יום שני 25 אוקטובר 2021  22:39
[צילום: freepik]
בני ינאי

▪  ▪  ▪
בני ינאי הוא איש מיוחד שרבים נושאי עיניים לעצותיו ומוקירים את מעלתו של האיש. בני הוא יזם מצליח ביותר, איש אשכולות של ממש ועליו, נרצה להרחיב מעט במאמר מקיף וחשוב זה, שייתן לכם זווית מעניינת על האיש.

בני ינאי

את בני ינאי הכרתי לפני כמה שנים. בני הוא איש משכמו ומעלה אשר מקדיש את רוב חייו לציבור הרחב. בני ינאי הוא יזם מצליח בתפקידים רבים ורק לאחרונה, מונה לסמנכ"ל ברשות המיסים בישראל.

רבים מבקשים מעצותיו הרבות ומקבלים הסברים מפורטים על כל צעד ושאל. חייו של בני רוויים עשייה בלתי פוסקת והוא תמיד יהיה שם בזמן הנכון ובמקום הנכון. ישנה חשיבות להימצאותם של אנשים בסגנונו של ינאי דווקא בגלל היכולת שלכם לנהל דברים.

יזמות ושירות ציבורי

אם כבר מדברים על יזמות ושירות ציבורי כזה או אחר, אי-אפשר שלא לדבר על ינאי כאחד שהקדיש ועדיין מקדיש את כל חייו למען הציבור. לא סתם, ינאי קיבל את תפקיד חייו ברשות המיסים של ישראל. גם שם מבינים מהי החשיבות שיש לאיש בתרומתו ובפועלו למען הכלל.
איך שלא נהפוך את זה, מדובר באחד מהאנשים החזקים ביותר בארץ, שיכול להזיז הרים כדי שדבר מסוים יצא לפועל. את זה, הבינו מאוד מהר רשות המיסים בישראל ולא סתם, הוא היחיד שנבחר להיות סמנכ"ל רשות המיסים בארץ.

תפקידים קודמים

בני ינאי, בעברו, היה מנהל של כמה אזורי תפעול שנשלח אליהם מכמה מועצות שבהם עבד וקיבל תפקידים רמי מעלה. בין השאר, עסק ינאי בעבודות הקשורות לדיגיטציה ובכמה פעולות אחרות שעשו שירות טוב ומבורך לציבור.

פיתוח כלכלי הוא רק חלק קטן ממה שהאיש, ביכולותיו יכול לעשות בכל מועצה ובכל תפקיד. כדי להכיר טוב יותר את האיש המיוחד הזה, אנחנו צריכים ללכת טיפה אחורה כדי לבדוק היכן הוא היה בעברו ומה הוא עושה כיום וכך, להבין את ההתקדמות המטאורית שעשה ינאי.

תכנון ופיתוח

אם כבר מדברים על תכנון ופיתוח, אין כמו ינאי כדי לקבל ממנו השראה על מעשיו ועל הדרך שהוא עושה את עבודתו. מדובר כמובן במקצוען חסר תקנה שביכולותיו, יכול להזיז הרים וגבהות כדי לעשות טוב יותר לקהילה בה הוא נותן את שירותו. זוהי מורשתו של האיש המיוחד הזה, שאת כל חייו מקדיש מבוקר על ליל לטובת הציבור ובכלל, לשדרוג החיים של כולנו יחד.

תאריך:  28/04/2021   |   עודכן:  28/04/2021
כתיבת המומחים
מועדון הבלוגרים עוקבים: 3 לקבלת רשימות כתיבת המומחים לדוא"ל
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
כאשר אדם זקוק לטיפול רפואי הוא פונה לרופא המשפחה או לבית-החולים, הוא נותן אמון באנשי המקצוע הרפואיים שאלו אכן ישפרו את מצבו. לעיתים קרובות איננו חושבים על האפשרות שרופאים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות המטפלים בנו עשויים לטעות ואף להתרשל בטיפול שהם נותנים לנו.
28/04/2021  |  קבוצת ירדן  |   כתבות שיווקיות
כולכם בוודאי מכירים היטב טרנד השייקים והקערות שמכינים בבית, שמיום ליום גדלה הפופולריות שלו מן ההיבט הבריאותי, כאשר קיימת נטייה לשווק אותו בתור מזון אפקטיבי בתחום הבריאות. השייקים הכי אלמנטריים מתאפיינים בשני מרכיבים הכרחיים - נוזלים ובסיס, שאחרי שימושם אפשר לבצע סינרגיה של מרכיבים שאתם אוהבים.
התקנת מצלמות אבטחה זה לא עניין של מה בכך, עליכם לנסות להשיג מהמצלמות את התמורה האידיאלית. על-מנת שתוכלו להשיג מהמצלמה את מלוא התועלת, יהיה עליכם לוודא כי היא מותקנת כמו שצריך. אז רגע לפני שאתם מתקינים מצלמת אבטחה בבית או בעסק, שווה לכם לדעת כיצד לעשות זאת. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם עושים בחירה שגויה, ובסוף גם נאלצים לשלם עליה ביוקר. אחרי שתקראו את המאמר הבא תוכלו לדעת בדיוק מה נדרש מכם לעשות. איך תוכלו להתקין את מצלמת האבטחה כך שהיא תספק לכם את האבטחה הנדרשת. לעיתים בחירה שגויה קטנה עשויה להיות הבחירה שעושה את כל ההבדל.
26/04/2021  |  קבוצת ירדן  |   כתבות שיווקיות
במהלך השנים האחרונות קיימת מגמה בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים והחוץ של שילוב בין פנים הבית לבין החוץ, באופן היוצר המשכיות בקווים ואלמנטים מסוימים, ומאפשר לאור טבעי (אור שמש) להיכנס לפנים הבית ולהשתלב יחד עם תאורת הפנים.
מאז ומתמיד רגש האמפתיה הוביל אנשים לעשות טוב אחד עבור השני. החמלה והאהבה בהזדהות עם צרכיו של אדם אחר, הם אלה שמניעים אותנו לכדי שמירה על קבוצה שמטרותיה משותפות. התחושה המדבקת של שמחה, מרגע ששימחת אדם אחר והעלית על פניו חיוך, הם הסיבה לכך שאנו מוכנים להתנדב על חשבון זמננו עבור אדם שאינו אנחנו, ולהעניק מעט טוב עבור האחר.