|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
תכשיטים לקחת לחופשה בחו״ל בחג הפסח
כתיבת המומחים
טיפול בתא לחץ: להתחזק בנשימה

אוחנה: האם גם בית המשפט העליון שלי?

במהלך דיון שהתקיים בוועדת הפנים לגבי נהלי עבודת משטרת ישראל בזמן הפגנות אשר התקיים בוועדת הפנים של הכנסת, אמר השר לבט"פ כי הגברת אכיפת החוק באה בעקבות הוראת בית המשפט ניצב דורון ידיד: אלימות המשטרה שתועדה לא משקפת את המציאות: "קל מאוד לתקוף אותנו"
24/08/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 23   |   תגובות
[צילום: דוברות הכנסת]
[צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת]

[צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת]

[צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת]

השר לביטחון פנים, אמיר אוחנה התארח בוועדת הפנים של הכנסת, בדיון בנושא נהלי עבודת משטרת ישראל בזמן הפגנות. אוחנה אמר: "השוטרים מסכנים את חייהם כדי לשמור על שלומם, בטחונם ובריאותם של אזרחי ישראל. כל השוואה לגרמניה הנאצית היא בזויה ומסוכנת וגורמת לזילות השואה. עושים שימוש באמירת הבזויות הללו כדי להילחם במדינת ישראל.

"אני עצמי פעלתי מול שוטרים שמעדו באלימות וכך אמשיך. אבל לא אשפוך את דמם בחוצות העיר. חשבו עליהם ועל משפחותיהם בטרם תחרצו דין. מכל החירויות, שכולן מוגבלות ואף אחת מהן איננה מוחלטת, חרותם של אדם או חברה לבטא עצמם הם אלה שבלעדיהם אין חברה חופשית ואין דמוקרטיה.

"הקשיים האובייקטיביים, כמו גם התסכול הרב והמתמשך של חלקים בציבור מאי ההצלחה להחליף באופן דמוקרטי את רה"מ בבחירות, אבל גם חופש הביטוי אינו בלתי מוגבל. כשמנגד עומדים ערכים כמו חופש התנועה, שימוש סביר בשטח ציבורי, הגנה מפני פגעי רעש. קיימתי דיונים במשרדי בנושא. אין בידי ידע טוב יותר מקציני המטרה. לא נכנס לטקטיקות של איזה כוח ואמצעים להפעיל. יש לי מהמשטרה 3 דרישות מדיניות: לפעול באופן שווה כלפי הציבורים השונים, לצמצם למינימום את חסימות הכבישים שעלולות להגיע לכדי סיכון חיים. לא תהיה סובלנות לכך. לא להתפרק מחובתה למנוע הפרת חוק. הציבור השקט ברובו ראוי לכך.

"ביום חמישי פינתה המשטרה חלק מהמפגינים לצד השני של הרחוב. כולל ח"כ יוראי להב-הרצנו. קיימנו דיון מעמיק בנושא. הוריתי לחדד נהלים בנושא. להבנתי, מפקד המרחב התנצל אישית בפני חבר הכנסת עוד לפני התערבותי.
בשעות הערב התקיימה הפגנת תמיכה ברה"מ. ב-21:30 הגיעו אלי תלונות כי המשטרה מפסיקה תפילת שמע ישראל באמצע. אני סבור שזה כתוצאה מהוראת בגצ בנושא: "המגבלות המוטלות על ההפגנות והרעש לא מקוימות כלשונן. תושבי השכונות סובלים ממטרדי רעש לרבות בשעות לילה מאוחרות.

