|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
למה לעשות תואר שני במנהל עסקים?
כתיבת המומחים
מתנות שמרגשות: איך לבחור את המתנה המושלמת

התוספת תושמט מתקצוב המועה"ד

נוכח בעיות משפטיות שהתעוררו ועתירה לבג"ץ של מס' רשויות מקומיות, ועדת הכספים אישרה את אמות המידה המקוריות לתקצוב המועצות הדתיות ב-2016, ללא התוספת שניתנה למספר קטן של רשויות גפני דרש מהאוצר לבטל את שיטת התקצוב הדיפרנציאלית בנושאי הדת או לחלופין לתקצב באותה דרך את כל השירותים לאזרח
03/08/2016  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 20   |   תגובות
אילוסטרציה

לא כל יום משנים החלטה קודמת, אך זה מה שקרה (יום ד', 3.8.16) בוועדת הכספים. בעקבות עתירה לבג"ץ של מספר רשויות מקומיות, ביניהן נתניה וחדרה, נגד החלטת הוועדה והמשרד לשירותי דת, להקצות תוספת תקצוב מיוחדת ל-4 רשויות במסגרת אישור אמות המידה לתקצוב המועצות הדתיות ב-2016 ועקב הודעת משרד המשפטים, כי קיימת בעיה חוקית באישור התוספת המיוחדת למספר רשויות בלבד, הוועדה דנה מחדש בנושא. לבסוף, אישרה הוועדה את אמות המידה לתקצוב המועצות הדתיות ברחבי הארץ בהתאם למתכונת המקורית, ללא מתן הטבה ייחודית לרשויות ספציפיות.

אמות המידה לתקצוב המועצות הן דיפרנציאליות מתוך רצון להתחשב בהבדלים בין הרשויות המקומיות השונות ומידת חוזקן הכלכלי, כך על-פי משרד האוצר. היחס הבסיסי לתקצוב עומד על 60% הרשות המקומית ו- 40% המדינה. אלא שבהתחשב במדדים הסוציו-אקונומיים, נקבע שרשויות חזקות ישתתפו במימון המועצות שבתחומן ב-75% מתקציבן והיתר, 25%, המדינה ואילו רשויות חלשות ישתתפו בשיעורים נמוכים יותר שנעים בין 25%, 35% או 50% והיתר המדינה. בעקבות צוק איתן ומסיבות ביטחוניות, נקבע באמות המידה לתקצוב המועצות הדתיות ב-2014, כי לגבי ארבע רשויות: אילת, באר-שבע, אשדוד ואשקלון, ששיעור השתתפותן יהיה נמוך ממה שהיה אמור להיות מלכתחילה: 60% במקום 75% כפי שהיה לגביהן בעבר. כך היה גם ב-2015.

לגבי 2016, החליטה הוועדה יחד עם המשרד לשירותי דת, לאפשר לאותן ארבע רשויות להמשיך להשתתף במימון בשיעורים הנמוכים עקב קשיים עימן הן מתמודדות, אלא שבשל העובדה כי הנסיבות הביטחוניות המיוחדות חלו לשנתיים בלבד, נדרש האוצר לבקשת ועדת הכספים, להקצות תוספת תקציבית מיוחדת של 5.9 מילון שקל ל-2016, מעבר לתקציב הבסיסי למימון השתתפות המדינה במימון כלל המועצות הדתיות. תקציב זה אמור היה להתחלק בין ארבע הרשויות כדי לגשר על-כך שבתום השנתיים הן היו אמורות לחזור ולממן 75%, דבר שמשמעותו תוספת תיקצוב מצידן ביותר מ-1 מיליון ש"ח בשנה.

בסדרת דיונים שקיימה ועדת הכספים בנושא, העלו נציגי רשויות מקומיות אחרות הסתייגות ביחס לשיעור ההשתתפות במימון המועצות הדתיות שנקבע להן. אותן רשויות טענו כי גם להן מגיעה ההטבה שניתנה לארבע הרשויות: אילת, באר-שבע, אשקלון ואשדוד. בסופו של דבר בעצה אחת עם המשרד לשירותי דת, הוחלט למצוא נוסחה שתיטיב מעט גם עם רשויות אחרות ע"י יצירת מדרגת ביניים בין 60% ל-75% (68%) לגבי כלל הרשויות, ולהותיר על-כנו את ההסדר לגבי אותן 4 רשויות. בפועל, מאז שוועדת הכספים אישרה את אמות המידה ל-2016, הכסף הנוסף שמיועד לחלוקה לארבע הרשויות לא הועבר עקב חוות דעת של משרד המשפטי, לפיה יש בעיה חוקית באפלייתן לטובה ופגיעה בעיקרון השוויון וכן בשל העתירה לבג"ץ של רשויות אחרות.

