|   15:07:40
דלג
  מירב ארד  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
תרגום נוטיריוני לגרמנית המומלצים
כתיבת המומחים
5 המקומות שחייבים לבקר בהם בגאורגיה
[צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת]
נתוני נבחרת הדירקטורים חושפים:

רק 100 מתוך 1,400 מהדירקטורים הם מהפריפריה הגאוגרפית

השר אמסלם: הנבחרת היא לא רק לאנשים מת"א והרצליה - העוול זועק לשמים ואני מתכוון לשנות את זה ח"כ פרידמן: צריך תיקון אבל יש הבדל בין לתקן ללהרוס יו"ר ועדת הכלכלה דרש מרשות החברות למצוא דרכים לתקן זאת תוך חודש
12/02/2024  |   מירב ארד   |   חדשות   |   כנסת 25   |   תגובות

ועדת הכלכלה קיימה |(יום ב', 12.2.24) ישיבה שדנה בנבחרת הדירקטורים והשפעתה על החברות הממשלתיות. כבר בפתח הדיון הציג היו"ר ביתן נתונים סטטיסטים על חברי הנבחרת, לפיהם מתוך 1,400 רק מאה הם תושבי הפריפריה החברתית והגאוגרפית, מתוכם רק 35 ביישובים מאשכולות סוציו-אקונומי 1 עד 4. בתום הדיון דרש היו"ר ביטן מרשות החברות למצוא דרך לתקן זאת ולדווח לוועדה תוך חודש.

הוא הוסיף כי נחרד מהסטטיסטיקה, לפיה 282 מאנשי נבחרת הדירקטורים מתגוררים בת"א, בעוד בב"ש מתגוררים שניים בלבד, ברמת השרון 67 ובאשקלון רק ארבעה, בהרצליה 65 ובעכו רק שניים, ברעננה 36 ובחדרה אחד בלבד ובאשדוד לא מצאו אפילו אחד, בקריות 4 לעומת 16 בסביון, מנצרת ירכא וסכנין יחד 4 ומכפר סבא לבדה 25. "במשמרת שלי כיו"ר ועדת הכלכלה אני לא מוכן לקבל נתונים כאלה, אני מתכוון לבקש מרשות החברות והשר לתקן את זה".

השר דוד אמסלם אמר כי משרד המשפטים התאהב בנבחרת, פשוט כי שם לא חושבים שהשרים מספיק טובים לבצע מינויים. בדיון התפתחה סערה כאשר ח"כ יסמין פרידמן העירה כי המטה היא "כדי שתוכלו לשים את החברים שלכם". ח"כ משה פסל תהה אם אין בב"ש אנשים מקצועיים. על-רקע זה ציינה מירב לשם גונן, אימה של החטופה רומי גונן, כי לא ציפתה שאחרי ה-7 באוקטובר יהיה דיון מתלהם כזה, ואמרה כי אפשר לנהל את הוויכוח אחרת. ח"כ פרידמן הודתה כי צריך תיקון, אך אמרה כי יש הבדל בין לתקן ללהרוס.

השר אמסלם המשיך ואמר כי כשנכנס לרשות החברות לא מינה אף מועמד שאינו מהנבחרת. הוא אף טען כי לאחר שנבחרה נבחרת חדשה השרים בממשלה הקודמת הוסיפו לה עוד כ-150 איש שלא היו בה, כדי למנות אנשים שלא היו בנבחרת. "אם אמסלם דוד היה מביא מישהו אחד מחוץ לנבחרת המדינה הייתה גועשת ורועשת וכל הערוצים היו מדברים רק על זה. ראיתם את זה בעיתון? כשאני ביקשתי לבדוק את מפקד הפלוגה שלי מהסדיר והמילואים, ניצב משנה במשטרה, איש בעל 3-4 תארים, ושאלתי אם הוא יכול להיות תואם נבחרת אמרו לי לא וגיא פלג הכפיש אותו ושפכו את דמו כי אמסלם דוד רצה למנות אותו", אמר.

"מישהו מהרצליה לא נופל ממישהו מדימונה. החלוקה הזו הרתיחה אותי כי זה לא שוויוני. אני נבחרתי כדי לעשות סדר בעניין, יש לי חוש צדק טבעי ואני יודע לזהות איפה העוול זועק לשמים. כרגע ממנים רק מי שבנבחרת, אבל אני מתכוון לשנות את זה בטווח הקרוב ביותר ולשנות את חוק החברות לטובת עם ישראל", סיכם השר אמסלם.

