יום שלישי 21 מאי 2019  23:01
לקוחות לשעבר של בומבך הגישו תביעה נגדית
בומבך. 1,000 שעות [צילום: ערוץ 1]

יוסף ואיירין גרנות תובעים מאילן בומבך 550,000 שקל, בטענה שגבה מהם שכר מופרז תמורת שירותיו בומבך כבר הגיש נגד השניים תביעה לתשלום של 300,000 שקל עו"ד בומבך: תביעת נגד מופרכת - מדובר ב"שקרים גמורים ובהבלים"

▪  ▪  ▪
בני הזוג יוסף גרנות ואיירין גרנות תובעים 550,000 שקל מעו"ד אילן בומבך, אשר ייצג אותם. בשנה שעברה הגיש בומבך תביעת שכר טירחה בסך 300,000 שקל נגד גרנות, והדיון בה נמצא בשלב הסיכומים.

בתביעה, שהוגשה (14.5.19) לבית משפט השלום בתל אביב, נאמר כי גרנות שכרו את בומבך לייצג אותם במספר תיקים בסכסוך בינם לבין ועד ההנהלה של רמת רזיאל - סכסוך שהוליד צבר של הליכים משפטיים בערכאות שונות. אולם למרות ששילמו לו 700,000 שקל - הוא לא הגיש את תביעת הנזיקין שלשמה שכרו אותו, ואף דרש שכר טירחה נוסף שלטענתו הצטבר בשל הטיפול בתיקים.

לדברי התובעים, לא הייתה כל הצדקה לגביית הסכומים שגבה מהם בומבך, אשר לא עמד בהתחייבויותיו ובהסכם, והם רחוקים משכר הטרחה הראוי בגין טיפולו בתיקים. התובעים מציינים, כי הם גם מגישים תלונה נגד בומבך לוועד מחוז תל אביב בלשכה. לטענתם, תביעתו של בומבך נגדם ממארס אשתקד, הייתה בבחינת ניסיון להקדים תרופה למכה ולהרתיע אותם מהגשת תביעתם-שלהם.

הם אומרים, כי בומבך טוען ל-1,000 שעות עבודה בתיקים - אך השכר שהוא דורש אינו מוצדק וחורג מהגיון התועלת הכלכלית. לטענת גרנות, בומבך ניפח את מספר שעות עבודתו וניצל את מצוקתם ואת חוסר הבנתם בנוגע למחיר הראוי תמורת שירות משפטי שכזה, כדי לגבות מהם מאות אלפי שקלים ללא הצדקה. התביעה הוגשה באמצעות עו"ד מיכאל דבורין וטרם הוגש כתב הגנה.

עו"ד בומבך מסר בתגובה:

"שנה וחודשיים לאחר שהגשתי נגדם כתב התביעה בגין אי-תשלום חוב שכר שכר טירחה, מנסים גרנות ליצור משקל נגד מלאכותי ולתבוע אותי, תוך שכתבו בשקרים גמורים ובהבלים.
מדובר בזוג אנשי עסקים ממולחים, בעלי הבנה וניסיון בתחומי המשפט, שמנהלים עשרות הליכים משפטיים נגד אנשים וגופים שונים.
גרנות העבירו אליי שמונה [!] תיקים משפטיים לאחר שלא שבעו נחת מעורכי הדין הקודמים.
משרדי עבד אצלם "במשרה מלאה", במשך שנתיים, במתן טיפול משפטי אינטנסיבי ומקיף בתיקים רבים וכבדי משקל.
במהלך הייצוג הם קיבלו חשבונות עסקה מפורטים, והם לא באו בכל טענה. ההפך. היו מרוצים מאוד מאיכות הייצוג".

תאריך:  16/05/2019   |   עודכן:  16/05/2019
יצחק דנון

מועדון הבלוגרים עוקבים: 99לקבלת רשימות יצחק דנון לדוא"ל
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאןרשימות קודמות
ממעקב שוטף שמבצע משרד החקלאות עולה כי קיים מחסור זמני בפלפל שעתיד להסתיים בתוך כשבועיים-שלושה. הסבירו המומחים, כי השנה, כיוון שהחורף האחרון היה ארוך במיוחד, גידולי הפלפלים התעכבו, כך שנוצר פער בין הזמן בו מגיעים לשווקים הפלפלים שנזרעו במהלך ינואר לבין אלו שעדיין ניתן לראות בשווקים ונזרעו עוד בחודשי הקיץ. כתוצאה מכך, ישנו מחסור של כשבועיים, עד לקבלת הגידולים החדשים. עוד ציינו המומחים כי לקראת החודשים יולי - אוגוסט, נוכל לראות עודפים של פלפלים בחנויות ובשווקים, ובהתאמה המחירים ירדו.
16/05/2019  |  מחלקה ראשונה  |  חדשות
בית משפט באוקלנד שבקליפורניה השית ביום שני על מונסנטו, חברה-בת של קונצרן באיֶר, תשלום של שני מיליארד דולר כפיצויים לזוג מקליפורניה, שלקה בסרטן לאחר יותר משלושים שנות שימוש בראונד-אפ, קוטל העשבים הנפוץ מתוצרת מונסנטו. זה פסק-הדין השלישי נגד החברה באזור המפרץ בקליפורניה בעניין ראונד-אפ. כ-13,000 תביעות בעניין ראונד-אפ מחכות להכרעת שופט ברחבי ארצות-הברית.
16/05/2019  |  אביתר בן-צדף  |  חדשות
שרת החוץ של האיחוד האירופי, פדריקה מוגריני, הודיעה כי האיחוד האירופי יוביל חקירה מעמיקה למציאת תכנים המעודדים הסתה לשנאה ואלימות בספרי הלימוד הפלשתינים החדשים מחשש לשימוש לרעה בכספי סיוע מצד האיחוד.
16/05/2019  |  עידן יוסף  |  חדשות
שורה של אישים מוכרים, רובם מתחום המשפט, גיבשו הצעת תיקון לחוק היסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי. אישים אלה, שפרסו את עמדותיהם כבר במהלך חקיקת החוק, שהתקבל סופית בכנסת הקודמת, אינם אומרים נואש ומבקשים לשכנע את ממשלת הימין הצפויה לקום לשנות את החוק, בטענה כי אינו דמוקרטי דיו.
15/05/2019  |  עידן יוסף  |  חדשות
ארה"ב לא תחתום על קריאה בינלאומית למאבק נגד הפצת קיצוניות ברשת האינטרנט, בנימוק שהדבר עלול להתנגש עם הזכות לחופש הביטוי המעוגנת בתיקון הראשון לחוק. כך הודיע (יום ד', 15.5.19) הבית הלבן.
15/05/2019  |  איתמר לוין  |  חדשות