחסון) של חברת Boxit, איתה הוא פועל.
15/01/2018  |  שי אלמוג  |   הודעות שיווקיות
יושב-ראש לשכת העסקים ירושלים, דרור אטרי, הסביר בכנס ירושלים בשבוע שעבר שקיים צורך דחוף להרחיב את סמכויות לשכת העסקים הירושלמית ובכלל, הסיבה לדבריו היא היכולת הישירה לעבוד מול בעלי עסקים באזור ולהבין לעומק ובצורה בלתי אמצעית את הבעיות ואת הפתרונות הישירים.
הרבה מאוד אנשים סובלים מבעיית כתבות שליליות ברשת, אבל האם ניתן להתמודד עם זה? שירותי הסרת כתבות שליליות של חברת REMOVEIT מבטיחים לכם היפטרות מבעיות הכתבות השליליות הקיימות על שמכם ברשת.
כולנו מכירים את המקצוע מתכנת ואת עבודתו כמשהו שאנשים מאוד חכמים עושים כל היום מול המחשב כדי להוציא סדרות ארוכות של נתונים, שבסופן יוצאים מוצרים סופר מתוחכמים שקיימים במחשבים שלנו. אז איך הדבר קשור לטיפולי שיניים?