יום שלישי 24 נובמבר 2020  16:54
לקוח תובע את משרד אליעד שרגא
שרגא. התפרץ לדברי השופטת [צילום: יונתן זינדל, פלאש 90]

נאור גולדברג, בעליה של חברת ניקיון, הגיש תביעה שכנגד בסך 1.3 מיליון שקל טוען שהמשרד הוציא ממנו כספים שלא הגיעו לו וסיכן את ההליכים בהם ייצג אותו

▪  ▪  ▪
נאור גולדברג, בעליה של חברת כוח האדם "הראשון בניקיון", תובע 1.3 מיליון שקל ממשרדו של עו"ד אליעד שרגא, בטענה לכשלים בייצוגו בסכסוך נדל"ן. מדובר בתביעה שכנגד, לאחר ששרגא תבע מגולדברג שכר טירחה בסך 2.6 מיליון שקל.

המחלוקת נוגעת לייצוגו של גולדברג בידי משרד שרגא, ובפרט בידי עו"ד גדעון לויט, בנוגע לנכס שרכש גולדברג ביפו מידי סמיר גטאס. לדברי גולדברג, משרד שרגא אמור היה להעניק לו מטריית ייצוג בכל ההליכים סביב הנכס; הוא שילם 320,000 שקל והבטיח בונוס הצלחה בסך 8% משווי הנכס אם בעלותו עליו תיקבע באופן סופי.

לטענת גולדברג (2.1.19), המשרד בכלל ולויט בפרט הפרו את התחייבויותיהם, סירבו לייצגו בחלק מן ההליכים, דרשו שכר טירחה נוסף והשתמשו בתלותו בהם כדי להוציא ממנו כספים שאינם מגיעים להם, ובחלק מן המקרים הוא נאלץ לשכור עורכי דין אחרים. עוד טוען גולדברג, כי ייצוגו היה רשלני, ובין היתר הביא לכך שהוא נאלץ לשלם לצד שלישי 670,000 שקל תמורת ויתורו על טענותיו לזכויות באותו נכס.

לדבריו, כאשר דחה דרישות של המשרד ולויט, החלו הללו להתבטא כלפיו בצורה פוגענית, תוך שימוש בעלבונות אישיים ובאיומים שיתבעו אותו. כאשר הודיע גולדברג על הפסקת ההתקשרות, הוא ממשיך, סירבו שרגא ולויט להעביר לו את המסמכים השייכים לו, מסרו לבית המשפט מידע לא נכון על הפסקת הייצוג וסיכנו את
ההליכים בהם היה מעורב. גולדברג מיוצג בידי עוה"ד חיים גולדפרב ואורן ברמי, וטרם הוגש כתב הגנה לתביעה שכנגד.

התיק תלוי ועומד בהליכי קדם-משפט בפני השופטת אירית קלמן-ברום. עד כה התקיים בו דיון אחד, בחודש מאי, שבפרוטוקול שלו ציינה קלמן-ברום: "בית משפט ביקש לומר את דברו. בשלב זה עו"ד אליעד שרגא לא מאפשר לבית משפט להציע לצדדים הצעה, מתעקש לדבר, מתפרץ לדברי בית משפט".ת"א 24776-07-18, גדעון לויט ואח' נ' נאור גולדברג / כתב הגנה
כתב הגנה שהגיש לקוח לשעבר של משרד אליעד שרגא בתביעת המשרד נגדו
ת"א 24776-07-18, גדעון לויט ואח' נ' נאור גולדברג / כתב תביעה שכנגד
לקוח לשעבר תובע 1.3 מיליון שקל ממשרד אליעד שרגא

תאריך:  04/08/2019   |   עודכן:  04/08/2019
איתמר לוין
מועדון הבלוגרים עוקבים: 487 לקבלת רשימות איתמר לוין לדוא"ל
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  אליעד שרגא - צדקנות ושחיתות
בית המשפט העליון ממשיך להימנע מלהטיל הוצאות על התנועה לאיכות השלטון בגין עתירות מופרכות, גם כאשר צדדים אחרים נאלצים להשיב עליהן. הפעם (יום ד', 31.7.19) לא הוטלו עליה הוצאות למרות שנקבע, כי עתירתה לקתה בשלושה פגמים.
31/07/2019  |  איתמר לוין  |   חדשות
עותר לבג"ץ שיוצג בידי עו"ד אליעד שרגא לא חויב בהוצאות למרות שהעתירה נדחתה על הסף, ואילו עותר אחר חויב בהוצאות בנסיבות דומות מאוד. שני פסקי הדין ניתנו היום (יום ג', 9.7.19) בידי ארבעה שופטים של בית המשפט העליון; שניים מהם ישבו בשני התיקים.
09/07/2019  |  איתמר לוין  |   חדשות
עו"ד אליעד שרגא הגיש לבג"ץ עתירת סרק נגד בחינות לשכת עורכי הדין, כאשר עתר בשיהוי ניכר ולא צירף את כל המשיבים. התוצאה: מרשתו חויבה (יום א', 23.6.19) בתשלום הוצאות בסך 4,000 שקל.
23/06/2019  |  איתמר לוין  |   חדשות
עו"ד אליעד שרגא הפסיק לייצג מיליונר אמריקני, שעל-פי פסיקת בתי הדין הרבניים הוא העומד מאחורי עיגון קשה ואכזרי של כלתו הנכה בידי בנו. הייצוג עבר לידי עו"ד יעל נגר, שהובילה את התיק, עזבה את משרד שרגא ונטלה עימה את הלקוח.
13/11/2018  |  איתמר לוין  |   חדשות
אסתר חיות צודקת בביקורתה על שיח מתלהם ואף גובל בהסתה כלפי בתי המשפט. הבעיה היא, שמערכת אכיפת החוק ובראשה בתי המשפט עצמם נוקטים ביד רכה כלפי שקרנים, מעלילים ומשתלחים - גם כשהללו באים מתוכם
26/10/2018  |  איתמר לוין  |   כתבות