|   15:07:40
דלג
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
הוט, בזק, סלקום, פרטנר סיבים - איזו חברה עדיפה לצרכן?
קבוצת ירדן
החברה המצויינת למוצרי CBD כבר בישראל
עוז. לא אהב את גיבוריו [צילום: משה שי/פלאש 90]

משהו ריק

כשאני מתבונן בכאב, מרחוק, בארץ ממנה הצלחתי לצאת לפני שש-עשרה שנים אני כותב לא משום שאנשים מתים עכשיו בישראל, ולא בגלל הטבח הנורא ביישובי העוטף, אלא משום שנדמה לי שמשהו באנשים שחיים שם, במדינת ישראל, מת
01/04/2024  |   דרור גרין   |   יומני בלוגרים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

אני כותבת מפני שאנשים שאהבתי כבר מתו. אני כותבת מפני שבהיותי ילדה היה בי הרבה כוח לאהוב ועכשיו כוחי לאהוב הולך למות. אינני רוצה למות."
.
הפתיחה הזו לספר 'מיכאל שלי' הדהדה בי פתאום. עמוס עוז ידע ללהטט במלים שנצרבות בתודעה, עד שנדמה לנו שאנחנו מאמינים בהן. קראתי את כל ספריו בשקיקה, ותמיד הייתי נבוך מן הפער בין המלים המהלכות קסם לבין התחושה שעמוס עוז לא אהב את גיבוריו.

היום אני יודע שסופר אינו יכול לתאר דמות 'מלאה' ללא אמפתיה. לעמוס עוז לא הייתה אמפתיה לדמותה של חנה גונן, ואני השלמתי אותה בדמיוני בזכות תיאורי ירושלים שבה נולדתי ובה גרתי בארבעים שנותי הראשונות. ליוויתי אותה כשפגשה את מיכאל בכניסה לבניין טרה-סנטה, ליד האקדמיה למוזיקה שבה למדתי, ליוויתי אותה בסימטאות שכונת מקור ברוך, בה עבדתי בסטודיו לגרפיקה בזמן לימודי, ונדמה לי שעמוס עוז אהב את תיאורי-הנוף שלו יותר מאשר את גיבוריו.
.
היום, בזכות גליה עוז, אני מבין את קסם המלים המתעתעות של עמוס עוז, ואת הפער ביניהן לבין חוסר האמפתיה שלו לגיבוריו.
.
"אני כותבת מפני שאנשים שאהבתי כבר מתו. אני כותבת מפני שבהיותי ילדה היה בי הרבה כוח לאהוב ועכשיו כוחי לאהוב הולך למות. אינני רוצה למות."
.
הפתיחה לספר 'מיכאל' שלי מהפנטת בזכות החיבור שבין אהבה למוות, חיבור שיש לו הדהוד פסיכואנליטי (ואני מתנכר לו מיד, למרות שאני פסיכותרפיסט ותיק). אבל כשאני קורא את הפתיחה הזו עכשיו, שוב, נדמה לי שהיא ריקה מתוכן. אינני מאמין לגיבורה, כשהיא כותבת שאנשים שאהבה כבר מתו, ושהכוח שלה לאהוב הולך למות. יש משהו ריק במלים האלו.

ובכל זאת המלים האלו מהדהות בי היום, כשאני מתבונן בכאב, מרחוק, בארץ ממנה הצלחתי לצאת לפני שש-עשרה שנים. אני כותב לא משום שאנשים מתים עכשיו בישראל, ולא בגלל הטבח הנורא ביישובי העוטף, אלא משום שנדמה לי שמשהו באנשים שחיים שם, במדינת ישראל, מת. אומנם הם ממשיכים להתעורר בבוקר, יוצאים לעבודה, או להפגנה, ומתגייסים בלהט למלחמה בעזה, אבל הם אינם יודעים שמעבר לסבל המוצדק שלהם מתרחש אסון נורא שהם אחראים לו, אסון שמשנה את דמותה של מדינת ישראל ואת אזרחיה, אסון שימיט עליהם חרפה עד סוף הדורות.