ח"כ גלעד קריב אמר כי חייבים לטפל בנושא שהציג היו"ר ביטן, וזה צריך להיות יעד לאומי לגוון את הרכב הדירקטורים באופן שמקרב קהילות שמודרות מצמתי קבלת ההחלטות. עם זאת, הוא הוסיף כי היה שמח שהצגת הנתונים הייתה מלאה ושיבדק איזה שרים בחרו באיזה מועמדים. "יש הבדל בין אלו שבאים לתקן, מכל המפלגות, לבין אלו שדוהרים על D9, ואפשר להבדיל מי בא לתקן ומי בא לדרוס. השר לא רוצה לתקן, הוא רוצה להחריב כמו שהם לא רוצים לתקן את מערכת המשפט. אני בעד נבחרת שיש בה מנגנונים מובנים לא לגיוון, אלא להעצמת אוכלוסיות מודרות", אמר.

בתגובה לכך אמר השר אמסלם כי הוא מינה 5 דירקטורים מהעדה האתיופית בעוד שלפיד לא מינה אחד. ח"כ שלום דנינו אמר כי הנבחרת חוסמת אנשי ציבור מהפריפריה והאשים כי "לפיד בחר את החברים שלו". בתגובה לכך התפרצה ח"כ פרידמן ואמרה: "אתם 20 שנה בשלטון".

סגנית מנהל רשות החברות, נועה קיסר, הודתה כי הנתונים נכונים והוסיפה כי כשהרשות יצאה לבחור את הנבחרת החדשה ב-2022 12 אלף איש הגישו מועמדות, ומספר המועמדים מהחברה הערבית הוכפל. היא הסבירה כי לאחר שהתקבלו כ-1,200 מהמועמדים הייתה ועדת חריגים שבחנה ערעורים והיא זו שהוסיפה עוד כ-150 מועמדים, על-רקע מקצועי ולא פוליטי, וכך הגיעה הנבחרת לכ-1,400 מועמדים.

היו"ר ביטן אמר כי הוא מבקש לתקן את העיוותים הקיימים כבר בתקופה הקרובה, ולאפשר ייצוג נכון יותר לפריפריה. השר אמסלם אמר כי הוא סביר שצריך לתקן את החוק, אך כשלב ביניים ישב עם רשות החברות ויקבע מדיניות.

היו"ר ביטן אמר כי הוא מתבייש שזה המצב. "לא חשבתי שצריך להתווכח על כך שבנבחרת צריכים להיות נציגים מבאר שבע ואשדוד. אם רשות החברות רואה שזה המצב היא לא פועלת לתקן לבד?, שאל. הוא דרש מרשות החברות לפתוח את הרשימה ולמצוא את הדרך לתקן את העיוותים. ח"כ פרידמן אמרה כי אם יבוא משהו הוגן, שאינו פורץ גבולות ולא שם קשרים לפני כישורים היא תתמוך בכך, אך לא תיתן יד להרס נבחרת הדירקטורים. היו"ר ביטן סיכם ונתן לרשות החברות 30 יום להחזיר תשובה בעניין.

תאריך:  12/02/2024   |   עודכן:  12/02/2024
מירב ארד
+עו"ד לא יחויבו עוד ליידע לקוחות לפני השמדת חומר
22:14 12/02/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ועדת החוקה אישרה את הכנת הצעת החוק להקלה בכללי עורכי הדין לשמירת חומר ארכיוני של לקוחותיהם  ▪  היו"ר קבע כי ביחס למקרקעין חובת השמירה תעמוד על 25 שנים באופן גורף בישראל או "באזור" כדי שלא לייצר הבדל ביחס למקרקעין ביהודה ושומרון  ▪  רוטמן: "הצעת החוק תוזיל עלויות ותסיר חובות ביורוקרטיות ורגולטוריות שמסרבלות ומייקרות את השירות המשפטי"
רוטמן. מ-5 ל-7 שנים [צילום: דוברות הכנסת]
+חוק הבוררות המסחרית הבינלאומית אושר סופית במליאה
21:48 12/02/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק הבוררות המסחרית הבינלאומית, התשפ"ד-2024. בהצעה תמכו 13 חברי כנסת, ללא מתנגדים או נמנעים.

הצעת החוק נועדה ליצור מסגרת משפטית וכללים לניהול הליכי בוררות מסחרית בינלאומית המבוססים על חוק המודל בעניין בוררות מסחרית בינלאומית שגיבשה ועדת האו"ם למשפט בינלאומי מסחרי (אונסיטרל), וצפויה לעודד שימוש בבוררות שמושבה בישראל כפתרון ליישוב סכסוכים מסחריים בינלאומיים.

