שבת 23 אוקטובר 2021  13:42
ה"טרמפיסטים" והכוכב האמיתי
אריה אבנרי. הכוכב האמיתי

לאחר מאבק של יותר מ-40 שנה, וחשיפה אחר חשיפה - אין לי כל ספק שאריה אבנרי הוא הכוכב האמיתי בכל פרשת הנפילה המבורכת הזו של אהוד אולמרט

▪  ▪  ▪
מיד בהינתן גזר הדין של אהוד אולמרט, יצאו כל כלי התקשורת בכתבות ענק כאשר הם מראיינים את כל המי-ומי שהיה לו קשר להרשעת אולמרט. בין כל המרואיינים זיהיתי לא מעט "טרמפיסטים" כאלה שנדחקו למצלמת הטלוויזיה או למיקרופון וסיפרו איך בגללם כביכול תפסו את אולמרט בקלקלתו, ונראה כאילו הגיבורים האמיתיים נשכחו..

כמי שהיה שותף להקמת "אמיתי" (ועד היום מסייע לאומ"ץ) אני לא מכיר מישהו שפעל לחשוף את מעלליו של אולמרט מאז 1970 (!!) יותר מהעיתונאי אריה אבנרי שהיה בשנים ההם וברצף עד היום, התחקירן הראשי בידיעות אחרונות. יותר מאוחר הצטרפו לתחקירים משמעותיים בתקשורת גם מרדכי גילת ו-יואב יצחק ולכן כל הכבוד על עמידתם האמיצה והנחושה של אלו. אני פשוט לא יכול להעלות בדעתי מי עוד היה אמיץ לצאת נגד אולמרט שהיה כוחני ונקמני נגד כל מי שניסה לכתוב עליו.

אחד העיתונאים המשפיעים בשעתו, דן מרגלית, היה ידיד נפש של אולמרט ותמך בו במאמרים וזאת עד לפני כמה שנים שאז נוכח בטעותו, ויצא נגד אהוד. מכוון אחר, אמנון דנקנר כעיתונאי ועורך מעריב גם הוא נימנה עם חסידיו השוטים של אולמרט... אגב, לא מצאתי את ה"תנועה לאיכות השלטון" ב-30 שנות קיומה, ביציאה רצינית לחשיפה של איזו מעלילות אולמרט..(היום הג'ינג'י מתראיין כגיבור התקשורת בנושא..), אני מזכיר שוב שאולמרט דאג ליצור סביבו חומה של יחצני"ם ואנשי תקשורת שנהנו מרוחב ליבו, ואילו היתר פשוט פחדו ממנו.

תקצר היריעה פה מלתאר את כל הכשלים והתחמנויות של אולמרט במשך 45 שנה (!!) על חשבון המדינה וניצול המפלגות הרבות בהן פעל, לכן אני מציע לכל קורא מאמר זה אשר מבקש לדעת על מעלליו המרובים, לנסות ולקרוא עליו באתר של אריה אבנרי שם מצוי ספרו "זעקי ארץ-מושחתת" (ספר שאזל כליל בחנויות הספרים) - ידהים את הקורא למצוא בכמה עשרות ארועים מככב אהוד אולמרט - אירועים שבדרך המעטה: לא מחמיאים לו...

לפיכך, לאחר מאבק של יותר מ-40 שנה, וחשיפה אחר חשיפה - אין לי כל ספק שאריה אבנרי הוא הכוכב האמיתי בכל פרשת הנפילה המבורכת הזו של אהוד אולמרט.

תאריך:  15/05/2014   |   עודכן:  15/05/2014
יהודה דרורי
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  פרשת אולמרט
כיפת השמיים הגבוהים מעליי הייתה פרושה במלוא הדרה כחופה כהה מרובדת באין ספור כוכבי-כסף מתנוצצים. כילד בן חמש נהגתי בלילות הקיץ לשכב על-גבי ספה רעועה שנמצאה במרפסת הדירה הצפונית-מערבית בצפון תל אביב של חולות ודיונות בשנות השלושים במאה הקודמת.
15/05/2014  |  עמוס אריכא  |   מאמרים
מאמר הדגל בעיתון ידיעות אחרונות ערב גזר דינו של אולמרט, הוכתר בכותרת "אין סיבה לחגוג". עיקר המשמעות שלו הייתה: אומנם אולמרט הוא עבריין מורשע ויישאר כזה לפחות עד תום הערעור, אך מדובר למעשה באדם שמקנאים בו, שהס מלהזכיר ולו במילה שהוא הורשע בשחיתות והשחתה, שזכויותיו רבות ומכובדות, ששונאיו הם הרשעים. לכן, אל לשונאיו ומקנאיו לשמוח, כי לא על שמחה זאת תהיה תפארתם.
14/05/2014  |  עמוס גלבוע  |   מאמרים
משפט הולילנד העלה לכותרות את נושא השחיתות השלטונית במדינת ישראל. ראשי עיר, ראש ממשלה, מהנדס עיר, מנכ"ל משרד ממשלתי שיחקו ללא בושה בבוץ סמיך של שחיתות מנקרת עיניים. כולם ראו את פרויקט הולילנד מרקיע שחקים ומטמא את שמי ירושלים. עכשיו, כולנו יודעים מי ואיך נוצרה המפלצת.
13/05/2014  |  רן חרמש  |   מאמרים
המון שמחה לאיד בתקשורת ובציבור על הרשעת אולמרט. ניתן להבין שכלי התקשורת מייחלים לדרמות, אמיתיות או דימיוניות. הציבור צופה / מקשיב / קורא, ונהנה. התקשורת מקבלת את חפצה - רייטינג.
13/05/2014  |  מרק בריל  |   מאמרים
פסק הדין במשפט הולילנד. המלך הוא עירום, מכירים את המשפט הזה? שוב ושוב השופטים מעבירים לאזרחים את המסר הזה וכנראה שהמסר הזה לא נקלט, אבל מה משקף אותו מסר בכדי שיקלט ובכך נוכל לעבור לשלב המודעות וההתפתחות הבא המתקדם יותר? המסר משקף חברה שחיה את התדמיות ומקדשת אותן ומנפצת אותן, וככה עם הלופ עם המחזוריות הזו שלא נגמרת אנחנו עדים שוב ושוב לטקס הפולחן הרגשי, האמוציונלי, בהופעה חיה של השופט שנותן וקורא את פסק הדין בפני הנאשמים וכל העולם, פסק דין שמנפץ פעם אחר פעם את התדמית של הנאשם או הנאשמים בדין.
13/05/2014  |  יוסי קרמר   |   מאמרים