"אז יש כאלה שטוענים כי המשטרה היא משטרת אוחנה. האם גם בית המשפט העליון הוא של אוחנה? המשטרה היא פסיפס של החברה הישראלית. היא של כולם. המשטרה בעת הצורך היא מפעילה כוח. אם כולם היו נשמעים לחוק ולהוראותיה לא היה צורך להפעיל כוח. אני מקבל הודעות מחאה משני הצדדים כל הזמן. אני מבקש לחזק את השוטרות והשוטרים, השומרים על הציבור כולו. מתוך עשרות אלפי אינטראקציות ביום, רוב מוחלט עובר ללא אירועים חריגים. היכן שחיש כאלה, נעמוד על בירור האמת והפקת הלקחים. אני סומך על המפקדים, יותר מאשר על מח"ש, שיידעו לתדרך את השוטרים".

יו"ר הוועדה, ח"כ מיקי חיימוביץ': אתה ראית מה שקרה בשבת? ראית את הסרטונים?

השר אוחנה: אני לא יכול לשאת מצב שבו אין שוויון בין האוכלוסיות השונות

חיימוביץ': אז תנהג באיפוק כלפי כולם. צריכה להיות משטרה מכילה ומאופקת.

אוחנה: אנחנו רוצים שמהמשטרה תאכוף את הדין או לא?

ח"כ תמר זנדברג: אתה רוצה לאתגר את בג"ץ רק כשנוח לך. המשטרה אמורה לאפשר הפגנות אנחנו במשטר דמוקרטי. אנחנו לא בלארוס. הציבור לא מפר שום חוק.

אוחנה: המשטרה מבקשת יפה. אבל כשהציבור לא נשמע להנחיות היא צריכה להפעיל כוח? התשובה היא כן, בשכל ישר ובצורה שוויונית

יו"ר ועדת הפנים הוציאה מהדיון את חברי הכנסת עופר כסיף ומיקי זוהר מהדיון, לאחר שכסיף כינה את זוהר "אפס" וזוהר כינה את כסיף "בוגד":

ח"כ מיקי זוהר: החדשות הטובות: סך הכל עשרת אלפים אנרכיסטים במדינת ישראל

אמיר השכל: אני מוחה. תתבייש לך

ח"כ מיקי זוהר: אתה אנרכיסט

אמיר השכל: כוח, כבוד, כסף

ח"כ ע'דיד כמאל מריח: הוא תרם למדינה כל כך הרבה

ח"כ מיקי זוהר: מי שמפר את הסדר הציבורי, הפך לאנרכיסט. אין לזה הגדרה אחרת

ח"כ אסנת מארק: כל המועדונים בת"א סגורים, אז הם באים למסיבה

תאריך:  24/08/2020   |   עודכן:  24/08/2020
עידן יוסף
+יעלון: הממשלה סידרה לעצמה עוד 120 ימי שיתוק
22:52 24/08/20  |  איציק וולף
ח"כ משה יעלון תקף את ראש הממשלה ואת יו"ר כחול לבן וטען כי כאשר האבטלה גואה, העסקים קורסים, הנגיף ממשיך לתקוף - הממשלה המנופחת והמנותקת סידרה לעצמה ולאזרחי ישראל עוד 120 ימי שיתוק, "כדי לשרת את ראשיה ולא אתכם", כלשונו.
+ח"כ בנט: הממשלה מנוכרת וכושלת, הגיע הזמן למנהיגות חדשה
21:31 24/08/20  |  איציק וולף
ח"כ נפתלי בנט אמר הערב כי מעולם לא היתה לישראל ממשלה כל כך מנוכרת לאזרחיה, כל כך עסוקה בעצמה, כל כך מסורבלת, כל כך לא חכמה, כל כך לא מקצועית, כל כך מעוררת מבוכה, כל כך כושלת בביצוע, כלשונו.

"אפשר אחרת. הגיע הזמן למנהיגות חדשה לישראל", צייץ בחשבון הטוויטר שלו.
+האוזר: ניתן לפתור המחלוקות בחודשים הקרובים
21:12 24/08/20  |  איציק וולף
יו"ר ועדת החוץ והבטחון, ח"כ צבי האוזר (דרך ארץ), ברך את כל חלקי הקואליציה שהודיעו על תמיכתם בחוק של דרך ארץ למניעת בחירות רביעיות.