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני: "אישרנו תוספת תקציבית ל-4 יישובים בדרום שהיו מוכי טילים ואכן הועבר כסף ל-2015. ואז הגיעה 2016 וגם אישרנו. הכסף עדיין לא עבר למרות הסיכום שהיה עם האוצר בעקבות הדיונים כאן בוועדה, שהכסף יחולק לרשויות".

מנכ"ל המשרד לשירותי דת, עודד פלוס: "אכן החלטנו להחריג את ארבע הרשויות הללו בדיון האחרון שקיימנו בנושא ובעצה אחת עם משרד האוצר, אלא שנציג משרד המשפטים, איגי פז, אמר שמדובר בהחלטה בעייתית והוגשה עתירה לבג"ץ ע"י חדרה, נתניה ועוד רשויות. הטענה היא שיש כאן חוסר שוויון, שנוגד את כללי השוויון ושקודם לכן הייתה סיבה מיוחדת (ביטחונית (א"ק)) אך הסיבה נגמרה. האיום הביטחוני נגמר. היום אנחנו במצב מאוד בעייתי, הכסף לא הועבר, 4 הרשויות המקומיות תיקצבו רק 60% ואז יש חור של 15% באותן מועצות הדתיות, סדר גודל של 1 מיליון שקל בכל אחת מהן. לכן ביקשנו להחזיר את הגלגל לאחור ולאשר את אמות המידה המקוריות, בהן אותן 4 רשויות מחויבות בתיקצוב בשיעור של 75%. כעת, אנחנו מחפשים אפיק שדרכו המועצות הדתיות תוכלנה ליהנות מהכסף הזה, 5.9 מיליון שקל, שכבר הייתה הסכמה להקצותו".

ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו): "יש בעיה באופן גורף עם הקריטריונים שלא נותנים מענה לדברים אחרים בהקשר למועצות שסוחבות גירעונות לעומת רשויות חזקות. יש לטפל בקריטריונים כך שייטיבו לענות על מצבן האמיתי של הרשויות השונות. עיקרון הדיפרנציאליות לא פועל כראוי. כיום, יש מקרים של רשויות חזקות שמשתתפות בשיעור נמוך של 25% או 35% מתקציב המועצות שלהן ודווקא רשויות חלשות שמשתתפות ב-60% ואף 75%".

מ"מ ראש עיריית נתניה, אלי דלל, הסביר את הסיבה לעתירה לבג"ץ. "נתניה זו עיר קולטת עולים, כ-65 אלף עולים נקלטו אצלנו, למרות לא הוגדרנו עיר עולים ועל-כן הפסדנו הטבות הכרוכות בכך. אנחנו מופלים לרעה לכל אורך השנים גם בנושא הקריטריונים לתקצוב המועצות הדתיות. קרה מה שקרה ב-2014 וניתנה מחווה ל-4 רשויות אך הפך הדבר לקבוע והייתה בכך פגיעה בעיקרון השוויון. הכנסת והממשלה לא יכולות לפעול בחוסר שוויוניות. יכול להינתן פיצוי לרשויות מסוימות כפיצוי, אך לא בזליגה מאוד לא שוויונית שקודם יורים את החץ ואח"כ מסמנים את המטרה".

נציגי הרשויות שזכו להחרגה, ביניהן באר-שבע, טענו כי גם הם מתנגדים לאמות המידה שנקבעו וכי הן מפלות אותן לרעה נוכח העובדה שהן אינן רשויות חזקות.

