יום שני 06 יולי 2020  14:48
לראשונה בענף הבנייה:
חול ושומשום תרכז את כל הפתרונות למילוי חול ושומשום כמצע לריצוף
[צילום: יח"צ]

חול ושומשום - המרכז הישראלי למילוי מצע לריצוף היא חברה המתמחה במגוון פתרונות למילוי מצעים לריצוף, בהם שאיבה של חול ושומשום כמצע לריצוף החברה משווקת ומציעה מגוון רחב של סוגי מילוי הכוללים את כלל החומרים שנעשה בהם שימוש באתרי הבנייה בארץ כמצע לריצוף החברה מציעה שאיבה ופיזור של מגוון חומרים כולל חול טבעי, שומשום, טיט, חול ממוחזר (בעל תו תקן ירוק) וחומרי מחצבה נוספים או חדשים

▪  ▪  ▪
בכל פרויקט בנייה או שיפוץ הדורש הנחת ריצוף או חיפוי מכל סוג שהוא על רצפת המבנה, יש לבצע הכנה מתאימה ולפרוש מצע מיושר עליו ניתן יהיה לבצע את פעולת הריצוף. חול ושומשום - המרכז הישראלי למילוי מצע לריצוף, מעניקה מגוון פתרונות ענק בתחום המצע לריצוף וחומרי עזר.

מילוי החול (טבעי/סינטטי-ממוחזר) או השומשום לבניה כמצע לריצוף נעשה באופן ידני או באמצעות משאבות מתקדמות, אשר עם צנרת מתאימה ומיכון ייחודי, אוספות את המצע הנבחר מהמשאיות המביאות אותו לאתר הבנייה ומפזרות את המצע השאוב על-גבי הרצפה הקיימת מבטון עד למילוי בגובה המתאים של התחתית כמצע המיועד לריצוף. לאחר סיום הפיזור וישורו כמצע, ניתן למעשה להתחיל בתהליך הריצוף.

סוג המילוי נבחר על-פי דרישה ובהתאמה לאתר ולסוג הבנייה, כך שהפתרון ללקוח יהיה היעיל, המהיר והחסכוני ביותר. החברה מספקת פתרון מלא ומבצעת את כלל העבודה הנדרשת באתר הבנייה, החל מאספקת החומר לאתר, דרך שאיבת החומר ועד לפיזור המצע והכנתו לשלב הריצוף.

העבודה מותאמת ישירות לאתר הבנייה, תוך התחשבות באופי הבנייה, לקיבולת הנדרשת בו ולהיקף הבנייה, לסוג המילוי הנבחר על-פי דרישה ובהתאמה לבקשת הלקוח ולצרכיו וכמובן לתנאים הייחודים המתקיימים באתר הבנייה ומתבצעת על-ידי אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בתחום, תוך שימוש בציוד מכני והנדסי - משאיות, טרקטורים, מיכלי אחסון וציוד שאיבה מתקדם הכולל מגוון סוגי משאבות בהתאם למגוון סוגי החומרים המוצעים.

לכל אחד מסוגי המילוי/מצע לריצוף יש יתרונות שונים, ולכן סוג המילוי נבחר על-פי דרישה ובהתאמה לאתר ולסוג הבנייה, כך שהפתרון ללקוח יהיה היעיל, המהיר והחסכוני ביותר. שלושת החומרים המבוקשים ביותר הם: חול טבעי, חול ממוחזר ושומשום לבניה.

חול טבעי - הוא חומר טבעי ואיכותי. בעבר חול לבנייה היה נאסף ליד חופי הארץ, אך הדבר גרם לפגיעה בסביבה ובנוף וכיום קיימים תקנים מחמירים לחציבת חול, לכן החול הנמכר לבנייה מגיע ממחצבות ונחשב לחומר יחסית יקר. יתרונותיו בכך שהוא מבודד אקוסטי טוב, מעניק בידוד טרמי גבוה. החסרונות: מחירו יחסית יקר, הוא שוקע במגע עם מים ומחייב עבודה רבה יותר.