"ניתן לפתור המחלוקות בחודשים הקרובים, לשקם את האמון ולאחד שורות אל מול אתגרי הבטחון הכלכלה והבריאות. זו דרכה של דרך ארץ וזו צריכה להיות דרכה של ממשלת ישראל", טען.
+ח"כ פרומן: נתניהו וגנץ מובילים לעוד 120 ימי כאוס
21:03 24/08/20  |  איציק וולף
ח״כ אורלי פרומן (יש עתיד-תל״ם) טוענת כי הליכוד וכחול לבן לא מונעות בחירות אלא מובילות את המדינה לעוד 120 ימי כאוס. זאת, בעקבות הודעות נתניהו וגנץ כי מפלגותיהם יצביעו בעד דחיית מועד אישור התקציב.

״עכשיו, אחרי שהליכוד וכחול לבן ''סיימו'' לריב על התקציב, על המינויים, על הסיכומים והכל תוך חוסר אמון משווע המלווה בטריקים ושטיקים... אתם חושבים שהם יתפנו לטפל במשבר הכלכלי והבריאותי במדינה או שזה עדיין מוקדם מדי? כי הם לא באמת מנעו בחירות, אלא מובילים אותנו לעוד 120 ימי כאוס״, אמרה.
+פשרת האוזר אושרה, 120 ימים לתקציב
20:36 24/08/20  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק לדחיית המועד האחרון לאישור התקציב  ▪  נתניהו: הנחיתי את חברי הכנסת של הליכוד להצביע בעד ההצעה  ▪  גנץ: אם יהיו בחירות - יישפך דם בבחירות, לא ניתן לקחת את ישראל לבחירות - נצביע בעד דחיית התקציב
גנץ ונתניהו בהצבעות, הערב בכנסת [צילום: יהונתן סמיה, דוברות הכנסת]
67 הצביעו בעד, 37 התנגדו [צילום: יהונתן סמיה, דוברות הכנסת]
+אין מניעה להתחיל אכיפת צריכת זנות
19:49 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
המשרד אומר כי רמת המענים הניתנת לאוכלוסייה בזנות מאפשרת התחלת אכיפת חוק איסור צריכת זנות  ▪  ח"כ מיכאלי: מזעזע שחוד החנית של אכיפת החוק החשוב הוא מי שמחבל בו. הוועדה קוראת לשר אוחנה להתעשת
(ח"כ מרב מיכאלי [צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת])
+כחול לבן: נעמוד מול מחטף של הליכוד למינוי יועמ"ש ופרקליט
16:35 24/08/20  |  עידן יוסף
כחול לבן: "לנתניהו נותרו שעות ספורות להוכיח את הבטחתו לאומה מאמש למנוע בחירות בישראל. נותרו לו שעות בודדות להראות אם יעמוד בהבטחתו לציבור לקיים ממשלת אחדות שתטפל בקורונה ובביטחון, או לשבור את הכלים לטובת שיקוליו האישיים והמשפטיים.