תאריך:  01/04/2024   |   עודכן:  01/04/2024
דרור גרין
+משמרות המהפכה: 7 מאנשינו חוסלו; טהרן: שומרת את הזכות להגיב בחריפות
23:03 01/04/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
שר החוץ של אירן אמר כי כי חיסולו בדמשק של בכיר כוח קודס של משמרות המהפכה הוא הפרה של כל המוסכמות הבינלאומיות  ▪  דובר צה"ל לא התייחס בדבריו לתקיפה, אך האשים את אירן בהכוונה ובשיגור של כלי הטיס הלא-מאויש הלילה לבסיס חיל-הים באילת
זירת החיסול של הבכיר האירני
מיקום בין שגרירויות [מפות גוגל]
+ארה"ב מביעה דאגה מאישורו בכנסת של חוק אלג'זירה
22:47 01/04/24  |  עידן יוסף
ארצות הברית מביעה דאגה מאישורו בכנסת של החוק המכונה חוק אלג'זירה המאפשר לסגור ערוץ תקשורת זר הפוגע בביטחון המדינה. דוברת הבית הלבן קארין ז'אן פייר אמרה כי ארה"ב תבקש מישראל להבהיר אם בכוונתה לסגור את הערוץ הקטרי.

קודם לכן בירך ראש הממשלה נתניהו על החקיקה והדגיש כי יפעל בהקדם כדי שאלג'זירה, שאותו הגדיר שופרו של חמאס, לא ישדר עוד מישראל.
+צה"ל הודיע לארגונים הפועלים ברצועה להערך לפינוי רפיח
20:16 01/04/24  |  עידן יוסף
צה"ל הודיע לארגונים הפועלים ברצועה להערך לפינוי רפיח (חדשות 12). נתניהו אמר אמש כי הלחץ האמריקני לא מעכב פעולה ברפיח, אלא שיקולים אחרים.

+צה״ל תקף בלבנון מבנה בו אוחסנו אמצעי לחימה ומבנה צבאי
20:10 01/04/24  |  עידן יוסף
מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו מבנה צבאי של חיזבאללה במרחב חנין שבדרום לבנון. במהלך היום כוחות צה״ל תקפו מבנה בו אוחסנו אמצעי לחימה לצד מטרות טרור נוספות במרחבים ג'בל חממיס ועיתה א- שעב שבדרום לבנון.

כמו-כן, בשעות האחרונות זוהו מספר שיגורים שחצו משטח לבנון למרחבים הר דב ומנרה. כוחות צה״ל תקפו את מקורות הירי.
+הרמטכ״ל אישר תוכניות בפיקוד הצפון
20:09 01/04/24  |  עידן יוסף
הרמטכ״ל רא"ל הרצי הלוי קיים (ב׳) אישורי תוכניות בפיקוד הצפון יחד עם מפקד פיקוד הצפון אלוף אורי גורדין וחברי פורום מטכ״ל, במסגרתם אישר תוכניות להמשך הלחימה וקיים הערכת מצב.
+אושר החוק המרוכך לסגירת רשת אלג'זירה
20:05 01/04/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הכנסת אישרה סופית הוראת שעה המאפשרת סגירת גוף שידורים זר הפוגע בביטחון המדינה  ▪  החוק מאפשר לשר התקשורת לסגור ערוץ אם יוכח שהוא פוגע בביטחון ישראל  ▪  ההחלטה על סגירת הערוץ צריכה להיות מאושרת על-ידי ראש הממשלה והקבינט  ▪  החוק יעמוד בתוקף עד 31.7.24, או עד סיום המלחמה
השר קרעי עם ח"כ צביקה פוגל [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת]
+שגריר אירן בדמשק מאיים: "תהיה תגובה קשה על התקיפה"
19:38 01/04/24  |  עידן יוסף
שגריר איראן בסוריה אמר כי מטוסי אף-35 שיגרו 6 טילים לעבר הקונסוליה האירנית בדמשק.  5 עד 7 אנשים נהרגו. מספרם המדויק ושמותיהם של ההרוגים יפורסמו לאחר השלמת הפינוי. לדבריו, תהיה תגובה קשה על התקיפה.
+מחזיק תיק סוריה לבנון של משמרות המהפכה חוסל בדמשק
18:29 01/04/24  |  עידן יוסף
מחזיק תיק סוריה לבנון של משמרות המהפכה, מוחמד רזא זאהדי, חוסל (יום ב', 1.4.24) בדמשק. כך נמסר בהודעה אירנית רשמית.