חול ממוחזר - הוא חומר עם תו תקן ירוק עם תכונות טובות שמיוצר מפסולת בניין גרוסה העוברת תהליכים והינו בעל תו תקן מיוחד עבורו, ויש לו ציון גבוה מבחינת בנייה איכותית ומתחשבת בסביבה. יתרונותיו: מבודד אקוסטי טוב, מבודד טרמי גבוה יותר, לא שוקע במגע עם מים. חסרונותיו: זמן שאיבה ארוך יותר בתהליך הבנייה, לא ניתן להשתמש בו כאשר הוא רטוב, העבודה איתו קשה יותר ולכן אורכת יותר זמן, יש לו נטייה להתגבש.

שומשום לבניה - הוא כינוי לחצץ גרוס דק שמועבר בנפה בגודל של 6-2 מ"מ ומזכיר בגודלו גרעיני שומשום טבעיים ומכך שמו. מדובר בחומר מבוקש ונוח לעבודה. יתרונותיו שאינו שוקע במגע עם מים. חסרונותיו: אינו מבודד אקוסטי, ומחייב פרישה של יריעות פלציב לצורך כך, דבר אשר מייקר את הפעילות ומוסיף עבודה.

החברה רואה חשיבות ראשונה במעלה בנושא הבטיחות, פועלת לפי התקנים המחמירים בתחום ועם ציוד מותאם ותקין שעובר ביקורות באופן שוטף ומסודר, מדובר בחברה רשומה ומנוהלת כחוק. לחברה פריסה ארצית רחבה.

תאריך:  19/03/2019   |   עודכן:  19/03/2019
כתיבת המומחים
מועדון הבלוגרים עוקבים: 3 לקבלת רשימות כתיבת המומחים לדוא"ל
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
מדינת ישראל היא מדינה קטנה. במושגים עולמיים, אזור הצפון שלה, איננו יותר מפרבר של מרכזה. על כן, לפרבר נדרש כביש טוב ותשתיות חזקות כדי לחברו למרכז. הכביש הזה הוא כביש 6 שיחד עם בניית המסילות והרחבת קווי התחבורה לאזור הצפון, כבר תורמים לעליית מחירים ביישובים שונים ויתרום לעליית המחירים ביישובים אליהם עתידים להגיע.
18/03/2019  |  דוד רפאל  |   כתבות שיווקיות
הינה עובדה שקשה להתווכח איתה - התשואה על השקעה בנדל"ן מסחרי גבוהה פי שלוש בממוצע מהתשואה מנדל"ן למגורים. משקיעים רבים בשוק הנדל"ן בוחרים בשנים האחרונות לוותר על האופציה המוכרת של רכישת דירת מגורים, ובמקום זאת רוכשים נכס משרדי להשקעה.
18/03/2019  |  דוד רפאל  |   כתבות שיווקיות
אין אירוע מרגש יותר מחתונה. אירוע שבו בני הזוג קושרים את חייהם אלה באלה והופכים להיות זוג במובן הרשמי. כמובן החל מרגע הצעת הנישואין והתשובה החיובית אשר באה בעקבותיה, מתחיל מרוץ של בני הזוג ובני משפחותיהם, הכרוך בארגון האירוע החשוב ביותר בחייהם של בני הזוג: אירוע החתונה שלהם.
בנק שנותן לכם לקחת הלוואה של מיליוני שקלים, רוצה לדעת שאתם יכולים להחזיר אותה. בשביל זה הוא בודק את הרקע האישי, את מקום העבודה, את הגיל וגם את האופן שבו אתם נראים.
13/03/2019  |  אורן ברנע  |   כתבות שיווקיות
המונח "טיול אחרי צבא" הפך בעשורים האחרונים לדבר מקובל בקרב משוחררות ומשוחררים רבים מצה"ל, שבוחרים ליהנות במדינות רחוקות, רגע לפני הכניסה אל "החיים האמיתיים", מציאת עבודה מסודרת ובניית תא משפחתי. צעירים אלו, אפילו באמצע שנות ה-20 לחייהם, צוברים הון עצמי הנובע בין היתר ממענק שחרור מתגמל, מעבודה ראשונית רווחית באזרחות, או מחסכון משמעותי מהילדות שזמין עבורם לאחר השירות הצבאי.