"כחול לבן הבהירה יותר מפעם אחת: כל הנושאים פתירים ובלבד שההסכמים ימולאו כפי שהובטחו וימנעו בחירות מיותרות לישראל. כל נסיונות מחטף הרגע האחרון של הליכוד באשר למינוי פרקליט מדינה או יועץ משפטי לממשלה ייתקלו בחומה בצורה".
+גלנט: "קרוב ל-20 אלף בקשות לאיוש 6,500 משרות הוראה חדשות"
16:05 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
כמו-כן, הודיע שר החינוך: "יוקצו משרות פרישה למורים וגננות בסיכון"  ▪  יו"ר הוועדה לביקורת המדינה: "לא רלוונטי לדבר על למידה מרחוק כאשר חצי מבתי הספר כלל לא מתוקשבים"
(השר גלנט והיו"ר שלח [צילום: יונתן סמייה/דוברות הכנסת])
[צילום: דוברות הכנסת]
+הליכוד: כחול לבן מסרבת לוועדה פריטטית
15:59 24/08/20  |  עידן יוסף
בכיר בליכוד אומר כי כחול לבן בורחים מפשרת האוזר שהם עצמם הסכימו לה וגוררים את המדינה לבחירות בטענות שקריות והערמת קשיים של הרגע האחרון. לדבריו, למרות שראש הממשלה נתניהו כבר הודיע שהוא לא יתערב במינויי בכירים במערכת המשפט, כחול לבן מסרבים להקים ועדה פריטטית (שוויונית) למינוי בכירים - כפי שקבעה פשרת האוזר וכפי שהוסכם בהסכם הקואליציוני.

עוד אמר הבכיר: "כחול לבן גם מנסים להגדיר את התקציב כדו-שנתי למרות שבפשרת האוזר התקציב אינו מוגדר כך. כחול לבן דורשים את אישור תקנון הממשלה - דבר שגם הוא לא מופיע בפשרת האוזר עליה סוכם". הבכיר סיכם כי "בזמן שכחול לבן של גנץ הסכימה לפשרה, כחול לבן של גבי אשכנזי גוררת את המדינה לבחירות".
+משבר: איום הבחירות טרם הוסר
15:32 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
שעות של הכרעה: נתק בין הליכוד לכחול לבן בשל חוסר אמון  ▪  הליכוד מעוניין לסכם את נושא מינויי הבכירים במערכת אכיפת החוק כבר כעת, אך כחול לבן דורשת לוודא קודם כי הליכוד יצביע בעד התקציב
נתניהו. כחול לבן אשמים [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
גנץ. קודם שהליכוד יצביע [צילום: אלכס קולומויסקי/פלאש 90]
+ליברמן: נתנגד לדחיית התקציב
14:41 24/08/20  |  עידן יוסף
ח"כ אביגדור ליברמן, אמר כי מפלגתו ישראל ביתנו תתנגד לדחיית התקציב כי הכרעה בנושא זה היא הדבר הכי חשוב עבור המשק והכלכלה, ואילו את נתניהו
מעסיקים מינויים של מפכ"ל, פרקליט המדינה והיועמ"ש לממשלה. לדבריו, בפתח ישיבת הסיעה, הממשלה הכושלת אינה מסוגלת לטפל ביותר מ-800 אלף מובטלים ומייצרת "דור אבוד" של צעירים.

את בני גנץ האשים שתמך בהתלהבות בדחיית התקציב מסיבה אחת - הבנתו שבבחירות הבאות הוא הולך להיעלם.