כלי תקשורת בסוריה דיווחו על תקיפה ישראלית בשכונת אל-מזה שבמערב דמשק, ליד השגרירות האירנית בעיר. המרכז הסורי לזכויות אדם, גוף אופוזיציוני היושב בבריטניה, מסר לרשת אלערביה כי לפחות שישה בני אדם נהרגו.

לפי הערכה, התקיפה כוונה ליעד ששהה במבנה הצמוד לשגרירות. סוכנות סאברין ניוז הפרו-אירנית דיווחה כי שגריר אירן בסוריה חוסיין אכברי ומשפחתו לא נפגעו. ערוץ אלחדת' דיווח כי אחד ההרוגים בתקיפה הוא מוחמד רזא זאהדי, מפקד סוריה ולבנון בכוח קודס של משמרות המהפכה. מקור ביטחוני לבנוני אישר לסוכנות הידיעות רויטרס כי זאהדי נהרג.

רזא זאהדי, בן 73 במותו, פיקד על כוחות של משמרות המהפכה עוד במלחמת אירן-עירק בשנות השמונים. היה גם מפקד כוחות היבשה וגם מפקד חיל-האוויר של משמרות המהפכה. ביצע שורת תפקידים בכירים בצמרת הצבא האירני וסייע למשטר אסד בדיכוי המרי האזרחי. הוא היה גם ראש אמ״ץ, גם מפקד כוחות היבשה וגם מפקד כוחות האוויר במשמרות המהפכה. הוא מוקד ידע משמעותי עם ותק רב וניסיון, ומכאן גם חשיבות חיסולו.

מבנה השגרירות האירנית עצמו לא נפגע, אלא מבנה סמוך ששימש כמפקדה צבאית של משמרות המהפכה. ⁠כל ההרוגים בתקיפה הם אנשי צבא אירנים, לפחות שלושה, שביצעו פעילות צבאית במקום במשך פרק זמן ממושך. בניגוד לדיווחים אירניים, לא נפגעו דיפלומטים אירנים בתקיפה.

הבכיר שחוסל היה אחראי על כל הכוונת הטרור האירנית בשטח ישראל מכל הזירות - לבנון,סוריה והרשות הפלשתינית. הוא היה הגורם הבכיר ביותר בכוח קודס שפיקד על כל המעטפת של פגיעה בישראל באמצעות שלוחים מזירות שונות. עיקר עיסוקו היה טרור על שטחי ישראל עצמה, בעוד מפקד כוח קודס קאאני עסק בטרור אירני בהסתכלות כלל עולמית.

אתר החדשות האירני SNN NEWS מדווח שיעדי התקיפה היה הקונסוליה האירנית ומתחם המגורים של השגריר בסוריה. הערוץ האירני אל-עאלם דיווח כי מבנה הקונסוליה האירנית הצמוד לבניין השגרירות נהרס כליל בעקבות התקיפה. כתב ערוץ "אל-מיאדין" הלבנוני דיווח כי שר החוץ הסורי פייסל אל-מקדאד, מלווה במושל דמשק, ביקר במבנה הקונסוליה שהותקפה.

מוחמד רזא זאהדי
+סיכום פעילות צה"ל בבי"ח שיפא: 200 מחבלים חוסלו ו-513 נשבו
15:12 01/04/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
הכוחות איתרו אמצעי לחימה רבים, מסמכים מודיעיניים ברחבי בית החולים, נתקלו במחבלים בקרבות פנים אל פנים וניהלו קרבות תוך המנעות מפגיעה בצוות הרפואי ובחולים
[צילום: דובר צה"ל]
+אש ותמרות עשן
14:40 01/04/24  |  יפעת גדות   |   לרשימה המלאה