ההצעה כוללת מספר הוראות הנבדלות מאלה המעוגנות בחוק הבוררות כיום, הנובעות מאופיה של בוררות מסחרית בינלאומית ומהפרקטיקה הקיימת בתחום. בין היתר, מוצע להרחיב, ביחס לחוק הבוררות, את סמכויות הבוררים ולהקנות להם סמכות הכרעה בשאלות שנוגעות לאופי ולהיקף סמכותם; להרחיב את סמכות הבוררים ביחס לסעדים זמניים, ולאפשר אכיפת צווים זמנים שיינתנו בבוררות בחו"ל.

בנוסף, בניגוד לחוק הבוררות, החוק המוצע נמנע במכוון מלהסדיר מספר עניינים ובהם אחריות הבורר ושכרו וכן קביעתן של ברירות מחדל ביחס לסדרי דין, שכן אלו מוסדרים לרוב בפרקטיקה.
+בקריאה ראשונה: חוק סיוע להורים לילדים עד גיל שלוש
21:46 12/02/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק סיוע להורים לילדים עד גיל שלוש (תיקוני חקיקה), התשפ"ד-2024. בהצעה תמכו 14 חברי כנסת, ללא מתנגדים או נמנעים, והיא תועבר לדיון בוועדת הכספים.

מוצע בה לקבוע מענק מיוחד להורים עובדים שהכנסתם נמוכה, שהם הורים לילדים שטרם מלאו להם שלוש שנים, וכן לקבוע כי בחישוב המס של יחיד תושב ישראל שהוא הורה לילד מגיל לידה עד גיל שלוש, יובאו בחשבון שש נקודות זיכוי נוספות בסך הכול, בשל כל ילד כאמור. לפי המוצע, חלוקת נקודות הזיכוי תיעשה כך שבשנת הלידה ובשנה שבה מלאו לילד שלוש שנים תינתן נקודת זיכוי אחת נוספת בכל שנה, ובשנים שבהן מלאו לילד שנה ושנתיים - יהיה ההורה זכאי לשתי נקודות זיכוי נוספות.

שר הרווחה והביטחון החברתי, יעקב מרגי: "זו שעה גדולה לממשלה כאשר מדברים על סיוע למעמד הביניים ועל סיוע להורים לילדים עד גיל 3. לעיתים שני ההורים יוצאים לעבודה ועדיין לא יכולים לומר שנשארת להם הכנסה פנויה. מדובר פה על 6 נקודות זיכוי לכל מפרנס. זו בשורה שתביא להקלה משמעותית בעול עבור מעמד הביניים".
+הכנסת אישרה את פיצול סעיפי התקציב
21:45 12/02/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה את החלטת ועדת הכנסת בדבר חלוקה ופיצול הצעת חוק התוכנית המאזנת (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנת התקציב 2024), התשפ"ד-2024 ובדבר קביעת הוועדות המוסמכות לדון בה. 6 חברי כנסת תמכו באישור ההחלטה, אל מול מתנגד אחד.
+החוק לסגירת אלג'זירה אושר בקריאה ראשונה
18:45 12/02/24  |  עידן יוסף
בקריאה ראשונה: סמכויות שר התקשורת לפי תקנות שעת החירום בעניין מניעת פגיעת גוף שידורים זר בביטחון המדינה יעוגנו בהוראת שעה. בין הסמכויות: להורות על סגירת משרדים של ערוץ תקשורת זר הנמצאים בשטח ישראל ולהורות על הגבלת גישה לאתר אינטרנט של ערוץ זר

מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק מניעת פגיעת גוף שידורים זר בביטחון המדינה (הוראת שעה - חרבות ברזל), התשפ"ד-2024. בהצעה, המכונה "חוק אלג'זירה", תמכו 25 חברי כנסת, אל מול 4 מתנגדים, והיא תועבר לדיון בוועדת החוץ והביטחון.

מוצע בה להקנות, בחקיקה ראשית, סמכות לשר התקשורת, כשר האמון על תחום השידורים ועל תחום הטלקום, להורות לספק תכנים על הפסקת שידור של ערוץ זר, להורות על סגירת משרדים של ערוץ זר הנמצאים בשטח ישראל; להורות על תפיסת מכשיר המשמש לאספקת תכנים, למעט מכשיר שהוא ציוד קצה רט"ן המשמש לשימוש אישי. עוד מוצע לאפשר לשר להורות על הסרת אתר האינטרנט של ערוץ כאמור, אם השרת שעליו מאוחסן אתר האינטרנט נמצא בישראל או שהוא בשליטת אדם הנמצא בישראל או בשליטת תאגיד הרשום בישראל, או לחילופין על הגבלת גישה לאתר אינטרנט של ערוץ כאמור.