את עיקר דבריו הקדיש למתקפה נגד החרדים - האשים את דרעי וליצמן באולטימטום לנתניהו, שהסכים לדחיית התקציב ובמקביל ליצירת קופה קטנה של 11 מיליארד ש"ח שתבוזבז בהתאם לאינטרסים אלקטורליים ולחצים קואליציוניים. כמו כן טען שאם עמדתו של רוני גמזו בעניין מניעת הטיסות לאומן לא תתקבל, אליו להתפטר.
+במקום פגרה: הכנסת יוצאת להדממה
14:20 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לנוכח המצב אישרה ועדת הכנסת סדרי דיון מיוחדים בשבוע הבא והקדמת הדיון בהצעת חוק יסוד: הכנסת  ▪  בימים אלו משכן הכנסת יהיה סגור לשיפוצים ולא יתקיימו ישיבות  ▪  הפגרה תצומצם לתקופת החגים בלבד
(גינזבורג. תיתכן יציאה לבחירות [צילום: מן הטלוויזיה])
+כץ מנע אישור צו הצינון של גנץ
13:37 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לוועדת העבודה הובא לאישור צו של שר הביטחון המבקש להגביל שורה של אישים יוצאי מערכת הביטחון לשם שמירת טוהר המידות ולהטיל עליהם איסורים  ▪  יו"ר הוועדה סירב לאשרו בטענה שמדובר ברשימה ארוכה וכוללנית מדי  ▪  "אני לא מוכן שתוכלו לסמן אנשים ולעשות מה שאתם רוצים. לקחתם לעצמכם חופש פעולה רחב מדי. נסחפתם בצורה דרמטית"
כץ. לא חותמת גומי [צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת]
גנץ. הבקשה נדחתה [צילום: הדס פרוש/פלאש 90]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסנת מארק   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בג"צ קול העם   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   דורון ידיד / Doron Yadid   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חופש הביטוי   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מיקי חיימוביץ' / Miki  Haimovich   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
אוחנה: האם גם בית המשפט העליון שלי?
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
אקטואלי
25/08/20 00:47
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
היערכות משרד החינוך לקראת פתיחת שנת הלימודים בשבוע הבא, בצל נגיף הקורונה: הוועדה לענייני ביקורת המדינה אירחה (יום ב', 24.8.20) לדיון בנושא בוועדה את שר החינוך יואב גלנט וצוות משרדו שהציגו בפני הוועדה את שלבי התוכניות בפתיחת שנת הלימודים בכל הגילים. כמו-כן, עסקו בוועדה בשערוריית הפחתת תשלומי ההורים שטרם אושרה בוועדת החינוך וכן בנושא העסקת מורים וגננות בסיכון.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בניסיון לשפר עמדות, ממשיכות כחול לבן והליכוד להתקוטט ביניהן ולצבור הישגים לפני תחילת ההצבעה על החוק לדחיית התקציב, תוך כיוון אקדח לרקה באיום שלא לאשר את החוק ולקיים בחירות.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכנסת אישרה (יום ב', 24.8.20) את בקשת יו"ר הכנסת יריב לוין להדממת פעילות הכנסת בשבוע הבא. כמו-כן, הוועדה אישרה סדרי דיון מיוחדים והקדמת הדיון בהצעת חוק יסוד: הכנסת.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנסת דחתה (יום ב', 24.8.20) את בקשת שר הביטחון בני גנץ, לאשר את צו שירות הציבור (הגבלות לאחר פרישה) רשימת תפקידים בצה"ל לגביהם יחולו הגבלות או איסורים נוספים לפי הוראות חוק שירות הציבור.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בתום ליל דיונים ארוך, למעלה מ-100 הסתייגויות, רביזיות, טענת נושא חדש ודיון מעמיק, אישרה לפנות בוקר (יום ב', 24.8.20) ועדת הכספים, את הצעת חוק-יסוד: הכנסת (תיקון - התפזרות בשל אי-קבלת חוק תקציב) (הוראת שעה) של חבר הכנסת צבי האוזר, לקריאה שנייה ושלישית. את הדיון ניהל ח"כ יצחק פינדרוס.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
רון בריימן
רון בריימן
יש לעודד השתתפות של ארצות הברית ושל "העולם הנאור" בחיסול בפועל של הפצצה האירנית המאיימת על העולם כולו, לרבות על הצ'מברליינים האירופיים, ולא רק על ישראל
רבקה שפק-ליסק
רבקה שפק-ליסק
הלא חרדים מסרבים להיות "חוטבי עצים ושואבי מים" לרבנים, אברכים ופוליטיקאים חרדים    או שהחרדים ימלאו את חובתם האזרחית או שיסתלקו מכאן
מירב ארד
מירב ארד
מגוון הצעות מומלצות מעובדי קרן קימת לישראל לטיולים מהנים ברחבי הארץ - במרחב צפון, מרכז ודרום. מוזמנים להגיע וליהנות בתקופה הקרובה ובמהלך חופשת "בין הזמנים" ממקומות טיול יפים במיוחד...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il