לא מוותרים [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+נדחתה על הסף עתירה להוצאת נתניהו לנבצרות
14:11 01/04/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
גרוסקופף: בעתירה - בין היתר של יעלון וחלוץ - אין בסיס עובדתי לטענות לפיהן משפטו של נתניהו משפיע על ניהול המלחמה ושהוא ממשיך לקדם את הרפורמה המשפטית תוך הפרת הסדר ניגוד העניינים
חלוץ. טענה ספקולטיבית וכוללנית [צילום: חיים גולדברג, פלאש 90]
+דובר צה"ל: כטב"ם נפל בבסיס צה"ל שבאילת; נזק נגרם למבנה
13:49 01/04/24  |  מירב ארד
דובר צה"ל אישר כי הכטב"ם ששוגר הלילה מעירק לכיוון אילת נפל בבסיס צה״ל שבעיר. אין נפגעים ונגרם נזק קל למבנה. האירוע מתוחקר.
+חקירת הפיגוע בגן יבנה: נעצרו שני תושבי הפזורה בדרום בחשד שהסיעו את המחבל
13:46 01/04/24  |  מירב ארד
חקירת הפיגוע אמש בגן יבנה נמשכת: אותרו פרטיהם של שני תושבי הפזורה בדרום בשנות ה 30-40, שלפי החשד הסיעו את המחבל לאחר שחדר לישראל וסייעו לו לעשות את דרכו לגן יבנה. החשודים נחקרו לאורך הלילה והיום בימ"ר לכיש בחשד לעבירות סיוע לפח"ע, הסעת שב"ח ועבירות נוספות, והם יובאו בעוד זמן קצר בפני בימ"ש השלום באשקלון, בבקשה להאריך את מעצרם.
+בני זוג תושבי מזרח ירושלים נעצרו לאחר החזיקו עשרות דגלי חמאס ודעא"ש
12:35 01/04/24  |  מירב ארד
שוטרי מחוז ירושלים חשפו אמש בבית במזרח ירושלים, עשרות דגלי חמאס ודעא"ש ואקדח מסוג איירסופט, ועצרו בני זוג תושבי מזרח ירושלים. בחיפוש שערכו השוטרים בבית בשכונת אבו תור במזרח ירושלים נתפסו עשרות דגלים של ארגוני טרור חמאס ודאע"ש, אקדח מסוג איירסופט, סכום כסף רב בסך של למעלה מ- 47 אש"ח ועוד. במהלך הפעילות המשטרתית ובעקבות תפיסת הממצאים, נעצרו בני זוג (41,51, תושבי אבו תור) על ידי בלשי המשטרה והם הועברו לחקירה בתחנת עוז וחקירת המקרה נמשכת.