על פי ההצעה, תנאי להפעלת סמכות שר התקשורת הוא קביעה של שר הביטחון כי שוכנע ששידוריו של ערוץ זר המשדר בישראל פוגעים באופן ממשי בביטחון המדינה. כמו כן, על הסמכות להיות מופעלת בהסכמת שר הביטחון ובכפוף לאישור ועדת השרים לענייני ביטחון לאומי, וזאת לאחר שיוצגו לפני שרי הביטחון והתקשורת ולפני ועדת השרים חוות דעת מקצועיות מטעם גורמי הביטחון המתייחסות לתשתית העובדתית לצורך מתן ההוראה בשל פגיעה ממשית בביטחון המדינה.
+אושר לקריאות 3-2 הצ"ח להקלה בכללי עורכי הדין לשמירת חומר ארכיוני
15:22 12/02/24  |  מירב ארד
ועדת החוקה אישרה (יום ב', 12.2.24) לקריאות שניה ושלישית את הצעת חוק לשכת עורכי הדין (תיקון מס' 42) (שמירת חומר ארכיוני בידי עורך דין), התשפ"ד-2024. מוצע להאריך את מספר השנים שעל עוה"ד לשמור כברירת מחדל את החומר הארכיוני שברשותו, שנצבר אגב הטיפול בתיק מ-5 ל-7 שנים, אך לצד זאת לבטל את החובה המוטלת היום על עורכי הדין לפי הכללים, להציע בסוף תקופת השמירה ללקוח או ליורשיו, במכתב רשום, לקבל את החומר בחזרה, להעתיקו או לצלמו, בטרם יבערו את החומר. תחילת החוק נקבעה לשנה מיום פרסומו.
+מחלוקת בין משרדי הבריאות והחקלאות על אימוץ תקנים אירופיים בחומרי הדברה
12:46 12/02/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
המחלוקת: האם לאמץ דרישות אירופיות מחמירות כדי לאפשר יבוא מוגבר, או שמדובר בדרישות מוגזמות ויש להתאימן לאקלים ולמזיקים הישראלים  ▪  מזכ"ל התאחדות החקלאים: "אנחנו עוסקים כל העת בניטור ההדברה, וצריך להפסיק להעתיק כמו-שהן את כל הדרישות האירופיות"  ▪  יו"ר הוועדה קרא לגבש עמדה משותפת ומוסכמת בתוך מספר שבועות
[צילום: פלאש 90]
+נדחה דיון ״40 החתימות״ בנושא תקציב המדינה
12:20 12/02/24  |  מירב ארד
סיעת יש עתיד הודיעה (יום ב') כי לאור אירועי הלילה, בו השיבו כוחות הביטחון את החטופים פרננדו ולואיס ולנוכח נפילתם של שני הלוחמים, אלדור וקליינמן ז״ל, החליטה סיעת יש עתיד לנהוג באחריות לאומית, ובשיתוף שאר סיעות הבית לדחות את דיון ״40 החתימות״ בנושא תקציב המדינה שנקבע להמשך היום.

