ברחבי הארץ נמשכת גם בשעה זו ספירת הקולות האחרונים בבחירות לרשויות המקומיות. בירושלים נרשמו 36% הצבעה, בתל אביב היה שיעור ההצבעה 31%, בבאר שבע כ-40% ובחיפה 45%. הנתונים אינם כוללים את קולות החיילים. שיעור ההצבעה הארצי עד 20:30 - 42.6%. שר-הפנים
גדעון סער העריך כי שיעור ההצבעה הסופי יהיה דומה לזה של הבחירות המקומיות לפני חמש שנים - 51%.
ידיעה מתעדכנת הנה התוצאות שהתקבלו עד עתה:
ברקת בדרך לניצחון
ירושלים -
ניר ברקת ניצח את
משה ליאון וקיבל 51.1% מקולות הבוחרים.
תל אביב - מספירת 243 מתוך 683 קלפיות מסתמנת כהונה נוספת ל
רון חולדאי - 51%.
ניצן הורוביץ מקבל 37% ומאחור משתרך אהרון מדואל עם 13%.
חיפה - נספרו כרבע מהקלפיות.
יונה יהב מוביל עם 48% על פני בורובסקי - 31%.
אבוטבול מוביל בבית שמש
אבו גוש - עיסא גבר.
אבו סנאן - נוהאד משלב מול גסאן ביתם.
אבן יהודה - אברהם הררי.
אופקים - איציק דנינו.
אור יהודה - דוד יוסף.
אור עקיבא - השר לשעבר
יעקב אדרי (מהפך).
אורנית - שלומי לנגר.
אזור - אריה פכטר.
אילת - מאיר יצחק הלוי.
אכסאל - עבד אלסלאם דראושה.
אלעד - ישראל פרוש ניצח את צוריאל קריספל.
אלפי מנשה - שלמה קטן.
אלקנה - סיבוב שני: אסף מינצר מול אריאל גרניט.
אפרת - עודד רביבי.
אריאל - הרצל שבירו.
אשדוד -
יחיאל לסרי.
באר יעקב - נסים גוזלן.
באר שבע - רוביק דנילוביץ' נבחר כצפוי ברוב של 92%.
בועיינה נוג'ידאת - סאלח סולימאן.
בית אל - סיבוב שני: שי אלון מול ישראל ליבמן.
בית אריה -
אבי נעים.
בית ג'ן - סיבוב שני: ביאן קבלאן מול נזיה דבור.
בית שאן - רפי בן-שטרית ניצח ב-70 קולות את ז'קי לוי.
בית שמש - משה אבוטבול.
ביתר עילית - מאיר רובינשטיין
בני ברק - חנוך זיינברט.
בני עי"ש - אריה גארלה.
בנימינה-גבעת עדה - פינקי זוארץ.
בת ים -
שלומי לחיאני.
גבעתיים - רן קוניק.
גדרה - יואל גמליאל.
גן יבנה - אהרון דרור.
דימונה - בנימין ביטון.
הוד השרון - סיבוב שני: חי אדיב מול
יואב רוזן.
חדרה - צביקה גנדלמן.
חולון -
מוטי ששון.
חצור הגלילית - שמעון סויסה.
טבריה - יוסי בן-דוד.
טירה - מאמון עבד אל חי.
טירת הכרמל - אריה טל.
יבנה - צבי גוב-ארי.
יבניאל - רוני כהן.
יסוד המעלה - אילן אור.
כפר סבא - יהודה בן-חמו.
כפר קאסם - עאדל בדיר.
כפר קרא - סבב שני: חסן עתאמנה מול פראס בדחי.
כרמיאל -
עדי אלדר.
לוד - יאיר רביבו.
מבשרת ציון - סיבוב שני: יורם שמעון מול בועז כהן.
מגדל העמק - אלי ברדה.
מודיעין עילית - יעקב גוטרמן.
מטולה - הרצל בוקר.
מעלות-תרשיחא -
שלמה בוחבוט.
נהריה - ג'קי סבג.
נצרת - עלי סלאם ניצח בהפרש זעום את ראמז ג'רייסי. האחרון מתכוון להגיש ערר.
נצרת עילית -
שמעון גפסו.
נשר - אברהם בינמו.
נתיבות - יחיאל זוהר.
נתניה - מרים פיירברג-איכר.
עכו -
שמעון לנקרי.
עפולה - סיבוב שני: אלקבץ מול מירון.
פוריידיס - יונס מרעי.
פתח תקוה - סיבוב שני: איציק ברוורמן מול אורי אהד.
צפת - אילן שוחט.
קצרין - דימי אפרצב.
קרית אונו - ישראל גל.
קרית ארבע - מלאכי לוינגר.
קרית אתא - יעקב פרץ.
קרית גת - אבירם דהרי.
קרית טבעון: סיבוב שני: דוד אריאלי מול אלון נבות.
קרית מלאכי - אליהו (ללו) זהר.
קרית מוצקין -
חיים צורי.
קרית שמונה - מסתמן סיבוב שני: נסים מלכה מול
רחמים מלול.
קרני שומרון - יגאל להב.
ראש העין - שלום בן-משה (מהפך)
ראש פינה - אביהוד רסקי.
ראשון לציון -
דב צור.
רהט - סיבוב שני: טלאל אלקרינאוי מול פאיז אבו צהבאן.
רחובות - רחמים מלול.
רמלה -
יואל לביא.
רמת גן - ישראל זינגר.
רמת השרון - יצחק רוכברגר ניצח.
רעננה -
זאב בילסקי.
שדרות - אלון דוידי.
שהם - גיל ליבנה.
שפרעם - אמין ענבתאוי.