+3000 שנות בדידות
12:26 01/04/24  |  דרור אידר   |   לרשימה המלאה
ברגע האמת, כשאנחנו נלחמים על נפשנו, גילינו מה שחווינו באלפי שנותינו: אנחנו לבד  ▪  אלא שהפעם אנחנו יכולים להגן על עצמנו וללמד את העולם פרק בהלכות מלחמה ברוע
רצון ברור להשמיד [צילום: מג'די מוחמד/AP]
+לא לאורח החיים של יאיר נתניהו
11:59 01/04/24  |  איתן קלינסקי   |   לרשימה המלאה
בנו של ראש הממשלה, יאיר לפיד, מתהולל בדירת שרד במיאמי בארצות הברית ולביטחונו נשכרה דירה נוספת לשני אנשי ביטחון המלווים אותו ברכבו  ▪  שהותו בדירת השרד ושירותי הביטחון כולל רכב צמוד הם במימון כספי המדינה
נתניהו. קשה לו... [צילום: צפריר אביוב/AP]
+משרד החינוך יפעיל במהלך חופשת פסח מסגרות לתלמידים מפונים
11:46 01/04/24  |  מירב ארד
משרד החינוך הודיע (יום ב') כי כל התלמידים שפונו מבתיהם בהחלטת ממשלה, מכיתת גן ועד כיתה יב', ישתתפו במסגרת העשרה חינוכית וחברתית בחופשת חג הפסח.
+השאלות שהלכו לאיבוד
10:52 01/04/24  |  עמנואל בן-סבו   |   לרשימה המלאה
דווקא בימים אלה, ימים בהם נדרשת לכידות לאומית, בהם נתבעים אנו לבצר את החוסן הלאומי היצוק מפלדה, דווקא בימים בהם הערבות ההדדית והרוח היהודית-ישראלית ניעורה מחדש במלא עוזה, ימים בהם המילה יהודי ניערה מעליה את האבק ושבה למקומה הראוי, יהודי גאה בזהותו, חשוב לשים לב לאש השנאה המגביהה להבותיה כנגד ראש ממשלת ישראל
אנרכיסטים [צילום: אריק מרמור/פלאש 90]
+שגיאתו של נתניהו
10:50 01/04/24  |  רון בריימן   |   לרשימה המלאה
או חוק גיוס מפלה או ממשלה  ▪  ראש הממשלה שוגה: עם חוק גיוס מפלה לא תהיה לו ממשלה  ▪  אין לממשלה זכות קיום אם תנציח את האפליה בין דם לדם ובין כיס לכיס
נתניהו. אוזלת יד [צילום: מרק ישראל סלם]
+סקר קופ"ח מכבי: כשליש מהמפונים דיווחו על שינוי לרעה במצבם הבריאותי
10:30 01/04/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
על-פי הסקר, 38% מהמפונים דיווחו כי מצבם הנפשי בינוני או גרוע - כמעט פי 3 מהמצב שקדם למלחמה  ▪  כשליש מהמפונים דיווחו שהינם מוטרדים מבעיות רגשיות כל הזמן או לעיתים קרובות  ▪  45% מהמפונים מרגישים שהם זקוקים לסיוע נפשי מאיש מקצוע
מפונים במלון בים המלח [צילום: יוסי זמיר/פלאש 90]
+בחזרה, ובגדול
10:14 01/04/24  |  דן מרגלית   |   לרשימה המלאה
חוזרים לתיקון עולם. אין כירושלים לחדש את ההפגנות המנווטות את עצמן להדיח את ביבי. שיבריא מן הניתוח הקל ויחזור לאיתנו, וגם למשפטו ולפיטוריו
מחרתיים ננצח [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+בתום שבועיים: צה"ל השלים את המבצע בבי"ח שיפא
09:46 01/04/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
במהלך הפשיטה חוסלו במרחב בית החולים יותר מ-200 מחבלים, בהם בכירים - ונעצרו מאות  ▪  מסוק קרב תקף מבנה צבאי ממולכד של חמאס ממנו תצפתו מחבלים על לוחמי צה"ל  ▪  בח'אן יונס הלוחמים חיסלו מחבלים מטווח קצר, פשטו על תשתיות טרור ועצרו מספר מחבלים
בי"ח שיפא [צילום: ויקטור ר' קייבנו/AP]
חיילי צה"ל בעזה [צילום: דובר צה"ל]
+אחותו של מנהיג חמאס נעצרה בביתה שבתל שבע
09:36 01/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
במהלך הפשיטה בבית האחות של איסמעיל הנייה איתרו הכוחות מסמכים, אמצעי מדיה, טלפונים, ממצאים נוספים וראיות הקושרות אותה לביצוע עבירות ביטחוניות חמורות נגד מדינת ישראל
הכוחות המיוחדים נערכים למעצר, הלילה [צילום: דוברות המשטרה]
+עסקים באילת ובתמר יהיו זכאים לפיצוי על החודשים ינואר-פברואר
07:17 01/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
הזיכוי ניתן במסגרת מענק סיוע לעסקים ברשויות מקומיות מוטות תיירות, על-פי קריטריונים שתואמים למענק שניתן לאזורים שנפגעו בחודש דצמבר ובהתאם לנוסחה שלפיה פוצו עסקים בכל הארץ בחודשים אוקטובר עד דצמבר 2023
[צילום: משה שי/פלאש 90]
+סמ"ר נדב כהן מחיפה נפל בדרום רצועת עזה
06:18 01/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