כאמור הוועדה הצביעה שוב על אמות המידה המקוריות לתקצוב המועצות ב-2016 ואישרה אותן, אך יו"ר הוועדה גפני, הדגיש כי "המצב הזה לא יכול להימשך. בתחילת הדרך התחייב כאן בוועדה, סגן הממונה על התקציבים שעיקרון הדיפרנציאליות שהוחל על המועצות הדתיות יחול גם בנושאים אחרים, בחינוך וברווחה, וזה לא נעשה. הטענה הייתה שהדיפרנציאליות עושה צדק ומבחינה נכון בין רשויות חזקות לחלשות. בינתיים המצב נותר בעינו ורק בנושאי דת קיים תקצוב דיפרנציאלי. אבל אין הבדל בין המועצות הדתיות למשרד החינוך. בשניהם מדובר בשירותים חיוניים לאזרח. למה זה שונה? למה מנכ"ל המשרד לשירותי דת צריך לעבוד עם תקציב חסר?! הישועה לא תבוא אם נריב כל פעם עם רשות מקומית אחרת".

גפני אמר כי הוא "דורש לתקצב את שירותי הדת כמו שמתקצבים נושאים אחרים, כגון חינוך, רווחה, תחבורה. אני קורא לבצע את השינויים הנדרשים כבר בתקציב הקרוב. אין סיבה להפלות לרעה את שירותי הדת ואם השיטה הדיפרנציאלית נכונה להם, אזי היא נכונה לכל תחום אחר".

תאריך:  03/08/2016   |   עודכן:  03/08/2016
עידן יוסף
+יחימוביץ' מבקשת ממנכ"ל הכנסת להתיר פניית עובדי המשכן לח"כים
17:23 03/08/16  |  עידן יוסף
חברת הכנסת לי יחימוביץ' פנתה למנכ"ל הכנסת, אלברט סחרוביץ', וביקשה ממנו לחזור בו מן האיסור שהטיל על עובדי הכנסת לפנות לחברי הכנסת בעניין מצבם התעסוקתי, אלא לפנות אל הממונים אליהם. במכתבה, הסבירה יחימוביץ' כי עובדי הכנסת הם ציבור לכל דבר ואין לאסור עליהם לפנות לחברי הכנסת. היא אף ציינה כמה מקרים בהם סייעה לעובדים.
+ילד ברכב: הכנסת מניעה תוכנית חרום
17:07 03/08/16  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
במסגרת ישיבה משותפת של הוועדה לזכויות הילד וועדת המדע והטכנולוגיה הוצגה תוכנית למיגור התופעה  ▪  משרד התחבורה התחייב להעמיד תקינה לאמצעי התרעה לשכחת ילדים ברכב בתוך מספר שבועות  ▪  משרד החינוך מגבש מסמך שיעגן עידכון הדדי בין הורים לגננות לגבי היעדרות ילדים  ▪  קמפיין הסברה נרחב יקודם ברדיו
(יפעת שאשא-ביטון ואורי מקלב [צילום: יצחק הררי])
+אושרה הקמת רשות שוק ההון והביטוח
16:53 03/08/16  |  אלעזר לוין   |   לרשימה המלאה
תתחיל לפעול כגוף עצמאי ב-1 בספטמבר  ▪  המפקחת סלינגר תעמוד בראשה
(דורית סלינגר [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+בקריאה ראשונה: חברות ביטוח יתנו ערבויות לקוני דירות
15:55 03/08/16  |  
הכנסת אישרה (ג') בקריאה ראשונה הצעת חוק של הממשלה, הבאה לאפשר גם לחברות ביטוח לתת לקוני דירות ערבויות לפי חוק המכר דירות (ערבויות להבטחת כספם של קוני דירות). הצעת החוק אושרה ברוב של 10 נגד 1, והועברה לוועדת הכספים להכנתו לקריאה שנייה ושלישית. הפיקוח על חברות הביטוח בנושא זה יהיה בידי המפקח על הביטוח, כיום דורית סלינגר. היא תוכל להטיל עיצומים (קנסות) על חברות ביטוח שלא ינהגו לפי הכללים שיקבעו. קוני דירות יוכלו לפנות למשרד המפקחת בתלונות על חברות ביטוח בנושא זה.