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אברהם בניהו בצלאל / Avraham Benayahu  Bezalel   אוהד טל   אופיר כץ / Ofir  Katz   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   אושר שקלים / Osher  Shekalim   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתמר בן-גביר / Itamar  Ben Gvir   אליהו דלל / Eli Dallal   אליהו רביבו / Revivo Eliyahu    אלמוג כהן / Almog  Cohen   ארז מלול / Erez  Malul   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז ביסמוט / Boaz  Bismuth   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   גד איזנקוט / Gadi  Eisenkot   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלית דיסטל אטבריאן / Galit  Distal Atbaryan   גלעד קריב / Gilad Kariv   דבורה ביטון / Dvora  Biton   דוד  ביטן / David Bitan   דן אילוז / DAN Iluz   דני בן יוסף דנון / Dani Danon   ואליד אל הושלה / Waleed  El Hawashla   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חמד עמאר / Hamad Amar   חנוך דב מילביצקי / Hanoch Dov Milwidsky   טלי גוטליב / Tali  Gottlieb   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יונתן משריקי / Yonatan Mishraki   יוסף עטאונה / Youssef  Atauna   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   ינון אזולאי / Yinon  Azoulay   יסמין פרידמן / Yasmin Fridman   יעקב אשר / Yakov  Asher   יצחק קרויזר / Kroizer Yitzhak    יצחק שמעון סרלאוף    ירון לוי / Yaron Levi   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   לימור סון הר-מלך / Limor  Son Har-Melech   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מטי צרפתי הרכבי / Matti  Sarfati Harkavi   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירב כהן / Meirav  Cohen   מנסור עבאס / Mansour Abbas   משה אבוטבול / Moshe Abutbul   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משה רוט / Moshe  Roth   מתן כהנא / Matan  Kahana   נאור שירי   ניר ברקת / Nir  Barkat   סימון  מושיאשוילי / Simon  Moshiashvili   סימון דוידסון / Simon Davidson   עודד פורר / Oded Forer   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמית הלוי / Amit  Halevi   צבי ידידיה  סוכות / Tzvi Yedidia  Sukkot   צביקה פוגל / Tzvika  Foghel   צגה צנגש  מלקו / Tsega  Melaku   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רון כץ / Ron Katz   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   שלום דנינו / Shalom  Danino   שלי טל מירון / Shelly Tal Meron   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרון ניר / Sharon Nir   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
רק 100 מתוך 1,400 מהדירקטורים הם מהפריפריה הגאוגרפית
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 25
בוועדת הבריאות של הכנסת התגלעה (יום ב', 12.2.24) מחלוקת חריפה בין משרדי הבריאות והחקלאות, האם לאמץ תקנות אירופיות מחמירות בעניין חומרי הדברה כדי לאפשר יבוא אליהם - או להתאימן לאקלים הייחודי הישראלי. משרד הבריאות ביקש בדיון, לדחות בתשעה חודשים את ההחלת הוראות הייצור האירופיות על מוצרים ישראלים בעניין זה. יו"ר הוועדה ח"כ יוני משריקי הדגיש את הערך משמעותי והחשוב לחקלאות והתעשיה הישראלים לצד בריאות הציבור וקרא לשני המשרדים לגבש עמדה משותפת ומוסכמת בתוך מספר שבועות.
12/02/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
ועדת הכלכלה המשיכה (11.2.24) את הדיון שעסק בהתמודדות עסקים קטנים של משרתי המילואים. היו"ר דוד ביטן אמר שמדובר בדיון המשך וציין כי דווח לו שהבעיה נפתרה, כך שהמשרתים במילואים ובני זוגם שהם עצמאים יקבלו פיצוי מלא. עד דצמבר רשות המיסים תיתן את הפיצוי, ומינואר דרך משרד הביטחון. ביטן ביקש שתהיה גם ועדת חריגים, שתטפל במקרים של אנשים שנופלים בין הכסאות.
11/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
הוועדה לענייני הצעירים בכנסת, שבה ודנה השבוע (יום ה', 10.2.24) בתנאי ההעסקה הקשים והמאכזבים במסגרות לנוער בסיכון.
10/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכלכלה ממשיכה להכין לקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק הממשלתית בנושא הפרות תעבורה מנהליות. ההצעה נועדה להפוך חלק מעבירות התעבורה שמוגדרות היום כעבירות קנס ו"ברירת משפט", הנחשבות פליליות, ל"הפרות תעבורה" שיטופלו במישור המנהלי, וכן להסמיך את שר המשפטים להקים בית דין מנהלי לתעבורה.
08/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
מליאת הכנסת אישרה (יום ד', 7.2.24) בקריאה ראשונה את הצעת חוק תקציב נוסף לשנת הכספים 2024, התשפ"ד-2024. בהצעה תמכו 57 חברי כנסת, אל מול 50 שהתנגדו, והיא תועבר לדיון בוועדת הכספים.
07/02/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
עידן יוסף
עידן יוסף
מערכון הדפיקה בדלת של ארץ נהדרת עורר מחלוקת, אך תפקיד הסאטירה הוא לטלטל ולגרום לאנשים לחשוב. ישנם אנשים שנפגעו מהמערכון, אך זוהי מטרת הסאטירה - להאיר נושאים ציבוריים רגישים
אלי אלון
אלי אלון
האלמנט הבולט במתחם "מרכז רכטר" באילת הוא הגגות המקומרים שייצגו רוח המקום והאקלים המדברי שנועדו להצל על העוברים והשוהים במתחם מפני קרני השמש היוקדת
דרור אידר
דרור אידר
נראה את רצועת עזה: בית עבדים ענק שבו השתעבדה האוכלוסייה לא לטובתה ולרווחת ילדיה, אלא למען השמדת ישראל.
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il