סמ"ר כהן, בן 20 מחיפה, הוא החלל ה-600 של צה"ל מאז 7 באוקטובר  ▪  מאז תחילת התמרון הקרקעי ברצועה נהרגו 256 חיילים
סמ"ר כהן ז"ל. נהרג בדרום הרצועה
+3 פצועים קשה בפיגוע דקירה בקניון בגן יבנה
04:26 01/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
המחבל הוא תושב חברון בן 19 ששהה בישראל בניגוד לחוק  ▪  שלושת הפצועים פונו לבית החולים אסותא באשדוד  ▪  המחבל חוסל ביריות על-ידי שוטר ופקח שהגיעו אל המקום
רגעי חיסול המחבל בקניון בגן יבנה [צילום: שימוש לפי סעיף 27א]
+כטב"ם עוין חדר לאילת ופגע במבנה במרחב המפרץ
04:15 01/04/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
אזעקה הופעלה באילת בעקבות חדירת הכטב"ם מאזור ירדן  ▪  לא היו נפגעים בתקרית ונגרם נזק קל למבנה
מתוך תיעוד פגיעת הכטב"ם באילת [צילום: שימוש לפי סעיף 27א]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
משהו ריק
תגובות  [ 2 ] מוצגות   [ 2 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
קורא מזועזע
3/04/24 20:49
2
חשדנית
4/04/24 00:18
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
לצד המלחמה המתרחשת בחזיתות השונות של מדינת ישראל, מלחמה קיומית, לצד התמרון המדיני המורכב והמאתגר מול מדינות אירופה וארה"ב, מול הטיפול האינטנסיבי בסוגיית האחים והאחיות החטופים, לצד ההתמודדות הפנים ישראלית ומניעת הבערת אש המחלוקת שכמעט וכילתה את ה-יחד הישראלי לפני טבח שבת שמחת תורה, חשוב לשים לב לאש השנאה המגביהה להבותיה כנגד ראש ממשלת ישראל.
ראש הממשלה הוא אדם עתיר זכויות ומעלות, אך למרבה הצער - גם עתיר שגיאות. על כן יש לו הרבה מעריכים, אך למרבה הצער - גם הרבה שונאים. שנאת השונאים אותו מעבירה אותם על דעתם, והתייחסותם אליו נובעת מתהומות של איבה שאיננה עניינית. על כן האידאולוגיה שלהם מסתכמת בשלוש מלים בלבד: רק לא ביבי.
01/04/2024  |  רון בריימן  |   יומני בלוגרים
סקר חדש שנערך על-ידי מכבי שירותי בריאות חושף את מצבם הרפואי והנפשי של המפונים מביתם מפרוץ המלחמה, הן בצפון והן בדרום.
01/04/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
הייתי כבר בכניסה לתחנת הרכבת שתוביל אותי להפגנה בירושלים כאשר מישהו קרא לי לקרב למכוניתו. עדי אייזן וצביקה בוקסנשפנר קראו לי אליהם. ברור שאני נוסע להפגין. ברור שהם נוסעים להפגין. ניסע ביחד.
01/04/2024  |  דן מרגלית  |   יומני בלוגרים
כוחות צה"ל ושב"כ השלימו הבוקר (יום ב', 1.4.24) את המבצע במרחב בית החולים שיפא. כוחות שייטת 13, צוות הקרב של חטיבה 401 וסיירת נח״ל בפיקוד אוגדה 162 יצאו ממרחב בית החולים.
01/04/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
חיים רמון
חיים רמון
נתניהו, גלנט, גנץ ובכירי המטכ"ל, הוציאו לפועל תוכנית צבאית שהביאה לגירושם של תושבי צפון הרצועה לרפיח. ועכשיו, ברפיח יש ריכוז של יותר ממיליון עקורים, מה שמונע מצה"ל לחסל את גדודי הח...
אורי מילשטיין
אורי מילשטיין
צמיחתו של גאון צבאי: היינץ גודריאן; התרבות הצבאית הפרוסית; פיתוח ה"בליץ קריג" בצבא גרמניה בין שתי מלחמות העולם; חשיבות השילוב בין תיאוריה ופרקטיקה; איך יחיא סינוואר הָמַם את ישראל;...
יואב יצחק
יואב יצחק
החל שלב ההוכחות בקובלנה שהגיש ליברמן נגד כמיסה    כבר עתה נראה: טיעוניו של כמיסה, לפיהם ליברמן הזמין כביכול רצח של סנדו מזור, ייוותרו בגדר סיפורי בדים    האמת הפשוטה: כמיסה ניסה להוצ...
לאכול בריא [צילום: נתי שוחט/פלאש 90]
דנית אטרי
בחרו מזון איכותי והימנעו מג'אנק פוד - העדיפו מזונות עשירים בחלבונים, סיבים תזונתיים וחומרים מזינים, שגם ישמרו על רמת שובע גבוהה וגם ימנעו זלילה בלתי נשלטת
דרור גרין
דרור גרין
שלחתי למנויי 'פיוט' הרהור על תופעת השירה המגויסת לעת מלחמה ועל שירו של אליעז כהן 'עכשיו תעצמו את העינים'    אינני אוהב שירה מגויסת, שירה שמבטאת רעיון חד-משמעי ומשמשת, למעשה, כתשדיר-...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il