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דני עטר / Danielle Attar    דני בן יוסף דנון / Dani Danon   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיים כץ / Haim Katz   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   ישראל ביתנו   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קארין אלהרר / Karin  Elharar   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
התוספת תושמט מתקצוב המועה"ד
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
במסגרת ישיבת המשך משותפת של הוועדה לזכויות הילד בראשות ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון וועדת המדע והטכנולוגיה בראשות ח"כ אורי מקלב בנושא 'מיגור תופעת שכחת ילדים ברכב', הוצגה (יום ד', 3.8.16) תוכנית כוללת ללחימה בתופעת שכחת ילדים ברכב.
03/08/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
מליאת הכנסת אישרה (יום ד', 3.8.16) בקריאה שנייה ושלישית את החוק להקמת רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. הרשות החדשה תבוא במקום אגף שוק ההון והביטוח במשרד האוצר. לרשות יהיה מעמד עצמאי, והיא תחיל לפעול ב-1 בספטמבר. בראש הרשות תעמוד בשנים הקרובות המפקחת על הביטוח דורית סלינגר.
03/08/2016  |  אלעזר לוין  |   חדשות
ועדת הכלכלה דנה (יום ד', 3.8.16) מחדש בהצעת הממשלה לתקן את חוק השידור הציבורי הישראלי, שנועדה לדחות את סגירת רשות השידור ופתיחת תאגיד השידור הציבורי "כאן". זאת לאחר שאתמול הכריעה הוועדה באשר לדחיית מועד השידורים ל-30 באפריל 2017, תוך מתן אפשרות לשר התקשורת ושר האוצר להקדים זאת ל-1 בינואר 2017. כמו-כן דנה הוועדה היום מחדש בהחלטה שהתקבלה אתמול לפיה השידורים מירושלים יחלו ב-1 ביוני 2018.
03/08/2016  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכספים אישרה (יום ד', 3.8.16) העברת 4.2 מיליארד שקלים, מחציתם, 2.08 מיליארד שקלים, העברות תקציביות במסגרת שינוי סדרי עדיפויות בתקציב 2016 ומחציתם, 2.12 מיליארד שקלים, במסגרת העברת עודפי תקציב של משרדי ממשלה מ-2015 ל-2016.
03/08/2016  |  מירב ארד  |   חדשות
הצגת החוק החדשה הוגשה (יום ד', 3.8.16) בשיתוף חברי כנסת מהקואליציה והאופוזיציה מבקשת לערוך בדיקה באמצעות מבקר המדינה לגבי הצהרות ההון של חברי הכנסת. כיום הצהרות ההון שמגישים חברי הכנסת, נשמרות חתומות בוועדת האתיקה, בהתאם לחוק חסינות חברי הכנסת. לטענת יוזמי החוק, מדובר במנגנון שאיננו מאפשר פיקוח אפקטיבי הנוגע לתוכן ההצהרות ולניגודי העניינים הנובעים מהן.
03/08/2016  |  מירב ארד  |   חדשות
רשימות נוספות   /   כנסת 20  /  מי ומי  
"ישפוט העם בקלפי. ישלוט העם בשלט"  /  עידן יוסף
יתומים בעקבות פיגוע יקבלו סיוע  /  יפעת גדות
"לכל עובד מותר לנוח בשבת"  /  יפעת גדות
אי-ההסכמה מאחורי חוק השבת  /  עידן יוסף
הארץ מגן על חנין זועבי  /  אלעזר לוין
הזוג המוזר  /  איתמר לוין
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דן מרגלית
דן מרגלית
גדעון סער והציג בעיה קשה, כיצד לאזן בין הצורך באחדות נוכח איומים מזרח תיכוניים רציניים לבין החובה להגן על הדמוקרטיה, ומסקנתו נאמרה בקול צלול כי בנימין נתניהו צריך להתפטר
רפאל בוכניק
רפאל בוכניק
במערכות היררכיות דוגמת הצבא, נהוג לייחס משקל עודף לממד פקודות הצבא כאמת מידה ערכית, אף בהינתן צבר של מוניטין שנקשר לדמותו של קצין, בכיר ככל שיהיה
יואב יצחק
יואב יצחק
החל שלב ההוכחות בקובלנה שהגיש ליברמן נגד כמיסה    כבר עתה נראה: טיעוניו של כמיסה, לפיהם ליברמן הזמין כביכול רצח של סנדו מזור, ייוותרו בגדר סיפורי בדים    האמת הפשוטה: כמיסה ניסה להוצ...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il